Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un harmoniju. Vislabāk pavadīt šo dienu mierīgā atmosfērā. Pavadi laiku ar ģimeni bez svešinieku klātbūtnes. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

 

Auns

Šodien ļauj sev baudīt mieru. Neuzsāc nekādus lielus darbus, neaicini ciemos viesus, vienkārši atpūties un velti laiku sev, savai ģimenei. Tu sapratīsi, ka tieši tas tev ir nepieciešams, lai atjaunotu savu emocionālo līdzsvaru. Vakarpusē vajadzētu vairāk uzmanības pievērst tam, lai saprastu, kas tev ir traucējis iepriekšējos mēnešos gūt mieru un harmoniju.

 

 

Vērsis

Šodien nekādas lielas pārmaiņas nav gaidāmas. Ja vēlies kaut ko dažādot – tev pašam vajadzēs rīkoties. Iespējams, varēsi pavadīt laiku ar draugiem un kopā varēsiet pavadīt lielisku laiku. Nemēģini mākslīgi uzlabot vai sajaukt draudzīgās tikšanās atmosfēru. Ja vēlies būt viens – dodies mājās vai vienkārši atrodi vietiņu, kur vari pabūt klusumā.

 

 

Dvīņi

Šodien spēsi atrisināt kādu sarežģītu jautājumu, kas saistīts ar tavu mīlestības sfēru. Ja tavā dzīvē ir kāds cilvēks, kurš pārāk aktīvi tev kaut ko aizrāda vai cenšas diktēt visvisādus noteikumus, iespējams, šodien beidzot spēsi no viņa atbrīvoties. Tomēr, kad šis cilvēks atradīs kādu citu, kam diktēt šos noteikumus, tu varētu pat izjust greizsirdību.

 

 

Vēzis

Šodien tu nevarēsi izvairīties no sarkastisku komentāru saņemšanas. Tiesa, visticamāk, tu spēsi saglabāt mieru pat šajās situācijās, parādot, ka tavi nervi ir teju no tērauda. Savām emocijām tu ļausies vienīgi tad, kad būsi palicis vienatnē, jo sapratīsi, ka tikai tā vari atbrīvoties no spriedzes. Un tas nav nekas slikts – ikvienam laiku pa laikam ir nepieciešama emociju izlāde un/vai nomaiņa.

 

 

Lauva

Šodien tev, iespējams, nāksies meklēt atbildi uz jautājumu, kas būs saistīts ar tavu pagātni. Tu atcerēsies kādu neskaidru starpgadījumu, kas notika, visticamāk, ārkārtīgi sen un, iespējams, saistīts ar tavām laulībām. Iespējams, tu tagad sāksi celt gaismā bijušos notikumus, taču partneris atradīs vārdus, lai tu aizmirstu šos notikumus un nekad vairs pie tiem neatgrieztos.

 

 

Jaunava

Šo dienu tev ieteicams pavadīt ģimenes un/vai tuvāko draugu lokā. Iespējams, jūs viens otram spēsiet palīdzēt ar lieliskiem un noderīgiem padomiem, neturi sevī problēmas, neapslāpē tās ar smaidu, bet risini! Ja neuzticies vairākiem cilvēkiem, izrunājies ar vienu no viņiem – pašu tuvāko, un jūs noteikti radīsiet risinājumu.

 

 

Svari

Tava dzīve šodien vairāk atgādinās aizraujošu ceļojumu. Gan pārnestā, gan tiešā nozīmē – iespējams vairākas stundas ilgs brauciens, kas nebūs veltīgs. Šodien velti laiku gan interesantiem, vēl nesatiktiem cilvēkiem, gan savai otrai pusītei. Mēģini izvairīties no konfliktiem, lai arī kur tu dotos un ko satiktu.

 

 

Skorpions

Skorpioni šodien uzzinās atbildi uz kādu svarīgu jautājumu, kas tirda jau sen. Veiksmīga diena naudas lietās, iespējami labi jaunumi saistībā ar to. Tas arīdzan nozīmē, ka naudiņu nevajadzētu tērēt pa labi un kreisi, bet katru pirkumu rūpīgi apsvērt.

 

 

 

Strēlnieks

Tavs šodienas piemērotākais pavadīšanas veids būs klusa un mierīga atpūta mājās kopā ar tuvākajiem. Pat, ja šodien vispār neiziesi no mājas, vienalga sajutīsies kā ieguvējs. Iespējams, uzzināsi, ka pasākums, kuru tomēr izvēlējies neapmeklēt, bija ļoti garlaicīgs. Toties mājās allaž var atrast kādu interesantu lietu.

 

 

Mežāzis

Viss liecina, ka tieši šajā dienā iespējams satikt cilvēku, kas maina dzīvi. Šis cilvēks var kļūt par tavu draugu, partneris vai garīgo iedvesmotāju, ietekmējot tavu turpmāko eksistenci. Lūko pēc likteņa zīmēm, lai nepalaistu garām šo personu. Visdrīzāk tas iespējams kādā publiskā vietā.

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien bez izņēmumiem šarmēsi visus pretējā dzimuma pārstāvjus. Tomēr atceries, ka attiecības ir stāsts par kvalitāti, nevis kvantitāti, īpaši, ja vēlies uzsākt jaunas attiecības. Naudas biezumam, apģērbam un izskatam dažkārt nav ne mazākās nozīmes, ja runa ir par mīlestību. Varbūt tavs ideālais partneris visu laiku bijis blakus, bet tu pat nenojauti.

 

 

Zivis

Šodien vari piekrist kādam vilinošam piedāvājumam. Turklāt to izteiks cilvēks, kuram tu pilnībā uzticies un jau iepriekš esi pārliecinājies par viņa godaprātu. Tomēr apdomā kārtīgi, vai spēsi šim projektam veltīt pietiekami daudz laika un enerģijas, ņemot vērā faktu, ka pamatdarbu zaudēt nevēlies pavisam noteikti.

 

Jauku dienu!

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsValsts policija nāk klajā ar būtisku informāciju valsts iedzīvotājiem
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 4.-10. marts