Visiem šodien vajadzētu uzmanīgi izvērtēt, kādās aktivitātēs ņemt dalību. Visu zīmju pārstāvjiem šodien jāraugās, lai izvēlētos pareizo komunikāciju ar pareizajiem cilvēkiem, pie tam pareizajā laikā. Citiem varētu būt liela ietekme pār jums un, ja par jums būs aizlikts labs vārds – būsiet pateicīgi, taču, ja kādam būsiet uzkāpis uz varžacīm, neko labu negaidiet.

 

 

auns-mil-horAuns

Auni būs tendēti darīt vairāk kaitējuma, nekā ko labu. Tavs entuziasms var likt tev iesaistīties diskusijās, kur tava palīdzība nemaz nav nepieciešama. Uzmanīgi izvērtē, vai un kad ir vajadzīga tava iesaiste kādu jautājumu risināšanā, kā arī, ja tas tiešām nepieciešams, pārliecinies, ka neesi pārlieku uzstājīgs.

 

 

versis-mil-horVērsis

Tā kā Vērši zināmi kā cilvēki ar stingru nostāju, zvaigznes var likt tev izteikt subjektīvus argumentus par dažādām lietām, neizvērtējot situāciju. Ņem vērā, ka tas nav labākais veids, kā risināt sarunas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņiem piemīt lieliskas spējas runāt un uzklausīt, kas padara tos par brīnišķīgiem palīgiem citiem dažādu problēmu risināšanā. Var nākties saskarties ar grūtībām pieņemt kādus lēmumus, it īpaši gadījumos, kad jāveic izvēle starp līdzvērtīgām opcijām. Izvairies koncentrēties uz konkrētām lietām un tā vietā izskati visas pieejamās iespējas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Gadījumā, ja šodien jāiesaistās debatēs vai problēmu risināšanā, Vēžiem ieteicams savā pārziņā ņemt nelielākus vai vismaz pazīstamus jautājumus. Galu galā vēžu vājā vieta ir tā, ka tie bieži vien ir pārāk emocionāli, lai pieņemtu jēgpilnus lēmumus. Arī komunikācijā ar līdzcilvēkiem labāk ieteicams pieturēties pie tuviem  draugiem un ģimenes locekļiem

 

 

lauva-mil-horLauva

 

Vari sajust sevī manāmu agresijas devu. Lauvas ir apveltītas ar lielu drošsirdību un nebaidās aizstāvēt sevi un savu viedokli, tomēr, tev rūp arī citu domas par tevi. Tā rezultātā šodien būsi diezgan skaļš un vaļsirdīgs. Ne velti saka, ka lauvu aiz ūsām raustīt nedrīkst.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

 

Jaunavām vajadzētu ļaut vispirms izteikties citiem un tikai tad iesaistīties diskusijā. Tev ir ķēriens uz detaļām un vislabāk tām varēsi pievērsties tad, kad tēma lielos vilcienos būs jau skaidra un izrunāta.

 

 

svari-mil-horSvari

Svaru zīmes pārstāvjiem gaidāma interesanta diena. Apkārtējie kļūs nedaudz līdzīgāki tev. Izmanto šo kā iespēju paskatīties uz sevi un savu rīcību no malas. Izvērtē to un apdomā, vai un ko nākotnē būtu nepieciešams sevī mainīt.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioniem šodien vajadzētu iespēju robežās neiesaistīties dažādās diskusijās. Tu būsi īpaši uzvilkts un ikviens, kura viedoklis atšķirsies no tavējā, dabūs dzirdēt pilnas ausis ar visu, kas tev uz mēles. Tas, protams, nenesīs sarunai produktīvu rezultātu.

 

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlniekiem vajadzētu izvairīties no iesaistīšanās diskusijās, atbalstot vienu vai otru konkrētu cilvēku grupu. Tu esi īss un konkrēts, bet ietekmīgs runātājs. Izmanto to, lai liktu spriest objektīvi visiem sarunās iesaistītajiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāžus ikdienā pārāk neinteresē citu cilvēku rūpes. Bez šaubām, Mežāzis spēs ļoti viedi un tālredzīgi spriest par jautājumiem, kas skar paša personīgo dzīvi, taču, ja kādā uzdevumā priekš sevis neredzēs nekāda labvēlīga ieguvuma, visticamāk saglabās absolūti vēsu attieksmi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu izvairīties no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas. Tiksi ierauts pamatīgā diskusiju virpulī. Atceries, ka labākais laiks likt kādam mainīt savas domas ir pašā sarunas karstumā. Var nākties piepūlēties, lai ņemtu vērā visu cilvēku vajadzības, pat, ja tev šķiet, ka tavs viedoklis pārstāv visu iesaistīto intereses.
  

 

zivis-mil-horZivis

Šodien, pieņemot lēmumus vai sniedzot padomus, paļaujies uz savu intuīciju. Tavas domas var mainīties, taču tas, ko jūti sirdī – nē. Pirmā doma, kas nāks prātā, vispatiesāk spēs izpaust tavu viedokli.

 

Iepriekšējais rakstsLiepājas pusē mājsēdes naktī “tēlo muļķīšus” un nopelna milzīgu sodu
Nākamais rakstsNedēļa sākusies ar skumjām ziņām