Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 152 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas divdesmit septiņas personas, no kurām viena gājusi bojā. Šī kopumā izvērtusies par traģiskāko nedēļu ilgākā laika posmā, jo kopumā zaudētas deviņas dzīvības. Nedēļas pirmajās piecās dienās jau deviņi bojāgājušie uz ceļiem

28. jūnijā pulksten 09.15 Tukuma novadā, Tumes pagastā, uz autoceļa A10 notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti trīs kravas automobiļi. Viens aiz otra braucoši kravas automobiļi sadūrās, pēc kā viens no transportlīdzekļiem ieslīdēja grāvī, savukārt otrs no tiem frontāli sadūrās ar kādu citu pretim braucošo kravas automašīnu, pēc kā transportlīdzeklis aizdegās. Ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja viens no kravas automašīnu vadītājiem – kāds 1960. gadā dzimis vīrietis. Negadījuma vietā satiksme bija pilnībā bloķēta līdz 28. jūnija pulksten 19.40. Par notikušo Valsts policijā uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Skaļu rezonansi izraisīja seši bojāgājušie otrdien un trešdien vien 25 kilometrus garā ceļa Rīga – Liepāja posmā Saldus apkārtnē, bet uz šo skaļo notikumu fona daudzi jau aizmirsuši, ka pa vienam cilvēkam bojā gāja arī Jāņu naktī un naktī uz 25. jūniju. Visi šie traģiskie negadījumi notikuši šajā nedēļā, laikā no 24. līdz 28. jūnijam.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 475 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 230 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti trīs kriminālprocesi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūnijs
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. jūlijs