Šķiet, ka “Balkānu Nostradamus” 2024. gada prognozes piepildās, bet gads vēl nav pat pusē. Gaišreģes Vangas šausminošās 2024. gada prognozes piepildās

Baba Vanga ir bulgāru mistiķe un pareizi paredzējusi daudzus pagātnes notikumus pasaulē – Černobiļas katastrofu Ukrainā, princeses Diānas nāvi, Ņujorkas 11. Septembra teroraktus, pat viņas pašas nāvi 1996. gada 11. augustā 85 gadu vecumā.

28 gadus pēc viņas nāves Babas Vangas prognozes 2024. gadam, šķiet, piepildās.

Viņas prognozes šim gadam bijušis visai “lielas”, kas ietver sastapšanos ar citplanētiešiem un Krievijas prezidenta Vladimira Putina ēras beigas.

Līdz šim šogad īstenojas citas viņas prognozes – teroristu uzbrukumi Eiropai, kiberuzbrukumu pieaugums un medicīnas un tehnoloģiju sasniegumi.

 

Teroristu uzbrukumi Eiropā

Gaišreģe brīdināja, ka Eiropa ir pakļauta pastiprinātiem teroristu uzbrukumiem 2024. gadā, un nesenais uzbrukums Maskavas “Crocus Concert Hall”, šķiet, norāda uz pazīmēm, ka viņai bija taisnība.

Vairāk nekā 110 cilvēki, tostarp bērni, gāja bojā pēc tam, kad bruņoti uzbrucēji marta beigās iebruka koncertzālē “Crocus Concert Hall” Maskavas pievārtē.

Tikai dažas stundas pēc uzbrukuma grupējums “Islāma valsts” uzņēmās atbildību par nežēlību, un bīstamības līmenis arī citās valstīs tika paaugstināts.

Uzbrukums lika Vācijas iekšlietu ministrei Nensijai Fēzerei brīdināt futbola līdzjutējus būt “augstā gatavībā” tikai 75 dienas pirms Eiropas 2024. gada Eiropas čempionāta sākuma Vācijā.

 

Kiberuzbrukumi pieaug

Pērn vairākas valdības ir cietušas no visaptverošiem kiberuzbrukumiem, un 2024. gadā tehnoloģiju problēmas jau ir skārušas pasauli.

“Greggs”, “McDonald’s”, “Tesco” un “Sainsburys” šogad ir piedzīvojuši uzlaušanu, tādējādi nespējot apstrādāt maksājumus.

Un hakeru grupa ir draudējusi publiskot pacientu datus, satraucot tos, kuri izmanto NHS.

Vanga brīdināja, ka šī gada kiberuzbrukumi nebūs tiešā veidā.

Viņa prognozēja, ka tie sasniegs sarežģītības līmeni, mērķējot uz kritisko infrastruktūru, piemēram, elektrotīkliem un ūdens attīrīšanas iekārtām.

 

Medicīnas un tehnoloģiju sasniegumi

Tiek ziņots, ka Vanga pareģojusi, ka medicīnā un tehnoloģijā tiks gūts vairāk panākumu, kā arī tiks ieviesti jauni neārstējamu slimību, piemēram, Alcheimera slimības un vēža ārstēšanas veidi.

Un viņai ir taisnība – abiem tika atklātas divas jaunas ārstēšanas metodes.

Pētnieki pašlaik veic agrīnus pacientu izmēģinājumus ar vakcīnu, kas varētu pasargāt nākamās paaudzes no Alcheimera slimības.

Un zinātnieki atklāja jaunu brīnumainu līdzekli agresīvu vēža veidu ārstēšanai, kas četrkāršoja trīs gadu izdzīvošanas rādītājus.

Arī šogad gaidāmi lielāki tehnoloģiskie lēcieni, strauji augot mākslīgā intelekta attīstībai.

Mistiķe arī prognozēja, ka kvantu skaitļošanā būs liels izrāviens – mēs redzēsim.

 

Citplanētiešu klātbūtne

Vanga paredzēja tikšanos ar citplanētiešiem vai ar citplanētiešiem saistītus notikumus nākotnē, un, lai gan šogad ziņotās tikšanās nebūt nav apstiprinātas, tas joprojām liecina, ka viņai varētu būt taisnība.

Marta beigās Indijā virs atomelektrostacijas tika pamanīts zigzagveida NLO, kā rezultātā valsts vadošais NLO eksperts Sabirs Huseins kopā ar bijušajiem ASV militārajiem ekspertiem mudināja izteikt brīdinājumus.

Viņi ir aicinājuši rīkoties nopietnāk pēc vairākiem neizskaidrojamiem novērojumiem netālu no valsts kodoliekārtām.

Un kāds Misūri štatā apgalvoja, ka viņu nolaupīja citplanētieši, kuri ar viņu veica seksuālus eksperimentus un nozaga viņa spermu.

Videoklipā viņš apgalvoja, ka citplanētieši paņēma viņa spermu, mēģinot radīt hibrīda mazuļus.

 

Putina ēras beigas

Vanga prognozēja, ka šogad pret Putinu tiks veikts atentāts no viena viņa tautieša.

Saspīlējums Krievijā turpinājis virmot pat pēc Putina pārvēlēšanas martā.

Taču par Putina veselību tiek spriests gadiem ilgi, un šogad baumas pamudināja Krieviju publicēt brīdinājumu.

Līdz šim nav bijuši zināmi Putina dzīvības atņemšanas mēģinājumi, taču šajā gadā vēl ir pietiekami daudz laika.

Gaišreģes Vangas šausminošās 2024. gada prognozes piepildās

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPrincis Viljams pārtrauc klusēšanu pēc Keitas Midltones paziņojuma par diagnosticēto vēzi
Nākamais rakstsDivi cilvēki, viens ķermenis; Saistītās dvīnes atklāj, kā dala puišus un, kas notiks, kad viena no viņām nomirs