Šī solās būt diezgan neprognozējama diena. Nebūs viegli īstenot konkrētus plānus. Sagaidāmi neparedzēti apstākļi un mainīgas situācijas, kas padarīs teju neiespējamu tavu ieceru īstenošanu.

 

 

auns-mil-horAuns

Centies pabeigt nelielus darbus un uzdevumus līdz dienas beigām. Ir ieteicams noskaidrot visu informāciju, kas attiecas uz tavu ārstēšanas procesu, kā arī iegūt ziņas par tavu tuvinieku veselības stāvokli, nepieciešamo mājdzīvnieku aprūpi, kā arī izzināt ikdienas problēmu nianses.

 

 

versis-mil-horVērsis

No rīta un agrā pēcpusdienā zvaigznes tev dos iespēju izbaudīt vēl nedaudz relaksējošu, rāmu režīmu. Darbs šajā laikā diez vai notiks vēlamajā tempā, jo būs grūti koncentrēties. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavas radošās ieceres diez vai izcelsies ar īpašu novitāti un izdomu.
 

 

dvini-mil-horDvīņi

Diena būs bagāta ar daudzām neprognozējamām  izmaiņām, gan tavā noskaņojumā, gan citu cilvēku nodomos. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šīs dienas laikā tev vajadzētu izvairīties no jaunu plānu apspriešanas. Labāk atturēties arī no romantisko attiecību iztirzāšanas.
 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī nebūs tā labākā diena, lai gūtu tūlītējus panākumus un ievērojamas uzvaras. Tomēr tu, visticamāk, tāpat nejutīsies slikti. Šodien nav sagaidāmas krasas – pozitīvas vai negatīvas izmaiņas kādos procesos. Ja vēlies atpūsties, centies novērst konfliktu attīstību un samazini visas iespējamās nepatikšanas. Planētas iezīmē, lai mēģini atturēties no jaunu projektu un tev nezināmu tematu apspriešanas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Precizitāte un pat sīkumainība būs tavi labākie palīgi visas dienas garumā. Galvenais uzsvars šodien jāliek uz pašreizējās pozīcijas stiprināšanu,  galvenokārt pārliecinoties par finansiālo darījumu pusi. Ja nepieciešams, nebaidies veikt nelielas izmaiņas savās sākotnējās iecerēs un drošāk pielāgojies dažādiem apstākļiem.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Rītu un pēcpusdienu vari droši veltīt  tam, lai atrisinātu savas personīgās problēmas. Tie var būt profesionālie jautājumi, rūpēs par ģimeni vai tavu veselību, kā arī ikdienas rutīnisko darbu un aktivitāšu plānošana un īstenošana. Labi zināmas, nesteidzīgas darbības tev, visticamāk, sagādās patīkamas emocijas.

 

 

svari-mil-horSvari 

Planētu stāvoklis norāda, ka pēcpusdiena noteikti nav domāta jebkādām jaunām,  svarīgām darbībām. Tavas pūles, visticamāk, dos maz rezultātu. Šodien tev var trūkt tik nepieciešamās izlēmības. Centies ierobežot arī savu sociālo mijiedarbību. Zvaigznes uzsver, lai neraugoties uz sarežģījumiem, saglabā pozitīvu attieksmi visas dienas garumā un atrodi veidus, kā atpūsties.

 

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Šajā dienā tu vari apmaldīties savos sapņos, aizstājot radikālas darbības ar nelieliem, bezjēdzīgiem soļiem. Zvaigznes norāda, ka tā tas var turpināties līdz pat vakaram. Tomēr dienas otrajā daļā pieaugs to darījumu skaits, ko tu būsi veiksmīgi paveicis līdz galam. Pat tad, ja tavi patiesie nodomi ir apslēpti apkārtējo acīm, tu joprojām spēsi atrast iekšējo drosmi, lai izmainītu situāciju, kas tev pašam vairs nerada gandarījumu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tavos spēkos šodien nebūs pārvietot kalnus. Centies daudzas lietas šodien uzlūkot filozofiski, īpaši savu noskaņojumu no rīta un pēcpusdienā. Šis dienas periods  solās būt vissliktākais laiks, kad plānot svarīgus notikumus un mēģināt ieskicēt nākotnes norises.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Rīts un agra pēcpusdiena ir ideāli piemērots brīdis, lai sagatavotos lielām, nozīmīgām darbībām. Zvaigznes norāda, lai šodien vairakkārt pārbaudi jebkādus datus, vēlreiz izvērtē savas prasmes un iespējas, atkārtoti sistematizē informāciju un centies sameklēt nepilnības savos plāniem vai kādos pašreizējos apstākļos.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, lai dienas sākumā centies izvairīties no nepatikšanām, prasmīgi manevrējot caur apstākļiem un ņemot vērā dažādas nelielas, bet ļoti būtiskas nianses. Ja nepieciešams, atliec savus galvenos mērķus un koncentrējies uz dažu prasmju pilnveidošanu, kas pavisam drīz tev var noderēt kādā kritiskā situācijā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu mēģināt izvairīties no svarīgu projektu uzsākšanas. Ilgtermiņa sadarbības īstenošana nenodrošinās tevis meklēto stabilitāti, uzticamu sabiedroto un kopīgu interešu mērķtiecīgu realizēšanu. Pēcpusdienā tava partnera garastāvoklis un nodomi var būtiski mainīties, kas var atstāt ievērojamu ietekme uz jūsu kopējo rīcības plānu.

 

 

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...