Rīta pusē garastāvoklis var būt stipri mainīgs, varēsi izjust kopēju apjukumu, kas, šķiet, valda gaisā. Saņemies, nepakļaujies emocijām un uz pēcpusdienu jau viss stabilizēsies!

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmajā dienas pusē vajadzētu pacensties padarīt visu ieplānoto, paveikt ikdienas darbus. Pēcpusdienā mēģini aktīvāk komunicēt ar apkārtējiem, tas tev būs ļoti noderīgi un, iespējams, pat uzlabos vispārējo noskaņojumu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Rīta pusē izvēlies kaut ko mierīgu, kaut ko, kas tev nerada stresu, aktīvākos un nopietnākos darbus atliec uz vēlāku dienas daļu. Šodien īpaši nozīmīga būs tava spēja būt pieklājīgam. Šķiet – eh, kas tur traks? Reizēm labu manieru ievērošana var būt grūtāka nekā tev šķiet.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Pēcpusdien var gadīties pārpratumi mājās vai ar kādiem tuviem draugiem. Mēģini kontrolēt savas emocijas un arī domas. Mēģini rīkoties tā, lai līdz vakaram atgūtu savu ierasto vieglumu un pievilcību, kā arī varētu atpūsties. Vakarpusē izmanto iespēju, lai tiktos ar kādu sev svarīgu personu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Rīts nesola tev nekādas būtiskas izmaiņas – varēsi droši darīt savus ikdienas darbus. Otrajā dienas pusē gan varētu gadīties vis kaut kas neplānots un spraigs. Mēģini nepaļauties emocijām, bet izrādi pieķeršanos saviem tuvajiem cilvēkiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Pirmajā dienas pusē tev gribēsies paslēpties no apkārt notiekošā, būsi lēns un nevēlēsies, lai tevi pamana. Nav piemērotākais brīdis, lai spertu kādus lielus, nozīmīgus soļus. Mēģini šo dienu aizvadīt pilnīgi parastu, ierastajās sliedēs, darot ikdienas darbus un parūpējies par savu veselību.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

No rīta centies neko nesasteigt. Labāk kaut ko atliec uz vēlāku, taču nedari visu reizē, citādi sanāks visu iesākt, bet neko tā īsti nepadarīt līdz galam… un tas taču nav nekāds labais tonis. Neradi bardaku sev apkārt un arī savās domās. Otrajā dienas pusē kļūsi sabiedriskāks. Pievērs uzmanību materiālas dabas jautājumiem.

 

 

svari-mil-horSvari

Pirmajā dienas pusē centies uzkrāt spēkus. Otrajā dienas pusē velti laiku savām interesēm. Iespējams, ir pienācis īstais laiks, lai tu īstenotu kādu savu ideju, bet tikai ar norunu, ka tas ir tas, ko patiesi vēlies, un par ko jūti pārliecību.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tu būsi īpaši miermīlīgs, jo vēlēsies atpūsties un būt mierā ar sevi un apkārtni. Mēģini domāt par sevi, par savām vajadzībām un vēlmēm, paļaujies pats uz sevi šodien, izbaudi dienu un atpūties, cik vien to ļauj apstākļi.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Pirmajā dienas pusē mēģini saglabāt modrību un uzmanīgi izturēties pat pret vissīkākajām detaļām. Ja jūties noguris – izmanto pusdienlaiku atpūtai, ja vien iespējams – nosnaudies, tev jāuzkrāj spēki. Otrajā dienas pusē tu būsi tendēts uz savu nākotni – padomā par to rūpīgi, atbildi sev, kā vēlies dzīvot un, kādu redzi sevi, piemēram, pēc pieciem gadiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Visas dienas garumā tu jutīsi diezgan lielu mērķtiecību. Otrajā dienas pusē pievērs uzmanību detaļām, sīkām niansēm un iespējām. Mājsaimniecības lietas var ievērojami traucēt tavu plānu realizēšanas iespēju. Mēģini visu līdzsvarot!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Otrā dienas puse būs ļoti piemērota tam, lai tu pavadītu laiku kopā ar saviem mīļajiem, vai vienkārši tiem, kuru sabiedrībā jūties ērti un patīkami. Domstarpības ar kādu vai gaumju nesaderība var izraisīt nepatīkamas emocijas.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šī nesolās būt pati harmoniskākā diena tev. Taču tieši šādi apstākļi būs piemēroti tam, lai tu gūtu panākumus – mēģini saskatīt visas iespējas. Finanšu situācija var kļūt diezgan problemātiska šobrīd, tāpēc tev nekavējoties vajadzēs apdomāt iespējas, kā atrisināt šīs problēmas.

 

Lai tev brīnišķīga diena un izdodas viss iecerētais!

Iepriekšējais rakstsNegadījumā uz Tallinas šosejas gandrīz notiek ļaunākais
Nākamais rakstsDiemžēl valsts svētkos risinājušies arī traģiski notikumi