Ko zvaigznes sola šai dienai, 31. jūlijam?

 

 

Auns

Šodien var nākties padomāt par veidiem, kā atvēsināt savu prātu un ķermeni. Dodies ārpus mājas. Ja iespējams, meties veldzējošā peldē. Daba būs tavs labākais ārsts un zāles, kas palīdzēs atbrīvoties no visas negatīvās enerģijas. Labvēlīgs laiks dažādām ārstnieciskajām un skaistuma procedūrām.

 

 

Vērsis

Planētu stāvoklis var atnest gan apbrīnojamu dziedināšanu, gan pamatīgu postu, gan abus divus. Parūpējies par sevi un, ja nepieciešams, uz laiku atkāpies no personas, apstākļiem vai notikuma, kurš sagādā tev diskomfortu. Mīli sevi!

 

 

Dvīņi

Ko tu esi iemācījies pēdējā mēneša laikā? Ir pienācis laiks saprast savas patiesās emocijas. Vai jūties raudulīgs un emocionāls? Romantiskajā dzīvē gaidāms uzplaukums vai, gluži otrādi, atsvešināšanās. Apkārt valdīs visu vai neko enerģija. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

 

Vēzis

Zvaigžņu stāvoklis nozīmē, ka piedzīvosi daudz patīkamus mirkļus romantiskajā dzīvē. Tava klātbūtne līdzcilvēkiem kļūs sevišķi tīkama un otrādi. Labvēlīgs laiks finanšu un karjeras jomās. Tavas krāsas šajā dienā  – violetā un sarkanā.

 

 

Lauva

Šobrīd, iespējams, atrodies kādā liktenīgā dzīves pagrieziena punktā. Nebaidies pilnībā paļauties uz sevi, ieklausies savā sirdī. Tā allaž ir vedusi tevi cauri visiem dzīves līkločiem un arī šoreiz palīdzēs atrast īsto ceļu ik vienā dzīves jomā.

 

 

Jaunava

Šodien tavā dzīvē ienāks ļoti harmoniska enerģija. Jo īpaši mājās un romantiskajā dzīvē. Iespējams, saņemsi kādu veiksmīgu un izdevīgu iespēju finanšu jomā. Ļaujies notikumu gaitai un neraizējies par lietām, kuras tu nevari ietekmēt. Daļu uzmanības prasīs bērni. Neaizmirsti parūpēties par sevi. Palutini savu ķermeni!

 

 

Svari

Šī diena būs notikumiem un emocijām bagāta. Venera atrodas tev ne visai izdevīgā pozīcijā, taču tā nespēs likt šķēršļus tavā ceļā. Tavs garīgais spēks augs un, pateicoties tam, veiksmīgi pārdzīvosi jebkuru situāciju. Ziedi, no kuriem smelties spēku šajā dienā – margrietiņas.

 

 

Skorpions

Pateicoties zvaigžņu labvēlīgajam stāvoklim, Tava sirds kļūs dziedēta un atvērta. Šo brīdi esi gaidījis ilgi un var tikai apbrīnot tavu pacietību. Aizvien apkārt valdīs manāms sacensību gars, taču, liekot lietā gudrību, būsi pārāks par citiem. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Strēlnieks

Šodien varēsi atviegloti uzelpot saistībā ar notikumiem karjerā. Romantiskā dzīve būs piesātināta ar dažādām emocijām. Komunikācija ar mīļoto var būt problemātiska. Centies visu darīt soli pa solim un koncentrēties uz tagadni, nevis pagātni vai nākotni. Tava krāsa šajā dienā – violetā.

 

 

Mežāzis

Zvaigznes šobrīd atrodas brīnišķīgā harmonijā ar tevi, it īpaši, ja esi dzimis janvārī. Lietas sakārtosies pa plauktiņiem un jutīsi harmoniju, pēc kuras alki pēdējās pāris nedēļas. Atrodi cilvēku, ar kuru vari iesaistīties atklātā un dziedējošā sarunā. Svarīgi pavadīt vairāk laika ar sev tuviem cilvēkiem. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Ūdensvīrs

Lepojies ar sevi! Tu esi ticis pāri tik daudziem pārbaudījumiem, pat pārāk daudziem, turklāt nezaudējot kontroli pār savām emocijām. Atklāti pārrunā piedzīvoto ar kādu tuvinieku vai labu draugu, ja nepieciešams. Iespējams, viņa dotais padoms izrādīsies noderīgs. Nostabilizēsies finanšu situācija un karjeras iespējas augs augumā.

 

 

Zivis

Tavā dzīvē ienāk brīnišķīga enerģija un tu būsi uz vienas nots ar zvaigznēm. Lielisks laiks, lai realizētu savus mākslinieciskos un radošos mērķus. Ķer iedvesmu sev visapkārt un dari to, kas baro tavu prātu, dvēseli un sirdi. Dzīvnieks, no kura varēsi smelties spēku šajā dienā – fēnikss.

 

 

Lai veicas!

Iepriekšējais rakstsNofilmē avāriju Rīgā: Izraisās karsti strīdi par to, kurš vainīgs – VIDEO
Nākamais rakstsIzplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās