Šonedēļ, kad laiks kļuvis vēl pavasarīgāks, atpūties un pavadi laiku ar saviem mīļajiem! Savukārt nedēļas horoskopā varēsi uzzināt, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev.

 

 


auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Aunu vīrieši, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, šonedēļ varētu gūt zināmus panākumus izglītībā vai karjerā. Iespējams, tev nāksies atzīties vai vienkārši izstāstīt lielākai auditorijai par kādu īpašu notikumu. Tavā dzīvē ienāks kāds jauns cilvēks, visticamāk, Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē dzimušais un liks tev par daudzām lietām mainīt savas domas. Tās nebūs romantiskas attiecības, jo šis cilvēks var būt tik pat labi sieviete, kā vīrietis un nebūs paredzēts jaunu intīmu attiecību uzsākšanai. Pavisam drīz tev nāksies nopietni apsvērt kādu šīs personas priekšlikumu, informāciju vai citas līdzīgas lietas, kas ar viņu saistītas. Kavēsies iespēja realizēt plānus vai pildīt solījumus. Taču nepārsteidzies ar pārlieku straujiem secinājumiem par to, ka tas nozīmē pilnīgu zaudējumu vai ir parasta laika izšķērdēšana – esi pacietīgs!

 

 


versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ, iespējams, nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, kas saistīts ar mājokli, īpašumu maiņu vai ko līdzīgu. Var gadīties, ka nāksies uzzināt par labu draugu, radu vai paziņu laulības šķiršanu. Iespējams, būs kāds notikums, kas saistīts ar mantojumu, vecāku vai radinieku īpašumu, apdrošināšanu vai ko līdzīgu. Šajā nedēļā saņemsi zvanu, ziņas vai dokumentus, kam būs finansiāls raksturs, visticamāk, to piegādās kāda sieviete. Vēršu sievietēm iespējama arī naudas saņemšana. Mājās norisināsies kāds nozīmīgs notikums, kas būs saistīts ar tev pazīstamu cilvēku, tā rezultātā var rasties ļoti svarīga saruna.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Tavā priekšā solās būt veiksmīga un interesanta nedēļa, ja vien tev būs pietiekami daudz enerģijas un ambīciju, lai realizētu savas iespējas tuvākajās dienās. Iespējams, nāksies pat piedalīties kādos pasākumos, kur spēsi darboties saskaņā ar savām idejām, piemēram, radīt jaunus mākslas darbus, ja esi radoša, mākslinieciska personība. Būs arī kāds svarīgs notikums saistībā ar tēvu brāli vai citu vīrieti tavā tuvāko radu lokā. Var gadīties, ka saņemsi ziņas vai pat ielūgumu uz kāda sev zināma cilvēka kāzām. Finanšu lietas nebūs tik spožas un optimistiskas, taču nebūs arī tik traki, lai tev būtu iemesls lielam uztraukumam. Iespējams, tev nāksies vilties cerībās par naudu, kas saistītas ar personu, kura dzimusi Lauvas, Strēlnieka vai Skorpiona zīmē.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Vīriešiem Vēžiem šodien iespējama jauna romantiska iepazīšanās ar piemērotu partneri. Cerams, tu saproti, ko šajā ziņā nozīmē vārds “piemērots”. Nepalaid garām savas labākās iespējas. Var gadīties, ka radīsies problēmas ar vīrieti, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Zivju zīmē. Jo īpaši tas attiecas uz Vēžu sievietēm, kurām ir partneris, kurš dzimis kādā no šīm trim zodiaka zīmēm. Var rasties konflikts ar sievieti, kas saistīts ar finansēm, piemēram nonākšanu finansiāla rakstura pretrunās vai saistībā ar naudas atdošanu, vai saņemšanu. Ar savu klātbūtni varētu iepriecināt kāda jauna sieviete – vai nu personīgajā vai profesionālajā vidē.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ iespējama naudas saņemšana saistībā ar kādiem dokumentiem, vienošanos, līguma noslēgšanu vai ko līdzīgu. Var gadīties, ka būs kāds pirkums, kas saistīts ar dokumentiem – līzingu vai bankas kredītu. Svarīgas lietas varētu norisināties arī tavā profesionālajā vidē, kas varētu būt saistītas ar norēķiniem, precēm, aprīkojumu un citām svarīgām lietām. Nāksies iesaistīties kādas savas radinieces problēmu risināšanā. Iemesli varētu būt daudz un dažādi, taču tas varētu izveidot neatliekamas saistības. Var gadīties, ka saņemsi ziņas saistībā ar gaidāmiem ienākumiem, izmaiņām finansiālajā situācijā vai līdzīgas lietas. Tas būs iemesls priekam.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ daudz emociju tevī raisīs meitene vai jauna sieviete. Iespējams, saņemsi ziņas par kādas tev tuvas draudzenes vai radinieces grūtniecību vai meitiņas piedzimšanu. Šonedēļ nāksies aktīvi komunicēt dažādās jomās – gan privātajā, gan profesionālajā vidē. Iespējams, būs kāds svarīgs notikums, kas  saistīts ar tavu meitu, mazmeitu vai citu tuvu sievieti. Var rasties arī konflikti, taču šonedēļ tie solās būt visai maznozīmīgi. Vairumā gadījumu tie būs dažādi sīkumi par nelielām lietām, līdz ar to tavas emocijas nekļūs saspīlētas šāda veida situācijās. Šonedēļ gūsi lielākas cerības saņemt naudu vai finansiāla rakstura dokumentus. Centies būt saprātīgs un reālistisks, tajā skaitā esi gatavs arī dažādām novirzēm un kavējumiem. Iespējams, gūsi personīgu labumu no mantojuma, īres, kompensācijas, pensijas vai kādas citas līdzīgas lietas.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ vari gaidīt dažādus pārsteigumus. Katrs no tiem liks tev padomāt par lēmumiem, ko esi pieņēmis, saistībām, ko esi uzņēmies, pasākumiem un plāniem, kas tev ir. Iespējams, šonedēļ radīsies neparedzētas izmaiņas, kas var radīt neveiksmes saistībā ar taviem solījumiem. Savā darbā varēsi gūt drošības sajūtu vai tieši pretēji – gūt prieku dēļ tā, ka atrisināsies kāda situācija saistībā ar baumām. Lieliski, jo tieši šī situācija pēdējā laikā bija radījusi daudz spriedzes, trauksmes gan tev, gan kolēģiem, partneriem un draugiem. Var gadīties, ka būs bažas par mīļotā cilvēka veselību. Svaru sievietēm iespējamas ginekoloģiska rakstura kaites.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Marta beigās tev būs nepieciešamība reorganizēt savus plānus un cerības. Radīsies jauni un negaidīti notikumi, apstākļi, kā rezultātā būs nepieciešamas šādas izmaiņas. Var gadīties, ka zaudētās iespējas, ko neapzinājies pirms laika, šobrīd par sevi atgādinās, liekot tev saprast to, kas noticis nesenā pagātnē. Tev būs kauns par sevi, jo beidzot sapratīsi savas kļūdas. Iespējams, iepriekš tiki ieklausījies nepareizās personas padomos vai kādā, kurš, tev kaut ko iesakot, vien meklē savu personīgo labumu. Cilvēks, ar kuru tev ir bijis liels konflikts vai nesaprašanās, šonedēļ, iespējams, meklēs iespēju, kā atjaunot attiecības ar tevi. Profesionālajā jomā šonedēļ spēsi rast jaunus avotus idejām, veidot jaunas perspektīvas un plānus.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tevi priecēs dažādas ziņas – tālruņa zvani, vēstules, e-pastu un cita veida saziņa no tuvienes vai tālienes. Saņemsi kādu piedāvājumu vai ielūgumi, no kā būs grūti atteikties. Ja šonedēļ tev nepieciešams doties ceļojumā darba darīšanu dēļ, būs kāds iemesls, kas liks tev dusmoties vai justies apjukušam. Rādīsies īslaicīga spriedze, taču tas netraucēs uzdevumu veikšanai. Iespējams, vairāk komunicēsi ar kolēģi vīrieti, kurš ne tikai izlīdzēs tev, bet arī iedvesmos jauniem panākumiem. Izmaiņas darbā var rasties Strēlnieku vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Tas vat ietekmēt tavas kopējās darbības, darba grafiku, atbildību un līdzīgas lietas.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ dažādi pārbaudījumi radīsies ģimenes attiecībās, jo īpaši situācijās, kas saistītas ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, atklāsi kādus slepenus nodomus, nepatiesu informāciju vai rīcību, liekulīgus solījumus un mēģinājumus adīt intrigas. Nekādā gadījumā neizpaud ģimenes noslēpumus – paturi tos pie sevis. Būs jauna komunikācija ar cilvēku no tālienes, kurš dzimis Vēža, Lauvas vai Auna zīmē. Labvēlīgs laiks jaunām un romantiskām iepazīšanām vai romantiskai komunikācijai ar kādu cilvēku no pavisam citas sabiedrības. Šonedēļ tu vairāk laika vēlēsies pavadīt ar draugiem, domubiedriem un citiem cilvēkiem, kuri tev rūp. Šonedēļ tev tiks dota iespēja realizēt kādu senu sapni vai piepildīt vēlēšanos, taču šobrīd tavas prioritātes atšķirsies no tā brīža, kad šīs lietas tev bija aktuālas. Pēdējā laikā laimei un veiksmei vairs nav tāda pati nozīme tavā dzīvē kā tas bija agrāk. Visticamāk tas būs saistībā ar tavu mīlas dzīvi.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Kādas sievietes darbības vai iejaukšanās tavā ģimenes dzīvē varētu būt iemesls strīdiem, pat lieliem konfliktiem šīs nedēļas laikā. Ūdensvīru sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem, iespējams radīsies īpaši grūtas situācijas attiecībās. Konfliktu laikā var rasties dažādas pretrunas. Taču ne tikai sliktās lietas šonedēļ – vari gaidīt kādu labumu, dāvanu vai iespēju veikt vērtīgu pirkumu. Izdevīga nedēļa finansiāla rakstura problēmu risināšanai, ko varētu veicināt negaidīta veiksme. Iespējams, saņemsi ielūgumu uz kādu nozīmīgu pasākumu. Iespējams, nāksies apmeklēt tiesu vai kādu citu tiesībsargājošu iestādi saistībā ar dokumentiem vai citām svarīgām lietām.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ jaunas Zivju sievietes var sagaidīt līksmus mirkļus, kas saistīti ar jauniem pirkumiem, īpašumtiesībām, dāvanām vai uzmanības apliecinājumiem no mīļotā cilvēka. Šonedēļ varēsi atcerēties kādu patīkamu, neaizmirstamu notikumu, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti. Negaidīta tikšanās vai virtuāla sazināšanās solās būt ar kādu cilvēku, kam bijusi īpaša nozīme tavā pagātnē. Saņemsi ielūgumu doties uz kādu tikšanos vai nozīmīgu, publisku pasākumu. Šonedēļ var nākties izjust emocionālu stresu, kas radīs biežas garastāvokļa maiņas, traucējot tev līdz galam saprast to, ko patiesi vēlies un, ko ne tik ļoti. Patiesībā šobrīd tu esi teju sasniedzis, teiksim tā – atrodies jau uz savu sasniegumu, mērķu sasniegšanas sliekšņa – vēl mazliet, un tu sasniegsi cerēto.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī nedēļa!

Sabiedrība

Paziņojumu pircējiem izplatījis veikalu tīkls “Maxima”

  Turpinot attīstīt un ieviest vienoto konceptu “Maxima” veikalos visā Latvijā un izvēršot to arī lielāka...

Gaismā nāk divu sirmgalvju pagātnē pastrādātie šausmu darbi; Valsts policija rīkojas nekavējoties

Šā gada 19. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīja...

Glābēji nāk klajā ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 8. jūnija plkst. 6.30, Valsts...

Ceturtdienas rītā traģiskas vēstis saņemtas no Vidzemes puses

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas un viena gājusi...

Rindā jāgaida par vairākas dienas! Latgalē tapis, iespējams, neparastākais autoserviss Latvijā – VIDEO

  Pašam veikt sava auto apskati un remontdarbus – šāda iespēja ir Dekšāres pagasta iedzīvotājiem Latgalē....

“Latvijas Pastam” ir vēl viena slikta ziņa

Esi uzmanīgs – krāpnieki turpina atrast jaunus veidus, mēģinot apkrāpt Latvijas Pasta klientus, un turpina izsūtīt viltus...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nevajadzētu pieņemt lielus lēmumus, kā arī vajadzētu izvairīties no dažādiem negatīvismiem. Atliec...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs

  Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūnijs

  Planētu stāvoklis ir nelabvēlīgs izbraucieniem, īpaši dienas pirmajā pusē. Arī komunikācija šodien nebūs visveiksmīgākā. Tā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs

  Auns Agrs rīts ir labākais laiks uzdevumiem, kas prasa daudz uzmanības un precizitātes. Tie var būt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūnijs

  Šodien tu jutīsies enerģijas pārpilns un gatavs darbam. Tomēr mēģini virzīt savu enerģiju radošajā virzienā...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 5.-11. jūnijs

  Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev. Ko sola zvaigznes un planētas, bet...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem līdz piektdienai

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti pagarinājuši brīdinājumus par augstu ugunsbīstamību mežos. Tagad tie...

Sinoptiķim Bricim diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ un vasaras turpinājumā

  Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par šonedēļ...

Laiks pilnībā mainīsies – jaunākās sinoptiķu prognozes 7 dienām!

Jūnijs iesākās ar vēsu un mitru laiku. Dažviet tika uzstādīti jauni aukstuma rekordi, bet Stendes...