Pirmā dienas puse var būt pilna ar pārsteigumiem. Tev būs iespēja pielietot savu radošo enerģiju jaunos virzienos. Ir ieteicams meklēt nestandarta pieejas, lai atrisinātu visas problēmas un jautājumus. Otrajā dienas pusē vajadzētu ievērot plānu, neraugoties uz problēmām, kas var pēkšņi rasties tavā ceļā.

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmā dienas puse ir labvēlīga jauniem pirmsākumiem. Tas var dot spēcīgu, radošu impulsu vai mudināt daudz apņēmīgāk rīkoties it visā, kas tevi pašlaik saista, īpaši  drosmīgus soļus atnesot tavā mīlas dzīvē. Tomēr zvaigznes norāda, ka tava impulsivitāte un unikalitāti var tev kaitēt, ja tu rīkosies vadoties vien pēc savām personīgajām vēlmēm un esot emociju varā.

 

 

versis-mil-horVērsis
Sadzīves lietas virzīsies uz priekšu labvēlīgā gaisotnē un, ja esi uzņēmuma īpašnieks, tava diena būs piepildīta ar enerģiskiem  pasākumiem. Iespējamas krasas, drastiskas izmaiņas tavā dzīvesvietā. Tās var būt īpaši sāpīgas un enerģiju patērējošas, ja esi dzimis aprīlī.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Rīts nesola tev kaut ko neparastu. Vari mierīgi analizēt nesenos notikumus un pabeigt pašreizējos uzdevumus. Pēcpusdienā krasi pieaugs kāda steidzama ceļojuma, biznesa notikuma, aktīvas informācijas meklēšanas vai asas sarunas varbūtība. Planētu stāvoklis norāda, ka tavi braukšanas paradumi var negaidīti mainīties, mudinot pārsniegt ātruma un būt paviršākam uz ceļa.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Planētu stāvoklis norāda, ka tev šajā dienā ir jāatturas no jaunu lietu uzsākšanas.  Ja esi dzimis jūlija vidū, vari būt pārņemts ar kādu satraucošu ģimenes problēmu vai arī finansiāla rakstura likstu, kā arī  jebkādu citu niansi, kas ietver tavus radiniekus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Izmanto dienas sākumu, lai atpūstos vai paņemtu īsu pārtraukumu no saviem pētījumiem. Vientulība, mijiedarbība ar kādu no ģimenes mazākajiem locekļiem vai vienkārši vēl viena stundu – mierā un klusumā,  ievērojami papildinās tavu enerģijas līmeni. Dienas laikā tavs personīgais spars dubultosies, ko pavadīs vēlme pēc spontāniem impulsiem. Spēsi pārvietot kalnus, ja vien to vēlēsies.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Planētas norāda, ka no rīta tev jākoncentrējas uz atpūtu, vienkāršiem mājsaimniecības darbiem vai neparastu hobiju. Otrajā dienas pusē tev var nākties risināt dažus steidzamus jautājumus. Tiem var  būt daļēji slepens, konfidenciāls raksturs un jebkurā gadījumā tev nāksies pielietot radošu pieeju.
 

 

svari-mil-horSvari 

Dienas sākumā tev vajadzētu ierobežot sevi, pildot vien obligātos uzdevumus, kas prasa noteiktību un koncentrēšanās spējas. Ja tādu pašlaik īsti nav, tad droši vari atļauties nedaudz atpūsties. Centies izvairīties no jebkādu svarīgu lēmumu pieņemšanas un jaunu plānu apspriešanas, it īpaši, ja esi dzimis oktobra sākumā.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Visticamāk, šajā dienā spēsi brīvi pārvaldīt savu laiku tikai no rīta. Tas ir labākais brīdis, lai noliktu malā aktīvas darbības, lai nedaudz atpūstos un sakoncentrētu spēkus turpmākajam darba cēlienam. Pēcpusdienā vari piedzīvot kādu impulsu vai iespēju pārskatīt savus darbus ar jaunu sparu. Vari  mēģināt paplašināt savu uzņēmējdarbības profilu vai veikt spēcīgu lēcienu pretī savam mērķim.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Dienas sākums atnesīs bažas un pārdomas. Planētu stāvoklis norāda, ka vari pārliecināties, ka tevi iedvesmo aktīvas darbības, taču tās iespējamas tikai pēcpusdienā. Tiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, kuri dzimuši novembrī, šī dienas daļa izrādīsies īpaši enerģiska.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šī nesolās būt viegla diena. Taupi savu enerģiju; neiznieko savu fizisko un garīgo spēku raizējoties par sīkumiem. Kad runa būs par partnerattiecību komunikāciju, šajā dienā ir vēlams visu atstāt tā kā ir, visas pozitīvās nianses ir sasniegtas un jauni panākumi šajā dienā nav prognozējami.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iesaka šajā dienā rūpēties par praktiskām, svarīgām lietām. No rīta censties pabeigt nepieciešamos ikdienas darbus. Ar cieņu izturies pret saviem vecākiem. Pēcpusdienā lietas mainīsies, un tu vari skaidrāk sajust to uz savas ādas. Ir īstais brīdis atklātām sarunām.

 

 

zivis-mil-horZivis

Planētas norāda, ka tu esi ieguvis daudz iemeslu, lai justos pārliecināts par sevi. Pirmajā dienas pusē, visticamāk, jutīsies laimīgs par to, kā  attīstās lietas, taču vēlāk tev var nākties mainīt  savu viedokli. Pēcpusdienā var nākties risināt kādu steidzamu uzdevumu.

 

Lai lieliska diena!

Iepriekšējais rakstsPēc karaļa Čārlza apmeklējuma princis Harijs “liks malā pagātni”
Nākamais rakstsBrīdina nevērt vaļā viltus īsziņu no VID!