Dvīnes devās uz vietni “TikTok”, lai atbildētu uz dažiem bieži uzdotiem jautājumiem, ko viņām nepārtraukti uzdod arī dzīvē. Divi cilvēki, viens ķermenis; Saistītās dvīnes atklāj, kā dala puišus un, kas notiks, kad viena no viņām nomirs

Karmenai un Lupitai Andradēm (23) ir dažādas frizūras, grims un aksesuāri, taču viņām ir kopīgi orgāni un ekstremitātes no vidukļa uz leju.

Viņas dzīvo vienā ķermenī, un viņām ir kopīga asinsrite, tāpēc, ja kāda piedzeras, viņas patiesībā to izdara abas, ziņo “MailOnline”.

“Bet mēs joprojām esam divi dažādi cilvēki,” sacīja Karmena. Viņām ir arī atsevišķi ID un sociālās apdrošināšanas numuri, lai to pierādītu.

Sākotnēji no Meksikas, pirms pārcēlās uz Konektikutu, ASV, dvīnes nepakļāvās ārstu prognozēm, ka pēc dzimšanas viņi dzīvos tikai dažas dienas.

Tagad viņas ir pietiekami vecas, lai stātos pretī dažiem mītiem un ziņkārībai par dzīvi kā savienotiem dvīņiem.

“TikTok” videoklipā, kas skatīts vairāk nekā 9,8 miljonus reižu, Karmena un Lupita atklāja dažas patiesības, ar kurām viņas dzīvo.

@carmenandlupitaYour long awaited FAQ♬ original sound – Carmen and Lupita

“Viena no mums var būt nomodā un viena var gulēt. Ja viena no mums ir nogurusi, mums abām nav jābūt nogurušām, jo mums ir divas atsevišķas smadzenes. Tas ir smieklīgi, jo es pieceļos vēlāk nekā Lupita, bet, kad [mans draugs] guļ, es ātri aizmiegu, un viņš paliek augšā un runā ar viņu.” sacīja Karmena.

Viņas arī nevar kontrolēt viena otras ekstremitātes, pat ja Karmena ir vadītāja sēdeklī, kad runa ir par automašīnām, jo viņai ir labā pēda. Bet tas nenozīmē, ka viņu pieredze ir pilnīgi atšķirīga.

Ja viena no viņām nomirst, otra drīz sekos. Karmena sacīja: “Mums ir kopīga asinsrite, tāpēc galu galā sāksies sepse un acīmredzot stundu vai dienu laikā arī otra nomirs. Bet mēs neesam mirušas, tad kāpēc vienmēr mums to jautāt?”

Daži svešinieki vēlējās uzzināt, kā viņām ir sekss, ja viņām ir kopīga reproduktīvā sistēma. Viņām abām ir endometrioze un iegurņa sāpes, taču Karmena atstāja skatītāju ziņā brīvu vietu iztēlei, ja tiek domāts par māsu seksuālo pieredzi. Bet viņa atklāja, ka viņai un Lupitai nav bērnu, un Karmena un viņas partneris tos nevēlas.

Kopš iepazīšanās ar savu draugu Danielu, ar kuru viņa satiekas trīs gadus, un viņai ir pilnīgi skaidrs, ka viņš satiekas tikai ar viņu, nevis viņas māsu, kura ir aseksuāla. Karmena uzreiz saprata, ka viņš atšķiras no visiem vīriešiem, kuriem vēlme tikties ar savienotajiem dvīņiem ir tikai fetišs. Viņa pastāstīja “Today”: “Es nekad neesmu mēģinājusi slēpt faktu, ka esmu savienotais dvīnis, kas nozīmēja, ka es saņēmu daudz ziņojumu no puišiem ar fetišiem.

“Dažreiz dienas beigās mēs vienkārši esam nogurušas un nevēlamies runāt. Tieši tad mēs izmantosim dažādas ierīces un darīsim kaut ko katra savā nodabā. Man ir klēpjdators, lai veiktu skolas darbus, un Lupita uzliks austiņas un klausīsies mūziku vai klausīsies telefonu. Mēs visu mūžu esam bijuši saistīti, tāpēc nav tā, ka mums pietrūktu neatkarības. Tas ir viss, ko mēs jebkad esam zinājušas,” sacīja Karmena.

Divi cilvēki, viens ķermenis; Saistītās dvīnes atklāj, kā dala puišus un, kas notiks, kad viena no viņām nomirs

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsGaišreģes Vangas šausminošās 2024. gada prognozes piepildās
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. aprīlis