Jauns gads, jauns mēnesis un arī jauna nedēļa klāt, tāpēc nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, kā arī – ko tās sola tieši tev šajā nedēļā.

 

Auns

Šo gadu uzsāksi ar sazināšanos ar radiem un/vai draugiem. Saņemsi arī daudz telefona zvanus. Iespējams, šonedēļ tev nāksies apmeklēt jaunu vīrieti vai pusmūžā esošu sievieti vai vienkārši sveikt viņu panākumos. Dāvanas, ko esi dāvājis bērniem vai radiniekiem, var sagādāt tev vilšanos savas kvalitātes dēļ. Sargi bērnus no bīstamiem objektiem un aprīkojuma. Šonedēļ bērnu lēmumiem un rīcībai būs nepieciešama lielāka uzmanība no tavas puses. Šonedēļ pie tevis var ieraksties kāds cilvēks no citas pilsētas. Šī solās būt izdevīga nedēļa izbraukšanai, neatkarīgi no iemesliem. Pārsteigumu var sagādāt nepatīkamas ziņas, kas būs saistītas ar vīrieti, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Tāpat šo septiņu dienu laikā var rasties konflikts ar meiteni vai jaunu sievieti. Aunu vīriešiem, kuri vecumā jau pārkāpuši pusmūža slieksnim, jābūt uzmanīgiem ar neveiklām vai pašpārliecinātām rīcībām un lēmumiem.

 

Vērsis

Šonedēļ, iespējams, vilšanos tev sagādās tevis paša izteikti vārdi un/vai izdarīti darbi. Tu pats būsi nikns par kādu neapdomīgu rīcību, kas brīvdienās var krietni vien nobojāt garastāvokli. Šīs nedēļas laikā tev vajadzētu censties izvairīties no jebkāda veida viltībām, intrigām un manipulācijām. Ja rodas problēmas vai situācija, no kuras tev ir grūti rast izeju, centies rīkoties tā, lai nekaitētu ne vienam un it īpaši sev. Šonedēļ varēsi gūt ļoti jaukas emocijas, kas saistītas ar ģimeni, ar tuvākiem un tālākiem radiniekiem. Iespējams, būs jāapmeklē kāzas, kristības vai kāds cits nozīmīgs ģimenes pasākums. Šī nedēļa solās būt laba tavam darbam un arī tavi ienākumi būs labi. Iespējamas sarunas, tikšanās vai prezentācijas, kas saistītas ar jaunu amatu vai jauniem profesionālajiem pienākumiem.  Mīlestības jomā jācenšas atrisināt pārpratumus, kļūdas utt. Šobrīd tev būs svarīgi sakārtot savas mīlestības attiecības, nevis pārmērīgi aizrādīt par partnera kļūdām.

 

Dvīņi

Šonedēļ, iespējams, tevi pārsteigs ziņas dokumenti vai informācija, par ko iepriekšējā gada beigās nespēji neko uzzināt. Būs iespējas iegūt naudu, kā kavēšanās radusies brīvdienu dēļ. Prieku tev sagādās tikšanās ar radiem un draugiem. Iespējama jauna iepazīšanās, taču tev nevajadzētu to speciāli meklēt, jo tas viss notiks dabiski. Vajadzētu arī veikt tos maksājumus, kas ir iekavējušies jebkādu iemeslu dēļ. Kopumā finanšu jomā šī nedēļa solās būt visai izdevīga, taču tavas darbības būs saistītas ar jau uzsāktajām lietām. Pievērs uzmanību, lai padari savus ikdienas darbus. Apzinies, ko dari, saproti darāmā nozīmi un centies paveikt noteiktajos termiņos. Iespējamas svarīgas sarunas vai ierosinājumi kāda jauna projekta izstrādē.

 

Vēzis

Šonedēļ tev būs vairāk darba, kas saistīts ar uzņēmējdarbības vai profesionālajām saistībām. Tie Vēži, kuru darbs ir saistīts ar sievietēm, uzņemsies lielāku atbildību. Iespējams, šonedēļ radīsies problēma ar kādu no saviem radiniekiem. Daudziem Vēžiem šī var kļūt par panākumiem bagātu nedēļu. Dažiem Vēžiem iespējama pāriešana uz jaunu darba vietu, citiem uz jaunu mājvietu vai pat pārcelšanās uz citu pilsētu. Neatkarīgi no konkrētajām izmaiņām, būs iespēja uzšķirt jaunu lapu savā dzīvē. Var rasties negaidītas bažas, taču tu spēsi ar tām tikt galā, jo lielākajā daļā gadījumu tās pavērs ceļu uz labāku attīstību. Lielas spriedzes iespējamība radīsies attiecībās ar bērnu vai mazbērnu, kurš dzīvo citā pilsētā. Vēžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, saskarsies ar kāda ģimenes locekļa neatlaidību. Novērtē savu partneri vai laulāto tādu, kāds viņš ir. Vēžu sievietes, kuras ir vecumā virs 35 gadiem, var gaidīt interesantus notikumus savā darba vietā.

 

Lauva

Tu centīsies darīt visu, ko nepaspēji padarīt 2020. gada nogalē. Šī solās būt ļoti labvēlīga nedēļa kādai meitenei vai sievietei no tavas ģimenes. Šonedēļ centies izvairīties no priekšlikumiem, kuri sola neticamus panākumus, kas pirmajā acu uzmetienā sola brīnumu lietas. Visticamāk, tie būs saistīti ar īpašumu, aprīkojumu vai dažādām patēriņa precēm. Iespējams, pārsteigumu tev sagādās kāds nokavēts kredīta maksājums, nodoklis vai kas tamlīdzīgs. Šī nedēļa solās būt piemērota darbam ar naudu. Ja tev ir jāpieņem kāds lēmums, esi tik rūpīgs un to pirms tam apdomā. Tev būs iespēja rīkot tikšanos vai pasākumu, kas būs saistīts ar zēnu vai jaunieti. Iespējamas arī cita veida darbības, kas saistītas ar šo personu. Jaunākajiem Lauvu vīriešiem solās būt interesanta un veiksmīga nedēļa, kurā pieņemtie lēmumi kļūs par pamatu nākotnes dzīves maiņai. Lauvu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, šī būs laba nedēļa, lai sāktu jaunu darbu vai pieņemtu svarīgu lēmumu, kas lielā mērā noteiks situāciju 2021. gadā.

 

Jaunava

Šonedēļ solās būt vai nu lielākas izmaksas vai prāvākas saistības ar naudu, finanšu dokumentiem, maksājumiem un tamlīdzīgi. Iespējamās izmaksas var rasties savas vai kādas tuvas personas veselības dēļ. Šonedēļ varēsi tikties ar draugiem, kuri ceļos uz citu pilsētu vai valsti. Dažas Jaunavas var emocionāli uztvert to, ka tavs mīļais cilvēks ir tālu no tevis darba vai citu dzīves apstākļu dēļ. Iespējamas nepatīkamas ziņas, kas saistītas ar nelaimes gadījumu ceļojumā, kur iesaistīta persona, kuru tu zini. Šīs nedēļas laikā tavās mājās var ierasties negaidīts vai pat nevēlams viesis. Kopumā šī nedēļa sola vairāk patīkamu emociju. Būs cilvēki un notikumi, kas sagādās tev pozitīvas emocijas un dos jaunas cerības nākotnei. Arī tava mīlas dzīve solās būt interesanta un pozitīva, varēsi padomāt par nākotni ar mīļoto.

 

Svari

Šonedēļ tevi var pārsteigt kādas ziņas, kas saistīts ar svešiniekiem. Jaunās paziņas nebūs nejaušas un dažos gadījumos būs pat apzināti radītas. Tu vari ieslīgt arī psiholoģiskā noskaņojuma mirkļos, piemēram, pagātnes skumjās, kļūdās vai bezdarbībā. Taču šis stāvoklis solās būt īss un neatstāt paliekošas sekas. Nedēļas laikā var rasties interesanta situācija ar vīrieti darbavietā, jaunām darba iespējām vai jaunu vīriešu kārtas kolēģi. Šonedēļ meklēsi interesantus veidus, kā priecāties un likt priecāties saviem mīļajiem, tāpēc būsi dāsns un rīkosies atbilstoši savam budžetam. Iespējama romantiska rakstura iepazīšanās un/vai flirts. Iespējams, šonedēļ sekosi kādam nozīmīgam notikumam citā pilsētā. Jauniem Svaru vīriešiem šī būs spēcīga nedēļa saistībā ar profesionāliem vai biznesa plāniem, izglītību. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, aicinātas būt uzmanīgākām ar savām personīgajām mantām.

 

Skorpions

Šonedēļ iespējamas nopietnas sarunas ar savu partneri par jūsu nākotni kā pārim un/vai kā ģimenei. Ja šobrīd tev nav attiecību, iespējams, šonedēļ tas mainīsies, taču tas notiks tikai tad, ja tev nebūs pārāk augstas prasības, pretējā gadījumā – būsi vientuļš diezgan ilgu laiku. Šī nedēļa būs veiksmīga, radot dažas jaunas iespējas un izredzes, kas tev būs jāizprot. Šonedēļ, iespējams, iegādāsies dāvanu kādai sievietei pat neatkarīgi no tā vai tev būs kāds konkrēts iemesls to darīt. Šī nedēļa var tevi emocionāli apgrūtināt ar nepatīkamām ziņām, kas saistītas ar kādu vīrieti. Ieteicams izvairīties no cerībām, kam ir īpaša saistība ar bērnu vai mazbērnu, jo ar viņiem saistītie notikumi būs neparedzami, dažreiz pat dīvaini un neizskaidrojami. Jaunas Skorpionu sievietes varēs izbaudīt jauna mājokļa iegādi vai ar mājām saistītas izmaiņas. Šonedēļ kopumā solās būt daudz patīkamu notikumu, ka saistīti ar mājām. Skorpionu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, vajadzētu pasargāt pašiem sevi no emocionālām, pārsteidzošām reakcijām, kas var radīt tikai zaudējumus vai atšķirtību.

 

Strēlnieks

Šonedēļ, iespējams, tev nāksies būt ļoti pacietīgam, jo var gadīties sastapties ar manipulācijām un konfrontācijas mēģinājumiem, kas saistīti ar viltīgiem un liekulīgiem cilvēkiem. Tava pašsavaldīšanās un pārlieku liela emociju neizpaušana palīdzēs ietaupīt dažādas stresa piepildītas situācijas un nepatikšanas nākotnē. Tas nebūs viegli, bet pacenties. Līdz ar to šī nedēļa būs tavas personīgās un garīgās attīstības pārbaude. Nedēļas laikā var nākties uzklausīt ārsta padomu vai rūpēties par tuva radinieka veselību. Šī solās būt labvēlīga nedēļa ģimenes ceļojumam un komunikācijai ar tuviniekiem. Iespējamas labas finanšu ziņas vai ienākumi. Netērē naudu azartspēlēm cerībā, ka gūsi lielus ienākumus. Šajā nedēļā esošie konflikti būs īsi, bet spēcīgi. Lielākā daļa varēs tikt atrisināti teju uzreiz, taču citi var radīt negaidītus risinājumus, kas var mainīt dažus tavus plānus.

 

Mežāzis

Nesteidzies šonedēļ veikt lielus plānus par nākotni. Būs notikumi, kas tev parādīs, ka tev par kādām lietām ir nepareizs vai pat nereāls priekšstats. Sargies no pārāk vilinošiem solījumiem un ieteikumiem par lielisku ienākumu gūšanu un daudz ko citu. Šī nedēļa var tevi pārsteigt saistībā ar kādu dāvanu. Īpaši svarīgi šajās dienās tev būs tavi tuvākie cilvēki, tāpēc izturies pret viņiem īpaši laipni un, ja nepieciešams, pat iecietīgi. Solās būt vismaz viens patīkams pārsteigums, kas būs saistīts ar cilvēkiem tavā ģimenē. šonedēļ nāksies arī atrisināt daudz svarīgu uzdevumu, kas dažkārt būs saistīti ar nepatīkamām vizītēm vai komunikāciju ar cilvēkiem no valsts iestādēm vai bankas. Iespējams, būs nepieciešams steidzami doties uz radinieku vai draugu mājām.  Iespējams, nāksies aprūpēt kādu personu viņas veselības dēļ. Ja šīs nedēļas laikā tev radīsies kādas nepatikšanas, visticamāk, tas būs pateicoties tevis paša pieņemtajiem lēmumiem vai darbībām. Šī iemesla dēļ tu pats sev vari radīt emocionālu diskomfortu.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ tev būs svarīgi pienākumi vai pasākumi, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Daudziem Ūdensvīriem iespējams priecīgs notikums, kas saistīts ar vīrieti. Šīs nedēļas aizraujošā attīstībā tiks iesaistītas tavas jaunās un vecās paziņas un cilvēki, kuri tagad atrodas tālu, arī ārzemēs. Iespējams, tev būs finanšu darījumi ar šādiem cilvēkiem. Jaunas iepazīšanās ar svešiniekiem būs interesantas, bet neizdari pārsteidzīgus secinājumus. Ja tu šonedēļ kaut kur izbruaksi, var rasties spriedzes moments starp tevi un citu personu, ar kuru kopā dosies šajā braucienā. Šonedēļ tev un tavai ģimenei būs svarīgs personīgā un garīgā komforta faktors. Tev būs patīkama pieredze ar radinieku tavās mājās vai arī ar citiem cilvēkiem. Ir ziņas, kas saistītas ar gaidāmu lielu notikumu, radinieku vai draugu ģimeni. Jaunām Ūdensvīru sievietēm būs svarīgas izmaiņas vai lēmumi, kas saistīti ar kādu valsts iestādi. Ūdensvīru vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs prieks vai gandarījums par kādu paveiktu uzdevumu.

 

Zivis

Šonedēļ iespējamas dažādas nepatīkamas ziņas, kas saistītas ar atteikumu vai pārmaiņām. Ir grūti pateikt vai tas būs konkrēti saistīts ar tevi vai kādu no taviem radiniekiem. Šīs nedēļas laikā uzmanies, strādājot ar dokumentiem un pārbaudīsi svarīgu informāciju par to vai tā ir patiesa, vai ne. Var gadīties, ka dažiem no taviem plāniem būs pilnīgi atšķirīga attīstība no cerētā. Iespējams, tas notiks tāpēc, ka tas, ko tu gaidi, varētu būt pārāk nereāls. Radīsies izmaksas, kas saistītas ar zēnu vai jaunieti. Daudzas Zivis, iespējams, apņemsies piedalīties bērna vai mazbērna izglītošanā, tāpēc bērna izglītība vai karjera būs svarīgs jautājums ilgākām sarunām. Būsi pārsteigts par kādas sievietes veiksmi. Zivju vīrieši, kuri ir jaunāki par 35 gadiem, var sagaidīt naudu vai informāciju par tās gaidāmo saņemšanu. Zivju sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs ļoti spēcīga un negaidītu pavērsienu pilna nedēļa.

 

Lai izdevusies tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...