Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola nedēļā, kad pārsniegsim aprīļa ekvatoru un virzīsimies uz mēneša otru pusi! Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 15.-21. aprīlis

Auns

Šonedēļ Auna zīmē dzimušajiem gaidāmas dažādas nopietnas darba tikšanās, sarunas un vienošanās. Darbs un bizness būs galvenā sarunu tēma, tiekoties ar draugiem, ar kuriem tev ir kopīgas idejas, plāni un problēmas. Jaunu ideju vai jauna darba piedāvājumu saņems kāds no tava draugu loka. Tev nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu vai iesaistīties sarunā ar personu, kura dzīvo citviet. Tas nostādīs tevi sarežģītā un ļoti emocionālā situācijā. Saņemsi pozitīvu pārsteigumu vai uzzināsi ilgi glabātu noslēpumu saistībā ar sevi. Jebkurā gadījumā jaunumi būs iepriecinoši un atstās iespaidu uz tuvākajām pāris nedēļām. Sievietēm gaidāmi pārsteigumi no tuviniekiem, kaimiņiem un draugiem. Vīrieši gūs iespēju risināt ar algām, prēmijām, biznesa naudas lietām saistītus jautājumus. Piedzīvosi pārsteigumu, par kuru parūpēsies tava otrā pusīte. Labprāt uzņemsies papildus pienākumus, lai varētu nopelnīt vairāk naudas sev un savai ģimenei. Tavu uzmanību piesaistīs meitene vai jauna sieviete. Kopumā nedēļa šķitīs visai ikdienišķa, taču vēlāk spēsi saskatīt tajā vairākus zīmīgus brīžus un notikumus.

 

 

 

Vērsis

Šajā nedēļā paredzēti vairāki iepriecinoši notikumi saistībā ar bērnu vai gados jaunu personu no tavu tuvāko loka. Gaidāmi dažādi jaunumi un notikumi, kas saistīti ar grūtniecību, bērna piedzimšanu, dzimšanas un vārda dienām. Tevi iepriecinās saruna ar kādu bērnu. Gados jaunākajiem Vērša zīmes pārstāvjiem var nākties sastapties ar nelieliem sarežģījumiem. Centies nebūt augstprātīgs un rupjš pret sev mīļiem cilvēkiem. Izvairies no jebkāda riska, ekstrēmā sporta, svešu un nedrošu vietu apmeklēšanas. Sievietēm iespējama dzīvesvietas maiņa vai ceļojums. Esi gatavs sarunām un patīkamiem pārsteigumiem, par kuriem parūpēsies sieviete vai meitene, kura dzīvo tālienē. Vīrieši varēs baudīt prēmijas, bonusus vai citus labumus. Zvaigznes sola tālāku attīstību kādam notikumam, jaunumiem vai piedāvājumam, ko senāk saņēmi no sievietes, kura dzīvo citviet.

 

 

 

 

Dvīņi

Mīļie Dvīņi, neļaujiet spriedzei apciemot jūsu darba vietu šajā nedēļā. Jau pavisam drīz tieši harmoniska notikumu attīstība savstarpējās attiecībās ar citiem cilvēkiem izrādīsies ļoti nozīmīga. Veltīsi pārdomas dažādiem ar māju un īpašumu saistītiem jautājumiem. Gaidāma nauda vai finanšu dokumenti no kādas institūcijas. Tas var būt aizdevums, investīcijas, maksājums, prēmija u.tml. Nedēļa būs piesātināta ar komunikāciju ar cilvēkiem, kuri tev ir nozīmīgi gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Cilvēkiem no tava tuvinieka, draugu vai kaimiņu loka būs īpaša nozīme tavā dzīvē. Uzticēsies sava tēva, vectēva, vīra, brāļa vai cita ģimenes vīrieša dotajam solījumam vai padomam. Var nākties saskarties ar bezjēdzīgiem, pārāk emocionāliem, agresīviem konfliktiem, kuri būs šķērslis tavu ideju un plānu realizācijā. Izejot cauri šīm nebūšanām, gūsi sev nozīmīgu dzīves mācību. Nevaino pie notiekošā tikai sevi vai tikai citus – atceries, ka pagale nekad nedeg viena. 

 

 

 

Vēzis

Šonedēļ tava uzmanība galvenokārt tiks veltīta cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā ir izdarījuši uz tevi spiedienu vai novērtējuši pārāk zemu. Centīsies atrast veidus, kā tiem pietuvināties, lai noskaidrotu iemeslu viņu negatīvajai attieksmei pret tevi. Filtrē jebkuru informāciju, ko šajā nedēļā saņemsi. Netērē laiku nevajadzīgām un vieglprātīgām lietām un nodarbēm. Sievietes rūpīgi apdomās, kādu atbildi sniegt uz saņemtu piedāvājumu vai ielūgumu. Nesteidzies ar atbildi, lai vēlāk nenāktos to nožēlot. Nedēļas laikā saņemsi dažādas iespējas realizēt vienu vai otru uzdevumu, ideju un plānu. Atsevišķās jomās piedzīvosi īpašu veiksmi. Rūpes un raizes sagādās kāds finanšu dokuments vai līgums, it īpaši, ja tev ir saistības ar banku, kredītiestādi vai apdrošināšanas aģentūru. Saņemsi jaunumus saistībā ar kāda vīrieša veselības stāvokli.

 

 

 

Lauva
Šonedēļ saņemsi jaunumus gan no netālu, gan tālienē dzīvojošiem cilvēkiem. Tie savā ziņā diktēs tavus plānus un rīcību. Labvēlīgs laiks darbam, biznesam. Vari tikt aplaimots ar darba piedāvājumu no tālienes. Tevis paveiktais darbs gūs atpazīstamību un atzinību. Ceļojumi šajā nedēļā raisīs spēcīgas emocijas un dos milzu pieredzi. Gaidāms kādas konflikta situācijas atrisinājums. Izdosies harmonizēt pārtrauktas vai saspringtas attiecības ar citiem. Patīkamas emocijas raisīs svarīgu kontaktu un attiecību nostiprināšana. Atbrīvosies no dažādām raizēm un problēmām. Gados jaunām sievietēm pateicīgs laiks virtuālai komunikācijai ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Pieņemot lēmumu no kaut kā atteikties vai kādam uzgriezt muguru jāņem vērā, ka sekas būs neatgriezeniskas, pat, ja vēlāk savas domas mainīsi.  

 

 

 

Jaunava

Jaunavām gaidāma pārsteigumu pilna nedēļa darbā un biznesā. Iespējamas pārmaiņas darba vidē, jauni kolēģi, klienti vai partneri. Nozīmīgs laiks visiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem. Nāksies pieņemt svarīgus, ar naudu vai finanšu dokumentiem saistītus, lēmumus. Labvēlīga nedēļa juridisko jautājumu risināšanai. Daudzi ņems dalību nozīmīgā, ar kādu ģimenes locekli saistītā notikumā. Izmanto šo nedēļu, lai atrisinātu svarīgus finanšu jautājumus. Gaidāmas vairākas tikšanās un sarunas saistībā ar naudu un turpmākajām attiecībām ar tuviniekiem, draugiem un  biznesa partneriem. Finanšu jomā īpaši veiksies Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem. Izmēģini savu veiksmi loterijā vai citā spēlē, ieguldot tajā nelielu naudas summu. Neattiecies vieglprātīgi pret savu veselību un neuzsāc pašārstēšanos. Veselības problēmu gadījumā vispirms pēc palīdzības griezies pie ārsta. Tevi iepriecinās jaunumi saistībā ar kādu sievieti, kura dzīvo citviet.

 

 

 

Svari

Nedēļa izvērtīsies visai interesanta tiem, kuriem ir finanšu saistības ar kādu vīrieti. Zvaigznes sola iepriecinošus brīžus saistībā ar jauniem pirkumiem, īpašumiem, dāvanām un otrās pusītes uzmanības apliecinājumiem. Spēcīgām emocijām pret kādu kolēģi var sekot flirts darba vietā. Nedēļa atmiņā paliks ar patīkamiem, neaizmirstamiem notikumiem saistībā ar kādu sievieti. Var tikt atrisināta kāda sena problēma vai nomainīta darba vieta. Gaidāmas neparedzētas tikšanās un virtuāla komunikācija ar kādu, kurš pagātnē ieņēma īpašu vietu tavā dzīvē. Tas var būt tavs bijušais mīļotais cilvēks, laulātais, klases biedrs, kaimiņš, kolēģis u.tml. Daudziem šis laiks būs ļoti emocionāls, nervozs, ar mainīgu garastāvokli, domām un vēlmēm, it īpaši tiem, kuri pašlaik ir uz sliekšņa, lai gūtu veiksmi, panākumus un sasniegtu savus mērķus. 

 

 

 

Skorpions

Skorpioniem šī nedēļa izvērtīsies īpaši pozitīva romantikas un mīlas jautājumos, intīmajos piedzīvojumos, flirtā u.tml. Visai dinamisks laiks. Gaidāmas tikšanās ar draugiem, sanākšanas par godu dažādiem notikumiem gan darbā, gan biznesā, gan privātajā dzīvē. Iesaistīsies interesantās sarunās un iepazīsies ar cilvēkiem. Būsi pašpārliecināts un neatlaidīgs, lai spētu sasniegt noliktos mērķus un plānus finanšu jomā. Dosies uz sanākšanu, kuras iemesls būs kāds svarīgs notikums tev pazīstama vīrieša dzīvē. Esi gatavs nopietnām sarunām ar bērniem un gados jauniem cilvēkiem tavā ģimenē. Var nākties saskarties ar problēmām saistībā ar kādu tuvinieku. Spriedzi darbā sagādās pārpratumi, nekompetence, nepiekāpība vai neapmierināti klienti. Būs jāpieņem lēmums sakarā ar mājām vai citu savu īpašumu, kas uz konkrētu laiku var būt iemesls diezgan depresīvam noskaņojumam.

 

 

 

 

Strēlnieks

Šī nedēļa atnesīs tev vairākas jaunas iespējas darbā, izglītībā un biznesā. Šajās jomās vari cerēt uz veiksmi, progresu un atzinību. Labvēlīgs laiks dažādiem finanšu darījumiem. Apstākļi būs pateicīgi, lai izmantotu tos savā labā. Gados jauniem Strēlnieka zīmē dzimušiem vīriešiem un zēniem nāksies nolikt malā emocijas un rūpīgi pārdomāt savus vārdus un rīcību. Ieteicams izmantot šo laiku ārstniecības kursu iziešanai, sportam, terapijai un visam citam, kas var palīdzēt uzlabot tavu fizisko stāvokli un pašsajūtu. Var nākties saskarties uz veltām un nevajadzīgām bažām un rūpēm par dažādām lietām. Zvaigznes sola interesantas, negaidītas tikšanās, tai skaitā romantiskas tiem, kuri pašlaik vēl sirdī brīvi. Nozīmīgs notikums ģimenes, draugu vai kaimiņu vidū.

 

 

 

Mežāzis

Šonedēļ ievērojami notikumi, vienošanās un uzdevumi nodarbinās prātu vīriešiem vecumā virs 35 gadiem. Ne ar visu būs iespējams veiksmīgi tikt galā, taču pie tā būs vainojams neviens cits, kā tu pats. Gaidāmas tikšanās un sarunas ar vīriešiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Nemieru un spriedzi raisīs kāds bērns vai jaunietis, kurš dzīvo kaimiņos. Dažiem gaidāms neplānots ceļojums, izbrauciens vai kas cits neparedzēts saistībā ar cilvēkiem un notikumiem citā pilsētā vai valstī. Būsi viegli ievainojams un tevi aizskars kāda cilvēka rīcība vai vārdi. Lai arī šī cilvēka nejaukā attieksme pret tevi nebūs nekas pārsteidzošs, šoreiz jutīsies īpaši aizvainots.  Konflikti šajā nedēļā liks pieņemt nepatīkamus lēmumus gan tev, gan otrai strīdā iesaistītajai personai. Ieteicams atlikt juridisko jautājumu kārtošanu. Mājās prieku, apmierinātību un svētku sajūtu raisīs pabeigti remontdarbi vai cita veida uzlabojumi.

 

 

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šonedēļ var nākties no kāda atvadīties, no kaut kā atteikties, izbeigt attiecības, lauzt līgumu vai vienošanos u.tml. Diemžēl, šie notikumi sagādās tev negatīvas emocijas, tai skaitā zaudējumus – gan emocionālus, gan materiālus. Zvaigznes sola interesantus notikumus personīgajā, mīlas un intīmajā dzīvē sievietēm virs 35 gadu vecuma. Sievietes būs krietni emocionālākas kā ierasts un tas ietekmēs arī viņu attiecības, lielākoties pozitīvā ziņā. Tiem, kuri grasās sastādīt plānus nākotnei, jāpatur prātā, ka nekas nenotiks uzreiz, kā arī ceļā uz mērķi bieži vien nepieciešams pārvarēt dažādus šķēršļus, tādēļ jābūt pacietīgam. Lielākā daļa piedzīvos kādu liktenīgu notikumu. Dažiem tas būs saistīts ar darbu, citiem ar izglītību, biznesu, ģimeni u.c. Gaidāmi izdevumi vai naudas zaudējumi, kuri vēlāk tevi sadusmos. Meitenes un jaunas sievietes iepriecinās jaunumi finanšu jomā.

 

 

 

 

Zivis

Šonedēļ zvaigznes nodrošinās labvēlīgus apstākļus pozitīvai finanšu attiecību attīstībai ar kādu vīrieti vai vīriešiem. Lielas izredzes gūt ienākumus būs vīriešiem virs 35 gadu vecuma. Iespējams, atliksi iepriekš ieplānotu tikšanos vai satiksies ar cilvēkiem, ar kuriem atkalredzēšanās vairs nebūs iespējama. Saņemsi telefona zvanu, dokumentu vai piedāvājumu, kas noteikts tavus nākotnes plānus. Pārsteigumi šajā nedēļā lielākoties gaidāmi gan tavā personīgajā, gan ģimenes locekļu mīlas dzīvē. Var saasināties veselības problēmas tev vai kāda, ar kuru dzīvo kopā, tuvam radiniekam.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas! 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsDiemžēl brīvdienas sākušās ar ļoti skumju ziņu
Nākamais rakstsŠīm te HOROSKOPA ZĪMĒM 2024. gada APRĪLIS būs ĪPAŠI SEKMĪGS!