Šī solās būt pārsteigumiem pilna diena! Tomēr tavs garastāvoklis un vēlmes dienas laikā var vairākas reizes mainīties, vienkārši samierinies ar to. No otras puses – tieši tas padarīs dienu interesantu un notikumiem bagātu. Būs grūti īstenot plānus un pieturēties pie stingra grafika. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. janvāris!

 

auns-mil-horAuns

Tu vari tiekties ieklausīties savā intuīcijā visas dienas garumā, pat tad, ja turpināsi aktīvi realizēt savus pašreizējos uzdevumus, īstenot iepriekš noteiktu plānu. Būs īpaši vēlīgi, ja varēsi baudīt nelielu vientulību, lai izpētītu lietas un notikumus tev visapkārt un harmonizētu savu iekšējo pasauli.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ir vēlams turpināt izvēlēto darbības virzienu līdz pat tumsas iestāšanās brīdim. Neraugoties uz skaidrību tavos pašreizējos uzdevumos,  tu vari justies nepārliecināts par jautājumiem, kas  saistīti ar tavu nākotni, draudzību vai ģimenes attiecībām, atsevišķām inovācijām vai kādām izmaiņām.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka pa dienu tev, visticamāk, būs aktīvi jādarbojas, enerģiski pildot ikdienas darbus.  Iespējami negaidīti pavērsieni, argumenti, konfrontācijas, garīgs stress. Tāpat pastāv ceļu satiksmes negadījumu un fizisku traumu gūšanas risks, esi piesardzīgs! Turklāt, visticamāk, tev šajā dienā būs grūti ievērot noteiktu rīcības plānu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Pirmajā dienas pusē tavs noskaņojums būs visai nestabils. Tu vari būt uztraucies par kādu brīdinājumu vai mēģināsi pagarināt kādu darbību, lai veiktu izšķirošo soli. Planētu stāvoklis iezīmē, ka, visticamāk, tikai vakarpusē tev būs pietiekami daudz drosmes, kas tik ļoti nepieciešama, lai īstenotu vēlamo. Šīs dienas notikumi iezīmēs vissvarīgākās lietas tavā dzīvē un tās nianses, kas strauji jāmaina, īpaši, ja esi dzimis jūnijā.

 

 

 

lauva-mil-horLauva
Kādi svarīgi sociālie notikumi un vērienīgas pārmaiņas kāda cilvēka dzīvē var netieši ietekmēt arī tevi pašu. Visticamāk, pietiekami daudz aktuālo problēmu pašlaik piesaista tavu uzmanību un liek ieguldīt katru enerģijas devu plānu realizēšanai.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Planētu stāvoklis norāda, ka dienas pirmā puse nav piemērota jebkādiem jauniem pirmsākumiem, jo īpaši – sarunām, apspriedēm, mijiedarbībai ar tavu laulāto vai kādiem citiem tev īpašiem cilvēkiem, kuri domā līdzīgi tev, starp jums var attīstīties konflikts. Tāpat zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā nevajadzētu paļauties uz kādu citu, kā arī nav ieteicams apspriest jebkādus darījumus vai parakstīt līgumus.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Dienas laikā tev vajadzētu īstenot pamatīgu sava ķermeņa aprūpi, tas ir īpaši svarīgi, lai izvairītos no garīgās slodzes. Dienas iesākumā tevi var piemeklēt daži negaidīti jaunumi darbā vai neparedzētas izmaiņas dienaskārtībā vai kādos citos būtiskos apstākļos.  Notikumi dienas otrajā pusē  būs īpaši svarīgi, ja esi dzimis septembrī. Tu vari sagaidīt kritiskas izmaiņas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Planētas norāda, ka līdz pat vakaram tu būsi tendēts uz to, lai visas lietas un notikumus uztvertu ļoti emocionāli. Ja esi dzimis novembra vidū, dienas sākumā tev būs iespēja saņemt negaidītas emocijas no kādas romantiska tikšanās, piedzīvot radošo iedvesmu, baudīt ģimenes laimi un mijiedarbību ar saviem bērniem.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
No rīta un pēcpusdienā tevi var piemeklēt sadzīviskas problēmas vai emocionāls satricinājums, kas  neļaus tev pilnībā izmantot savu potenciālu,  jo īpaši, ja esi dzimis decembra vidū. Šī paša iemesla dēļ tev var būt iebildumi pret nozīmīgām sociālām pārmaiņām, kas neļaus piedzīvot vēlamo brīvību tavā uzsāktajā ceļā.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētu stāvoklis norāda, ka šī būs svarīga – dzīvi mainoša diena. Šis apgalvojums ir īpaši patiess par tiem šī horoskopa pārstāvjiem, kuri dzimuši decembrī. Dienas notikumi tev var  būt kā pamatīgi pārsteigumi, pat, ja tie izrādīsies diezgan sāpīgi.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Neskatoties uz iespējamiem dīvainiem notikumiem vai aizraujošām niansēm dienas pirmajā pusē, tev vajadzētu mēģināt izvairīties no vērienīgiem projektiem. Tā vietā koncentrējies uz ikdienas darbiem. Ir īstais brīdis, kad pabeigt kādu savu pašreizējo uzdevumu.
 

 

 

zivis-mil-horZivis

Planētu stāvoklis norāda, lai viens pats nesasteidz šīs dienas notikumus, ir brīdis, kad paļauties uz kāda cita izturību un noturību. Esi gatavs pieņemt stingrus lēmumus, mainīt nostāju, esi gatavs vaļsirdīgiem paziņojumiem! Ja tu esi dzimis marta vidū, šodien kāda cita cilvēka problēmas izjutīsi gluži kā savējās, emocionāli ļoti līdzpārdzīvosi.

 

 

Jauku tev šo dienu!  

Iepriekšējais rakstsKas jāzina par demenci un iespējām to aizkavēt, lai izbaudītu dzīvi arī vecumdienās
Nākamais rakstsDiemžēl otrdiena sākusies ar traģiskām vēstīm