Šodien būsi motivēts tiekties pēc saviem ideāliem, kā arī pacelt pats savu latiņu augstāk, lai sasniegtu augstākus standartus. Liktenīga diena, pilna pārsteigumu un sinhronitātes. Ļaujies izaugsmei, ko šīs dienas pieredze tev atnesīs. Dienas iesākums īpaši labvēlīgs, lai nodarbotos ar jogu. Esi atvērts mīlestībai!

 

Auns

Tu nevari vienmēr atrast risinājumu katrai situācijai, tādēļ ļaujies notikumu gaitai un paļaujies, ka ejot laikam, nāks arī padoms. Lai piedzīvotu izaugsmi, tev var nākties tikt pāri visaugstākajiem kalniem. Labvēlīgs laiks ceļojumu un dažādu piedzīvojumu plānošanai. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Vērsis

Mēness šodien būs ar tevi lieliskā harmonijā. Jo īpaši zvaigznes tevi lutinās, ja šīs dienas plānos ir darbs pie sava biznesa. Labvēlīgs laiks finanšu un karjeras jomā. Romantiskajā dzīvē valdīs visai emocionāla atmosfēra. Palutini sevi ar kādu sātīgu un gardu maltīti! Gūt labsajūtu palīdzēs arī siltums, mīlestība, sveces, ziedi un vīns. Tava krāsa šajā dienā – burgundijas.

 

Dvīņi

Tev priekšā ir brīnišķīga diena! Necenties uzņemties virsvadību pār to. Iespējams, jutīsies nedaudz izsists no sliedēm. Tu aizvien spēsi sasniegt, ko biji iecerējis, taču nāksies rēķināties ar dažādiem apstākļiem un dzīves izspēlētajiem noteikumiem. Lielu daļu uzmanības prasīs tevis paša veselība.

 

Vēzis

Šodien izjutīsi īpaši spēcīgu saikni ar apkārtējo pasauli. Tava intuīcija kļūs sevišķi spēcīga, teju pārdabiska. Novērtē un stiprini to ar jogas un meditāciju palīdzību. Ļauj savai mīlestības pilnajai dvēselei atvērties pret pasauli, jaunām idejām un iespējām. Tava krāsa šajā dienā – violetā.  

 

Lauva

Šī diena liks tev uzmirdzēt. Ja gatavojies uzņemties jaunus pienākumus, ieņemt jaunu amatu – dari to ar pārliecību. Esi stiprs un klausi savai sirdsbalsij. Ļauj sev patiesi būt kā lauvai! Ieteicams veikt savas dvēseles un prāta ģenerāltīrīšanu. Kas jau ilgstoši, gadiem, krāj putekļus un slēpjas tavā? Laid to ārā un parādi citiem sevi, savas domas un idejas! Aromāts, no kura smelties spēku šajā dienā – citronzāle.

 

Jaunava

Šodien būtiska ir spēja saglabāt harmoniju starp prātu, ķermeni un dvēseli. Spēks ir vārdos. Raksti dzeju, uzrunā sev vēlamo auditoriju publiski, sastādi savus nākotnes mērķus un plānus. Centies atrast zelta balansu it visās dzīves jomās. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Svari

Šodien ieteicams patiesi novērtēt mazās lietas un sasniegumus savā dzīvē. Parūpējies par savu labsajūtu, veselību un ķermeni. Labvēlīgs laiks, lai dotos ārpus mājas un nodarbotos ar dažādām fiziskajām aktivitātēm. Iespējams, jutīsies nedaudz emocionālāks kā ierasts, taču tas ir pārejoši. Daļai var nākties saskarties ar sarežģījumiem romantiskajā dzīvē.

 

Skorpions

Visai klusa un mierīga diena, bet varbūt tā tikai tev šķitīs! Kāds ir patiesais zemteksts visam notiekošajam? Kas ir nepieciešams, lai piedzīvotu izaugsmi? Vai jūties nedaudz iestrēdzis savos bezgalīgi daudzajos ideju labirintos? Jebkuri šķēršļi tavā ceļā liks tev parakties dziļāk pašam sevī, kur arī spēsi atrast sev nepieciešamās atbildes. Tavs spēka akmens šajā dienā – safīrs. 

 

Strēlnieks

Labvēlīgs laiks, lai spertu pāris soļus uz priekšu un tiktu galā ar pretī stāvošajām grūtībām. Šī diena nebūs izšķiroša, tikai neliela virzība uz priekšu. Atbalstu varēsi atrast pie saviem tuviniekiem un draugiem. Finanšu jomā situācija būs stabila. Zvaigznes lutinās arī romantiskajā dzīvē. Izbaudi šo dienu! Spēku varēsi smelties no dzeltenās krāsas.

 

Mežāzis

Mēness šodien ienesīs tavā dzīvē harmonisku enerģiju. Būsi kluss, apdomīgs un vairāk vēlēsies ieklausīties savā sirdsbalsī. Esi savas dzīves dārznieks! Ja iespējams, pavadi vairāk laika kopā ar Svaru zīmes pārstāvjiem.

 

Ūdensvīrs

Šodien spēsi uz pasauli paraudzīties no cita skatu punkta. Būsi vērotājs un, pētot apkārt notiekošo, gūsi vairākas noderīgas atziņas. Labvēlīgs laiks jaunu prasmju apgūšanai. Novērtē cilvēkus, kuri ir tev līdzās. Iedvesmu atradīsi mūzikā un mākslā.

 

Zivis

Šī diena atnesīs pamatīgu trieciendevu ar radošo enerģiju. Izmanto motivāciju darboties, lai uzsāktu kādu ilgi kārotu projektu vai piestrādātu vairāk pie kāda no iesāktajiem. Diena solās būt visai produktīva. Tava krāsa šajā dienā – tumši zilā.

 

Lai tev šī diena pozitīvu mirkļu piepildīta!

Iepriekšējais rakstsNopietni brīdina par laiku pēcpusdienā un vakarā
Nākamais rakstsAiziet vēl viens pazīstams aktieris. Kas īsti notiek Nacionālajā teātrī? – VIDEO