Šodien nāksies piepūlēties, lai nezaudētu koncentrēšanos uz darbu, kā jau piektdienā. Ko vēl zvaigznes sola 19. martā?

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem vajadzētu uzmanīties, lai nesasteigtu savus darbus. Šodien domās lidināsies mākoņos un savienojot šo noskaņojumu ar sev tipisko tendenci darīt visu ātrā tempā, vari pieļaut vairākas būtiskas kļūdas, ar kuru labošanu vēlāk nāksies krietni pacīnīties.

 

 

 

 

versisVērsis

Vērši šodien spēs pilnībā nodoties darbam, lai pēc darba dienas beigām veltītu laiku jaunu zināšanu apguvei vai saviem hobijiem. Nepārstrādājies un centies neizmantot pārāk daudz savu intelektuālo, fizisko un garīgo resursu darbā.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie vienmēr ir ieinteresēti apkārt notiekošajā, tai skaitā apkārtējo privātās dzīves kāpumos un kritumos. Šodien gan tava vēlme komunicēt ar citiem būs nedaudz apslāpēta un vēlēsies vairāk laika pavadīt, piemēram, lasot grāmatas, bet, ja tomēr iesaistīsies kādā sarunā, tā, visticamāk, būs dziļa, par kādu nozīmīgu tēmu.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem šodien vajadzētu atrast veidu, kā iesaistīt savos hobijos un interesēs savus tuvākos cilvēkus, sevišķi bērnus. Zvaigžņu stāvoklis būs īpaši labvēlīgs vecāku un bērnu savstarpējās saiknes nostiprināšanai un lielisks veids, kā to darīt, ir kopīgas, abiem saistošas nodarbes.

 

 

lauvaLauva

Lauvas šodien vairāk vēlēsies apkārtējos, tai skaitā kolēģus, iepazīstināt ar savām interesēm un hobijiem, nekā uzsākt spraigas diskusijas, līdz ar to konflikti nav gaidāmi. Tiesa gan, tā rezultātā kāds var novērsties no saviem tiešajiem darba pienākumiem, taču vari būt drošs, ka tavu produktivitāti tas neietekmēs.

 

 

jaunava

Jaunava

Vairumam Jaunavas zīmē dzimušo ir tādas intereses un hobiji, ar kuriem nodarboties var tikai mājas apstākļos, līdz ar to tu nemēdz tiem pievērsties, atrodoties savā darba vietā. Ja esi to Jaunavu skaitā, kuru aizraušanās ir ēst gatavošana, šī diena būs izcili piemērota jaunu recepšu atrašanai un izmēģināšanai.

 

 

 

svariSvari

Svariem ieteicams pievērsties tām interesēm un hobijiem, ar kuriem nodarboties var kompānijā kopā ar citiem. Lai gan šī diena tevi nelutinās ar daudz iespējām ļauties radošajam lidojumam, apkārtējie būs aizrāvušies paši ar savām lietām, līdz ar to gaisotne būs mierīga un varēsi tās laikā atrast kaut mirklīti sev.

 

skorpionsSkorpions

Šodien apkārtējie būs ieurbušies savas kreativitātes meklējumos un realizācijā, kas nozīmē, ka tiem būs mazāk laika pļāpāšanai un citu kritizēšanai, līdz ar to tava diena solās būt visai mierīga. Izmanto zvaigžņu labvēlīgo stāvokli un atrodi brītiņu laika, ko veltīt savam hobijam.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki lieliski prot sabalansēt savas darba gaitas un hobijus, līdz ar to tavs darbs netraucēs tev realizēt savas intereses un otrādi. Gados jaunākiem Strēlniekiem ieteicams ņemt piemēru no pieredzējušākiem šīs zīmes pārstāvjiem un rast veidu, kā savu karjeras ceļu sasaistīt ar savu aizraušanos.

 

 

mezazisMežāzis

Tev piemīt lieliska darba ētika, līdz ar to nekas tevi nespēs izsist no sliedēm un pratīsi saglabāt koncentrēšanos uz darbu. Mežāža zīmē dzimušo interešu loks ir diezgan plašs un nereti viņu hobiji ir lielākā vai mazākā mērā saistīti arī ar karjeru, kuru izvēlējušies. Laba diena, lai pievērstos kādai jaunai, interesantai nodarbei.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri sevi visu realizē darbā un nereti to intereses ir nekas cits, kā darba pienākumu izpilde. Šodien centies atrast laiku pats sev. Lai gan mīli debates, apkārtējie var nebūt noskaņojumā diskutēt, tādēļ ieteicams cienīt citus un turēt mēli aiz zobiem.

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu pilnībā nodoties savām interesēm un hobijiem, lai arī kādi tie būtu. Kā ļoti sociāla zīme, iespējams, īpaši izbaudīsi dažādas sportiskās aktivitātes, taču pozitīvas emocijas sagādās arī vienkārši kopā pavadīts laiks un sarunas ar saviem tuvākajiem draugiem un ģimenes locekļiem.

 

Lai piepildās viss ieplānotais!

 

 

Iepriekšējais rakstsĢimeni no Cēsīm satricina negaidīti notikumi
Nākamais rakstsŠorīt milzīgā nelaimē Rīgā bojā gājuši trīs cilvēki