Dienas pirmā puse nāks ar harmoniju attiecībās un savstarpējās sapratnes uzlabošanos. Pie romantiskas situācijas var novest arī jauna pazīšanās. Ko vēl 3.februārim sola zvaigznes?

 

auns-mil-horAuns

Neuzņemies jaunus darbus, kamēr nav pabeigti iepriekšējie. Var rasties kāre pēc jauniem, pat visai eksotiskiem ēdieniem. Mēģiniet izturēt kāri iztērēt daudz naudas pirkumiem. Var rasties nepamatoti augstas cerības.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Palielinās iespēja tikt maldinātam vai dzīvot ilūzijās. Būs grūti sagaidīt pilnīgu atklātumu un godīgumu pat no samērā tuviem cilvēkiem, par paziņām nemaz nerunājot. Varat tikt iepīts intrigās vai dzīties pēc viltus mērķa. Viss jāizvērtē ar dubultu kritiku.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šķitīs, ka kaut kas notiek tev aiz muguras. Tas var izraisīt vēlmi turēt aizdomās teju ikvienu, arī partneri un citus tuvos. Lai iegūtu skaidru un ticamu informāciju, izvēlēties citus tās ieguves veidus pa aplinkus ceļiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien šķitīs, ka spējat savu nākotni paredzēt pat pārāk skaidri. Vari sajaukt ilūziju ar realitāti vai naivi noticēt neizpildāmiem solījumiem. Spēsi just līdzi un apkārtējie to novērtēs.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas šodien būs sapņainas, dzīvos ilūzijās un tā arī rīkosies. Tomēr atceries par realitāti! Ja vienkārši spēlējies ar ilūzijām, nekas slikts nenotiks. Uzmanīgi ar plāniem gūt papildus ienākumus un uzlabot savu finansiālo situāciju.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Saglabā garīgo un emocionālo līdzsvaru. Uzmanīgi ar ārzemju ceļojumiem vai kontaktiem ar ārvalstīm. Atkal uzplaiksnīs aizdomas, ka visi apstākļi vienmēr tev liek šķēršļus. Bet tu taču esi pietiekami stiprs, lai tos pārvarētu, vai ne?

 

 

 

svari-mil-horSvari

Uz laiku centies piemirst nesenās izmaiņas tavā dzīvē. Šodien vari neievērot stingrus noteikumus un etiķeti. Komunicējiet ar cilvēkiem brīvi, brīžiem kādās lietās atļaujoties pat zināmu raupjumu. Dabiskais šarms nepievils.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja Skorpioniem radušās aizdomas par mīļotā cilvēka uzvedību vai uzticību, šodien iespējams saņemt jaunu vielu pārdomām. Iespējams, kas svarīgs tiek no jums noklusēts.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieka dāsnums var iegūt jau gigantiskus apmērus, īpaši dienas pirmajā pusē. Var pārņemt spēcīga un nepārvarama vēlme kādam palīdzēt – dalīties zināšanās, sagādāt pajumti utt.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāzis gūs prieku, uz brīdi noliekot malā svarīgas darīšanas, un ļaujoties dzīves baudām. Mīlestība un sev tīkamas nodarbes jau līdz vakaram ļaus atgūt garīgos un fiziskos spēkus.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī diena stimulēs emocionalitāti, iedvesmu un iztēli. Tev sagādās prieku dalīties prasmēs un zināšanās ar citiem. Iegūtās pozitīvās emocijas tu proti nodot tālāk kā neviens cits.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Teicama diena , lai ārkārtas situācijā parādītu visu savu iespaidīgo prasmju arsenālu. Emocionalitāte, jūtīgums un muzikalitāte ir tavas stiprās puses. Vienlaikus, gaidāmie panākumi tomēr nebūs tik iespaidīgi kā cerēts.

 

Lai šī diena pozitīvu notikumu pilna!

 

 

Iepriekšējais rakstsNopietni brīdina par laiku vakarā un naktī
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 5.-11. februāris