Esi tāds, kāds esi un paļaujies savai intuīcijai! Ko vēl zvaigznes sola svētdienai, 28. martam?

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem ir zināmas priekšrocības pēc dabas maigāko zīmju priekšā, kuras arī šodien saglabās savu mierīgo dabu. Apsver sadarbības iespējas ar Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmē dzimušajiem. Sevišķi viegli ietekmējami šodien būs Dvīņi, Zivis un Lauva.

 

 

versisVērsis

Vēršiem vajadzētu rēķināties ar pāris sarežģījumiem un traucēkļiem šajā dienā, jo daži apkārtējie var tevi apgrūtināt ar savu klātbūtni bez īpaša iemesla. Pastāv iespēja, ka tevi apciemos kāds Auna zīmes pārstāvis. Viņa izklāstītās idejas uzklausi, taču atbalstīt tās nav spiesta lieta.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem ieteicams uzmanīties no spēcīgāku zīmju pārstāvjiem. Tu esi viegls mērķis Auna un Ūdensvīra acīs, tādēļ apsver iespēju likt lietā savu slepeno ieroci – Dvīņiem tipisko asprātību un apķērību, lai pasargātu sevi no manipulācijām. Ja iespējams, par sabiedroto izvēlies Lauvu.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu sekot saviem instinktiem, plānojot, kā pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Neviens cits nespēj tik labi kā tu radīt tuvinieku lokā ģimenisku, vienojošu atmosfēru. Izmanto šo dienu, lai stiprinātu savstarpējo attiecību saites.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šo dienu vajadzētu plānot īpaši uzmanīgi. Tu esi tendēts uzņemties līdera lomu pār sevis izveidotām komandām, sevišķi darbā. Paturi prātā, ka pat, ja divu cilvēku prasmes un spējas ir saskanīgas, to personības var būt krasi atšķirīgas, kas var izrādīties būtisks traucēklis komandas darbā.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas šodien varētu tikt traucētas, sevišķi no Auna un Lauvas zīmē dzimušo puses. Esi atvērts un uzklausi viņu izteiktos priekšlikumus, taču lēmumu par to, kā lietderīgi izmantot savu laiku, pieņem pats personīgi.

 

 

svariSvari

Svariem vajadzētu sadarboties ar Lauvas zīmē dzimušajiem šajā dienā. Lauvas lieliski apzinās citu cilvēku stiprās puses un trūkumus, taču tiem pietrūkst spēja saredzēt objektīvu kopainu. Lauva, kas veidojot komandas vadīsies pēc subjektīviem spriedumiem, izraisīs nepatikšanas un te būs darbiņš tev – to visu vērst par labu.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem vajadzētu izvairīties no jebkāda kontakta ar Ūdensvīriem. Ūdensvīri šodien vēlēsies tevi iedzīt stūrī, savukārt viņu virzienā raidīts prettrieciens no tavas puses var radīt apdraudējumu taviem šīs dienas plāniem.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem šī diena paies diezgan mierīgā gaisotnē. Lai arī esi ļoti intelektuālas zīmes pārstāvis, nereti tiec pārāk zemu novērtēts, kas nozīmē, ka nebūsi starp tiem, kurus Lauvas centīsies pārvaldīt vai Ūdensvīri un Auni pakļaut manipulācijām.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie ir cītīgi strādnieki, kuriem ļoti rūp viņu izaugsme un attīstība. Tādam darbaholiķim kā tu šajā dienā visprātīgāk būtu izrādīt savu uzcītību, interesējoties par iespējām uzņemties jaunus pienākumus pie priekšniecības, sevišķi, ja tās pārstāvis dzimis Lauvas zīmē.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu meklēt iespējas būt maksimāli produktīviem un izvairīties no situācijām, kam ir potenciāls pāraugt konfliktā. Tev piemīt milzu degsme un enerģija, kuru tu varētu likt lietā, noslēdzot biznesa darījumus ar Auna vai Lauvas zīmes pārstāvjiem. Ja viņu piedāvāju tev šķiet efektīvi, izmanto tos savā labā.

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem šodien būs interesanta iespēja uzzināt, ko par viņiem domā citi. Lai gan visi šodien būs patiesi un atklāti, dienas kopējo gaitu un noskaņu ietekmēs pāris pašpasludinātie līderi. Pavērot notiekošo no malas var izrādīties visai izglītojoši.

 

 

Lielisku dienu! 

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 29. marts – 4. aprīlis
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. marts