Šajā dienā ieteicams aktīvi pievērsties darāmajiem darbiem, lai tās noslēgumu varētu veltīt savām interesēm vai vienkārši pelnītai atpūtai.

 

 

aunsAuns

Auni ir enerģiski cilvēki, kuri mīl strauji virzīties uz priekšu savā ikdienā un dzīvē kopumā, aizvien pieņemot jaunus izaicinājumus un uzņemoties jaunus pienākumus. Tev vajadzētu būt uzmanīgam, lai raitajā darba ritumā nepazaudētu tā kvalitāti, precizitāti un steigā nepieļautu kļūdas.  

 

 

versisVērsis

Vērši, lai arī ļoti strādīgi un kārtīgi cilvēki, darbu ierasti dara sev ērtā tempā.  Labā ziņa ir tā, ka šodien jutīsies krietni motivētāks, kā citas dienas, līdz ar to spēsi izpildīt savus darba uzdevumus rekordīsā laika posmā.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie, ietekmējoties no zvaigznēm, vai nu spēs ekselenti saplānot savu laiku šajā dienā, vai aizelsušies centīsies pagūt visu padarīt laikus un nekavēt. Ja esi no tiem, kura stiprā puse ir laika plānošana, dienas beigās varēsi papildus laiku veltīt komunikācijai ar citiem un atpūtai. Ja ar laika plānošanu tev tomēr nesokas tik spīdoši, var gadīties palikt darbā ilgāk, kā ierasts, lai varētu iesāktos darbus pabeigt.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem vislabāk šo dienu būtu pavadīt ārpus darba. Ar entuziasmu spēsi pieķerties klāt pat ierasti netīkamiem mājas darbiem, kurus padarot atliks vēl papildus brīvais laiks atpūtai. Pavadi to kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.  

 

 

lauvaLauva

Lauvām šī diena būs samērā ikdienišķa. Ja arī būsi spējis tikt galā ar darba uzdevumiem ātrāk kā ierasts, atlikušo brīvo laiku, visticamāk, izvēlēsies veltīt tam, lai iedvesmotu un pamācītu citus, kā gudri un lietderīgi izmantot savu laiku. Tie, kuri tomēr nemetīsies dāļāt savas gudrības citiem, varēs papriecāties par papildus laiku, ko veltīt paši sev.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas ir čakli un uzcītīgi darbinieki. Tev nemēdz sagādāt problēmas vajadzība pabeigt konkrētus darbus konkrētā laikā, līdz ar to nekad nekas arī nepaliek neatrisināts, karājoties gaisā. Šodien savu brīvo laiku, iespējams, vēlēsies veltīt jau tuvākajās dienās plānoto darba uzdevumu izpildes iesākšanai.

 

 

svariSvari

Svari bieži vien lielu dienas daļu pavada palīdzot citiem tikt galā ar viņu problēmām, līdz ar to paši atstājot savus pienākumus novārtā. Šodien apkārtējie būs visai mierīgā noskaņojumā un iegrimuši savos darbos, līdz ar to nav gaidāmi nekādi sarežģījumi, kas nozīmē, ka tev būs visas iespējas beidzot produktīvi pavadīt savu darba dienu.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioni ir īpaši kaislīgi cilvēki, kuri savu aizrautību liek lietā arī darbā. Šodien spēsi strādāt sevišķi produktīvi, līdz ar to varēsi tikt galā ar saviem pienākumiem īsākā laika posmā, kā ierasts un sasniegsi īpaši labus darba rezultātus.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem esošo zvaigžņu stāvokli ieteicams izmantot, lai laikus izdarītu tuvākajā nākotnē ieplānotus darbus, kas palīdzēs iegūt papildus brīvo laiku atpūtai. Atrodi kādu klusāku vietiņu, kur vari netraucēti pievērsties savam darbam.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie šodien padarītā darba tempā un apjomā pārspēs paši sevi. Tu spēj smagi strādāt, lai sasniegtu savus mērķus un šodien būsi īpaši koncentrējies uz vēlamo rezultātu sasniegšanu, līdz ar to pastāv liela iespēja, ka savu darba vietu pametīsi krietnu brīdi pēc darba laika beigām.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu būt piesardzīgiem, lai sevi pārāk nenoslogotu un nepārstrādātos. Tu nereti savu brīvo laiku velti darba vai ar to saistītu pienākumu pildīšanai, kļūstot par īstu darbaholiķi. Atrodi laiku atelpas brīdim, lai atgūtu enerģiju.

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem bieži vien grūtības sagādā darbi, kuru veikšanai nepieciešams ilgs laika periods. Centies tos sadalīt mazākos uzdevumos, lai nezaudētu motivāciju tos paveikt. Darbu darīšana pamazām, soli pa solim, ļaus tev saglabāt koncentrēšanos un fokusu uz tiem.

 

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsBezdarbnieks Preiļos pēkšņi tiek pie lielas naudas summas
Nākamais rakstsĢimeni no Cēsīm satricina negaidīti notikumi