Pirmais gada mēnesis jau beidzies, straujiem soļiem sācies nākamais – februāris. Taču, ja klausāmies astrologu teiktajā, iespējams, vien priecīgi jānopūšas, ka klāt gada otrais mēnesis. Kāpēc? Tāpēc, ka janvāris un decembris astroloģijā pazīstami kā sliktākie gadā. Nāc, aplūko, ko tieši tev planētu mijiedarbība sola februārī!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šomēnes iespējamas finansiāla rakstura attiecības vai kopīgi plāni ar personu, kura dzimusi Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Var gadīties negaidīta, saspringta situācija, kas saistīta ar naudu, taču par laimi to spēsi veiksmīgi atrisināt bez jebkādiem zaudējumiem. Februārī materializēsies kādi notikumi, kas saistīti ar bērnu vai sievieti. Iespējams, pasaulē nāks meitiņa, ciemos ieradīsies kāda sieviete vai būs cita veida tikšanās ar kādu daiļā dzimuma pārstāvi. Tā tavā dzīvē būs ļoti svarīga. Kopumā šomēnes ļoti svarīgas būs attiecības un komunikācija ar dažādu paaudžu sievietēm tavā ģimenē. Negaidīts strīds ģimenē var pāraugt nekontrolējamos apvainojumos un atgriešanās pie kādiem pagātnes notikumiem, iespējams, pat tādiem, kas notikuši krietni pirms tavas laulības vai šī brīža attiecību uzsākšanas. Taču nezaudē kontroli pār sevi un savām emocijām. Ne tev, ne tavam partnerim nav vajadzīgi lieki atgādinājumi par pagātnes kļūdām. Tevi iepriecināts kāds uzmanības žests, dāvana vai ielūgums no kāda sena drauga vai paziņas. Februāris būs labvēlīgs mēnesis jaunu paziņu iegūšanai un romantiskiem piedzīvojumiem. Ziņas vai piedāvājumi no tālienes var solīt ļoti daudz dažādu iespēju, taču labāk vispirms rūpīgi pārbaudi visu pieejamo informāciju, pirms pieņem izšķirošo lēmumu. Ja gadās pieļaut kādu kļūdu, mēģini pēc iespējas ātrāk to labot pats saviem spēkiem, nevis norīko to darīt kādam citam. Par sevi var atgādināt kāds sens draugs, kurš dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Šomēnes prioritātes tev būs finanses un pienākumi, kas saistīti ar tavu mājokli, īpašumu vai tuviem radiniekiem. Vairākumā gadījumu lietas būs saistītas ar cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmēs. Nāksies arī mājokļa vai radinieku dēļ izdot naudu. Nepatīkams mirklis var gadīties saistībā ar kādu pēkšņi nepieciešamu remontu, pārbūvi vai svarīgas, lielas preces iegādi savai dzīves vai darba vietai. Esi uzmanīgs, iegādājoties jaunas iekārtas. Uzmanies, jo kāds vīrietis, kurš būs iekūlies dažādās problēmās un nepatikšanās, varētu tevi ļoti aizskart, varētu teikt, pat ievainot ar saviem vārdiem vai rīcību. Kāda lieta vai situācija no tavas pagātnes sniegs lielu mācību, vielu pārdomām. Redzēsi, ka kāds tev līdzās esošs cilvēks grasās pieļaut tieši tādu pašu kļūdu, tāpēc tavos spēkos būs šo situāciju novērst – pacenties! Iespējams, spēsi realizēt aizvien neizmantotas iespējas darbā vai ģimenē, kas galvenokārt būs saistītas ar kādu cilvēku, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivs zīmē. Tikšanās ar draugiem vai radiem un romantika – tie būs tavi labākie šī mēneša mirkļi, tādēļ radi un izbaudi tos.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Šomēnes tevi pārsteigs draugu rīcība. Iespējams, sāksies kāda jauna, lieliska draudzība vai pat uzplauks romantiskas jūtas. Konflikts vai spriedze radīsies saistībā ar ceļojumu, taču tu spēsi rast labāko risinājumu. Lietas solās atrisināties tev labvēlīgā veidā. Iespējamas labas ziņas vai pat piedāvājumi, iespējas no cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Ja saņemsi kādu lielisku, saistošu piedāvājumu, tev vajadzēs spēt domāt un izlemt ātri. Tu nevarēsi atļauties atlikt lēmumus, saistības un pienākumus, jo laiks būs ļoti svarīgs – nozīme būs katrai minūtei. Saņemsi labas ziņas saistībā ar kādu cilvēku. Ielūgumu vai ierosinājumu saņemsi no kāda cilvēka, kurš dzimis Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē – tas tev būs ļoti svarīgi. Iespējams, saņemsi pārsteigumu vai arī pats vēlēsies sarūpēt tādu kādam sev ļoti īpašam cilvēkam. Februārī solās rasties arī jaunas iespējas, kas saistītas ar tavu darbu vai biznesu. Liela iespēja zaudēt naudu saistībā ar kādu neapmaksātu rēķinu vai neizpildītām saistībām.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šomēnes solās nebūt visai spīdošas iespējas un finansiāla rakstura attiecības ar svešiniekiem vai cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Iespējams, radīsies grūtības ar kādām attiecībām, kas saistītas ar tavu pagātni. Runa varētu būt par nenokārtotām saistībām un ir iespējama gan tava uzvara, gan zaudējums. Svarīga būs komunikācija ar zēnu vai jaunekli no tava ģimenes vai tuvāko draugu loka. Iespējams, liksi lielas cerības uz šo personu, taču maz ticams, ka kaut kas no tā februārī īstenosies. Ļoti iespējams, ka uz dienu vai divām nāksies atstāt savu mājokli, lai dotos tālākā ceļā apciemot radus, draugus vai brauktu kaut kur darba dēļ. Esi uzmanīgs – rūpīgi izvērtē, kādus cilvēkus ielaid savā mājā, jo ne visi nāk ar tiem labākajiem nodomiem. Negaidīti panika, stress varētu rasties saistībā ar kādu meiteni vai jaunu sievieti, kura pati netiks galā ar kādu savu dziļi personisku vai profesionāla rakstura drāmu. Saņemsi labu ziņu, kas saistīta ar grūtniecību, bērna piedzimšanu, veiksmi vai prieku, kas saistīts ar mazu bērnu. Iespējams, plānosi notikumu, kas saistīts ar bērnu, kurš dzimis Vēža zīmē. Ja esi iesaistīts tiesas procesā, kur iesaistīts arī kāds bērns, šomēnes gaidāmi panākumi. Problēmas laulības dzīvē vai attiecībās, iespējams, turpināsies, taču vairs nebūs tik intensīvas.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Neprecētajām Lauvām februārī lielas iespējas izveidot jaunu draudzību, romantiskas attiecības vai iesaistīties mīlas dēkā. Precētajām Lauvām solīts saņemt priecīgu vēsti, kas saistīta ar partneri vai laulāto. Nepatīkams incidents vai notikums tavā darbavietā var radīt trauksmes un stresa sajūtu gan tev, gan visai komandai. Liela iespējamība, ka nāksies parūpēties par kāda sev mīļa cilvēka veselību. Iespējamas priecīgas situācijas, kas radīsies tavās mājās, var būt dažādas labas izmaiņas. Var gadīties, ka saņemsi ielūgumu uz kāzām vai kādu ģimenisku pasākumu, uz ko vajadzēs sarūpēt jauku dāvanu. Šomēnes varēsi iegādāties ko sen nepieciešamu. Iespējams, saņemsi kādu negaidīti piedāvājumu vai priekšlikumu, ko nāksies rūpīgi apdomāt, var gadīties, ka būs nepieciešams pat speciālista padoms, lai sniegtu atbildi/pieņemtu galējo lēmumu. Lauvu vīriešiem var rasties nepatīkams konflikts ar kādu citu vīrieti vai pat vairākiem un šis strīds var izvērsties neprognozējams. Mēģini, cik vien iespējams, kontrolēt savas emocijas. Šis būs nozīmīgs mēnesis jebkurām lietām, kas ir un risinās tavās mājās. Gaidāmas dažādas izmaiņas, risinājumi un konkrētas darbības. Dažos gadījumos iespējamas pat domas par jaunas dzīvesvietas meklējumiem.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šī mēneša laikā iespējami dažādi pasākumi, pat nepatīkamas situācijas, kas būs saistītas ar kādu personu, kura dzimusi Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmē. Iespējams, nāksies vilties jaunā draudzībā vai biznesa komunikācijā. Februāris sniegs iespējas realizēt iepriekš garām palaistas iespējas, atrast to, kas pazaudēts, atgūt zaudētu pozīciju, attiecības vai vēl ko citu. Saņemsi noderīgu padomu no personas, kura dzimusi Svaru, Dvīņu vai Ūdensvīra zīmē. Tev vajadzētu to izmantot savā labā. Var rasties grūtības, kas saistītas ar gariem ceļojumiem vai naudu. Ja šomēnes ieplānots ceļojums, sagatavo visus nepieciešamos dokumentus, nodrošinies. Pievērs lielāku uzmanību tam, ko dari. Mēģini parūpēties par sievieti savos rados – meitu, māsu, māsīcu vai kādu citu no tuvākajām. Izvairies šomēnes ielaisties finansiāla rakstura attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Iespējams, tavas  cerības, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti, nāksies atmest dažādu nepārvaramu grūtību un šķēršļu dēļ.

 

 

svari_svari_svariSvari

Šomēnes tev, iespējams, būs savi plāni, kas saistīti ar izmaiņām mājās vai interjerā, vai darba vidē. Iespējams, šomēnes bieži radīsies pārpratumi, kas izraisīs konfliktus ar cilvēkiem, ar kuriem tu kopā dzīvo vai strādā. Visticamāk, vislielākie strīdi radīsies ar cilvēkiem, kuri dzimuši Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmēs par materiāla rakstura interesēm un vēlmēm. Saņemsi sliktas ziņas, kas saistītas ar sievieti, kura dzīvo tālienē. Iespējams, ka ceļojuma laikā var gadīties kāds misēklis. Būs vairākas iespējas izveidot jaunas pazīšanās, pat draudzību, tāpēc nenovērtē par zemu nevienu komunikāciju. Saņemsi ziņas par kādas tavā dzīvē svarīgas sievietes svarīgu notikumu. Var gadīties, ka ziņas būs saistītas ar grūtniecību vai dzemdībām. Uzmanies, lai neko nepārproti. Ja ir kas tāds, ko līdz galam neesi sapratis, labāk pārjautā, nevis pieļauj variācijas par tēmu. Iespējams, kāda sena ideja tiks realizēta un nesīs tev panākumus, tāpēc pārdomā pēdējā laikā domāto, sapņoto. Ja tevi aicina uz kādu svarīgu pasākumu, pacenties rast laiku, lai nepalaistu to garām.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Šomēnes visvairāk nāksies domāt par savām bažām un problēmām. Tev vajadzētu pacensties atrisināt šīs lietas, pirms tās kļūst lielākas un nopietnākas. Ticams, ka spēsi visu nokārtot, neiztērējot pārlieku daudz naudas. Var rasties nepatīkams pārsteigums, kas saistīts ar neskaidru, negaidītu vai pretrunīgu personisko vai profesionālo attiecību attīstību. Iespējams, sajutīsies nedroši un kļūsi aizdomīgs pret kāda cita cilvēka darbībām. Iespējama naudas saņemšana, var gadīties, ka atrisināsies finanšu attiecības ar kādu vīrieti. Iespējams, tam būs saistība ar attiecībām ģimenē. Tajā pašā laikā finansiāla rakstura nepatikšanas var rasties saistībā ar taviem kolēģiem, iekārtām, armiju vai policiju. Šomēnes nāksies apspriest savu bērnu vai mazbērnu talantus un prasmes, viņu izglītību vai citām svarīgām lietām, kas saistītas ar tavas ģimenes aktivitātēm. Daļai Skorpionu sieviešu, iespējams, nāksies apmeklēt ārstu un/vai uzsākt ārstniecības kursu saistībā ar pašreizējo vai tuvākajā nākotnē plānoto grūtniecību. Var gadīties, ka tevi patiesi aizvainos kāda cilvēka, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, vārdi vai rīcība. Lai nu kā, tev nevajadzētu ļaut šīm lietām sevi pārlieku ietekmēt, jo, iespējams, šis cilvēks to darījis ar nolūku un konkrētu mērķi.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Šomēnes lieli pārbaudījumi solās būt privātajās vai darba attiecībās, kurās līdz šim nekādu problēmu nebija. Iemesls tam varētu būt laika gaitā sakrājušās, neizrunātas lietas, vieglprātīga kādas puses attieksme, pārāk liela emocionalitāte, aizkustinājums vai greizsirdība. Domā par to, ko un kā runā ar draugiem vai kaimiņiem par savu bērnu. Neizpaud visas savas domas un idejas. Ja šomēnes tev ir finansiāla rakstura attiecības ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē, esi uzmanīgs, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, ko var radīt pārpratumi, kļūdas, krāpšana vai jebkāda cita veida manipulācija. Labvēlīgs mēnesis, lai risinātu finanšu problēmas un stabilizētu savu materiālo situāciju. Šī mēneša laikā varēsi atjaunot savas pozīcijas darbā vai personīgajā biznesā. Iespējams, nāksies atteikties no kādas agrākas idejas, jo radīsies kāda labāka. Iespējams, šomēnes saņemsi ziņas, kas saistītas ar kādu jaunu personu tavas ģimenes vai draugu lokā. Var gadīties, ka tev būs jauni kaimiņi vai mainīsies īrnieki, ja tu izīrē kādu savu īpašumu. Šis mēnesis nesīs daudz jauna, iespējams, iegādāsies jaunu mājdzīvnieku vai paplašināsi lopu skaitu, ja tev ir sava saimniecība. Var gadīties, ka veiksi kādu neplānotu pirkumu savām mājām, bet tas būs ļoti lietderīgs. Iespējams, saņemsi naudu no sievietes, kas sniegs labvēlīgu tavas finansiālās situācijas attīstību.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Februārī tevi gaida intīma, romantiska saikne ar cilvēku no tālienes. Daudziem Mežāžiem šis mēnesis sola pirmo intīmo pieredzi, bet citiem – dubultu spēli attiecībās, tāpēc esiet uzmanīgi. Visticamāk gan, šī mīlestība būs īslaicīga. Būs patīkama tikšanās ar kādu meiteni vai jaunu sievieti, kā laikā saņemsi svarīgu ziņu vai nozīmīgu priekšlikumu. Ja šobrīd noris kāds juridisks process, šomēnes negaidi vieglus panākumus un ātrus rezultātus. Iespējama svarīga saruna vai dažādu lietu maiņa, kas saistīta ar cilvēku, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Spriedze var rasties saistībā ar kāda tavā radu vai draugu lokā esoša zēna vai jaunekļa veselību. Iespējams konflikts ar šo cilvēku viņa personīgās attieksmes vai attiecību dēļ. Var gadīties, ka nāksies vilties cilvēkos, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmēs, turklāt šīs vilšanās ietekmēs ne tikai tevi, bet vēl citu cilvēku romantiskās vai intīmās attiecības. Tavas cerības, kas saistītas ar ģimeni un tavu māju, šomēnes varētu norisināties gludi. Maz ticams, ka notiks kādas pēkšņas izmaiņas tavā ikdienā. Iespējams, notiks kāda atkalapvienošanās.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Šomēnes tev nāksies apspriest ceļojumu vai doties tajā. Komunicēsi ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālu prom un kuriem ir potenciāli liela vērtība tavos plānos. Iespējams, spēsi īstenot kādu lietu, par ko jau ilgāku laiku domā, piemēram, saistībā ar īpašumu, tā pirkšanu vai citām būtiskām lietām. Būs interesanta komunikācija ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vēžam Skorpiona vai Zivju zīmē. Ūdensvīru sievietes šomēnes vieglprātīgāk izturēsies pret naudas tērēšanu, pērkot dažādas ne visai vajadzīgas lietas. Iespējams, tas notiks emociju uzplūdos. Mēģini uzmanīties un jau iepriekš saprast/atpazīt šīs sajūtas, lai censtos tās apkarot. Iespējamas īslaicīgas problēmas arī mīlas dzīvē, ko izraisīs neapdomīga reakcija, liekas emocijas un jūtīgums. Šomēnes varēsi izbaudīt arī ko labu, īpašu mīlas jomā, ja vien pacentīsies un piestrādāsi pie tā. Būs prieks, ko gūsi pēc kādas sarunas ar vīrieti vai vadoties pēc viņa ieteikumiem, idejām. Gaidāma produktīva komunikācija ar kādu stiprā dzimuma pārstāvi. Ūdensvīri, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, iespējams, saņems pārsteidzošu informāciju, kas saistīta ar bērnu. Ir liela varbūtība, ka laimēsi negaidītu naudu vai saņemsi to, ko esi nopelnījis diezgan sen, bet tā līdz šim kavējusies.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Šomēnes mēģini izvairīties no kādas savas radinieces sievietes emocijām un rīcības, kas vērsta pret tevi vai tavu ģimeni. Viņas skaudība vai pat naids pret tevi sen vairs nav nekas jauns, tāpēc tev nebūs pārsteigums arī tas, ka viņa centīsies kaitēt vai aizvainot tieši šobrīd. Sievietēm Zivīm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, būs jaunas pazīšanās ar dažādiem cilvēkiem. Labvēlīgs mēnesis to problēmu risināšanai, par ko tev nācās uztraukties janvārī. Šis būs mēnesis, kura laikā beidzot varēsi atbrīvoties no dažādu nepatikšanu sloga. Katru soli, darbību, ko tu veic, iepriekš labi pārdomā, tādējādi spēsi izvairīties no pārlieku lielām emocijām. Tev būs spēja intuitīvi sajust, kas slēpjas aiz konflikta, kāds ir tā patiesais cēlonis. Iespējams, kāds tev salīdzinoši tuvs cilvēks vēlēsies uzspiest tev savu gribu, panākt, lai rīkojies tā, kā izdevīgi ir viņam. Neparaksties uz to, ja vien arī līdz šim neesat rīkojušies līdzīgi teju ikdienā. Var gadīties kāds nepatīkams notikums, kas saistīts ar cilvēku, ar ko tevi saista profesionāla rakstura attiecības. Iespējamas negaidītas izmaiņas tavā darbā. Šis nebūs pietiekami labs mēnesis svarīgu lēmumu pieņemšanai.

 

Sabiedrība

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Patīkama vēsts “Lidl” veikalu cienītājiem

  Pārvarēt straujo dzīves dārdzību un augsto inflāciju Latvijas iedzīvotājiem palīdz arī digitālās atlaižu lietotnes, starp...

Nepatīkami notikumi naktī risinājušies Bauskā; likumsargi lūdz palīdzēt

  Šorīt, 27. martā, ap pulksten 7.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Bauskā, Uzvaras ielā 23, pie apļveida...

Jaunas ziņas par mūsu kādreizējo Eirovīzijas uzvarētāju Naumovu

  6. augustā, Ventspils pilsētas svētku noslēgumā, koncertzālē "Latvija" ar īpaši Ventspilij veidotu koncertprogrammu sava talanta...

“Ir pagājis ilgs laiks…” Parādījušās jaunas ziņas par pirmā “X-Faktora” uzvarētāju Arturu

  27. martā Arturs izziņo pirmo vēstnesi 17. aprīlī gaidāmajam bērnu mūzikas albumam “Drošības festivāls”. Singls...

Ar brīdinājumu klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Esi uzmanīgs – Latvijas Pasta vārdā turpina uzdarboties krāpnieki! Tiek izsūtītas e-pasta vēstulēs, kurās aicina apmaksāt sūtījuma...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Prognozes iepriecinošākas, bet sniegs būs! Sinoptiķis Bricis atklāj visu par turpmāk gaidāmo

  Brīvdienās daudzās (īpaši Vidzemes) upēs turpinājās pali. Daži vietējas nozīmes ceļi joprojām ir applūduši, bet...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Vietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko

Pēc pavasarīgi siltas nedēļas, šonedēļ Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra kā...