Centies saskarsmē ar citiem būt iespējami delikāts, bet nepieciešamības gadījumā nebaidies būt arī skarbs.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie bieži vien alkst realizēt dažādus specifiskus plānus priekš saviem projektiem. Ja savu ieceru realizēšanai nepieciešams uzrunāt kādu vājākas zīmes pārstāvi, vēlamo panāksi vien liekot lietā gana daudz pašpārliecības, par kuras trūkumu tu nekad nevari sūdzēties.

 

versisVērsis

Zvaigznes uz Vēršiem lielu ietekmi neatstās. Tu esi stipras zīmes pārstāvis un allaž izvairies no komunikācijas ar citiem, kad vien tas iespējams. Ja tomēr rodas vajadzība pēc tās, attiecies pret citiem ar cieņu un centies nebūt pārāk uzpūtīgs vai vienaldzīgs.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie šodien būs vieglāk ievainojami kā ierasts un, iespējams, vēlēsies vairāk laika pavadīt pildot savus darba pienākumus, lai izvairītos no sadursmēm ar citiem. Esi piesardzīgs un uzmanies no spēcīgāku zīmju pārstāvju centieniem tevi manipulēt.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem ieteicams ieslēgties četrās sienās un izvairīties no cilvēkiem, ar kuriem iepriekš ir bijušas kādas nesaskaņas. Šodien būsi īpaši jūtīgs, sevišķi atrodoties ārpus mājas. Ja iespējams, pavadi dienu mājās, sev ērtā, komfortablā un drošā vidē.

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu būt piesardzīgiem, iesaistoties sarunās ar citiem, it īpaši ar vājāku zīmju pārstāvjiem. Tu vari aizrauties un nejauši pārkāpt kādas robežas, tādējādi aizvainojot savu sarunu biedru, kas, protams, ļoti ticams rezultēsies konfliktā.

 

 

jaunavaJaunava

Uz Jaunavām zvaigznes iespaidu neatstās, tādēļ diena ritēs ierasto gaitu un nekādi pārsteigumi nav gaidāmi. Pateicoties tavai miermīlīgajai dabai un vēlmei vairāk laika pavadīt vienatnē, būsi arī absolūti nekaitīgs apkārtējiem.

 

 

 

svariSvari

Svariem šodien vajadzētu censties aizstāvēt vājāku zīmju pārstāvjus, kurus spēcīgākie var mēģināt izmantot savtīgiem nolūkiem. Strīda karstumā neaizmirsti sargāt un aizstāvēt arī pats sevi. Neļauj citiem izsist sevi no līdzsvara.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šajā dienā nevajadzētu justies vainīgiem par sava indīgā dzeloņa likšanu lietā. Daļai apkārtējo tu kļūsi par visai vieglu medījumu, taču viņi var nebūt gatavi, ka tu spēj arī pamatīgi iedzelt, ne vien ierauties savā čaulā un paslēpties.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieku ziņā ir izvēle, vai šo dienu izmantot vai neizmantot savā labā. Tu esi spēcīgs cilvēks, kas nodrošina tev sava veida ietekmi pār vājāku zīmju pārstāvjiem, taču tu nemēdz rīkoties ļaunprātīgi un maz ticams, ka būsi gana ambiciozs, lai izmantotu savu stāvokli personīga labuma gūšanai.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem uzmanīgi jāizvērtē, ko viņi šajā dienā grasās apvest ap stūri. Tu būsi ieinteresēts izmantot savā labā ietekmi, ko uz vājāku zīmju pārstāvjiem atstāj zvaigznes, taču, pirms rīkojies, pārliecinies, vai tavs plāns tiešām nostrādās un, cik liels vai mazs risks ir, ka tas izgāzīsies.  

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu šo dienu izmantot produktīvi. Tu allaž esi ieinteresēts dažādu sociālo pārmaiņu veikšanā, taču vienlaikus izbaudi dažādas asas diskusijas tīri sava prieka pēc. Lai gan šī diena tev var atnest vieglu uzvaru pār Zivju zīmē dzimušajiem, labāk izmanto laiku lietderīgi un paveic ko jēgpilnu, paliekošu un nozīmīgu.

 

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem vajadzētu sekot savai intuīcijai. Zvaigznes nenoliedzami atstās uz tevi ietekmi un spēcīgāko zīmju pārstāvji metīsies to izmantot savā labā, bet, kamēr vien paliksi pie sava viedokļa un pārliecības, tiksi cauri sveikā.

 

Iepriekšējais rakstsAr paziņojumu klajā nāk tirgotājs “Maxima Latvija”
Nākamais raksts“Laimestu nolikšu uz brīdi malā, man viss ir!” Kungs Bauskas pusē tiek pie iespaidīgas naudas summas