Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ gaidāmas svarīgas un noderīgas sarunas, kuras saistītas ar bērniem,grūtniecību u.tml. Iespējams, būs nepieciešams ieplānot papildus izdevumus priekš bērna vai cita gados jaunāka ģimenes locekļa. Šajā nedēļā centīsies gūt panākumus, manipulējot ar cilvēkiem vai notikumiem, taču pat, ja tev tas izdosies, iegūtais rezultāts nesaglabāsies uz ilgu laiku. Nedēļas gaitā iesaistīsies sarunā ar kādu cilvēku, kurš mājās vai darbā piedzīvo daudz stresa. Viņa dzīves dramatiskie notikumi būs patiesi nopietni un pastāv risks, ka tie laika gaitā attīstīsies vēl vairāk. Daudzi dosies kādā spontānā izbraucienā ar mērķi atpūsties vai apciemot savus tuviniekus. Piedzīvosi negaidītus notikumus ar draugiem, kuri dzīvo tajā pašā pilsētā vai ciemā, kurā tu. Pārsteidzīgi sāksi priecāties par kādu lietu vai notikumu, kurš vēlāk izrādīsies nepatiess, slikts joks. Finanšu jomā varēsi priecāties par sev labvēlīgiem apstākļiem un ienākumiem. Auna zīmē dzimušie vīrieši saņems noderīgu finansiāla rakstura informāciju. Sievietes risinās dažādus ar mājsaimniecību saistītus jautājumus. Iespējams, apspriedīsi vai organizēsi kādas ģimeniskas svinības.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ piedzīvosi nepatikšanas vai problēmas savu citā pilsētā vai valstī dzīvojošu tuvinieku dzīvē. Dēļ šiem notikumiem, dažiem var nākties doties kādā izbraukumā. Gaidāmas ļoti nopietnas sarunas un diskusijas, kuru laikā būs nepieciešams pieņemt kādu svarīgu lēmumu. Nedēļas gaitā izdosies atrisināt kādu senu veselības problēmu. Ar mediķu palīdzību, tavs diskomforts ātri vien pazudīs un vairs nebūs nepieciešama ārstēšanās slimnīcā. Pastāv risks aizmirst, pazaudēt kaut ko vai kļūt par zādzības upuri. Lai arī kādu zaudējumu tu piedzīvotu, maz ticams, ka zaudēto lietu varēsi atgūt. Zvaigznes sola noderīgas un interesantas sarunas ar draugiem par dažādām iespējām gūt papildus ienākumus un nostabilizēt finanšu situāciju. Kopumā tev priekšā ir ļoti aizņemta un dinamiska nedēļa. Diemžēl, ne visi notikumi sagādās tev pozitīvas emocijas, taču pat visgrūtākajos brīžos atceries, ka nav ļaunuma bez labuma. Šajā nedēļā ir svarīgi filozofiski paraudzīties uz visu, kas notiek tev apkārt. Tiesa gan, sarežģījumi, ar kuriem saskarsies, neizraisīs melanholiju vai depresiju. Vērša zīmē dzimušās sievietes būs uzņēmīgākas pret dažādām saslimšanām, kā arī dramatiskāk uztvers dažādas stresa pilnas situācijas. Vīrieši piedzīvos satraukumu vai konfliktu, kurš saistīts ar kādu bērnu vai jaunieti.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ tava prioritāte būs ieviest harmoniju attiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem, dažādu pārpratumu un  psiholoģiskā spiediena dēļ, pēdējā laikā saproties ne pārāk labi. Būs nepieciešams īsā laika posmā sakārtot dažādus svarīgus dokumentus, saistībā ar kuriem pēdējā laikā izjūti ievērojamu spriedzi. Nedēļas gaitā organizēsi vai apmeklēsi ģimenisku kopā sanākšanu vai tikšanos. Daudziem gaidāms interesants, ar kādu tuvinieku saistīts notikums. Iespējams, saņemsi pārsteidzošus un patīkamus jaunumus. Emocijas sitīs augstu vilni, tādēļ vairāk centīsies pievērsties arī romantiskajai dzīvei. Zvaigznes sola notikumus, kuri ļaus tev ieraudzīt dziļās jūtas, kuras tavs partneris pret tevi lolo. Pats būsi ļoti jutīgs, romantisks, mīlošs un uzmanīgs. Tas atspoguļosies arī tavā rīcībā un pieņemtajos lēmumos. Piedzīvosi īpašus brīžus vai notikumus, kuri saistīti ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Pastāv iespēja, ka viņiem uzsmaidījusī veiksme nāks par labu arī taviem personīgajiem plāniem. Sievietēm gaidāma ne visai patīkama saruna ar kādu draugu. Vīriešiem izdosies gūt panākumus sev svarīgās jomās.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ saņemsi patīkamus jaunumus par bērnu, grūtniecību vai citu svarīgu notikumu kāda gados jauna tuvinieka dzīvē. Romantiskajā dzīvē piedzīvosi ko tādu, ko nepacietībā steigsi izstāstīt kādam draugam vai tuviniekiem. Labvēlīgs laiks, lai saderinātos un laulātos. Šajā nedēļā varēsi paļauties uz kāda vīrieša atbalstu. Pastāv iespēja, ka saņemsi svarīgu solījumu no šī cilvēka. Šie notikumi būs sevišķi svarīgi tavu plānu un ideju attīstībai. Gaidāma interesanta un dinamiska komunikācija ar jauniem cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Jauniegūtā draudzība turpinās attīstīties arī nākotnē. Izvairies likt rāmjos cilvēkus, kurus šonedēļ satiksi pirmo reizi. Jau nedaudz vēlāk sapratīsi, ka esi maldījies un konkrētās personas patiesībā ir prasmīgas, inteliģentas un interesantas. Ar interesi sekosi līdzi notikumiem kādas sievietes, savas draudzenes, dzīvē. Viņas emocijas būs īsts virpuļviesulis un būs grūti pat vienkārši vērot notiekošo no malas. Nedēļas gaitā tavā dzīvē ienāks jauni cilvēki gan kolēģu, gan sadarbības partneru, gan klientu vidū. Vēža zīmē dzimušajām sievietēm aizvien būs grūtības tikt pāri kādam nesenā pagātnē piedzīvotam zaudējumam. Vīrieši sāpīgi pārcietīs melus vai nodevību.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šajā nedēļā organizēsi nelielas svinības savās mājās. Tās būs saistītas ar veiksmīgi veiktiem uzlabojumiem, jaunu pirkumu vai citu ar ģimeni saistītu notikumu. Nedēļas gaitā gaidāma nopietna saruna par un ap nākotnes plāniem ar savu partneri vai laulāto draugu. Ja drīzumā jums nāksies ieviest izmaiņas jūsu attiecībās, dzīvesveidā vai dzīvesvietā. Tagad būs nepieciešams daudz nopietnāk padomāt par savu vai tuva cilvēka veselību. Iespējams, vajadzēs uzsākt ārstēšanos, apmeklēt zobārstu vai veikt kādas kosmētiskās procedūras ķermenim. Neatrisināta problēma pagātnē radīs spriedzi vai cita veida diskomfortu tavā ikdienas dzīvē. Diemžēl, šonedēļ vēl risinājumu šiem sarežģījumiem neizdosies rast. Šonedēļ piedzīvosi pārsteigumu mājās, kas, iespējams, būs nelieli papildus ienākumi. Apciemosi cilvēkus, kuri dzīvo netālu no tevis. Iespējams, saņemsi svarīgu ielūgumu, nozīmīgu informāciju vai ieteikumu. Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm uzsmaidīs negaidīta iespēja vai vajadzība doties izbraucienā darba jautājumos. Vīriešiem zvaigznes sola iepazīšanos ar interesantu sievieti vai meiteni.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ piedzīvosi priekpilnu notikumu, kurš saistīts ar ar cilvēku no tavas ģimenes. Šajā nedēļā kāds no taviem tuviniekiem vai draugiem dalīsies ar tevi savos personīgajos panākumos vai citā notikumā, kuram par godu uzrīkosiet nelielas svinības. Esi uzmanīgs komunikācijā ar dažādiem cilvēkiem. Sevišķi piesardzīgs esi attiecībās ar tiem, kuri jau sākotnēji šķiet kaut kādā ziņā aizdomīgi. Gaidāmi konflikti, kuru pamatā būs atšķirīgi viedokļi par profesionālajiem, sabiedriskajiem vai politiskajiem jautājumiem. Labvēlīgs laiks pirkumu plānošanai un pārdošanai. Ieteicams rūpīgi plānot savu rīcību, pirms lēmumu pieņemšanas pārskatīt visu pieejamo informāciju un saņemtos ieteikumus. Nerīkojies steigā, balstoties uz emocijām. Jaunavas zīmē dzimušajām sievietēm ne pārāk labs laiks, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Nesteidzies dāvāt savu uzticību katra, kuru satiec, tāpat arī nedalies svarīgā informācijā. Vīriešiem zvaigznes sola jauku kopā būšanu ar meitu, mazmeitu vai citu jaunu sievieti no ģimenes loka.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, izvairies no pārmērīgu augstām cerībām attiecībā pret finanšu jautājumiem. Nesteidzies kalt plānus, balstoties uz plānotajiem ienākumiem. Rēķinies tikai ar to naudas summu, kura reāli jau ir tavā budžetā. Ja nepieciešams kārtot svarīgus finanšu dokumentus, ievēro piesardzību. Nestaigā pa mākoņiem un reāli paraugies uz iespējamajiem sarežģījumiem un problēmām. Piedzīvosi emocionālus notikumus saistībā ar kādu sievieti no tuvinieku loka. Pastāv iespēja, ka tevi iepriecinās jaunumi par iestājušos grūtniecību vai bērniņa piedzimšanu. Gaidāmi dažādi, aizraujoši notikumi attiecībās ar meitu, mazmeitu vai citu sievieti no ģimenes vai draugu loka. Konflikti šajā nedēļā izbeigsies tikpat ātri, cik ātri iesākušies. Vairumā gadījumu tie būs par un ap nenozīmīgām lietām un tos izraisīs tavs vai otra cilvēka emocionālais stāvoklis. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm izdosies veiksmīgi realizēt savus galvenos nedēļas plānus un, iespējams, pat gūt papildus ienākumus pateicoties tiem. Vīrieši ar aizrautību uzklausīs jaunumus par kādu senu mīlestību vai bijušo sievu.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šajā nedēļā piedzīvosi interesantus notikumus romantiskajā dzīvē. Sirdī brīvie var atrast potenciālo otro pusīti darba vidē, savukārt tie, kuri jau ir atraduši partneri starp saviem kolēģiem, saskarsies ar dažādiem konfliktiem, kuru pamatā būs šīs attiecības. Nedēļas gaitā gaidāmi finanšu darījumi ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir draudzīgas attiecības vai kopīgas biznesa intereses. Pastāv iespēja, ka par problēmām finanšu jomā pastāstīs kāds no taviem draugiem un kolēģiem, kā rezultātā būsi noraizējies. Šajā nedēļā gaidāmi patīkami un ne tik patīkami notikumi saistībā ar bērniem vai tuviniekiem. No problēmām neizdosies izbēgt tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem. Labvēlīgs laiks dažādu, ar nekustamo īpašumu saistītu, jautājumu risināšanai. Esi piesardzīgs, lai nekļūtu par kāda cita cilvēka ziņkārības vai intrigu objektu. Var gadīties pieļaut īpaši nepatīkamu finansiāla rakstura kļūdu. Vīriešiem priekšā ir veiksmīga nedēļa, kuras laikā izdosies gūt sev kādu labumu, pateicoties īpaši izdevīgām iespējām. Sievietes saņems nepatīkamus jaunumus par kādu savu paziņu – sievieti.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ saskarsies ar vairākām formalitātēm vai citiem sarežģījumiem, kārtojot dažādus dokumentus, līgumus vai vienošanās. Uzzināsi par nepatīkamu notikumu, kurš norisinājās pirms pāris dienām vai nedēļām. Piedzīvosi dažādus notikumus romantiskajā un ģimenes dzīvē, kuri parādīs to, ka šajās attiecībās nepieciešams ieviest izmaiņas. Centies nerīkot drāmu un atbildīgi pieiet konkrētajai situācijai. Neignorē notiekošo, ja vien nevēlies palikt viens vai padarīt problēmas vēl lielākas. Iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem tevi vieno kopīgi mērķi vai intereses. Gaidāmi sarežģījumi attiecībās un komunikācijā ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Reaģēsi ļoti ātri un emocionāli uz kāda cilvēka izteiktajiem pārmetumiem. Šajā nedēļā izvairies no meliem un manipulācijām – tā tu tikai nodarīsi kaitējumu pats sev. Saņemsi jaunumus vai tiksi uzaicināts uz pasākumu, kurš rīkots par godu bērnam vai jaunietim. Strēlnieka zīmē dzimušos vīriešus nokaitinās kolēģu nevaldāmā rīcība. Sievietes varēs līksmot par ienākumiem savā budžetā.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ izdosies gūt peļņu, ar kuras palīdzību varēsi atjaunot stabilitāti ģimenes budžetā. Tavi galvenie ienākumi būs no tavas esošās darba vietas vai arī no kāda ģimenes locekļa. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai. Redzot pozitīvos rezultātus, jutīsies patiesi laimīgs. Kādas sievietes rīcība, pareizāk sakot, viņas divkosīgā daba, liks tev meklēt iemeslu, kas kalpo šādai attieksmei pret tevi. Tu nesteigsies viņai neko pārmest, jo sapratīsi, ka, iespējams, tai pamatā ir kāds noslēpums. Nedēļas gaitā iesaistīsies interesantā sarunā ar vīrieti, iespējams radinieku, vai redzēsi emocionālu sapni par vīrieti, kurš jau devis Aizsaulē. Mežāža zīmē dzimušie vīrieši saņems interesantu piedāvājumu profesionālajā dzīvē. Var nākties saskarties ar greizsirdību, šaubām un viedokļu nesakritību ģimenē. Zvaigznes sola noderīgu komunikāciju ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Sievietes lolos cerības uz finanšu ienākumiem vai kādu nozīmīgu finanšu dokumentu. Viss noritēs lēnāk kā plānots, turklāt ar sarežģījumiem. Šonedēļ tevi var iepriecināt kāds vilinošs karjeras piedāvājums.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, centies šonedēļ saglabāt pozitīvu noskaņojumu un pilnībā izbaudīt notikumus, cilvēkus sev apkārt tādus, kādi tie ir. Nelolo pārmērīgi augstas cerības ne uz ko, taču zini, ka viss notiks dabīgi, pats no sevis, lēnām. Nedēļas gaitā gaidāma ģimeniska tikšanās tavās mājās. Kopumā tev priekšā ir atmiņā paliekoša nedēļa, kurā saņemsi svarīgus jaunumus saistībā ar kādu vīrieti: tuvinieku, draugu vai kolēģi. Iespējams, gūsi nelielu laimestu loterijā. Var paveikties iegādāties par īpaši izdevīgu cenu kādu sen kārotu preci. Ūdensvīra zīmē dzimušās sievietes saņems interesantu piedāvājumu vai intriģējošu uzaicinājumu. Ņemsi dalību kādā svarīgā notikumā drauga dzīvē. Vīriešiem veiksmīgi izdosies realizēt savus plānus un sasniegt noliktos mērķus. Izmantos visas iespējas, kuras tev ir dotas, it īpaši attiecībā pret dzīvesvietu un dažādām pārmaiņām. Nebaidies no jaunām lietām!

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šī nedēļa paliks atmiņā ar īpašu tikšanos vai notikumu, kurš saistīts ar kādu sievieti. Gaidīsi un saņemsi atbalstu vai ieteikumu no kādas sievietes vai sievietēm. Sevišķi interesanti notikumi norisināsies tavu draugu vai kaimiņu ģimenē. Gaidīsi, kad kāds no tuviniekiem beidzot izpildīs savu tev doto solījumu. Nedēļas gaitā noslēgsi kādas finansiāla rakstura saistības vai līgumu ar banku. Šajā ziņā var rasties zināmi sarežģījumi un, ja esi noformējis aizdevuma pieteikumu, nepieciešamās naudas summas saņemšana var aizkavēties. Īpaši nozīmīga šī nedēļa finanšu jomā būs Zivju zīmē dzimušajām sievietēm. Papildus izdevumi būs saistīti ar bērnu vai kādu citu ģimenes locekli. Vīrieši finansiālā ziņā būs krietni neizdevīgākā pozīcijā un nāksies piedzīvot vairākus sarežģījumus. Labvēlīgs laiks dažādām ārstēšanās procedūrām un terapijai – tā sniegs gaidītos rezultātus. Sirdī brīvie vīrieši iepazīsies ar kādu sievieti no citas pilsētas vai valsts.

 

 

Lai veiksmīga tev šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....