No rītā tev var šķist, ka nekas tā īsti neizdodas. Nekrīti izmisumā – situācija drīz atrisināsies pati no sevis. Sagaidi vakaru, tas dos sasniegumu un panākumu sajūtu.

 

Auns

auns-zalaja-apli-ieksa-1

Gaiss ap tevi kļūs aizvien mazāk un mazāk elektrizēts. No rīta tavi konkurenti būs diezgan aktīvi, bet dienas gaitā viņu centība pamazām izkliedēsies. Ja esi pieņēmusi kādu izaicinājumu, taču nu vairs neuzskati, ka tev tas ir nepieciešams, klausi savai intuīcijai un maini to.

 

Vērsis

versis-zalaja-apli-ieksa-1
Rīta agrums būs perfekts laiks intensīvam darbam. Tieši šajā laikā tev vajadzētu risināt visus atlikušos jautājumus vai veikt rīkojumus saviem padotajiem. Negaidi līdz vakaram, ja tev ir jāapgūst kāda jauna iekārta vai jāiziet kāda medicīniska / kosmētiska ārstēšanas procedūra.

 

Dvīņi

dvini-zalaja-apli-ieksa-1
No rīta tev var būt sajūta, ka spēj gāzt kalnus! Iespējams, kaislība vai sporta aktivitāte palīdzēs kontrolēt tavu rīcību. Zvaigznes iezīmē, ka apmācība, sacensības un aktīvi radošie meklējumi ieteicami dienas pirmajā pusē. Tas var būt arī laiks biznesa sanāksmei, sarunām un sarakstei. Līdz vakaram tev ir jākļūst rāmākai.

 

Vēzis

vezis-zalaja-apli-ieksa-1
Visas dienas garumā tev īpaši nozīmīga, gluži kā dārgums būs cieša saikne ar tuviniekiem, laiks pie kopīgā, omulīgā ģimenes pavarda. Tomēr rīts var sākties ar vakardienas konflikta turpināšanu. Ja tev ir savs uzņēmums, iespējams, šodien būsi nobažījusies par aktuālajiem notikumiem tajā un nākotnes perspektīvām.

 

Lauva

lauva-zalaja-apli-ieksa-1

Šīs dienas pirmajā pusē tev nebūs iespējas slaistīties apkārt. Šo dienu ieteicams sākt ar biznesa tikšanos vai aktīvu diskusiju turpināšanu. Intervijas, darījumus un konsultācijas būtu labāk ieplānot tieši no paša rīta, tas sekmēs panākumus.

 

Jaunava

jaunava-zalaja-apli-1
Dienas sākumā zvaigznes tev nodrošinās vēl vienu iespēju gūt peļņu vai nodibināt noderīgus kontaktus. Netērē laiku – ķeries pie darbiem jau no paša rīta. Negaidi līdz vakaram, lai atrisinātu neatliekamus uzdevumus un veiktu visus nepieciešamos pirkumus. Tev var būt nepieciešamība izveidot un nosūtīt darījuma vēstuli.

 

Svari

svari-zalaja-apli-ieksa-1

Tavs maksimālais aktivitātes kalngals tiks sasniegts jau no paša rīta. Šajā dienas periodā būsi īpaši komunikabla, produktīva un strādīga. Tu aizstāvēsi savas pozīcijas gan ar vārdiem, gan darbiem. Tomēr tavu pozitīvo šīs dienas īpašību pretējā puse būs – pļāpīgums, aizkaitināmība un pat agresivitāte.

 

Skorpions

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1

Zvaigznes norāda, ka šodien tev nav ieteicams pieņemt lēmumus vienbalsīgi. Kāda privāta tikšanās un/vai saruna var noteikt visas tavas dienas emocionālo noskaņojumu, notikumu plūdumu tajā. Rīts ir īpaši piemērots dažādiem paziņojumiem, jaunumu apspriešanai, paskaidrojumu sniegšanai, kas veidos mijiedarbību ar taviem ģimenes locekļiem un kolēģiem.

 

Strēlnieks

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1
Esi daudz radošāka, pretējā gadījumā labas izredzes kļūs par izšķērdētām iespējām! Ja šodien kāds apsūdz tevi par kaut ko, esi gatava atspēkot savu nostāju un skaidri izstāstīt savu pozīciju, pastāvēt par to! Tavas izcilās runas dotības nodrošinās visu tavu grēku piedošanu. Balss nodošana var noteikt tavu likteni.

 

Mežāzis

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1

Šodien tev var šķist, ka nav nekāda iemesla priekam. Pat, ja būsi vainagota ar uzvarām, tu par tām būsi samaksājusi augstu cenu. Aktīvai rīcībai un lēmumu pieņemšanai izmanto rītu. Ja esi lauzusi darba vai sadarbības līgumu, tev nevajadzētu izniekot laiku un ir jārīkojas tieši tagad, lai atrisinātu jebkādas iespējamās finansiāla rakstura problēmas.

 

Ūdensvīrs

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1
Dinamiska atmosfēra šajā rīta ļaus tev demonstrēt savus talantus. Šis ir labs brīdis intervijām, konsultācijām, steidzamu lietu meklēšanai, ātriem darījumiem, darbiem ar datiem, tekstiem un programmatūrām. Šodien tu diezgan labi pacietīsi stresu.

 

Zivis

zivis-zalaja-apli-ieksa-1

Šī diena var iesākties ar kritiskām situācijām. Ir iespējamas īslaicīgas problēmas ar likumu. Ja tavs darbs ir saistīts ar auto vadīšanu, tu vari piedzīvot kādu nepatīkamu situāciju uz ceļa. Iespējams, būs nepieciešams sastādīt saskaņoto paziņojumu vai tev uzliks naudas sodu. Tava komunikabilitāte un spēja sagremot informāciju un dalīties tajā šodien būs tava labākā stratēģija pret jebkādām nepatikšanām.

 

Lai šodien viss izdodas!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgam FEBRUĀRIM
Nākamais raksts“Laiks strādā mums par labu!” – Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo