Ikvienam piemītošā iekšējā intuīcija šodien sasniegs virsotnes. Vienlīdzīgās lomās būs gan reālā, gan garīgā dzīve. Izdosies beidzot saskatīt gaismu tuneļa galā, taču, vai tai sekot, vai iet atpakaļ tumsā, būs jāizvēlas tev pašam. Atbrīvojies no lietām savā dzīvē, kuras velti tērē tavu laiku un enerģiju. 

 

Auns

Vai jūties tā, it kā tavs dzīves ceļš ietu augšup kalnā, taču galamērķis nav īsti saskatāms? Vai tavā dzīvē ir iezadzies neliels mulsums un apjukums? Piemērota diena, lai ieviestu pārmaiņas savā veselības aprūpes rutīnā. Ar izaicinājumiem sastapsies tie, kuri ieņēmuši līdera lomu darbā vai ārpus tā. 

 

Vērsis

Vai pēdējā laikā dzīvi pārlieku daudz neuztver kā spēli, nevis kā pamatīgu kuģi, kura kapteinim tev būtu jābūt? Tev ir daudz prasmju, ar kuru palīdzību vari radīt ko patiešām iespaidīgu. Raugi, lai tava rīcība veido auglīgu augsni nākotnes panākumiem un labklājībai.

 

Dvīņi

Vai ir kāds, kurš tevi pazīst labāk, nekā tu pats? Vai tu pats sevi esi tiešām līdz galam iepazinis? Kas ir tas, par ko tu cīnies ikdienas skrējienā? Pēc kā tu kāro? Un pats galvenais – kura labā tu strādā? Ja tas nav cilvēks, kurš iedvesmo tavu prātu, sirdi un dvēseli, tad ir laiks pārmaiņām! Tavs spēka akmens šajā dienā – karneols.

 

Vēzis

Šodien prātā jauksies vairāki sirdij nozīmīgi jautājumi par pamatvērtībām. Iespējams, sajutīsi īpaši spēcīgu saikni ar savu mīļoto cilvēku un, ja tā, vari būt drošs, ka esi atradis savu dvēseles radinieku. Ja vēl neesi attiecībās, bet ir kāds, kurš liek tavai sirdij pukstēt straujāk, uzrunā viņu. Iesākumā kaut ar pavisam ikdienišķu sarunu.

 

Lauva

Visums ir atnesis tev pamatīgi lielu spēka lādiņu. Iespējams, jutīsies emocionāls, novērosi sevī spēcīgu intuīciju vai teju pārdabiskas spējas, būsi soļa attālumā no nozīmīga dzīves notikuma vai lēmuma pieņemšanas. Tev priekšā ir daudz piedzīvojumu, tādēļ šodien vēl izbaudi atslābumu. Piesprādzējies un sagatavojies aizraujošam lidojumam.

 

Jaunava

Šīs dienas vārds – patiesība. Uzzināsi patiesību par kādu vai kaut ko, iespējams, pat pats par sevi. Nāksies uzņemties atbildību. Gaidāma kāda nozīmīga saruna vai arī ar tevi vēlēsies atjaunot komunikāciju kāds, par kuru sen biji aizmirsis.

 

Svari

Šodien gūsi iespēju pāriet nākamajā garīguma līmenī. Gluži kā vīteņaugs sliesies pretī debesīm un siltajiem saules stariem. Būs jūtama Jupitera ietekme, kurš parūpēsies par pārsteigumu pilniem dzīves pagriezieniem.

 

Skorpions

Tu esi patiesi drosmīgs un uzņēmīgs, kad vēlies paveikt kaut ko priekš sevis vai kāda tuva cilvēka. Tu esi ļoti svarīgs saviem tuviniekiem un tev ir nozīmīga misija šajā dzīvē. Neskrien notikumiem pa priekšu. Piedzīvosi apbrīnojamu izaugsmi. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.  

 

Strēlnieks

Nostādi sev mērķi un tiecies pēc tā. Paraugies uz sevi un savu rīcību no malas, gluži kā psihoterapeits. Velti laiku pārdomām par sev nozīmīgiem jautājumiem un atrodi atbildes uz tiem. Ļaujies mīlestībai – tā tev šobrīd ir vitāli nepieciešama. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

Mežāzis

Laiks baudīt mīlestību! Ne tādu, kas uzliek rozā brilles uz acīm, bet tādu, kura kā cietoksnis spēj pamatīgi stāvēt, par spīti apkārt valdošajam haosam. Tādu, pie kuras turēties, kad pamats sāk drupt zem kājām. Mīli un ļauj sev būt mīlētam. Tava krāsa šajā dienā – pelēkā.

 

Ūdensvīrs

Ak, vai! Šodien jutīsies gan enerģijas pilns, gan pilnībā izsmelts. Ja tavas sajūtas tevi mulsina, atkāpies soli atpakaļ. Dari visu lēnām, soli pa solim. Izvairies no spontānas rīcības.Rīt iestāsies Mēness aptumsums tavā zīmē Izmanto šo dienu, lai uzkrātu enerģiju rītdienai. Labvēlīgs laiks jogai.  

 

Zivis

Nesatraucies, ja bez iemesla vēlies paraudāt vai aizbēgt un noslēpties no apkārtējās pasaules. Šodien vēlams parūpēties par sevi. Ja jūties, it kā viss notiekošais tavā dzīvē ir ārpus kontroles – arī tas ir normāli. Būsi jūtīgs pret visu un visiem. Esi pateicīgs par to, kas tev ir. Atlaid spriedzi, šaubas un bailes.

 

Skaistu dienu!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts
Nākamais rakstsĀrkārtīgi nopietni brīdina par laiku šonakt!