Princim Harijam bija “īsa tikšanās” ar savu tēvu dažas stundas pēc nolaišanās Hītrovā pēc 11 stundu “British Airways” lidojuma no viņa mājām Kalifornijā, kur palika viņa sieva Megana Mārkla un bērni Ārčijs un Lilibeta. Nu tiek spriests, vai pēc karaļa Čārlza apmeklējuma princis Harijs “liks malā pagātni”.

Princis Harijs būs “nolicis malā pagātni”, kad viņš pēc nesenās vēža diagnozes tikās ar savu tēvu karali Čārlzu, sacīja karaliskais eksperts. Hercogs ieradās Klarensa namā otrdienas pēcpusdienā, lai būtu līdzās karalim Čārlzam pēc šokējošās informācijas par veselību.

Saseksas hercogs nebija redzējis karali kopš kronēšanas pagājušā gada maijā, neskatoties uz to, ka kopš tā laika jūnijā un septembrī viņš ir divreiz devies uz Lielbritāniju. Pat kronēšanas nedēļas nogalē ir saprotams, ka viņiem nebija laika īstai un nopietnai tikšanās reizei.

Karaliskais eksperts Ričards Ficviljamss uzskata, ka hercogs tagad koncentrēsies tikai uz sava tēva veselību, ziņo “Mail Online”. Viņš teica: “Esmu pārliecināts, ka Harijs šobrīd noliks malā pagātni šim nopietnajam jautājumam. Tas ir tik svarīgi, lai visi virzītos pareizajā virzienā.”

Avoti arī apgalvo, ka Harijs “labprāt būtu pieņēmis” atkalapvienošanos ar savu brāli princi Viljamu, kamēr viņš atradās Apvienotajā Karalistē, taču abi tomēr neplāno tikties.

75 gadus vecais karalis Čārlzs tika nofotografēts savā Bentlijā kopā ar karalieni Kamillu, kad devās no Klarensas nama līdz Bekingemas pilij pēc 45 minūšu tikšanās ar princi Hariju. Pēc tam tika pamanīts helikopters, kas izlido no pils un vēlāk nolaidās Sandringemā, Norfolkā, kur karalis atradīsies vēža ārstēšanas laikā.

Bekingemas pils pirmdien paziņoja, ka monarham ir diagnosticēts vēzis 10 dienas pēc tam, kad viņam tika ārstēta labdabīga prostatas palielināšanās. Viņam tika sniegtas ziņas, ka viņam tika veiktas turpmākas pārbaudes, kamēr viņš ārstējās Londonas klīnikā. Tas nav saistīts ar viņa neseno operāciju, un tas nav prostatas vēzis, norādīja pils.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsRīgas ostā ienācis lielākais konteinerkuģis ostas vēsturē
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. februāris