Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības ritmu nemainīgu līdz pat šīs dienas beigām, tā paveiksi ļoti daudz! Zvaigznes šodien piedāvās daudz aizraujošu iespēju – iemācies tās apzināties un izmantot saprātīgi.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodienas apstākļi pieprasa no tevis enerģiskas darbības saskaņā ar skaidru rīcības programmu. Tavai prioritātei šajā dienā ir jābūt kopīgiem plāniem vai profesionālām darbībām. Esi gatavs atbildīgi un pēc labākajiem nodomiem veikt savus pienākumus, neskatoties uz visiem šķēršļiem, citādi karjeras izaugsmes iespējas tev tuvākajā laikā var aiziet gar degunu.

 

 

versis-mil-horVērsis
Vērsis šodien iegūs labas perspektīvas, tomēr īstenot visas savas idejas var izrādīties itin grūts uzdevums. Tu vari apjukt tehniskos vai organizatoriskos šķēršļos, juridiskos sarežģījumos vai piedzīvot kādu misēkli, ko izraisījis cilvēkfaktors. Zvaigznes iezīmē, ka vari saskarties ar nelielām problēmām ar ārzemju kolēģiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Var saasināties Dvīņu mīlas dzīves problēmas. Tāpat zvaigznes iezīmē, ka var rasties domstarpības biznesa kontaktos un kādos radošajos procesos. Atšķirības ierastajos plānos, ieradumos un darbības stilā var būt visu tavu problēmu sakne. Nevēlēšanās meklēt kompromisus var radīt likstas uzņēmējdarbībā.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka Vēžiem vajadzētu sakopot savas pēdējās enerģijas druskas un beidzot šķērsot gala līniju, kas tevi šķir no tik svarīgā mērķa. Apzinies savas vēlmes un, visticamāk, intuīcija pateiks priekšā, kādā virzienā ir jāsper nākamais solis.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien zvaigznes tev ir sagatavojušas kārtējos pārbaudījumus, Lauva. Šoreiz tevi aicina demonstrēt visas savas prasmes, stājoties pretī vissarežģītākajām grūtībām. Šajā dienā tev vajadzētu dot priekšroku praktiskumam, nevis romantikai un aklai ticībai.

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, lai nešaubies par sevi, tev ir patiesa izpratne par to, kas notiek visapkārt. Šķēršļi un kavēkļi, ar ko Jaunavām ir jātiek galā, var būt finansiāla rakstura problēmas, piemēram, parādi vai nepareizi vadīti materiālie resursi. Veic vēl vienu drosmīgu mēģinājumu visu vērst par labu!

 

 

svari-mil-horSvari

Svarus var kaitināt cilvēku rīcību, vai tu jutīsies nervozs – kādu sīku situācijas nianšu dēļ. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem būs sajūta, ka viss iesāktais darbs un sasniegumi slīd laukā caur pirkstiem, it kā viss būtu jāsāk atkal no nulles.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Gandrīz vienmēr piesardzīgajam un atturīgajam Skorpionam šodien var būt visai grūti – drošā vietā ieņemt novērotāja lomu. Zvaigznes brīdina, ka tevi var piemeklēt problēma uz ceļa vai komunikācijas laikā. Tev būs neatlaidīgi jāmēģina apzināt jaunas domstarpības un dažādus trūkumus.
 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Strēlniekiem var nākties steigā tērēt naudu, taču ideālā gadījumā tu nedrīksti apdraudēt savu finansiālo labklājību. Ja tev šķiet, ka tavs galvenais ienākumu avots nespēj nosegt visus izdevumus, naudas vienkārši vairs nepietiek, tev vajadzētu mainīt veidu, kā pārvaldi savu budžetu.
 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Var likties, ka Mežāža veselajā saprātā šajā dienā attīstītās nelielas plaisas, tava emocionālā pasaule var tikt satricināta. Tu vari apjaust, ka, emociju vai ārēju spēku iespaidā, atkal esi pieļāvis to pašu kļūdu, ko iepriekš. Šī solās būt grūta diena, ja tu aktīvi strādā pie savas karjeras attīstības vai risini ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Profesionālie jautājumi un veselība, visticamāk, šodien būs Ūdensvīra prioritāte. Koncentrējies uz visu, kas tieši vai netieši veicina atveseļošanos vai nostiprina tavus karjeras jautājumus. Ja tev pēkšņi ir jāpārtrauc iepriekš tik tīkamas attiecības vai jāatsakās no aizraujoša piedāvājuma, tev vajadzētu atrast spēku sevī, lai paveiktu to bez sajūtas, ka upurē kaut ko.
 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes iezīmē, ka šī diena ir piemērota veselīgiem eksperimentiem, lai, izmantojot visus šī brīža resursus, tu panāktu savu mērķi. Iespējams, tev būs jāpiedalās kādā attīstību veicinošā pasākumā vai jāiesaistās komandas darbā. Ja nākotne tev ir nozīmīgāka, svarīgāka par tagadni, tev ir vēl skaidrāk un pārliecinošāk jāizvērtē ikvienas savas izvēles plusi un mīnusi.

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsSinoptiķi brīdina par notikumiem tuvākajās dienās
Nākamais rakstsSezonālā depresija – iemesli, pazīmes un risinājumi