Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un izmanto tās īstajā laikā. Rīts būs kluss un vienmuļš, bet pēcpusdiena ienesīs tavā rāmajā dzīvē aktīvākas darbības – labāk sagatavojies tam!

 

auns-mil-horAuns

Dienas sākumā Auna noskaņojums diez vai būs optimistisks. Lai gan vien tu pats vari pastiprināt dažas savas grūtības, jo, iespējams, nesaredzi izeju no dažām visai konkrētām un pašsaprotamām situācijām. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie šodien visu saskatīs daudz tumšākās krāsās nekā viss ir patiesībā.

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes paredz, ka šodien var pilnveidoties tavas attiecības ar kādu personu vai organizāciju, taču tas diez vai būs iespējams, ja ļausi visām domstarpībām un neatrisinātiem konfliktiem gūt virsroku. Ja tu to patiešām vēlies īstenot, tev ir jāpanāk ap sevi pilnīgs miers. Pieņem to, citādāk var nākties klauvēt pie aizvērtām durvīm vai izniekot savus centienus.

 

dvini-mil-horDvīņi

Rutīniski darbi, visticamāk, aizņem lielāko tavu dienas daļu. Ja tu šobrīd neesi oficiāli atbildīgs par kādām nozīmīgām lietām vai nodarbināts ar kaut ko īpašu, tevi var piemeklēt cita veida grūtības, piemēram: sadzīviskas rūpes vai veselības sarežģījumi. Vakarā Dvīņi spēs brīvi novirzīt slodzi no saviem pleciem un, visticamāk, izbaudīs jauku kompāniju.
 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzis var nogurt no pilnīgas drošības un pārliecības par savām vai kāda cita jūtām. Ir pilnīgi iespējams, ka tu vēlies daļēji izjaukt vai pilnībā nojaukt pilnīgi visus vecos stereotipus un pavadīt tālāku dienu jaunā veidolā. Ļoti iespējams, ka šāda vēlme ir tavai otrai pusītei. Tomēr, visticamāk, ka jums abiem ir radusies vēlme mainīt lietas un notikumus starp jums abiem, maziem solīšiem, taču – uz tikai uz priekšu.

 

lauva-mil-horLauva

21. marts, visticamāk, sāksies ar dažu ierobežojumu ieviešanu, tādējādi, visticamāk, ar pesimisma devu tavā dzīvē. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie kļūs par apstākļu gūstekņiem, jo īpaši, ja viņi ir personīgi atbildīgi par kaut ko. Iespējams, tev šobrīd nav pieejamas dažādas pamata ērtības vai galu galā omu sabojās tas, ka nāksies darīt pavisam garlaicīgu darbu.

 

jaunava-mil-horJaunava

No rīta un pēcpusdienā Jaunava būs ieinteresēta nopietnos jautājumos un lietu dziļā izpētē. Iespējams, tev būs jādodas kādā ceļojumā teju piespiedu kārtā, kas var sabojāt tavu omu. Šodien tev tāpat var nākties saskarties ar dzīves skumjo pusi. Vakarā tavi personīgie plāni vai lietas ap tevi var pēkšņi mainīties.  

 

svari-mil-horSvari
Zvaigznes norāda, ka dienas laikā Svariem ir jāstrādā, jāiegulda pamatīgas pūles lai uzlabotu savu finansiālo un vienlaicīgi arī garīgo stāvokli. Tomēr, visticamāk, tas tev neprasīs pārāk lielu piepūli. Tā vietā, lai ļautos izmisumam, vienkārši saglabā pacietību un saprātīgu savaldību.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Līdz pat vakaram tevi, visticamāk, vajās negatīvas emocijas un domas. Sajūta, ka nemitīgi esi zem ūdens var kļūt par iemeslu nomāktībai un drūmiem uzskatiem. Paturi prātā, ka pie tā ne vienmēr ir jāvaino kāds cits, vispirms ieskaties sevī!

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieks šodien var pavadīt lielāko dienas daļu atsevišķi, ieraujoties vientulības čaulā vai patērēs laiku, lai meklētu atbildi savām nepatīkamajām sajūtām. Vakarā tava vēlme paslēpties no visas pasaules, visticamāk, izzudīs vai kļūs mazāk aktuāla. Zvaigznes uzsver, ka visi šajā zvaigznājā dzimušie bez izņēmuma šodien vēlēsies stiprināt savas saites ar citiem cilvēkiem, tāpat alks dalīties ar informāciju vai izteikt savu viedokli.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šajā zvaigznājā dzimušajiem šodien nebūs nekādu šķēršļu un iemeslu, lai atkāptos no saviem nospraustajiem plāniem, atstātu tos nerealizētus. Tomēr tu nedrīksti pārvērst tos par neauglīgu darbošanos. Pārliecinies, ka no rīta tavs plāns ir tāds pats kādu tu to iztēlojies iepriekšējā dienā. Šodien pievērs pienācīgu uzmanību vissīkākajām detaļām ikvienā lietā, ko dari.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka dienas otrajā pusē Ūdensvīra dabiskā nepieciešamība pēc draudzīgas komunikācijas strauji palielināsies. Tomēr tu, visticamāk, domāsi, ka tavas iespējas ir ierobežotas, taču varbūt, ka tu vienkārši meklē izeju no radušās situācijas – nepareizā vietā? Paplašini savus meklējumus un līdz ar to uzlabosies arī tavas izredzes, piemēram, iegūt jaunus draugus.  

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka dienas beigās pastāv risks, ka Zivis zaudēs savu garīgo līdzsvaru un sāks pakaļdzīšanos pēc kādas mirāžas. Šāda situācija ir īpaši iespējama tiem šajā zvaigznājā dzimušajiem, kuriem ir gaužām apnikusi savas dzīves pārāk stabilā eksistence ar visiem tās kritērijiem.

 

 Lai jums lieliska diena!

Iepriekšējais rakstsDzērājšofera dzīvesbiedre Tukumā ieaicina policistus mājoklī – tā izrādās liela kļūda
Nākamais rakstsTavs HOROSKOPS veiksmīgam APRĪLIM