Jauna nedēļa atkal ir sākusies, arī laiks aiz loga kļūst pavasarīgāks, strauji dzenot prom pēdējos ziemas vēstnešus. Aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev! Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 4.-10. marts

 

auns-mil-horAuns

Šonedēļ ir ļoti piemērots laiks, lai tu priecātos. Izvēlies labāko no iespējamā. Izvairies no apkārtējo kritiskajiem viedokļiem, un arī pats neesi bargs. Dari to, kas tev sagādā prieku un nekautrējies par to – ir taču jāiepriecina arī sevi. Mēģini uzlabot savu garastāvokli, līdz ar to būt elastīgāks pret dažādiem darbiem un plāniem, pielāgojoties arī apkārtējiem cilvēkiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ir svarīgi, lai tu atrastu vietu vai lietu, kas tevi iedvesmo, nevis domātu tikai un vienīgi par darbu. Dalies ar apkārtējiem savos iespaidos. Var gadīties, ka šonedēļ vēlēsies pārkāpt kādas robežas – mēģini būt uzmanīgs, noteikti saprotot vai tas būs tā vērts. Neapdomīgi soļi darba vidē varētu izraisīt nevajadzīgus sarežģījumus un konfliktus. Tici saviem spēkiem! Uzmanies, ja šonedēļ dodies ceļojumā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Iemācies strādāt ar ticību. Tā nav ne tavs ienaidnieks, ne draugs, taču var kļūt par lielisku sabiedroto. Atrodi tai vietu savā sirdī un pieņem to. Ja tev jācīnās ar vējdzirnavām, nevajag uzskatīt, ka viss uzreiz jau zaudēts. Iemācies baudīt dzīvi, iemācies saprast, ka visi nav vienādi un pēcāk nodod šo “dāvanu” tālāk citiem. Atrodi laiku mūzikai, ja iespējams arī dejai. Maini kaut ko, lai varētu dzīvot labāk, taču, kad rīkojies, dari to atbildīgi.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tavas idejas ne vienmēr ir tik vienkāršas, lai citi tās varētu pieņemt. Neuzspied tās apkārtējiem, neliec darīt tikai to, ko vēlies tu. Centies būt tāds, kāds esi, neko netēlot, neko nepārspīlēt un nesamākslot. Vajadzētu arī rūpīgāk palūkoties nākotnē – padomāt par to. Iespējams, tev nāksies mācīties no pagātnes kļūdām, taču nevajag tajā kavēties. Katras pārmaiņas radīs aizvien jaunu pieredzi.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šonedēļ būs ļoti piemērots laiks, lai tu sekotu savam aicinājumam un attīstītu savus talantus. Nenosodi ne sevi, ne citus. Paplašini savu redzesloku, lai apzinātu pēc iespējas plašākas iespējas nākotnei. Izvērtē savas prioritātes, padomā, kas patiesi tev ir vissvarīgākais. Ir arī piemērots laiks, lai saprastu, kā rīkoties, lai dažādās situācijās spētu visu nokārtot bez stresa, pārdzīvojumiem un/vai pārspīlējumiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Palūkojies us to, ko tu dari. Pārgalvība noteikti neatmaksāsies. Šonedēļ būs īstais laiks kompromisiem un diplomātijai – apgūsti šīs lietas. Atvēli laiku arī mīlestībai. Nekļūsti pārlieku prasīgs pret sevi – tas šobrīd būs nevietā. Iespējams, gadīsies kādi šķēršļi, taču paredzams, ka tie nebūs tādi, ko uzreiz varēsi atrisināt. Tā teikt, redzēsi, ka kaut kas ir nogājis greizi, bet neapjautīsi kā un kāpēc. Pavadi laiku ar mīļajiem, nevis atgrūd viņus savas sliktās omas dēļ.

 

 

svari-mil-horSvari

Tev vajadzētu mēģināt mazliet apslāpēt savu prasīgo un komandējošo pusi. Turi spoguli, pagrieztu pret sevi un pārbaudi savu motivāciju īpaši rūpīgi. Mēģini neiesaistīties nekādās skarbās diskusijās, riskantos darījumos vai apšaubāmos pasākumos. Atceries, ka pat viens neveiksmīgs solis var mainīt tavu ceļu uz uzvaru, tādēļ rīkojies piesardzīgi. Mācies no savām kļūdām, paraugoties arī uz to, kādas ir pieļāvuši citi. Nepārstāj augt un attīstīties tikai tādēļ, ka šobrīd, iespējams, neredzi nepieciešamību pēc tā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Nevaino visu pasauli pie tā, ja tev neveicas. mēģini atļaut cilvēkiem redzēt to, ko patiesībā vēlies, ko domā, ko jūti. Šonedēļ nav īstais laiks, lai glabātu lielus noslēpumus. Ļauj citiem padalīties savos priekos un bēdās, kā arī – dari to pats, šādi būs vieglāk. Iemācies pateikt “Nē!” tiem, kuri nāk un bojā tavu garastāvokli. Rīkojies mierīgi un apdomīgi, izvairies no jebkāda veida agresijas un dusmām. Iespējams, šobrīd kādi tavi resursi ir ļoti ierobežoti – pievērsies tam, lai tos vairotu, lai uzlabotu savu darbu un ikdienu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Mēģini mazliet vieglāk visu uztvert – ļauj risināties dažādiem notikumiem, viss notiks uz labu. Šonedēļ vajadzētu nošķirt darbu no mājas dzīves. Tu vari atļauties pievērsties vairāk sev  – palutināt sevi un atpūsties pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Lai tu varētu gūt labu peļņu, šobrīd ir jāskatās uz lietām ilgtermiņā – ir jāsāk kaut kas darīt, jāveic ieguldījumi un jārīkojas.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mēģini paraudzīties apkārt – uz cilvēkiem, kuri ir ar tevi. Saproti, ka visi nav tik ietiepīgi un iecirtīgi, kā tu. Beidz bozties par katru sīkumu, atver savu sirdi, pasmaidi un ļauj vaļu mīlestībai. Atpūties, izgulies – vairo enerģiju, iedvesmo sevi. Darba jomā rīkojies atbilstoši nepieciešamajam, centies rīkoties pēc vislabākās sirdsapziņas un tas atmaksāsies.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Pievērs uzmanību sev – parūpējies par savu iekšējo labsajūtu un ārējo skaistumu. Vajadzētu neatstāt novārtā garīgos mērķus un nekļūt pārlieku materiālistiskam. Šonedēļ būs īpaši svarīgi tas, lai tu kontrolētu visas lietas un procesus ap sevi. Iespējams, gadīsies dažādas neparedzētas situācijas, bet tev jābūt gatavam pateikt patiesību. Nepakļaujies cilvēkiem, kuriem vienmēr gribas pateikt kādam ko nepatīkamu – rīkojies tā, kā uzskati par pareizu pats.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tev vajadzētu attīstīt un vairot savu pašapziņu. Vajadzētu izvairīties no paškritikas, domā par sevi un iedvesmo sevi, nevis nosodi. Mēģini strādāt, cīnīties, neraugoties uz to, ja apkārt notiekošais pašlaik tev traucē vai neatbilst tavām cerībām. Atceries, ka kļūdas ir tikai daļa no spēles. Mēģini rast laiku, lai pievērstos kādam sen aizmirstam hobijam. Tev ir nepieciešams vairāk darīt tādas lietas, kas tev patiešām patīk.

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa!

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 4.-10. marts,

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts
Nākamais rakstsIzrādās, Magone arī ir tikai cilvēks ar savām vājībām