Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, gaidāma saruna par un ap naudu ar kādu sievieti. Šī sieviete var būt tava radiniece, priekšniece, kā arī kādas finanšu vai banku institūcijas pārstāve. Šomēnes piedzīvosi stresu un bailes saistībā ar notikumiem kāda drauga vai paziņas dzīvē. Jūsu draudzībai izaicinājumus metīs citi apkārtējie cilvēki. Skumjas raisīs ilgas pēc kāda sev tuva vīrieša, kurš, dažādu pienākumu saukts, atrodas tālu prom. Iespējams, uzņemsies nopietnākas vai sarežģītākas saistības sakarā ar īpašumu, kurā pašlaik dzīvo. Noskaņa mīlas dzīvē būs pilnībā atkarīga no tava partnera emocijām un noskaņojuma. Jūsu attiecībās var ielauzties gan greizsirdība, gan dažādi pārpratumi, kuri kalpos par iemeslu konfliktiem un atsvešinātībai vienam no otra. Tavā ziņā būs pieņemt lēmumu, kā tikt pāri šim sarežģītajam posmam. Tiem, kuri uzsākuši tiesvedību saistībā ar kādiem finansiāla rakstura jautājumiem, varēs priecāties par pozitīvu lietu virzību, taču visu noslēgt vēl neizdosies. Finanšu jomā veiksme uzsmaidīs gados jauniem vīriešiem, kuri saņems papildus ienākumus no darba vai biznesa. Vīrieši virs 35 gadu vecuma bieži atradīsies neizskaidrojami skumjā vai pat pesimistiskā noskaņojumā. Daudz kas nenoritēs tā, kā cerēts un plānots, kas burtiski piepildīs ar negatīvām emocijām. Sievietēm virs 35 gadu vecuma nāksies uzņemties lielākas saistības un atbildību naudas jautājumos.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, viens no svarīgākajiem šī mēneša uzdevumiem būs atrisināt nopietnas problēmas saistībā ar tavu dzīvesvietu vai tev piederošu nekustamo īpašumu. Liktenis būs tev labvēlīgs, risinot materiālās un ar nekustamajiem īpašumiem saistītās problēmas. Iespējams, saņemsi jaunumus no tālienes, kuri vēstīs par nepatīkamiem notikumiem tev pazīstamu cilvēku dzīvē. Esi uzmanīgs attiecībā pret dokumentiem un vēstulēm, kurus gaidi no citas pilsētas vai valsts. Šomēnes tavi plāni un ekspektācijas saistībā ar ģimeni pilnībā attaisnosies, tādēļ ir vērts tajos ieguldīt savu enerģiju un laiku. Piedalīsies kādā ģimeniskā kopā sanākšanā, uz kuru jau laikus saņemsi ielūgumu. Piedzīvosi vairākus priekpilnus brīžus un svarīgus notikumus, kuri saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Bērna izglītība un karjera ir vēl viens aspekts, kam nāksies pievērsties šajā mēnesī. Pārsteigumi šajā mēnesī būs vairāk nepatīkami, nekā patīkami. Vairumā gadījumu tie būs saistīti ar tavu pagātni, ģimenes noslēpumiem, pagātnē pieļautajām kļūdām un citiem notikumiem, kuru atcerēšanās raisa negatīvas emocijas. Sievietēm zem 35 gadu vecuma šis mēnesis būs visai spēcīgs ar gaidītām un negaidītām iespējām attīstībai un progresam.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šomēnes nāksies risināt problēmu, kurā nonāksi konfrontācijā ar kādu vīrieti (radinieku, kolēģi, priekšnieku vai sabiedrībā zināmu personu). Lai arī nebūs iemesla justies slikti un depresīvi, no šāda noskaņojuma tāpat neizdosies izbēgt. Aprīlis būs veiksmīgs mēnesis, lai realizētu savs ilgi kārotos sapņus un idejas, taču arī pašam būs jāpieliek gana daudz enerģijas un laika, lai viss izdotos. Sūtīsi vai saņemsi naudu, kura kaut kādā veidā būs saistīta ar kādu sievieti. Finanšu jomā labvēlīgs laiks sievietēm virs 35 gadu vecuma – izdosies palielināt ģimenes budžetu. Mīlas dzīve būs nemiera pilna un emocionāla. Piedzīvosi īstu sajūtu un vēlmju turbulenci. Senas, dramatiskas attiecības vai laulība atkal kalpos par iemeslu raizēm. Pārmaiņas, kuras esi uzsācis realizēt, provocēs emocionālu, mentālu vai fizisku uzbrukumu no bijušā partnera puses. Situācija būs neparedzama, taču ieteicams neatteikties dēļ tās no saviem sākotnējiem mērķiem. Saņemtie jaunumi vai ieteikums tevi piespiedīs nopietni pārdomāt atbildi uz kādu tev nozīmīgu jautājumu. Iespējams, kāds no taviem draugiem liks tev saprast, ka pēdējo gadu laikā esi palaidis garām vairākas lieliskas iespējas. Vīrieši virs 35 gadu vecuma būs spiesti atrisināt savas ieilgušās problēmas, kuru dēļ laika gaitā radušās jau jaunas.

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, tad šomēnes kopā ar sev tuvām sievietēm savu laiku, naudu un enerģiju veltīsi dažādu mājsaimniecības un nekustamā īpašuma problēmu risināšanai. Pastāv iespēja, ka vairāk nāksies pievērsties tieši kāda sev piederoša īpašuma sakārtošanai un remontdarbiem. Sekosi līdzi profesionālajai izaugsmē kāda ģimenes lokā esoša jaunieša dzīvē, kurš studē vai strādāt citā pilsētā vai valstī. Komunicēsi ar cilvēkiem, kuri ir jaunāki par tevi un lielākoties nepazīstami. Nepieciešamība komunicēt ar viņiem var rasties saistībā ar pašreizējo darbu, projektu vai ikdienas pienākumiem. Saņemsi nepatīkamus jaunumus saistībā ar kāda paziņas slikto veselības stāvokli. Finanšu jomā varēsi baudīt labus ienākumus un iespējas tos palielināt. Pieaugs arī izdevumi, tādēļ ieteicams savu budžetu rūpīgi plānot. Atrodoties sabiedriskās vietās, glabā savu naudu drošā vietā. Kopumā šajā mēnesī viss noritēs tā, kā esi plānojis un lieli pārsteigumi nav gaidāmi. Veiksmīgāk izdosies atrisināt dažādus ar mājām, nevis profesionālo dzīvi saistītus jautājumus. Pastāv iespēja pārmaiņām mājās, kuras radīs tevī patīkamas emocijas. Gados jaunajiem Vēža zīmes pārstāvjiem – vīriešiem – pavērsies daudz jaunas iespējas karjeras jomā.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šomēnes vari cerēt uz laimi un sasniegumiem gan finanšu jomā, gan mīlas dzīvē, gan visā pārējā,ko tu dari, jo veiksme būs tev līdzās ik uz soļa. Ņemot vērā visu notiekošo, tev priekšā ir neaizmirstams mēnesis. Iespējams, saņemsi algas palielinājumu vai labāk apmaksātu darba vietu. Daudziem izdosies veikt vēlamos uzlabojumus mājās. Spēsi atgriest harmoniju attiecībās ar kādu sievieti vai sniegsi palīdzību sievietei, kura nespēj patstāvīgi atrisināt savas problēmas. Aprīlis dāvās tev iespēju atgriesties pie senākiem plāniem un idejām. Saņemsi svarīgu informāciju un ieteikumus, kuri lieti noderēs to realizācijā. Labvēlīgs laiks ar mantojumu, mantotu īpašumu un vecākiem piederoša nekustamā īpašuma saistītu jautājumu risināšanai. Piedzīvosi daudzus pārsteigumus. Lielākoties, tie būs saistīti ar tavu ģimeni, tuvu un tālu dzīvojošiem radiniekiem, saderināšanos, kāzām utml. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu problēmas savā laulībā. Apmeklēsi kādu svarīgu pasākumu, kurš saistīts ar mazu zēnu vai jaunieti. Sievietēm virs 35 gadu vecuma piemērots laiks senu problēmu risināšanai un vairākkārt atliktu pienākumu pildīšanai. Gados jaunie Lauvas zīmes pārstāvji varēs baudīt jaunas iepazīšanās un draudzības.

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, tev priekšā ir mēnesis, kurš būs piesātināts ar svarīgiem, taču saspringtiem, ar ceļošanu, citās pilsētās, valstīs dzīvojošiem cilvēkiem saistītiem notikumiem. Lielākoties plānotie izbraukumi būs saistīti ar nākotnei svarīgiem jautājumiem. Atceries, ka raizes un spriedze tev nepalīdzēs. Viss noritēs veiksmīgi un tā, kā biji iecerējis, tāpēc satraukumam nav pamata. Šis mēnesis atnesīs tev visai pretrunīgas emocijas un noskaņojumu. Tas atstās iespaidu arī uz tavu romantisko vai laulības dzīvi. Pastāv risks izcelties konfliktam ar otro pusīti. Atsevišķos gadījumos var nākties arī uz laiku šķirties. Mēneša gaitā tiksies ar kādu vīrieti, uz kura palīdzību lolosi lielas cerības. Viņa dotie solījumi neizklausīsies ļoti pārliecinoši, tādēļ nesteidzies uz tiem pilnībā paļauties, it īpaši, ja uz spēles likti tev nozīmīgi plāni vai projekti. Šomēnes tevi aizkaitinās kādas sievietes jaukšanās tavā personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Vari sevi mierināt tikai ar to, ka ilgi tas neturpināsies. Labvēlīgs laiks visam, kas saistīts ar bērniem, tai skaitā darbam ar bērniem. Iespējams, būs nepieciešams uzsākt nopietnas sarunas, lai pieņemtu svarīgu, ar bērniem saistītu lēmumu. Lai cik arī grūti tas būtu, ieteicams izvairīties no konfliktiem. Pat, ja esi bezgala aizvainots un dusmīgs uz kādu, centies paraudzīties uz situāciju ne tikai no savas puses. Tikai tad tu spēsi uzsākt veiksmīgu dialogu ar savu oponentu. Gados jaunajām, Jauna zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams pārlūkot savu draugu loku un atbrīvoties no cilvēkiem, kuri mīl pārāk daudz jaukties iekšā personīgajā dzīvē.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, liela daļa aprīlī veicamo pienākumu būs saistīti ar kādu vīrieti. Iespējams, viņu piemeklējušas veselības problēmas vai kāda cita nepatīkama situācija, kuras risināšanai vajadzīga tava palīdzība. Attiecības ar citu paaudžu pārstāvjiem būs visai sarežģītas un konflikti īpaši nepatīkami. Interesants mēnesis profesionālajā jomā. Saņemsi vairākas daudzsološas, sev izdevīgas iespējas. Jauni cilvēi biznesa vidē atnesīs jaunas idejas un jaunas darba metodes. Grūtības sagādās bērnam vai mazbērnam doto solījumu pildīšana. Ja tavs darbs ir saistīts ar bērniem, darba rezultāti būs nenozīmīgi, kā arī pastāv risks, ka nāksies risināt vienu problēmu pēc otras. Spriedzi raisīs ar ģimenes budžetu saistīti jautājumi, kuru pamatā būs gaidīto līdzekļu saņemšanas kavēšanās. Zvaigznes sola iespēju nostabilizēt situāciju kāda gados jauna ģimenes locekļa dzīvē, kurš pēdējo mēnešu laikā saskāries ar problēmām un dramatiskiem notikumiem savā dzīvē.  Par iemeslu nemieram kalpos kādu svarīgu jaunumu vai informācijas kavēšanās. Tiklīdz būsi to saņēmis, tevī radīsies vēl daudzi jautājumi vai vajadzība meklēt risinājumus dažādām problēmām. Gados jaunajiem, Svaru zīmē dzimušajiem vīriešiem izdosies veiksmīgi atrast risinājumu problēmām, ar kurām nācās saskarties pēdējo 3- 4 mēnešu laikā.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, aprīlī piedzīvosi vairākus dažādus, ar tuviem draugiem saistītus pārsteigumus. Tāpat pastāv iespēja pavisam negaidītos apstākļos iepazīties ar jauniem cilvēkiem un nodibināt jaunus kontaktus. Aprīlis būs dāsns finansiālā ziņā, taču tas nenozīmē, ka vari aizmirst par budžeta plānošanu. Saņemsi gan regulāro peļņu, gan arī negaidītus papildus ienākumus savā maciņā. Plānosi doties kādā ģimeniskā izbraucienā vai ceļojumā. Daudzi uzņems mājās viesus no citas pilsētas vai valsts. Lai kādi arī būtu tavi plāni un gaidas šajā sakarā, viss noritēs tā, kā esi plānojis. Satraukumu un paniku var raisīt sarežģīta situācija kādas sievietes dzīvē. Diemžēl, šajā mēnesī ne vienmēr komunikācija ar apkārtējiem noritēs gludi. Būs nepieciešams tikties ar sev nepatīkamiem cilvēkiem vai sev netīkamos apstākļos. Ieteicams parūpēties par savām mājām, atrisināt radušās mājsaimniecības problēmas. Labvēlīgs laiks interjera atjaunošanai. Ja nepieciešams, pajautā viedokli un ieteikumus profesionālim. Izvairies no meliem un manipulācijām, ja nevēlies vēlāk saskarties ar ļoti nepatīkamām sekām. Sievietēm virs 35 gadu vecuma nāksies piedzīvot gan satraukuma, gan baiļu pilnus brīžus saistībā ar negaidītām pārmaiņām, sarežģītiem lēmumiem vai drāmu kāda ģimenes locekļa dzīvē.

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šomēnes lielu daļu savas enerģijas veltīsi nopietnu problēmu risināšanai. Ir pagājusi trešdaļa gada un tu lieliski apzināsies dārgā laika patieso cenu. Ja mēneša sākumā nopietni pievērsīsies sava laika plānošanai, mēneša beigās varēsi patiesi lepoties par sevi. Apdomā katru piedāvājumu un iespēju ko saņemsi. Nebaidies no jaunām lietām savā dzīvē. Nekas nav neiespējams, it īpaši, ja tev ir gana lielas ambīcijas. Daudzi lolos cerības uz veiksmīgu, ar nekustamo īpašumu saistītu plānu un projektu attīstību. Viss noritēs lēni, taču veiksmīgi. Pārsteigumi darbā, karjerā vai biznesā sniegs patīkamas emocijas un prieku. Labvēlīgs laiks prezentācijām, darba intervijām utml. Daudz savu uzmanību veltīsi ģimenes lokā esošajiem bērniem un jauniešiem, jo tie pamanīsies pieļaut kļūdas, gan iekulties citās nepatīkamās situācijās. Neparedzami būs notikumi gados jauno, Strēlnieka zīmē dzimušo vīriešu dzīvē. Ja rīkosies apdomīgi un pārdomāti, tad viss atrisināsies veiksmīgi.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šomēnes nāksies parūpēties par kāda ģimenes locekļa veselību. Iespējams, aprūpēsi viņu pats savās mājās. Ja pāno doties ceļojumā, esi piesardzīgs attiecībā pret dokumentiem un naudu. Veic maksājumus jau laikus, lai izvairītos no negaidītiem, nepatīkamiem pārsteigumiem. Problēmas, kuras saistītas ar privāto automašīnu, prasīs lielākus izdevumus. Konflikts, kurš izcelsies starp tevi un kādu sievieti, turpināsies ilgāku laiku un būs ļoti emocionāls. Apmainīsieties gan ar sāpīgiem apvainojumiem, gan ar draudiem. Mīlas dzīvē par garlaicību sūdzēties nevarēsi, taču visas savas vēlmes apmierināt neizdosies ne šajā, ne nākamajā mēnesī. Jo vairāk raudzīsies uz notiekošo, jo vairāk tevi pārņems negatīvas emocijas. Priekpilni notikumi gaidāmi ģimenē un tie būs saistīti ar papildus ienākumiem ģimenes budžetā. Iespējams, piedalīsies tuvinieku saderināšanās vai kāzu svinībās. Gados jaunajām, Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm nāksies parūpēties par savu tēvu vai vectēvu, kuram būs nepieciešama kāda gados jaunāka cilvēka palīdzība. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma nostiprināsies saikne ar savu meitu vai mazmeitu.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, aprīlī uzsāksi realizēt kādus lielus plānus un idejas. Visu, ko līdz šim esi ieplānojis, izdosies arī realizēt. Tev ir bijis gana daudz laika, lai tam sagatavotos un nu atliek ķerties vērsim pie ragiem. Sekosi līdzi notikumiem mīlestībā vai privātajā sfērā kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē. Iespējams, viņa ir tava radiniece vai tuva draudzene. Spēsi palīdzēt draugiem vai tuviniekiem, kuriem pašiem neizdodas rast risinājumu sarežģījumiem savā dzīvē. Pastāv liela iespēja, ka tieši tu sniegsi īsto padomu, ar kura palīdzību pavērsies durvis pretī veiksmīgākajam risinājumam. Negaidīti notikumi mājās nepavisam tevi nepārsteigs. Tie tikai paātrinās procesu, kas saistīts ar dzīvesvietas maiņu vai citām pārmaiņām tavā dzīvē. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai, kuri saistīti ar nekustamo īpašumu. Tevi apbēdinās jaunumi par kāda paziņas veselības problēmām. Diemžēl, viņš vai viņa dzīvo tālu prom, līdz ar to tikšanās  un palīdzības sniegšana klātienē būs teju neiespējama. Darbā šis būs saspringts laiks sakarā ar grūtībām, ar kurām nāksies saskarties kompānijai, kurā strādā – mazāki ienākumi, nenokārtotas finanšu saistības utml. Gados jaunajām, Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm šis būs nozīmīgs laiks mīlestībā. Iespējams, uzsāksi jaunas attiecības vai nolemsi spert nākamo soli esošajās attiecībās.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šomēnes piedzīvosi konfliktu vai citu nepatīkamu situāciju saistībā ar vīrieti, kurš dzīvo citā pilsētā (valstī) vai, kura darbs saistīts ar ceļošanu (transportu). Jārēķinās ar papildus izdevumiem kāda jaunieša personīgajai dzīvei vai karjerai. Saņemsi vērtīgu ideju vai ieteikumu no kāda drauga. Ja vien viņa teiktais nav nekas pretlikumīgs – aiziet, ķeries pie šīs idejas īstenošanas! Šī mēneša laikā var nākties šķirties gan no cilvēkiem, gan lietām. Visam notiekošajam būs savs iemesls un viss, kas notiks, pavisam noteikti notiks uz labu. Šķiršanās tuvinieku vai draugu ģimenē atvērs jaunu lapaspusi abu partneru dzīves grāmatās un vedīs viņus uz labāku, spožāku nākotni. Prieks, ko izjutīsi, nebūs liels, taču nenovērtē to par zemu. Iemācies priecāties par dzīves sīkumiem. Tevi pārsteigt un negaidīti radīt nestabilitāti tavā dzīvē var nekustamo īpašumu problēmas. To pamatā būs tevis paša pieļautās kļūdas vai kāda cita cilvēka ļaunprātīgā rīcība. Sievietēm ieteicams izvairīties no psiholoģiska vai emocionāla spiediena izdarīšanas uz bērniem situācijās, kad viņu lēmums vai rīcība šķiet nepieņemama. Šādi tu tikai riskēsi sagraut jūsu savstarpējās attiecības pavisam. Dažām sievietēm virs 35 gadu vecuma nāksies piedzīvot šķiršanos no bērna dažādu apstākļu dēļ. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma, kuri plāno doties ceļojumā, ieteicams izvairīties no agresīvas uzvedības uz ceļa.

 

Lai burvīgs aprīlis!

Sabiedrība

Paziņojumu pircējiem izplatījis veikalu tīkls “Maxima”

  Turpinot attīstīt un ieviest vienoto konceptu “Maxima” veikalos visā Latvijā un izvēršot to arī lielāka...

Gaismā nāk divu sirmgalvju pagātnē pastrādātie šausmu darbi; Valsts policija rīkojas nekavējoties

Šā gada 19. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīja...

Glābēji nāk klajā ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 8. jūnija plkst. 6.30, Valsts...

Ceturtdienas rītā traģiskas vēstis saņemtas no Vidzemes puses

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas un viena gājusi...

Rindā jāgaida par vairākas dienas! Latgalē tapis, iespējams, neparastākais autoserviss Latvijā – VIDEO

  Pašam veikt sava auto apskati un remontdarbus – šāda iespēja ir Dekšāres pagasta iedzīvotājiem Latgalē....

“Latvijas Pastam” ir vēl viena slikta ziņa

Esi uzmanīgs – krāpnieki turpina atrast jaunus veidus, mēģinot apkrāpt Latvijas Pasta klientus, un turpina izsūtīt viltus...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nevajadzētu pieņemt lielus lēmumus, kā arī vajadzētu izvairīties no dažādiem negatīvismiem. Atliec...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs

  Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūnijs

  Planētu stāvoklis ir nelabvēlīgs izbraucieniem, īpaši dienas pirmajā pusē. Arī komunikācija šodien nebūs visveiksmīgākā. Tā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs

  Auns Agrs rīts ir labākais laiks uzdevumiem, kas prasa daudz uzmanības un precizitātes. Tie var būt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūnijs

  Šodien tu jutīsies enerģijas pārpilns un gatavs darbam. Tomēr mēģini virzīt savu enerģiju radošajā virzienā...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 5.-11. jūnijs

  Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev. Ko sola zvaigznes un planētas, bet...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem līdz piektdienai

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti pagarinājuši brīdinājumus par augstu ugunsbīstamību mežos. Tagad tie...

Sinoptiķim Bricim diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ un vasaras turpinājumā

  Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par šonedēļ...

Laiks pilnībā mainīsies – jaunākās sinoptiķu prognozes 7 dienām!

Jūnijs iesākās ar vēsu un mitru laiku. Dažviet tika uzstādīti jauni aukstuma rekordi, bet Stendes...