Planētu mijiedarbība radīs vairāk stresa un saspringtu situāciju nekā ierasts. Tu būsi ātri aizkaitināms un nespēsi savaldīt emocijas. Var gadīties, ka būsi tendēts uz destruktīvām domām un rīcību. Jebkura enerģiska un radoša darbība būs labs veids, lai uzlabotu savu dienu. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. aprīlis

 

auns-mil-horAuns

Sapņot par nākotni nav sāpīgi – velti tam laiku. Iztēlojies! Ļaujies! Tomēr tev vajadzētu atturēties no darba pie pārāk sīkiem un detalizētiem plāniem. Piemērots mirklis, lai pavadītu liku kopā ar cilvēkiem, kuri tevi saprot un vēlas dalīties ar savu viedokli par dzīvi. Kādēļ gan neļauties jaukām sarunām?

 

 

versis-mil-horVērsis

Tavām domām bieži vien trūks praktiskuma, precizitātes un loģikas. Intuīcija un veselais saprāts, prātīgi aprēķini būs vienlīdz svarīgi, pieņemot lēmumus. Varēsi jo īpaši baudīt savu darbu, ja tas saistīts ar mākslu, mūziku, skatuvi, filmu industriju, fotogrāfiju, ķīmiju, medicīnu un dažāda veida netradicionālu zinātnisko pētniecību.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien būsi sapņains un ar skatu, kas vērsts uz tālām zemēm. Ir pienācis laiks, lai tu beidzot atvadītos no dažiem saviem draugiem un idejām. Mēģini aizmirst visu negatīvo un koncentrēties uz pozitīvām lietām. Iespējams, cilvēki, kurus uzskati par draugiem vai domubiedriem, šodien sniegs tev dažādas neskaidras atrunas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tavam prātam un izvēlei tiks sniegta jauna viela pārdomām. Iespējams, atradīsi kaut ko, kas teju pabaros tavas fantāzijas, ļaujot aizklejot bezgalīgā tālē. Šodien tevi vairāk interesēs psiholoģija. Pateicoties tavam dabiskumam un spējai arī reāli ielūkoties lietās, tu spēsi novērtēt grupas vērtības.

 

 

lauva-mil-horLauva

Iespējams, tava partnera uzvedība šķitīs noslēpumaina, izvairīga un neskaidra. Ja esi dzimis augusta vidū, šādas sajūtas un attiecības varētu tev sajaukt galvu vai pat kaut ko izjaukt. Šodien vajadzētu izvairīties no darījumiem, dažādu dokumentu parakstīšanas un komerciāliem projektiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien labāk atturēties no jebkāda veida jauniem darījumiem, uzņēmumiem, secinājumiem un spriedumiem, jo īpaši tiem, kas kaut kādā veidā saistīti ar finanšu lietām. Būs grūti noteikt pašreizējo attiecību vērtības, konkrētas personas nozīmi tavā dzīvē vai kādas vienošanās patiesumu un nozīmīgumu.

 

 

svari-mil-horSvari

Brīnišķīgs laiks braucienam vai pastaigām. Aizved savu bērnu uz teātri, ūdens atrakciju parku vai kādu citu izklaides vietu. Ja ne bērns – dodies izklaidēties ar kādu sev mīļu cilvēku. Baudi tikšanos ar draugiem, izbaudi ik mirkli no kopā pavadītā laika. Arī tev ir reiz pelnīti jāatpūšas lieliskā kompānijā!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev vajadzētu izvairīties no ikdienas darbiem, komunikācijas un ierastās rutīnas. Šodien vairāk laika vajadzētu veltīt pētniecībai, mūzikai, psiholoģijai, fotogrāfijai, ķīmijai, programmēšanai un radošu projektu attīstīšanai. Tev vajadzētu ņemt pauzi partnerībā un profesionāla rakstura komunikācijā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien labāk no darba kārtības izslēgt aktivitāšu plānošanu un oficiālu pasākumu organizēšanu. Mēģini vairāk relaksēties un nenoslogot šodien sevi. Neformāla komunikācija un diskusijas par neparastām lietām un/vai priekšmetiem uzlabos tavu garastāvokli.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien vajadzētu sameklēt piemērotus apstākļus atpūtai, komunikācijai savās interesēs un lietās. Iespējams, tieši šodien gūsi pārliecību par saviem mērķiem un sapratīsi vai tie ir īstie, uz ko tiecies. Iespējams, būs grūtības noteikt lietu un cilvēku patieso vērtību.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Visas dienas garumā tava sapņainība un neuzmanība var augt augumā. Esi uzmanīgs – ieraduma pēc tu vari paļauties uz tiem, kuri, diemžēl, šobrīd vairs nav tavā pusē. Nekoncentrējies uz lietām vai situācijām, kas ir zaudētas. Nepakļaujies cilvēkiem, kuri tevi piemānījuši, neuzķeries uz muļķībām.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien vajadzētu izvairīties no oficiālu un nopietnu lēmumu pieņemšanas. Tev nepieciešams veikt kādas pārmaiņas savā dzīvē, taču šodien nevajadzētu uzsākt darbu pie šī procesa. Intuīcija, izpratne un bagāta iztēle šodien var izrādīties īpaši noderīgas. Tās labi palīdzēs pamatot tavu rīcību un lēmumus.

 

Lai tev lieliska diena!

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. aprīlis

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsDivi cilvēki, viens ķermenis; Saistītās dvīnes atklāj, kā dala puišus un, kas notiks, kad viena no viņām nomirs
Nākamais rakstsKā sevi pasargāt no krāpnieku izliktajām lamatām spēkratu tirgū?