Ko zvaigznes tev sola šai dienai, 29. jūnijam? To uzzināsi dienas horoskopā! Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūnijs

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem vajadzētu daudz ko pamācīties no Jaunavām, izņemot, protams, atsevišķas un ne tik pozitīvas kopīgi raksturojošās iezīmes. Bieži vien tu esi pārāk pašpārliecināts, kā rezultātā mēdz rīkoties impulsīvi, sagādājot dažādas problēmas pats sev. Tava pacietība un apdomīgums pavisam noteikti atmaksāsies jau tuvākajā nākotnē.

 

 

versisVērsis

Vēršiem vajadzētu izvērtēt, vai viņu izvēlētais šī brīža dzīvesstils ir patiesi ilgtspējīgs. Tu mīli pārāk daudz vērst skatu pagātnē, tomēr tev arīdzan jāraugās nākotnē. Šodien tev īpaši veiksmīgi izdosies ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvjiem vajadzētu vairāk laika veltīt ikdienas darbu rūpīgai saplānošanai. Bieži vien tu kavē sev uzticēto pienākumu izpildi un galvenais iemesls tam ir tava ļoti komunikablā daba. Ja prasmīgi saplānosi savu laiku, atradīsi laiku komunikācijai ar citiem, nemazinot produktivitāti darbā.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem sevišķu uzmanību ieteicams pievērst savai un savu tuvinieku veselībai. Ģimenei tavā dzīvē ir liela nozīme, taču ne vienmēr tu pievērs lielu vērību ģimenes locekļu veselības stāvoklim. Ja iespējams, dodies iepirkties un piedāvā saviem mīļajiem pievērsties veselīgākam uzturam, kaut uz nedēļu.

 

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu uzmanīgi paraudzīties pašiem savā, ne apkārtējo cilvēku, nākotnē. Tu bieži vien pārāk daudz domā par citiem, kas ir visai riskanti, raugoties īsākā termiņā. Citu cilvēku tuvākas un tālākas nākotnes plānošana var izrādīties diezgan bīstama.

 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavām ieteicams šajā dienā sagatavot sevi dažādiem neparedzētiem gadījumiem. Vienalga, vai tas tev nozīmē konservētu pupiņu, ūdens un sāls iegādi ilgākam laika periodam vai bēgšanas plāna izstrādāšanu vētras vai ugunsgrēka gadījumā. Ir svarīgi būt gatavam uz visu, lai, ja nu kas, nenāktos krist panikā.

 

 

 

svariSvari

Svaru zīmes pārstāvjiem ieteicams citiem piedāvāt tikai  laika gaitā pārbaudītus ieteikumus, kuri allaž izrādījušies patiesi. Apkārtējie būs visai noraizējušies par savu nākotni un var griezties pie tevis pēc padoma. Lai gan nav šaubu, ka esi lielisks padomdevējs, tu neesi gaišreģis un vēlams arī necensties tādam būt.
 

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem vajadzētu atrast brīdi, kurā uzsākt brīvdienu plānošanu. Tu esi ļoti kaislīgs cilvēks un tava rīcība un vārdi allaž balstās uz lielās aizrautības. Lai gan var būt visai sarežģīti būt kaislīgam, taču nerīkoties impulsīvi, nākotnes notikumu plānošana ir lielisks veids, kā to darīt.
 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šodien ieteicams ieplānot kādu izbraucienu. Tu mīli ceļot un, lai arī pārgājiens mežā vai vienkārša vizināšanās auto dažkārt spēj apmierināt tavu ceļotkāri, reizi pa reizei vajag doties arī kārtīgā ekskursijā.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmes pārstāvjiem šajā dienā galvenais ir nekrist panikā. Tu mēdz būt diezgan emocionāls cilvēks un zvaigžņu stāvoklis var pamatīgi saraut tavas dvēseles stīgas. Veicot nākotnes notikumu plānošanu, neaizraujies un pārāk neiespringsti.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams apsēsties un padomāt par savu nākotni. Tu esi ieinteresēts veikt apjomīgas, ilgtermiņa izmaiņas, taču reti kad apzinies, kā tās izskatīsies reālajā dzīvē, kā ietekmēs apkārtējos un, pats galvenais, kā tās realizēsi.

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem vajadzētu izvairīties no raudzīšanās nākotnē un koncentrēties uz šo dienu. Tev ir grūti saglabāt fokusu uz konkrēto brīdi, taču ir cerība, ka šodien zvaigznes ļaus daudziem palūkoties uz tuvākajos mēnešos gaidāmo nākotni un spēs palīdzēt tev pilnībā koncentrēties uz šo dienu.
 

 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

 

Iepriekšējais raksts“Mana mašīna apgāzās, bet viņi aizdegās…” – šoferis no Lietuvas atklāj skarbas detaļas par traģēdiju uz Ventspils šosejas
Nākamais rakstsNedēļas pirmajās piecās dienās jau deviņi bojāgājušie uz ceļiem