Šīs dienas galvenā tēma būs garīgā izaugsme, nozīmīga loma būs garīgai saiknei, sadarbībai un savstarpējām attiecībām. Ieteicams pavadīt vairāk laika ar savu otro pusīti un citiem tuviem cilvēkiem. Aizvien debesīs valdošā enerģija būs ugunīga un radošumu raisoša.

 

Auns

Viens no galvenajiem uzdevumiem šajā dienā būs uzlabot, nostiprināt attiecības ar savu partneri vai kādu tuvu draugu. Tev būs jāuzņemās iniciatīva, taču var gadīties, ka pats negaidīti saņemsi mīlestības apliecinājumu no personas, no kuras vismazāk to biji gaidījis. Galvenais fokuss būs vērsts uz tavu mīlas dzīvi. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

 

Vērsis

Saņemsi palīdzību no augšas. Nāksies daudz strādāt, šo to upurēt un par sevi atgādinās arī tavas ambīcijas. Esi atklāts savos vārdos. Ja būsi mierpilns un nosvērts, jebkurai situācijai mierīgā ceļā spēsi rast arī risinājumu. Tavas krāsas šajā dienā – zaļā un nelielās devās arī oranžā.

 

 

Dvīņi

Sajutīsi teju dievišķu saikni ar kādu. Šis cilvēks tev būs kā gaismas un spēka avots. Novērtē laiku, ko pavadi kopā ar saviem mīļajiem, kā arī esi patiess un atklāts pret viņiem. Viņi var tevi iedvesmot beidzot realizēt kādu sen lolotu plānu vai neatmest ar jau iesāktajam. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.  

 

 

Vēzis

Tik daudz pārmaiņu un visas uzreiz! Šī nav diena, kurā varēsi mierīgi sēdēt maliņā un vērot apkārt notiekošo. Tev jāpieņem un jāpierod pie šīs jaunās dzīves, kurā ienāks aizvien jauni cilvēki. Paziņu loks augs, neraugoties uz to, vai tas tevi priecē vai rada diskomfortu. Pārmaiņas ir neizbēgamas. Tava krāsa šajā dienā – violetā.

 

 

Lauva

Tu esi lielisks cilvēks un arī apkārtējie to novērtē. Tava laipnība, žēlsirdība un lojalitāte ir augstākajā līmenī un pārsit pušu spēcīgo ego. Tu esi pārspējis pats sevi un nu vari izveidot īpaši tuvu saikni ar citiem. Tava spēka krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

 

Jaunava

Šodien nepieciešams pārkārtot un sakārtot pašam sevi. Iespējams, iesaistīsies kādā daudzsološā ilgtermiņa projektā, kurš vairos gan labu reputāciju, gan materiālo labklājību. Apkārtējie lūgs tevi izmantot savas prasmes un doties talkā. Pienākumi būs daudz, taču pildīsi tos ar prieku. Tava krāsa šajā dienā – rozā.

 

 

Svari

Tavai personībai ir arī maigāka puse, kuru tu saskatīt ļauj vien retajam. Jā, tā dēļ tu nereti tiec saukts par perfekcionistu, taču tev ir tiesības tādam būt, darot savu darbu. Šodien tavs perfekcionisms var kļūt manāmāks un izteiktāks. Atgūt līdzsvaru it visā palīdzēs tavs partneris. Tavas krāsas šajā dienā – visi violetie un sarkanie toņi.

 

 

Skorpions

Šo dienu ieteicams veltīt atpūtai, par kuru tu bieži vien pavisam aizmirsti. Uzlādē savu enerģiju un fokusējies un rūpēm par sevi. Izbaudi gardu maltīti un apmierini visas savas vajadzības. Laika veltīšana sev nav savtīguma pazīme. Tava krāsa šajā dienā – oranžā, savukārt dzīvnieks – čūska.

 

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams turpināt ceļu pretī izaugsmei karjerā un dzīvē kopumā. Ja nepieciešams, meklē palīdzību pie kāda mentora vai dodies uz pasākumu, kura laikā vari iegūt sev noderīgus kontaktus. Tev ir daudz sapņu, kurus kāro piepildīt un ir laiks sākt strādāt pie to realizēšanas. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Mežāzis

Zelts un panākumi tāpat vien nesāks birt pie tavām kājām un tu to lieliski saproti. Tāpat tu labi apzinies, ka, lai kaut ko sasniegtu, ir smagi jāstrādā un tas nereti tevi padara teju apsēstu ar savu karjeru un tās iespējām un šī diena nebūs izņēmums. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.  

 

 

 

Ūdensvīrs

Iespējams, šodien dāvāsi kādam savu sirdi. Gaisā virmos mīlestība, kura raisīs pozitīvas emocijas un smieklus. Konkrētā persona būs gluži kā daļa no tevis paša un liks tev justies kā pavisam citam cilvēkam. Tu esi sastapis savu dvēseles radinieku! Klausi savai sirdsbalsij – ja tā saka, ka viss ir pa īstam, tad tā arī ir. Ja tomēr tevī iesējušās šaubas, vari būt drošs, ka šis īstais ir tepat un sastapsi viņu pavisam drīz. Tava krāsa šajā dienā – violetā.

 

 

 

Zivis

Šī diena ienesīs svaigas un patīkamas vēsmas tavā dzīvē. Gaisotne būs iedvesmojoša. Izbaudi mirkli vienatnē un, ja iespējams, pavadi vairāk laika ārpus mājas, pie dabas krūts. Padari saulaināku savu ikdienu! Tava krāsa šajā dienā – piparmētru zaļā.

 

Veiksmīgu dienu! 

Iepriekšējais rakstsFarmaceita padomi veiksmīgam skolas laikam
Nākamais rakstsLai būtu pirmie rindā uz jauno “Lidl”, rīdziniece ar dēlu paveic ko neticamu