Klāt jauna nedēļa un jauni notikumu pavērsieni. Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās septembra dienas!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā vari izjust pastiprinātu tieksmi tērēt materiālos līdzekļus, kas visai viegli aizplūdīs no tavām kabatām. Īpaši izteikti tas būs, ja šobrīd tavā dzīvē ir kādas problēmas, kas pārņēmušas domas un emocijas, jo šāda reakcija uz stresu, ir visai tipiska iezīme šī zvaigznāja pārstāvjiem. Planētu stāvoklis mudina šajās dienās saņemties veikt kādu telefona zvanu, ko, visticamāk, esi atlicis jau kādu laiku. Lai cik grūti arī nebūtu, šis būs periods, kad nāksies pārvarēt sevi, stājoties pretī daudzām negatīvām un neglaimojošām sava rakstura īpašībām. Jo ātrāk tu saņemsi kādu ilgi gaidītu atbildi, jo daudz skaidrāk varēsi apzināties savas pašreizējās dzīves pozīcijas. Zvaigznes tev cenšas pateikt, ka pārliecība par sevi, saviem spēkiem jau ir puse no uzvaras. Notici pats sev, tad arī citi būs pārliecināti par tavām spējām.  

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

Izzināt citus ir inteliģenti, bet apzināties pašam sevi, savus spēkus un vājības ir patiesa gudrība! Zvaigznes norāda, ka turpmākajās dienās tev ir jāmēģina veltīt vairāk laika tam, lai apzinātos, kas tu esi un ko vēlies īstenot tieši šajā nedēļā. Visbūtiskākais ir censties panākt sajūtu, ka tu jūties ērti pats savās kurpēs, ka esi apmierināts ar pozīciju, kādu pašlaik ieņem savā dzīvē. Domstarpības darbavietā var pārvērsties labvēlīgā notikumu attīstībā, īpaši sākot ar trešdienu, kad tavās rokās būs spēks un vara noteikt dažādu norišu vēlamo virzības un attīstības gaitu. Planētas tev ir sagatavojušas arī patīkamus notikumus mīlas dzīvē. Šis ir piemērots laiks, lai no jauna piešķirtu kaislības dzirksti jūsu mīlas ugunskuram.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Planētas norāda, ka tu šajā nedēļā dedzināsi sveci no abiem tās galiem, kas padarīs jebkuru situāciju ļoti sarežģītu. Būs grūti saglabāt vēsu prātu un neļauties nelielam īgnumam. Zvaigznes uzsver, ka tev šajā nedēļā ir jācenšas atrast laiku, lai ieklausītos tajos cilvēkos, kurus mīli, kuri tev ir svarīgi, jo viņiem tev noteikti ir ko teikt. Galvenais, lai centies iegūt kontroli gan par savu dzīvi, gan mīlestības jautājumiem. Visticamāk, pēdējā laikā esi piedzīvojis daudzas cīņas, tomēr tas tev ir nācis tikai par labu. Bez šiem dzīves satricinājumiem tu nevarētu rast un apzināties savu patieso spēku. Tāpat vari atklāt, ka kāda persona slepus domā par tevi. Iespējams, tiek sūtīti arī daži nevainīgi, bet mērķtiecīgi simpātijas signāli.  

 

 vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Planētu stāvoklis uzsver, ka šajā nedēļā ir pienācis laiks, lai tu atmestu to dusmu un aizkaitinājuma sajūtu, kas tev nenāk par labu. Ja tu spēsi apzināsies un pats sev skaļi pateikt, no kā tev ir patiesībā bail, kas kavē tevi savu mērķu sasniegšanā, spēsi pierādīt, cik pamatīgi pēdējo trīs mēnešu notikumi ir mainījuši tevi. Ziņa par grūtniecību vai pamatīgām ģimenes pārmaiņām tev vistuvāko cilvēku dzīvēs, var mudināt  pieņemt kādu  nozīmīgu lēmumu. Tāpat šīs dienas būs vislabākais laiks, kad pārskatīt savus iesāktos darbus. Tev ir jācenšas apzināties, cik tālu esi nonācis sava no reiz izvirzītajā plāna sākuma punkta. Kur esi šobrīd? Vai tā biji iztēlojies ceļu, pa kuru vēlējies doties, lai īstenotu savus kvēlākos plānus un ieceres? Laiks izsvērt un izvērtēt šīs nianses un, ja nepieciešams, veikt izmaiņas.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes tev šajās dienās turpinās mērķtiecīgi norādīt, ka  tu savas šī brīža  problēmas uzlūko no nepareizā leņķa. Ja tu apzināsies, ka vari mainīt veidu, kā tu apskati ikvienu jautājumu, tad ar trešdienu tavos spēkos būs krasi pārvērst visu turpmāko nedēļu un dažādu notikumu gaitu tajā. Ļoti ticams, ka šajās dienās kāds cilvēks, kuru biji izslēdzis no savu draugu vai paziņu loka, no jauna vēlēsies atjaunot jūsu iepriekšējo attiecību līmeni.  Šī nedēļa tev mācīs, ka ir jākļūst daudz cēlsirdīgākai un atvērtākai personai un ir jāpiedāvā šim cilvēkam draudzīga roka pirmajam. Esi atvērtāks un dāsnāks, tad arī pretī sagaidīsi tikpat draudzīgu nostāju.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Kāds šajā nedēļā var domāt, ka ir uzveicis tevi, ka ir ieguvis savu emocionālo un fizisko pārsvaru. Tomēr zvaigznes uzsver, ka ir ļoti būtiski atcerēties, ka veiksme nevar būt pastāvīga un neveiksmes nenozīmē, ka tās ir šī notikuma beigas. Tieši šī iemesla dēļ tu nedrīksti liegt šiem cilvēkiem izbaudīt brīdi ļauna prieka. Tomēr tajā pašā laikā – ir jāsaglabā sava nostāja, pārliecība un vēss prāts. Planētas norāda, ka tev turpmākās nedēļas laikā ir jāatgūst pārliecība, ka tu spēj uz daudzām lietām palūkoties racionāli, izslēdzot pārmērīgas un sakāpinātas emocijas. Tev ir jāatgriežas pie paša svarīgākā – sevis, savu patieso vēlmju apzināšanās. Tomēr šajās dienās noteikti ir vērts rīkoties impulsīvi mīlestības jautājumos.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Visticamāk, jau kādu laiku esi ļāvis kādam justies pārliecinātam par to, ka esi gatavs un vēlies samierināties ar otro labāko variantu it visā. Tomēr šīs nedēļas dienas ir īstais brīdis, kad tev ir jāapzinās, ka esi daudz labāks, daudz spēcīgāks un pelnījis vairāk. Ik minūti, ko tu tērēsi tam, kas nav tevis vērts,  nodrošinās, ka patiesībā galu galā saņemsi daudz mazāk nekā biji rēķinājies. Paaugstini savus standartus un pēc tam centies tos saglabāt tikpat augstus. Jūties neērti par to? Tikai mieru, planētas uzsver, ka tas ir tieši tas, ko tu patiesībā jau sen biji pelnījis! Jo ātrāk tu to atzīsi, jo laimīgāks jutīsies. Ja nespēj tikt galā ar kādu situāciju, meklē drauga vai tuvinieka atbalstu.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šajās dienās kāda situācija vai notikumu gaita var mudināt apjaust, ka ir visai grūti sabalansēt savu personīgo dzīvi un profesionālos izaicinājumus. Tomēr tieši šonedēļ, visticamāk, tev nāksies apzināties, ka abas šīs neatņemamās dzīves jomas tev ir vienlīdz svarīgas, tāpēc nevēlēsies riskēt sabojāt kādas nianses nevienā no tām. Ļoti ticams, ka kāda persona, kuru tu vismazāk gaidīji ieraudzīt, ienāks atpakaļ tavā dzīvē ar  kādu informāciju vai vēstījumu, ko tu, iespējams, jau sen esi vēlējies dzirdēt. Tikpat ticams, ka šī nedēļa un notikumi tajā palīdzēs pacelt tavu karjeru nākamajā līmenī. Gatavojies, ka nākotne tev ir sarūpējusi daudz pārmaiņu.

 

 strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Ļoti ticams, ka šajā nedēļā smagi strādāsi un ieguldīsi ļoti daudz spēku un pūļu, lai turpinātu doties pa sevis vēlamo,  pareizo dzīves virzienu. Tomēr var šķist, ka daži no tās pavedieniem vai vadības groži pamazām izslīd no rokām. Šī iemesla dēļ zvaigznes mudina aizdomāties, kad bija pēdējā reize, kad tu apstājies, lai pārbaudītu, ka patiešām esi uz pareizā ceļa? Iespējams, esi pilnībā mainījis reiz uzsākto kursu. Daudzi veiksmīgi notikumu pavērsieni turpmāko dienu laikā var aiztaupīt kādu nepatīkamu notikumu vēlāk. Pār tevi valdošās planētas sniegs spēku un prasmi, lai tu šajā nedēļas nogalē varētu iekarot un pat pavedināt kādu tev nozīmīgu personu. Izmanto to pēc iespējas apdomīgāk.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētas iezīmē, ka pēdējā laikā tev īsti nav bijusi iespēja kontrolēt to, kādā virzienā tu dodies. Kā arī to, kas tieši ar tevi notiek šajā dzīves periodā. Tev ir jāapzinās, ka lai gan nevari ietekmēt daudzas šīs nianses, tu viennozīmīgi vari kontrolēt to, kas notiek tevī pašā. Ir pienācis īstais laiks, lai noteiktu pienācīgu attālumu starp tevi un tiem, kuri liek justies patiesi slikti. Ir īstais brīdis, kad distancēties no nevēlamām personām tavā dzīvē. Planētas uzsver, ka pārliecība ir puse no uzvaras kaujā, kas īpaši noderēs, lai veiksmīgi aizgaiņātu bažas par kādiem nākotnes notikumiem. Kāds jauns projekts, ko iesāksi pirms nedēļas pēdējās darba dienas, visticamāk, aizsāks kaut ko ļoti īpašu.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Kā iezīmē planētas, tu esi dzimis kā ļoti oriģināla personība, tāpēc nedzenies pēc tā, lai izmisīgi kopētu kādu. Zvaigznes norāda, ja vēlies apjaust, kas tu esi un ko vēlies panākt,  pārtrauc mēģināt atbilst kādiem noteiktiem standartiem. Šajā nedēļā vairāk nekā citkārt – esi tu pats! Pastāv iespēja, ka izlīgsi ar kādu  personu no savas pagātnes. Rēķinies, ka šāda iespēja, visticamāk, tiek piedāvāta tikai vienu reizi mūžā. Padomā uzmanīgi pirms atsakies, jo galu galā vari ļoti rūgti nožēlot to, ka neriskēji un nepamēģināji.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Tev nevajag visu laiku ļoti izmisīgi, visiem spēkiem censties panākt savu, kas var tevi pamatīgi nogurdināt. Zvaigznes uzsver, ka tev šajās dienās vienkārši ir jācenšas organizēt savu dzīvi un darba grafiku daudz labāk, daudz produktīvāk. Planētas norāda, ka kāda lieta, ko tu uztvēri kā sev nozīmīga cilvēka solījumu, patiesībā var izrādīties vien ideja. Tieši šī iemesla dēļ tev ir jāgaida līdz labi pārbaudi personu, kura grasās pierunāt tevi, piemēram, ieguldīt naudu  kādā norisē. Planētas uzsver, ka kāds  ceļojums  vienatnē var aizsākt nozīmīgas pārmaiņas tavā dzīvē, visticamāk, nodrošinot strauju pagrieziena punktu tavā karjerā.

 

Lai veiksmīgas turpmākās septembra dienas!

 

Sabiedrība

“Mums ir 90 kvadrātmetri!” Uģis Kuģis atklāj, kā grasās samaksāt trakos rēķinus ziemā

  Sliktas ziņas sev līdzi nes jaunie rēķini, un Kuģu ģimene secina – būs jātaupa. Netiek...

Agritas Jānis steigšus grasās atgriezties Latvijā – kas noticis?

  Lai arī iepriekš šova "Ģimene burkā" zvaigznes Agritas jaunais mīļotais vīrietis Jānis, kurš devis peļņā...

Patīkamu vēsti pircējiem izplata veikalu tīkls “Maxima”

  “Maxima Latvija” ceturto gadu pēc kārtas atzīta par mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā, kā...

Vai sāpēs un griezīs? Magone pirmo reizi dzīvē ļaujas drosmīgam eksperimentam!

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" lielākā zvaigzne Magone nolēmusi mest izaicinājumu sev un izmēģināt skaistuma...

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Horoskopi un Testi

Foto:Blog.centerparcs.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Tev šodien vajadzētu īpaši rūpīgi izvēlēties savus partnerus. Diskusijas par tēmām var izrādīties nepatīkamas vai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs ļoti emocionāla diena. Tās laikā var palielināties vēlme izteikt savas jūtas un emocijas....
Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Horoskopa zīmes, kurām OKTOBRIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas rudens otrajā mēnesī zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē,...

Mājai un Dārzam

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Parādās jaunas ziņas par laiku septembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Pēdējā septembra nedēļa tiks aizvadīta ar lietainu laiku - nedēļas sākumā nokrišņi būs lokāli, bet...