Dienas pirmā daļa ļaus tev rast skaidrāku, objektīvu priekšstatu par savām spējām un iespējām. Apzināsies savas vajadzības un vēlmes. Pieaugs pašapziņas līmenis. Mijiedarbība ar ģimeni un vistuvākajiem draugiem būs ļoti iepriecinoša.

 

Auns

Iespējamas pēkšņas izmaiņas tavās mājās.  Ja esi dzimis martā, pārmaiņas ikdienas dzīvē vai jebkurā citā tavas privātās dzīves aspektā var atstāt nozīmīgu ietekme uz tevi. Ir iespējami pat kādi traģiski notikumi. Zvaigznes norāda, ka paaugstinātā šīs dienas emocionalitāte var atstāt pat draudīgu ietekmi uz kādu norisi.  

 

Vērsis

Iespējamas skaidras izmaiņas kādos nosacījumos vai tavas ikdienas dzīves psiholoģiskajā klimatā. Tomēr labvēlīgas tendences darbosies tavā labā, tavu personīgo interešu īstenošanai. Zvaigznes norāda, lai esi gatavs risināt jautājumus, kas prasa lielu enerģijas lādiņu, piemēram, sarežģītus uzdevumus profesionālajā sfērā.

 

Dvīņi

Iespējamas pārmaiņas tavā ienākumu sistēmā. Ļoti ticams, ka atkārtoti izvērtēsi visas savas pieejas kādai konkrētai, tev vēlamai jomai. Tomēr ļoti ticams, ka šajā dienā notiks intensīvs konflikts vai vārdu apmaiņa par kādu ļoti svarīgu jautājumu. Tāds pienākums kā ienākumu nodrošināšana tavai ģimenei, sāks kļūt daudz sarežģītāks un  prasīgāks gan fiziski, gan garīgi.

 

Vēzis

Zvaigznes iesaka tev šodien būt piesardzīgam un tālredzīgam, cik vien tas ir iespējams, jo īpaši, ja esi dzimis jūnijā. Nopietnas izmaiņas, kas ietver tavu personīgo līdzdalību ir vienkārši neizbēgama tavā ģimenē. Tava pārliekā emocionalitāte mudinās pieņemt pārlieku drosmīgus, riskantus gājienus vai apstākļus, kas mudinās staigāt teju pa klints malu.

 

Lauva
Šodien zvaigznes tev var piespēlēt papildu ģimenes darbus. Tomēr neesi pārlieku steidzīgs, rūpīgi izvērtē un izanalizē visus  nosacījumus un noteikumus, kas saistīti ar tām niansēm, kas tev vēl īsti nav skaidri. Tavu tuvinieku emocionālā reakcija uz lietām tev visapkārt var izrādīties spēcīgāka, nekā tev pašam.
 

Jaunava

Karjera, tavs statuss sabiedrībā un materiālie mērķi var vai nu sasniegt jaunus apgriezienus vai – izrādīties cieši saistīti ar kādiem projektiem, kas orientēti uz tavas ģimenes labāku nākotni. Neraugoties uz neizbēgamām un pēkšņām izmaiņām tavā dzīvē, zvaigznes norāda, ka tev nevajadzētu veikt jebkādus priekšlaicīgus secinājumus vai sasteigt lēmumu pieņemšanu.
 

Svari

Krasas izmaiņas šodien iespējamas tavā biznesā, ģimenes vai laulību dzīvē. Tu vari visai skarbā veidā piedzīvot kādu notikumu, kas radīs sajūtu, ka tu nespēj pilnībā izprast pats sevi. Tev var nākties sastrādāties vai pat būs ļoti jāpiepūlas sadarbojoties ar kādu jaunu cilvēku, kuram ir tieksme uz emocionālām manipulācijām.

 

Skorpions

Zvaigznes norāda, ka šajā zvaigznājā dzimušie šodien var justies ļoti labi visai sakarsētā, elektrizētā atmosfērā. Tāpat kā putns vētrā, būsi pilnībā gatavs jaunām grūtībām, jauniem izaicinājumiem. Ja ne alksi pārlieku riskēt, tad vēlēsies ieviest izmaiņas savā dzīvē, kas palīdzēs pietuvoties savam mērķim.  
 

Strēlnieks
Zvaigznes norāda, ka tev šodien var atgādināt par parādiem. Esi piesardzīgs un pieklājīgs, un, kad vien iespējams, pārliecinies, ka spēj aizstāvēt savu pozīciju, pretējā gadījumā tu šodien riskē nonākt kādā  jaunā, bīstamā un nevēlamā situācijā.

 

Mežāzis

Šodien tava laulība var ieiet visai kritiskā fāzē, īpaši, ja esi dzimis decembrī. Zvaigznes norāda, ka tava dzīves partnera uzvedība var strauji mainīties: maigums un izpratne zudīs un tavā virzienā var tikt vērsta acīmredzama agresija un mēģinājumi manipulēt.

 

Ūdensvīrs 

Šī diena tev var piespēlēt daudz vairāk darba nekā biji cerējis. Ļoti iespējams, ka profesionālie apstākļi kļūs grūtāki un pat bīstamāki. Psiholoģiskais klimats šajā vidē šodien netiek solīts kā labvēlīgs. Zvaigznes norāda, ka veselības nosacījumi var kļūt sarežģītāki.

 

Zivis

Paaugstināta jutība pret kādu negatīvu situāciju var būt saistīta ar kādu personu. Centies saglabāt stingros grožos savas kaislības! Šajā dienā tava intīmā dzīve var kļūt pat pārāk aktīva. Zvaigznes norāda, ka ir pilnīgi iespējams, ka šajā zvaigznājā dzimušie, īpaši sievietes meklēs jaunu kaislību objektu vai sajutīs vēlmi pēc bērna no cilvēka, kuru patiesi mīl.

 

Lai tev šodien viss izdodas!

 

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...