Lūk, klāt kārtējā 2022. gada februāra nedēļa. Gribot negribot atkal jāsecina, ka laiks skrien ārkārtīgi ātri. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās sola šai nedēļai tieši tev!

 

Auns

Šonedēļ tev priekšā gaidāmas dažādas emocionālas attiecību attīstības un svarīgi notikumi. Ir pienācis laiks pieņemt svarīgus lēmumus dažādās jomās, veikt jebkādas izmaiņas. Šīs nedēļas laikā var rasties neplānotas izmaksas, ka saistītas ar mājsaimniecības piederumiem, personiskajām lietām, automašīnu vai citām līdzīgām lietām. Šī būs nelabvēlīga nedēļa īpašuma vai īpašuma objektu pārdošanai. Iespējams, tu atgriezīsies pie kādas no savām senākajām idejām vai plāniem, kam tagad būs iespēja uz labvēlīgāku attīstību. Daudzi apstākļi un cilvēki tagad būs tavā pusē. Tomēr šajā nedēļā tev vajadzēs būt uzmanīgam saistībā ar naudu un finanšu darījumiem. Nedēļa, visticamāk, sekmēs šādas saistības, taču kļūdu un krāpšanas iespējamība būs lielāka. Tu beidzot spēsi rast risinājumu problēmām vai nepatikšanām ģimenē, kas notiks dabiski, nevis radot spiedienu uz tevi. Jaunākajiem Auniem būs emocionālas dienas un pieredze ar tuvākiem un tālākiem radiniekiem.

 

 

Vērsis

Šī būs nedēļa, kurā diemžēl nāksies piedzīvot vilšanos vai skumjas, kas saistītas ar personu, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Ļoti iespējams, ka tas būs cilvēks no tava radinieku vai draugu loka, vai arī kolēģis. Šonedēļ vairāk uzmanības tu pievērsīsi kādai personai ģimenē, jo pēdējā laikā jūsu viedokļi nav saskanējuši, vispirms sāciet ar sarunām, lai saprastu, kas ir šīs situācijas sākums. Šīs nedēļas laikā tev būs jāapmeklē kāda valsts iestāde, banka vai cita veida institūcija, lai apspriestu vai atrisinātu nepatīkamu situāciju, problēmu. Būs grūtības ar solījuma došanu vai uzticēšanos sievietei, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Nedēļas laikā saņemsi ziņas vai uzaicinājumu, kas būs saistīts ar māju vai ģimeni. Daži no Vēršiem var saņemt dokumentu vai piedāvājumu, kas attiecas uz īpašumu, kas tev pieder vai ko vēlies iegādāties. Var rasties satraukums vai nepatīkama situācija saistībā ar draugu, kaimiņu vai kolēģu bērniem. Šīs nedēļas laikā Vēršu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, vajadzēs būt īpaši uzmanīgiem, ja ir paredzēts doties ceļojumā neatkarīgi no tā mērķa. Šī būs sarežģītāka nedēļa Vēršu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, jo viss nenotiks tā, kā tu gribēji. Necenties par katru cenu gūt problēmas risinājumu, labāk piezemētāk izturies pret lietām un mēģini saprast lietu būtību.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ varēsi atrisināt pārpratumus vai problēmas, kas saistītas ar mīlestību vai ģimenes dzīvi. Iespējams, problēma būs radusies kādu tenku rezultātā. Kopumā šī tev solās būt visai veiksmīga nedēļa. Nevajadzētu ignorēt jauna cilvēka parādīšanos tavā dzīvē, jo katram no cilvēkiem, ko satiekam, ir sava misija arī mūsu dzīvēs. Iespējams, šīs saistības ilgs dienu, divas, bet varbūt pat vairākus gadus. Šonedēļ īpaši uzmanies no cilvēkiem, kuriem patīk tenkot vai vērpt intrigas, vai ar saviem komentāriem radīt nepatīkamas sajūtas citiem cilvēkiem. Izbaudi labās lietas, kas notiek, koncentrējies uz to attīstību. Nedēļa būs labvēlīga biznesa vai ģimenes ceļojumam. Izdevīga solās būt darījumu attīstība ar cilvēkiem no citām vietām vai uzņēmējdarbībai, kas saistīta ar transportu, tūrismu un dažādiem komunikācijas veidiem. Dažiem Dvīņiem var būt labs sākums attiecībām ar partneri, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Uztraukt tevi varētu jaunumi par kādu zēnu vai jaunekli. Būsi pārsteigts par sastapšanos ar kādu meiteni vai jaunu sievieti, vai arī pēkšņu viņas apciemojumu. Dvīņu vīriešiem, kuri ir jaunāki par 35 gadiem, jāizvairās no pārsteidzīgiem lēmumiem vai riskantām darbībām. Dvīņu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, šī būs dinamiska nedēļa komunikācijā ar tuviniekiem.

 

 

Vēzis

Šonedēļ iespējamas saistības ar sievieti par kādu īpašumu vai īpašumiem, kas pieder kādam, kurš nedzīvo ar tevi kopā vai ir miris. Šī būs arī laba nedēļa ārstēšanās procesam, kā arī, lai atveseļotos no slimībām un atrisinātu ģimenes problēmas. Kopumā, lai arī lēni, bet tev būs iespējas stabilizēt dažādas lietas un situācijas. Nedēļa būs piemērota, lai atjaunotu draudzību vai attiecības ģimenē, iespējams, tas notiks pavisam negaidītā vai pat dīvainā veidā. Iespējams, draugus vai paziņas satiksi pavisam negaidītās vietās un laikos. Iespējams, sarežģītākas kļūs attiecības ar bērnu vai izpaudīsies neapmierinātība kaut kādā veidā saistībā ar bērnu. Izvairies no konfliktiem vai savas gribas uzspiešanas situācijās, kad izvēle jāizdara bērnam. Finanšu ziņā būs interesanta un izdevīga nedēļa ienākumu gūšanai. Tavas cerības attaisnosies, un iespējami arī daži patīkami pārsteigumi saistībā ar naudu. Šīs nedēļas laikā tu piedalīsies kādā svarīgā  notikumā, kas būs saistīts ar vīrieti – dzimšanas diena, profesionāls vai personīgs panākums vai tamlīdzīgi. Vēžu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var būt ar īpašumu saistītas lietas citā apdzīvotā vietā. Vēžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs apmierināti ar panākumiem svarīgos plānos.

 

 

Lauva

Šonedēļ tev vajadzētu izvairīties no strīdiem vai konfliktiem ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem. Jūsu izdarītajās apsūdzībās var izrādīties dažādas neskaidras patiesības. Tu nebūsi apmierināts ar šādu konfrontāciju, drīzāk pēcāk jutīsies ievainots, vīlies, apvainots un/vai nomākts. Iespējams, tev nāksies palīdzēt kādam tuviniekam savās mājās vai ārpus tām, jo viņam būs radušās veselības problēmas. Var rasties arī problēmas, par ko nāksies krietni vien padomāt. Šajā nedēļā solās būt daudz un dažādu jauku pasākumu, taču pastāv risks, ka daži no tiem neizdosies vai tu vienkārši nevarēsi tos apmeklēt. Tas var notikt neuzticības, šaubu vai nevajadzīgu aizdomu dēļ. Iespējams, kāds cītīgi vēlēsies dot tev padomus, taču tev vajadzētu pārliecināties vai šis cilvēks tiešām tev vēl labu un vēlas redzēt tevi laimīgu, veiksmīgu. Lauvām, kurām ir bērni, iespējams, radīsies izmaksas, kas saistītas ar bērna radošā talanta izglītību vai attīstību. Iespējams, tev būs saistības attiecībā uz bērn finanšu dokumentiem – pabalstu, stipendiju vai tamlīdzīgi. Nedēļas laikā var būt patīkama pieredze ar jaunām vai vecām draudzīgām attiecībām ar kādu, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Iespējams, dosies ceļojumā, lai tiktos ar draugiem, sūtītu vai saņemtu dāvanu. Šī nedēļa iezīmē arī jaunas mīlas dēkas sākumu vai kādas problemātiskas lietas beigas.

 

 

Jaunava

Īpaša uzmanība šonedēļ jāpievērš meitenei vai jaunai sievietei, kura savā dzīvē šobrīd piedzīvo grūtu periodu. Viņai varētu būt vajadzīga tava palīdzība, aprūpe, konsultācija un/vai atbalsts. Iespējamas svarīgas sarunas vai darbības, kas saistītas ar vīrieti, ticams, ka saistībā ar ražošanu un lietām, kas paredzētas klientiem vīriešiem. Šī nedēļa var sniegt pozitīvas emocijas saistībā ar diviem bērniem, visticamāk, zēniem. Šo septiņu dienu laikā notiks dažādi interesanti notikumi, kas  sniegs tev panākumus un to iznākums būs svarīgs nākotnē. Šī nedēļa solās būt labvēlīga, lai plānotu un attīstītu lietas, kas saistītas ar laulību vai ģimenes locekli, kurš kaut kādu iemeslu dēļ šobrīd atrodas tālu no tevis. Šī būs labvēlīga nedēļa, lai izstrādātu, atrisinātu vai pabeigtu finanšu jautājumus un saistības – saņemtu naudu vai gūtu lielākus ienākumus. Iespējams, tevi iepriecinās neparedzēti uzaicinājumi, ierosinājumi vai dokumenti, kas ir īpaši svarīgi tavai nākotnei. Šīs nedēļas laikā centies izvairīties no kaitinošiem un ne visai atklātiem cilvēkiem, kuri var tev atņemt enerģiju un vienkārši nelietderīgi tērēt tavu laiku. Jaunākās Jaunavu sievietes laut kādu iemeslu dēļ būs ļoti saspringtas, pat nervozas. Iespējams tas būs tāpēc, ka būs cerības uz kādu svarīgu notikumu. Svarīga šī nedēļa būs lēmumiem vai tiesas procesiem vīriešiem, kuri dzimuši Jaunavas zīmē.

 

 

Svari

Šonedēļ tev grūtības sagādās savu plānu realizēšana, jo būs dažādi pārpratumi. Patiesībā, tev vajadzētu ignorēt šādas lietas un cilvēkus, kuri tos radījuši, lai tu droši varētu turpināt iesākto. Tādā gadījumā veiksme būs tavā pusē un palīdzēs tev saprast, ko un kā labāk darīt. Tev būs cerības uz konkrētiem ar bērniem saistītiem notikumiem, kas noritēs bez problēmām. Šī nedēļa tevi iepriecinās ar sarunu, ziņām vai citu jauku notikumu, visticamāk, kas būs saistīts ar vecāku vīrieti. Nedēļas laikā vari uzzināt par kādu kļūmi ģimenē, kas saistīta ar tavu radinieku vai draugu. Diemžēl rezultātā iespējama uzticības zaudēšana. Šīs nedēļas laikā iespējamas emocionāli nepatīkamas ziņas par sievieti, kuru tu pazīsti. Šonedēļ var rasties neparedzēti izdevumi, kas prasīs atkārtotu personīgo vai ģimenes budžeta pārskatīšanu. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, iespējams, būs spiestas uz kādu laiku šķirties no ģimenes, jo būs nepieciešams doties uz citu pilsētu vai valsti. Tāpat šajā vecuma kategorijā esošās Svaru sievietes varēs gūt progresu personiskos vai profesionālos pasākumos, kas vēl nav līdz galam pabeigti.

 

 

Skorpions

Šonedēļ tev, iespējams, vajadzēs iesaistīties kādos svētkos, kas tiks rīkoti par godu kādai meitenei vai jaunai sievietei, tāpēc tev būs nepieciešams sagatavot dāvanu. Šīs nedēļas laikā būs steidzama tikšanās vai svarīga saruna ar zēnu vai jaunu vīrieti, un tev šajā situācijā būs nepieciešama liela pacietība, lai tu varētu izskaidrot savas domas, nostāju par kādu svarīgu jautājumu. Šī būs izdevīga nedēļa ceļošanai, galvenokārt, tās valsts robežās, kurā pašlaik dzīvo. Šī brauciena mērķis būs svarīgs tavam darbam vai ģimenei. Ja tev ir īpašas cerības par naudas ieņēmumiem šonedēļ, lietas var norisināties citādi, nekā biji iedomājies. Tomēr tas uzreiz nenozīmē, ka cietīsi pilnīgu zaudējumu. būs lielāki izdevumi saistībā ar mājsaimniecības lietām, kas, iespējams, prasīs pat kādu aizdevumu. Emocionāli šī nedēļa būs sarežģīta mīlestības jomā un attiecībās, kurās iesaistīta kāda trešā persona. Mēģinājumi „likvidēt” šo trešo cilvēku var kļūt pat agresīvi un vardarbīgi. Profesionālajā attīstībā šī nedēļa būs produktīva un veiksmīga. Tu gūsi panākumus un gandarījumu par darbu, ko esi paveicis, atrisinot savas pagātnes rūpes. Jaunām Skorpionu sievietēm būs iespēja iegūt dāvanu,kas būs īpaši svarīga vai vērtīga. Šī būs laba nedēļa pārmaiņām mājās, kurās tu dzīvo. Jaunie Skorpionu vīrieši var gaidīt vairāk tikšanās un sapulces, kā arī paziņu loka paplašināšanos.

 

 

Strēlnieks

Šajā nedēļā var rasties ievērojama izmaksas, kas saistītas ar tavu mājokli, kas pašlaik ir būvniecības vai pirkšanas/pārdošanas procesā. Ieteicams rūpīgi plānot budžetu, lai nenāktos saskarties ar neparedzētām grūtībām. Var gadīties, ka tev radīsies neparedzētas veselības problēmas vai arī saņemsi ziņas, ka tādas radušās kādam tavam radiniekam vai draugam. Vajadzēs veltīt uzmanību tam, lai savestu kārtībā iesāktās lietas. Šīs nedēļas laikā būs interesantas tikšanās, kas saistītas ar tevi, ģimeni vai profesionālo sfēru. Šajā gadījumā nevajadzētu izvairīties no dalīšanās informācijā. Rūpīgi pārbaudi un/vai apspried notikumus, īpaši, ja tie saistīti ar biznesu vai naudu. Mīlestībā šī būs labvēlīga nedēļa notikumu attīstībā. Tu varēsi baudīt patīkamus brīžus ar mīļoto, izveidot jaunas attiecības vai kalt kopīgus nākotnes plānus. Neraugoties uz tavu lielo optimismu par tuvāko nākotni, tagad tevi varētu nedaudz ierobežot kāda veida kavēšanās. Vajadzēs apzināties, ka ikviena lieta tavā dzīvē prasa pareizo laiku un vietu, lai tā būtu labāk izprotama. Nereaģē pārāk emocionāli, jo viss būs atrisināms. Var rasties finansiāla rakstura problēmas, tāpēc esi uzmanīgs un netērējies lieki!

 

 

Mežāzis

Šonedēļ iespējama grūta vai pretrunīga saruna ar meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, tevi pārņems prieks vai pārsteigs ziņas par grūtniecību, dzemdībām vai citu ar bērniem saistītu notikumu. Šī būs izdevīga nedēļa procedūrām, kas saistītas ar grūtniecības veicināšanu vai bērna adopciju. Daudzi Mežāži šajā nedēļā dosies ceļojumā, atvaļinājumā vai atjaunos sakarus ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Ja šonedēļ dosies ceļojumā ar auto, var rasties negaidīti sarežģījumi. Šī būs laba nedēļa arī ar uzņēmējdarbību saistītiem panākumiem Mežāžu vīriešiem un sievietēm, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Darbā varēsi paļauties uz vecāku cilvēku pieredzi un atbalstu. Daudzi Mežāži pieredzēs paniku vai satraukumu par zēnu vai jaunu vīrieti, kurš būs rīkojies pārāk strauji un neapdomīgi. Šī būs laba nedēļa pārdošanai un naudas saņemšanai no īres vai citām lietām. Jauniem Mežāžu vīriešiem var rasties problēmas vai incidenti saistībā ar lietām, kas tiek darītas nākotnes uzlabošanas vārdā. Nāksies pagātnē atstāt kādu gūto pieredzi vai cilvēkus – tas dos tev iespēju jaunam sākumam. Jaunākās Mežāžu sievietes šonedēļ būs ļoti kareivīgi noskaņotas uz savu panākumu gūšanu.

 

 

Ūdensvīrs

Šī nedēļa solās būt labs laiks ģimenes lietām finanšu jomā. Tu plānosi dažādas darbības vai izmaiņas, kam vajadzētu nodrošināt tevi ar noteiktiem finanšu līdzekļiem. Varēsi saņemt naudu ģimenes budžetā vai gūt labākus ienākumus nākamajiem mēnešiem vai pat gadiem. Lielāka uzmanība būs jāpievērš attiecībām ar meiteni vai jaunu sievieti, kura būs centusies viltīgi izrīkoties vai manipulēt ar tevi. Ūdensvīru sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, jāpievērš lielāka uzmanība saviem bērniem, jo ir tādas lieta, kurās labprātīgi viņi nevēlēsies dalīties. Varēsi palīdzēt jauneklim, kuram būs radušās transporta vai ceļojuma problēmas ar cilvēkiem no citām vietām. Notikumi vai saistības ar dzimtas īpašumtiesībām var radīt spriedzi attiecībās ar radiniekiem vai draugiem, kuri strādā valsts iestādē. Sagaidāma tikšanās ar kādu sievieti, kuras dzīvē norisināsies kāds svarīgs notikums. Mīlas jomā būs interesanta un emocionāla nedēļa. Svarīgi sasniegumi, tikšanās vai izmaiņas padarīs jaunākās Ūdensvīru sievietes ļoti laimīgas. Šī nebūs labvēlīga nedēļa ceļošanai jauniem Ūdensvīru vīriešiem.

 

 

Zivis

Šī nedēļa tevi iepriecinās darba jomā, jo varēsi gūt cerētos panākumus. Citi cilvēki būs gatavi tev palīdzēt. Iespējams, sazināsies ar veciem draugiem vai arī uzzināsi kādas lietas par viņiem. Iespējams, internetā uzsāksi komunikāciju ar  veciem paziņām, klasesbiedriem vai citiem cilvēkiem. Var nākties šonedēļ tērēt naudu par fizioterapiju, zobārstniecības pakalpojumiem vai dažādām kosmētiskām procedūrām. Iespējama lielas naudas summas saņemšana, tomēr iespējami arī neparedzēti izdevumi, maksājumi, kas radīs diskomfortu. Ja veic kādu pirkumu, noteikti saglabā čeku. Tev radīsies arī jaunas attīstības iespējas vai jaunas idejas senāku problēmu risināšanai. Situācija kādā tavu radinieku dzīvē var radīt īslaicīgu paniku vai stresa situāciju tavās mājās. Zivju vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, var rasties problēmas mājās.

 

 

Lielisku nedēļu!

Sabiedrība

Valsts policija nākusi klajā ar nopietnu brīdinājumu iedzīvotājiem

Šā gada jūlijā un augustā Valsts policijas iecirkņos visā Latvijā ir saņemta informācija no iedzīvotājiem,...
Foto:Pixabay.com/Hans/CC

Ceturtdiena iesākusies ar satraucošām ziņām

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.augusta plkst. 6.30 līdz 11.augusta plkst. 6.30, Valsts...

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. augusts

Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu vairāk paļauties uz savu intuīciju. Ļoti piemērota diena, lai to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....