Šodien tu jutīsies enerģijas pārpilns un gatavs darbam. Tomēr mēģini virzīt savu enerģiju radošajā virzienā vai vismaz prom no destruktīvām niansēm. Iespējams, nejutīsi aizkaitinājumu, ja kaut kas nenotiks tik ātri, kā tu to vēlies. Mēģini nekoncentrēties uz to, tā vietā meklēt vienkāršākus uzdevumus.

 

auns-mil-horAuns

Aunam šodien ir jāpievērš pastiprināta uzmanība savas dzīves materiālajai pusei un, jo īpaši naudas attiecībām starp cilvēkiem. Šo jautājumu steidzamība skaidri iezīmēsies jau no rīta. Uzņēmējiem, kā arī ikvienam, kurš ir jutīgs pret šī brīža finansiālo situāciju, ir jārīkojas uzmanīgi un piesardzīgi.

 

versis-mil-horVērsis

Vēršiem, kuri ir dzimuši aprīļa beigās, vajadzētu vairāk iedziļināties biznesa domāšanā, vislabāk, ķeroties pie tā jau no agra rīta, kad vēlams uzreiz mesties pie steidzamākajiem šīs dienas darbiem. Ļoti ticams, ka tavs partneris kļūs ļoti prasīgs un pat izvēlīgs, kas tevī var izraisīt visai spēcīgu reakciju pret to. Tev šodien būs, ko atbildēt saviem kolēģiem, konkurentiem vai mīļotajam cilvēkam. Pēc vārda kabatā nebūs jālien.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes šodien brīdina, lai esi uzmanīgs mijiedarbojoties ar apkārtējiem. Ir iespējams, ka daži no viņiem ir izvēlējušies sazvērestības pilnu taktiku pret tevi un gatavojas uzbrukumam, lai izsistu līdzsvaru tev zem kājām uz ilgāku laiku, liekot nojaust, ka viņi jau sen darbojas tev aiz muguras. Ir arī iespējams, ka tavs ikdienas darbs būs pakļauts daudz lielākai fiziskai un garīgai slodzei nekā ierasts.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iezīmē, ka šodien tu jutīsies īpaši seksīgi. Tomēr esi uzmanīgs, lai nejauc šo sajūtu ar vienkāršu nedaudz vieglprātīgo pavasara/vasaras auru – hormonu bangošanu. Neļauj tam mainīt stabilas tavas dzīves vērtības. Ja tev ir mazs bērns, centies saglabāt modru aci un uzaugi savu atvasi, lai pasargātu no savainojumiem. Pārliecinies, ka nodrošini labvēlīgu atmosfēru savā mājas vidē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes iezīmē, ka tev šī diena var izrādīties diezgan grūta, it īpaši, ja esi dzimis jūlija beigās. Pirmkārt, lai izvairītos no tā, nesāc savu dienu ar argumentiem vai naidīguma pilnu attieksmi. Kad baudi savu rīta kafiju, centies iztikt bez citu audzināšanas vai norādīšanas uz sāpīgām tēmām, jo pretējā gadījumā tavas ģimenes atbilde var nebūt tūlītēja, bet, protams, ļoti negatīva!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes iesaka šodien labāk izvairīties no došanās komandējumos vai atvaļinājumā. Pastāv iespējamība, ka tevi šo notikumu laikā var piemeklēt dažas nepatikšanas uz ceļu, tostarp ar nolaidību un nevīžīgu attieksmi saistīti starpgadījumi. Iespējami arī konflikti mājas dzīvē. Šodien tev būs nosliece aizstāvēt savus uzskatus ar teju neredzētu mežonību.
 

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, ka Svari šodien nedrīkst uzsākt nevienu nopietnu darbību, izrādīt aktīvu iniciatīvu – ne vienatnē, ne kopā ar partneri. Ir pienācis laiks, lai tu atkārtoti novērtētu savu uzvedības stratēģiju sabiedrībā, kā arī savu komunikācijas stilu. Neliec pārāk lielas cerības uz burvīgiem un efektīviem kolēģiem – ar laiku šo pievilcības masku var pārtraukt konkrētas, negodīgas spēles nianses.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Sākot jau ar rītausmu tevi var apstrīdēt pretinieks, kā arī vari apjaust, ka esi iesaistījies nelīdzvērtīgā sāncensībā. 4. jūnijs ir diena, lai nolemtu pieņemt neatkarīgus lēmumus, kuru nepieciešamība jau sen ir uztraukusi tevi. Tomēr nerīkojies steigā, jo īpaši emociju iespaidā, kas tikai saasinās situācijas krāsas, radot bailes un sašutumu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes brīdina, ka visas dienas garumā pastāv veselības problēmu iespējamība. Varbūtība, ka dažas no tavām kaitēm, kas nesen vai ilgstoši nomāc tevi, saasināsies, ir augstāka rīta stundās, īpaša tas attiecas uz hroniskām un profesionālām ligām. Tāpat šodien esi īpaši piesardzīgs, jo vari iedzīvoties darba traumās, tāpat saindēties vai saķert kādu infekciju.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Zvaigznes brīdina, ka no rīta attiecības ar bērniem un mīļoto cilvēku ir pakļautas vislielākajām briesmām, izredzes, ka uzplaiksnīs konflikts ir diezgan augstas. Kāda tava domubiedra, sāncenša, otras puses vai radinieka darbība var šodien izraisīt tevī spēcīgu sašutumu!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka diena solās nebūt no vieglākajām, jo īpaši, ja tu esi dzimis janvārī. Iespējamas kā psiholoģiskas problēmas komunikācijā, tā dažādas nesaskaņas, neapmierinātība, aizvainojumus, tāpat tīri fiziska pārslodze, pēc kuras tev ir īpaši ieteicams pareizi atpūsties un atgūt spēkus.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes iesaka tev īpaši piedomāt un pārdomāt to, ko un kā tu saki. Esi piesardzīgs izdarot secinājumus, pieņemot lēmumus un veidojot savu viedokli. Piedalies diskusijās un argumentēšanā ar lielu piesardzību, vismaz dienas pirmajā pusē! Taviem nepārdomātajiem vārdiem un rīcībai var būt negaidīts efekts.

 

 

Jauku un prieka pilnu jums šo dienu!

Sabiedrība

Diāna Kubasova: “Šovā laikā radās īstas simpātijas”

Šobrīd skatītājiem ir iespēja vērot attiecību šova “Randiņš ar Kubasovu” ceturto epizodi, kuras beigās notiek...

Otrdiena Latvijā sākusies ar ļoti skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 13 personas un viena gājusi...

Gaišā dienas laikā uz šosejas Latvijā notiek neizprotama avārija – VIDEO

  Svētdien, 24. septembrī, uz ceļa starp Rīgu un Rēzekni (negadījuma vieta nav precizēta) notikusi mīklaina...

Jau pusgadu gaida tūkstošiem eiro par uzturēšanos viesu namos pierobežā – VIDEO

  Kamēr politiķi un eksperti spriež – cik ātri paspēsim uzcelt žogu uz austrumu robežas, viesu...

Diemžēl brīvdienu turpinājumā Rīgā notikusi vēl viena traģēdija

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 6 personas un viena gājusi...

Neciešamas sāpes, sulojoša brūce un drudzis – pēc sirds operācijas pacientu sūta mājās – VIDEO

Nezināšana, neprasme vai tīša nolaidība? Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca sākusi iekšējo izmeklēšanu par gadījumu,...

Horoskopi un Testi

lauva

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. septembris – 1. oktobris

  Lai gan septembris aizvadīts ļoti silts un lielākoties saulains, astronomiskais rudens jau ir sācies. Ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos, lai gan pēcpusdienās vēl jūtams vasarīgs siltums. Nāc,...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim jaunas vēstis par septembra pēdējās dienās gaidāmo

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā plašāk pastāstījis par šonedēļ gaidāmo laiku. "Septembrī 21,6...

Lai gan turpināsies sausi un gana silti laikapstākļi, ir arī slikta ziņa

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par septembra pēdējā nedēļā gaidāmo laiku. Aizvadītajā nedēļā...

Būtiski jaunumi par laiku septembra pēdējās dienās

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā vietnes "X" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku septembra pēdējā nedēļā. "Saskaņā...