Šī var izrādīties visai saspringta diena, ar šaubām par savām spējām un neapmierinātību, pašpārliecinātības trūkumu. Neieplānojiet daudz, bet paveiciet to pašu mazumiņu ar maksimālu atdevi. Uzlabosies attiecības ar tuviniekiem.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien spēsi saprasties ar ikvienu. Draudzīgums un cilvēcīgums stāv pāri noteikumiem un likumiem. Piemērotākais laiks aktīvai un izlēmīgai rīcībai izrādīsies agrs rīts.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja esi dzimis aprīlī, izmanto rīta stundas enerģiskām darbībām. Tas ir laiks, kad veikt izmaiņas savā dzīvē un mājās. Pats galvenais stimuls būs ticība labākai nākotnei.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Harmoniska un mierīga diena, kuru nav vēlams pavadīt vienatnē. Sazinies un sadarbojies ar tuviniekiem un sev līdzīgi domājošiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Gaidāms emocionāls pacēlums. Pat ja dienas sākums galīgi neizdodas, neraizējies, bet skaties uz priekšu. Esi uzmanīgs ar savu augstsirdību, iespējams, tavu naudu, laiku un cita veida palīdzību

 

 

lauva-mil-horLauva

Atceries, ka arī tavi tuvie cilvēki ir personības, cieni viņus un izrādi labvēlību pat tādas situācijās, kad to pat negribas. Nestreso, ja viss, ko tu vēlies, tajā pašā momentā nepiepildās. Pie tā ir jāstrādā!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Ja tev ieplānota medicīniska procedūra, celies agri un dodies uz to laicīgi. Šodien viss iecerētais izdosies veiksmīgi, taču bez ticības un smaga darba tas nenotiks.

 

 

svari-mil-horSvari

Lieliska diena radošam darbam, svinībām uzņēmumā, ģimenes pasākumam. Ja tas prasa lielus ieguldījumus un ir laikietilpīgs, plānošana un visi darbi jāsāk laikus.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Mājas un ģimene ir tavas uzmanības centrā. Atmosfēra tur ietekmē tevi spēcīgāk, nekā tu domā. Oktobrī dzimušos rīta pusē var sagaidīt cīņa par savu taisnību un tiesībām kaut ko darīt tieši tā, kā viņi iecerējuši.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien vienlīdz labi jutīsies kā savējo, tā svešu cilvēku kompānijā. Vienīgais brīdis, kad iespējams apjukums vai kādas domstarpības, ir rīta cēliens.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Diena, kurā svarīgi būs tavi iekšējie resursi un pacietība. Dienas pirmajā pusē, iespējams, saņemsi vilinošu, bet riskantu piedāvājumu. Septiņreiz nomēri, pirms griez.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena sava potenciāla realizēšanai ikvienā dzīves jomā. Tomēr dienas sākums var būt saistīts ar stresu un risku, īpaši, ja tava dzimšanas diena ir janvārī.

 

 

zivis-mil-horZivis

Dienas sākums būs piemērotākais produktīvam darbam. Eksperimenti šodien var nedot vēlamo rezultātu. Skaties, vai regulāri palīdzot visiem pēc kārtas, netiec izmantots, kamēr kāds saslējis kājas griestos.

 

Ražīgu dienu!

Iepriekšējais rakstsJūrmalā atklāta vēl viena slepkavība, ko pastrādājis nepilngadīgais
Nākamais rakstsTraģiski notikumi risinājušies augstceltnē Rīgā