Šī būs ļoti emocionāla diena. Tās laikā var palielināties vēlme izteikt savas jūtas un emocijas. Ja tu apspiedīsi kādas savas sajūtas – negatīvas vai pozitīvas – tas var sekmēt pamatīgu to izvirdumu.

 

auns-mil-horAuns

Rīts var izrādīties visai negaidīts. Tas var būt dažu neparedzētu brīžu avots. Šī diena ir veiksmīga, lai piedāvātu priekšniecībai kādu unikālu risinājumu profesionālas dabas problēmām. Karjeras un sociālā stāvokļa jautājumi var izrādīties diezgan steidzami. Ja esi dzimis martā, vari krasi noraidīt ideju, atsakoties pieņemu kāda cita spēles noteikumus.

 

 

versis-mil-horVērsis

Notikumi, kurus šodien būsi saplānojis, ne vienmēr notiks  saskaņā ar sākotnējo nodomu. Ļoti ticams, ka tie būs pilnīgi ārpus tava grafiks robežām. Tomēr kādi negaidīti pārsteigumi galu galā izrādīsies tev pat ļoti izdevīgi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kad runa būs par materiālajiem jautājumiem, īpašumu un profesionālajām niansēm, tev, pirmkārt, vajadzētu mēģināt koncentrēt savu uzmanību uz kopīgiem centieniem. Kā arī lietām, resursiem un iespējām. Šodien tu tieksies izvirzīt savus personīgos ienākumus un ietaupījumus par prioritāti. Vari arī uzsvērt savus talantus un prasmes, ko tomēr var nepareizi interpretēt kāds no taviem partneriem.

 

vezis-mil-horVēzis
Apkārt esošie cilvēki var pievērst pastiprinātu uzmanību taviem vārdiem. Diemžēl tas nenozīmē, ka viņi pilnībā piekritīs tavam viedoklim par katru no tēmām. Domstarpības ar tavu partneri, priekšnieku, radinieku vai konsultantu ir diezgan ticamas. Šis nav labākais brīdis, kad uzstāties auditorijas priekšā.

 

lauva-mil-horLauva
Šajā dienā var nebūt viegli panākt piemērotu pielietojumu tavām praktiskajām zināšanām un jaunām perspektīvām. Kad mēģini doties pa ierasto ceļu, vari būt pārsteigts, ka  nezin no kurienes tevi sagaida dažādi šķēršļi. Zvaigznes norāda, ka šī ir diena praktiskām pārdomām un pamatīgam darbam.

 


jaunava-mil-horJaunava

Šodien centies neapgrūtināt savus mīļos ar kādām netradicionālām, jaunām idejām. Tā vietā ieklausies tajā, ko saka tavs veselais saprāts, kā tas tev iesaka rīkoties, lai nepadarītu šo dienu par kauju ar dažādiem nepatīkamiem izaicinājumiem. Ļoti ticams, ka gūsi nedaudz atšķirīgu ieskatu kādam savam darbam, iegūstot jaunas idejas.

 

svari-mil-horSvari 

Pirms pieņem galīgo lēmumu un ķeries pie kādas ģeniālas idejas īstenošanas, tev vajadzētu mēģināt vērsties pie saviem vecākiem, ģimenes locekļiem, pieredzējušiem kolēģiem vai kāda inteliģenta cilvēka pēc padoma. Ja neklausīsi zvaigžņu ieteikumam, tavs entuziasms var nedaudz mazināties. Tomēr spēsi izvairīties no negaidītām vilšanām un kļūdām.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā dienā iespējamas neparedzētas izmaiņas tavā dzīves filozofijā. Tu vari pilnībā nodoties kādiem saviem iepriekšējiem uzskatiem. Ļoti ticams, ka uz daudzām lietām šodien skatīsies pārlieku ideālistiski.  Savukārt emocionāla pieeja problēmām ir vēl mazāk ieteicama. Meklē patiesību kaut kur pa vidu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šajā dienā vari pielietot netradicionālus soļus finansiālo, profesionālo vai politisko jomu jautājumiem, kā arī īpašuma un uzņēmējdarbības pārvaldībā. Zvaigznes norāda, ka šī ir piemērota diena, ja vēlies uzņemties risku un esi gatavs nonākt aci pret aci ar kādu pamatīgu izaicinājumu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā var būt visai grūti pateikt, kurš būs ieguvējs – tu vai tavs pretinieks! Tavs īpašais spēks būs spēja sajust mūsdienīgās tendences, plānot laiku, izprast uzņēmējdarbības jautājumus un dedzīgi cīnīties par savu vēlmi, lai apmierinātu visas savas personīgās vajadzības. Tomēr tavam sāncensim būs arī dažas priekšrocības: retorikas prasmes, valdzinājums un pašapziņa.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ja tu šajā dienā domāsi, ka esi visu varens un tavs viedoklis un idejas ar atplestām rokām sagaidīs jebkurā sabiedrībā, tev vajadzētu pierādīt to ar konkrētiem projektiem vai vismaz skaidru nodomu paušanu. Tas pierādīs tavu relatīvo pieredzi. Zvaigznes norāda, ka vari ātri saprast, ka tavas idejas tomēr nav līdz galam noslīpētas un brīžiem ir pilnīgi atdalītas no realitātes.

 

zivis-mil-horZivis

Ir ieteicams pārskatīt savu radošo ceļu, mīlas dzīvi un bērnu nākotni no cita skatu leņķa, kas, iespējams, būs diametrāli pretējs tavai intuīcijai. Tava sirds tev var pateikt priekšā daudzas nozīmīgas nianses, tomēr prāts un pieredze var mudināt uz pavisam citām lietām.

 

 

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. novembris

  Šī diena nav labākā diena tāla ceļojuma sākšanai, var niķoties auto, rasties dažāda cita veida...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Nākamajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...