Divdesmit trešajā aprīlī jārēķinās arī ar nelieliem sarežģījumiem, piemēram, grūtībām koncentrēties un nezaudēt fokusu uz darāmo darbu. Centies atrast veidu, kā tikt galā ar šo problēmu vai arī kā šo defektu pārvērst par efektu.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem nenāktu par ļaunu neliela grožu atlaišana. Tu ar visu sirdi un dvēseli iesaisties savā darbā un projektos, kas bieži vien liedz tev pieņemt citu piedāvāto palīdzību. Iemācies nodot citu pārziņā lietas, ar kurām pats neesi gana spējīgs un zinošs tikt galā. 

 

 

versisVērsis

Vērši ir īsti darba ļaudis un par tā trūkumu nekad sūdzēties nevar. Tā kā tavas darba dienas ietvaros nav sevišķi daudz iespēju garākiem pārtraukumiem, ieteicams pievērsties dažādu pienākumu izpildei, lai saglabātu modrību, gaišu galvu, vienlaikus velti netērējot laiku.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņiem nemēdz būt vienmuļas un monotonas dienas. Tu mēdz darbu pakārtot savām interesēm, līdz ar to darbs allaž paliek otrajā plānā. Ja iemācīsies ierobežot savu izklaidīgo dabu, spēsi būt gan produktīvs, gan pasargāsi sevi no pārstrādāšanās.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu būt uzmanīgiem šodien. Vari izjust vēlmi vai vajadzību pēc pārmaiņām, taču der atcerēties, ka ir jomas, kurās jaunu vēsmu ieviešana ir tikai veselīga un ir jomas, kurās pārāk biežas pārmaiņas var izraisīt problēmas un konfliktus.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie spēs izmantot planētu stāvokli savā labā, sadalot laiku tā, lai tas pietiek gan darba pienākumu veikšanai, gan personīgo plānu realizēšanai. Bieži vien tu pats uzņemies pildīt uzdevumus bez citu norādījuma un šodien tev būs vēl vairāk laika, lai tiem pievērstos.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvji ir visnotaļ darbīgi cilvēki un nebīstas uzņemties arī īpaši sarežģītus uzdevumus. Ilgstoši, detalizēti darbi var tevi pārlieku noslogot, tādēļ šodien izvēlies vienkāršākus uzdevumus vai arī pildi tos pamīšus, lai spētu saglabāt fokusu.

 

 

svariSvari

Svariem gaidāma diezgan smaga diena. Tevi ir ļoti viegli izsist no sliedēm un atraut no darba, it īpaši dienās, kad apkārtējiem pašiem grūti koncentrēties uz savu darbu. Centies nodoties saviem pienākumiem, taču paliec atvērts pret citiem, kuriem var vajadzēt tavu palīdzību.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie spēs izdarīt ievērojami daudz, ja izvēlēsies darīt to, kas viņiem tiešām rūp un interesē. Tu esi ļoti aizrautīgs cilvēks un nekas tevi nespēs iztraucēt brīdī, kad velti savu laiku un enerģiju kādai no savām kaislībām.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem piemīt talants tikt ātri galā ar dažādiem, nelieliem uzdevumiem. Ja šodien jūti grūtības saglabāt koncentrēšanos uz kādu darba uzdevumu, noliec to malā un izvēlies mazu, vienkāršu uzdevumu pildīšanu, ievērojot īsas pauzītes starp tiem.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu uzmanīgi saplānot savu dienu. Tu bieži vien baidies ņemt pārtraukumu darbos, jo uztraucies, ka tas var slikti ietekmēt tavu reputāciju, tādēļ izvairies no došanās pelnītā atpūtas pauzē. Dienas skrējienā izmanto katru iespēju doties apgaitā un satikt mīļos, lai kaut nedaudz varētu atpūsties.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams izpētīt un izzināt jaunu informāciju par lietām, kas viņiem rūp. Tev patīk iesaistīties debatēs, taču, lai gūtu tajās nepārprotamu pārsvaru un būtu pārliecinošs, nevis nostādītu sevi muļķa lomā, ir jābūt ļoti zinošam konkrētajā jomā.

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem vajadzēs sevi piespiest pievērsties darbam. Tev ir grūti ilgstoši pievērst uzmanību savu pienākumu pildīšanai un šodien tev problēmas sagādās strādāšana kā tāda. Centies uzturēties darbīgu un produktīvu cilvēku klātbūtnē – varbūt viņi kaut nedaudz palīdzēs saglabāt možu garu un iedvesmot darbiem.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

Mazās Justīnes meklēšana: Ar jaunu informāciju klajā nāk Valsts policija

  Kopš 5. maija Valsts policija kopā ar dienestiem un organizāciju bezvēsts.lv turpina bezvēsts prombūtnē esošās...

Milzu veiksme Tukuma pusē: pēkšņi tiek pie dārga elektroauto

  Ar elektroauto Škoda Enyaq brauks Atis Kalviņš no Tukuma novada, informē Latvijas Loto. Šodien, 26. maijā, autosalonā Green...

Latvieši stundas laikā izpērk divas lidmašīnas uz Tamperi – “airBaltic” rīkojas nekavējoties

  Lielā līdzjutēju pieprasījuma dēļ Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nodrošinās vēl papildu lidojumus uz Pasaules hokeja čempionātuTamperē. Līdz šim...

Eksperti pastāsta, vai Latvijas hokeja izlase sestdien uzvarēs Kanādu

  Jau rīt, 27. maijā, norisināsies IIHF Pasaules čempionāta hokejā pusfināls, kurā Latvija sacensīcies pret Kanādu....

“Swedbank” izplata brīdinājumu klientiem

  Swedbank aicina klientus būt īpaši modriem, jo aktivizējušies krāpnieki. Šoreiz krāpnieki izsūta klientiem viltus īsziņas...

Diemžēl piektdienas rīts nesis arī ļoti traģiskas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un divas gājušas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Horoskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu apdomāt dažādas lietas. Tavas intelektuālās spējas vairosies, ja vien spēsi objektīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...

Situācija pasliktinās vēl vairāk: Sinoptiķi brīdina par apstākļiem atlikušajā maijā

  Turpinoties siltam un sausam laikam, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi daļā teritorijas izplatījuši...