Klāt pirmā jūlija nedēļa – ar jauniem piedzīvojumiem un, jā, arī brīdinājumiem. Uzzini, ko planētu stāvoklis paredzējis tieši tev! Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. jūlijs

Auns

Šonedēļ planētu stāvoklis iezīmē dažādu saspīlētu situāciju iespējamību, ko vismazāk gaidi, tādēļ visām lietām noteikti pieej nopietni un ar lielu atbildības sajūtu. Paveic visu pēc labākās sirdsapziņas. Var gadīties, ka šajā laikā tev neizdosies tik labi pat tas, par ko iepriekš juties 100% pārliecināts, taču pārlieku nekreņķējies, tas viss ir pārejoši. Šajā nedēļā centies īpaši nepaļauties uz savām emocijām, jo to saspīlējuma gadījumā var nākties saskarties ar neparedzētām un nevajadzīgām grūtībām. Šonedēļ paļaujies uz sevi, saviem spēkiem un zināšanām, nevis uz veiksmi. Šis laiks būs diezgan apgrūtinošs visu iepriekš minēto iemeslu dēļ, taču tas viss drīz nokārtosies, un tu sagaidīsi arī uzlabojumus savā ikdienā. 

 

Vērsis

Šonedēļ zvaigznes iezīmē spēcīgu planētu ietekmi – īpaši lietās, kas attiecas uz romantiskajām attiecībām. Būs grūti saņemties uz jaunu lietu uzsākšanu, bet nopietni apdomā vai tas tik tiešām nebūtu nepieciešams, jo var būt nopietns ieguldījums tavā nākotnē. Iespējams, neveiksies tik gludi, cik tu vēlētos, bet saņemies! Šonedēļ padomā arī par savām finansēm. Pārliecinies, ka ar saviem ienākumiem rīkojies pareizi, neizšķērdējot naudu par niekiem, kas tev patiesībā nav vajadzīgi. Neriskē ar naudu! 

 

Dvīņi

Šonedēļ planētu stāvoklim būs ietekme uz tavu dzīvi it visās jomās, kur notiekošais ir saistīts ar komandas darbu. Šajā laikā tev varētu rasties grūtības sastrādāties ar citiem un komunicēt ar viņiem. Tavs radošais gars un vēlme pēc līderības uzbangos, tādēļ tu, visticamāk, vēlēsies izcelties pūlī, taču zvaigznes iesaka ar to neaizrauties, jo var rasties nopietnas nepatikšanas. Ļauj, lai tavas spējas un iemaņas runā pašas par sevi, lai caur taviem darbiem cilvēki pamana to, uz ko esi spējīgs, cik esi talantīgs un cik patiesībā vari paveikt! Nebaidies parādīt to, ka esi spējīgs uz vēl daudz ko vairāk nekā citi. Šis būs ļoti piemērots laiks, lai to izmantotu mācībām, vairotu savas zināšanas un iegūtu jaunas prasmes saistībā ar savu karjeru.

 

Vēzis

Šonedēļ planētu stāvoklis ietekmēs tavu dzīvi, jo īpaši, ja runa ir par jebkāda veida izmaiņām. Sapratīsi, ka ne vienmēr viss notiek kā pa diedziņu vai pēc ierastā scenārija. Lietas mēdz mainīties un nesniegt tos rezultātus, uz kādiem cerēji, jo ilgu laiku viss bijis teju nemainīgi. Tev nāksies saskarties ar dažādām problēmām un nevarēsi paļauties tikai uz saviem spēkiem, būs jālūdz palīdzība citiem. Nekautrējies to darīt! Taču neļauj šīm lietām bojāt tavu noskaņojumu vai darba sparu, atceries, ka neviens cilvēks nav spējīgs visu izdarīt viens, neviens nav pārcilvēks. Kad redzēsi, ka arī pārmaiņu rezultātā ir iespējams justies labi, sasniegt iecerēto un virzīties augšup, sapratīsi, ka esi guvis dažādas jaunas iemaņas un, ka pārmaiņas tomēr nemaz nav tik slikta lieta. 

 

Lauva

Šonedēļ sajutīsi nepieciešamību pēc pārmaiņām, jo īpaši lietās, kas saistītas ar attiecībām. Tas attiecas uz biznesa, draudzības vai romantiskām saistībām. Galu galā – efekts būs labs, un tu būsi patīkami pārsteigts par to, kas notiek. Kopumā šī ietekme satuvinās tevi ar konkrēto personu un padarīs saikni starp jums krietni spēcīgāku. Ja jau kādu laiku tu domā, ka romantiskajās attiecībās pienācis laiks virzīties uz priekšu – šis ir īstais laiks, lai to darītu. Kopdzīves uzsākšana? Kāzas? Tam visam šis ir piemērots periods. Ja vēlies izmantot šo laiku, lai veidotu biznesa attiecības, rīkojies tā, lai tas būtu izdevīgi visām iesaistītajām pusēm.

 

Jaunava

Šonedēļ viss notiks diezgan neparasti, pat ierastākās ikdienas lietas var sagriezties kājām gaisā. Ir ļoti ticams, ka tevi sagaida dažādas problēmas. Uzmani savas finanses. Dari lietas, kas sniedz labumu arī citiem, ne tikai tev. Esi nesavtīgs, aizmirsti par egoismu! Sargi savu reputāciju. Parūpējies par sevi, taču nepārspīlē un šonedēļ noteikti necenties kādam ar kaut ko lielīties, pat tad, ja tas ir kas īpaši svarīgs. Pat saviem labākajiem draugiem ne! Neuztraucies, šāda šī situācija nebūs mūžīgi, drīz tev būs iespējama atpūsties un viss sakārtosies atpakaļ ierastajā ritmā nedaudz vēlāk.

 

Svari

Šonedēļ planētu stāvoklis ietekmēs tavas dzīves jomas, jo īpaši tās, kas saistītas ar ceļošanu vai mēģinājumiem izkļūt no sarežģītām situācijām. Ja zini, ka ir kas tāds, ko tev nepieciešams mainīt, uzlabot, vai no kā atbrīvoties – rīkojies tā, lai tu šonedēļ uzsāktu kustību šo lietu risināšanā. Neieslīgsti pašapmierinātībā, jo tas tev kaitēs ne tikai šobrīd, bet arī nākotnē. Palīdzi sev ar pašiedvesmu un mudini sevi rīkoties, darīt jebko, kas uzlabos tavu un apkārtējo cilvēku labsajūtu. Neizvairies no atbildības un no tā, kas obligāti jāizdara. 

 

Skorpions

Tev veicas! Šonedēļ tu vari sajust, ka visas lietas veicas daudz labāk nekā parasti. Zvaigznes norāda, ka šis ir piemērots laiks, lai uzsāktu kādu jaunu projektu vai veiktu saprātīgu ieguldījumu. Iespējams, saņemsi izdevīgu piedāvājumu, nepalaid to garām, jo tā būs iespēja uzlabot savu finansiālo stabilitāti. Jebkuri projekti, īpaši finansiālie, kas šajā laikā tiks aizsākti – plauks un zels. Ja jau iepriekš domāji par to, ka ir jāuzlabo sava finansiālā situācija – nu patiesi ir pienācis laiks rīkoties. Nebrīnies, ja piedāvājums nāks no kāda, no kura vismazāk to gaidi. 

 

Strēlnieks

Šonedēļ vari izjust nelielu, negatīvu ietekme. Jutīsi, ka tev ir lieliska iespēja, lai virzītos uz priekšu, bet kaut kas paslīdēs garām nepamanīts, neļaujot ilūzijām realizēties. Iespējams, domāji, ka tas nesīs lieliskus uzlabojumus tavā dzīvē, taču, visticamāk, ne šoreiz.  Tas ir klasiskais gadījums – izskatījās pārāk labi, lai būtu patiesība! Neļauj nevienam uz sevi izdarīt spiedienu, uzspiežot kādu līgumu vai saistības. Iespējams, kāds vēlēsies tev iestāstīt, ka daudz ko zaudēsi, ja nerīkosies pietiekami ātri. Neuzķeries! Rīkojies apdomīgi un dari tā, kā uzskati par pareizu pats, nevis pakļaujies kāda manipulācijām. 

 

Mežāzis

Šonedēļ planētu stāvoklim aizvien būs liela ietekme pār tavu dzīvi, īpaši jautājumos, kas saistīti ar emocijām un vilšanos. Ja kaut kas noiet greizi un nenotiek tā, kā bija iecerēts, atceries, ka tas ir tikai uz laiku un viss ir pārejoši. Tomēr ņem vērā, ka nav īstais laiks, lai mēģinātu ietekmēt lietas ar savu gribu, lai uzspiestu savu viedokli arī tad, ja kaut kas nenotiek tā, kā tu vēlētos. Sākotnēji tas viss var izskatīties kā lielas pretrunas, jo tev šķitīs, ka apkārtējie visu dara nepareizi. Taču pacieties un neuzspied savu, jo nākotnē tas tev var atspēlēties negatīvā veidā. 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ būs piemērots laiks, lai tu palūkotos uz savu personīgo mērķu sasniegšanas iespēju. Izmanto šo laiku, lai īstenotu savus plānus un pārbaudi, iespējams, jāpadara kas tāds, ko iepriekš esi palaidis garām. Dari to, kas jādara un nekoncentrējies uz izpatikšanu citiem. Ja mēģināsi visu darīt tā, lai izpatiktu citiem, apspiedīsi savu iekšējo radošumu. Domājot par nākotni – pārliecinies, ka uzstādi sasniedzamus un realizējamus mērķus, citādi novedīsi sevi līdz neveiksmei un vilsies atkal un atkal. 

 

Zivis

Šonedēļ tev būs jāpārdomā dažādas lietas, kas saistītas ar finansēm. Ja šobrīd dzīvo un cīnies, lai savilktu galus, iespējams, kaut kas uzlabosies tavā finansiālajā situācijā, bet tiklīdz par to pārlieku sapriecāsies vai sāksi rēķināt savus vēl neiegūtos ienākumus, tie var sākt samazināties. Dzīvo tagadnei! Dari visu iespējamo, lai pelnītu tādā veidā, kādā velies. Nav vērts strādāt vietā, kur negūsti arī prieku no tā, ko dari! Ja šobrīd tavi ienākumi ir normāli, labi vai pat ļoti labi – nevienam ar to nelielies, nestāsti par to, jo šī nav publiski apspriežama lieta. Ja to darīsi, liktenim var labpatikt tev atspēlēties. Šobrīd ir piemērotāks laiks, lai ietaupītu, nevis tērētu. 

 

Lai tev veiksmīga nedēļa!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNedēļas pirmajās piecās dienās jau deviņi bojāgājušie uz ceļiem
Nākamais rakstsBrīvdienas sākušās ar traģisku vēsti