Klāt šī gada pirmā mēneša pēdējā pilnā nedēļa. Saka, kā gadu iesāksi, tā pavadīsi, tāpēc ceram, ka tev tas iesācies brīnišķīgs. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās sola tieši tev nākamajā darba nedēļā!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ, visticamāk, būs kāds svarīgs notikums tavā ģimenē, kādas lielākas dzīves izmaiņas vai kāda tuva radinieka panākumi. Nedēļas laikā nāksies pieņemt dažādus svarīgus lēmumus, kā rezultātā notiks dažādas izmaiņas. Kāds strīds vai konflikts tavā darbavietā beigsies labvēlīgi, par labu tev un tavām interesēm. Tev vajadzētu stingrāk izturēties pret cilvēkiem, ar kuriem komunicē profesionālajā jomā. Darba pienākumi šonedēļ tiks savienoti ar tavām radošajām idejām, varēsi rīkoties pēc saviem ieskatiem, uzlabojot situāciju sev apkārt. Iespējama naudas saņemšana no kādas personas tavā ģimenē.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ saņemsi ziņu, ko gaidi jau ilgāku laiku, taču līdz šim tā dažādu iemeslu dēļ kavējusies. Var gadīties, ka pēdējā brīdī saņemsi kādu piedāvājumu, kas nāks teju īstajā laikā, jo citādi nespēsi tik ātri un precīzi organizēt savu ikdienu. Pievērs pastiprinātu uzmanību savu personīgo datu un informācijas drošībai, uzmani, lai tev svarīgas lietas “nenoplūst”, piemēram, no tava e-pasta. Var gadīties, ka saņemsi ziņas par kādām sev tuvas sievietes, kura ikdienā nedzīvo kopā ar tevi, veselības problēmām. Jaunām Vēršu sievietēm šonedēļ rūpes sagādās nepiepildītas cerības vai nespēja īstenot savas vēlmes, kas radīs emocionālu diskomfortu. Būs tikšanās, kas saistīta ar kādu tavā dzīvē nozīmīgu cilvēku. Norisināsies kāda svarīga saruna ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ tev būs iespēja sekmīgi īstenot savas idejas un plānus. Saņemsi palīdzību un padomus no cilvēkiem, no kuriem to pat nebūsi gaidījis. Šonedēļ varēsi sagatavoties lietām, kas ieplānotas vai, ko paredzēts realizēt tuvākajos mēnešos. Nedēļas laikā var rasties bažas saistībā ar kādu zēnu vai jaunekli, kurš devies ceļojumā vai šobrīd atrodas citur, taču tālu no tevis. Dvīņu vīrieši, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, kuru darbs saistīts ar transportēšanu vai kuri paši vada transportlīdzekli, šonedēļ jābūt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem. Būs lielāks risks iekulties nepatikšanās un nepatīkamās situācijās kopumā, nekā citas reizes. Var gadīties, ka saņemsi nepatīkamas ziņas, kas saistītas ar sievieti, kura kādu laika posmu bijusi vai aizvien ir nozīmīga tavā dzīvē.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ pacenties izvairīties no finansiāla rakstura attiecībām ar draugiem vai citiem cilvēkiem, kuru attiecības tev ir nozīmīgas. Būs arī kāda vilšanās vai kaut kas, kas notiks pretrunā ar tavām interesēm. Šie notikumi var kļūt par lielu pārbaudi kādām tavām attiecībām, iespējams pat kļūt par iemeslu to izbeigšanai. Pievērs lielāku uzmanību tam, kā tērē savu naudu. Iespējams, ka tu pats vai kāds tev tuvs cilvēks rīkosies neapdomīgi, kā rezultātā tiks ietekmēts tavs budžets. Var gadīties kādas problēmas, kas saistītas ar bērnu. Iespējams, nāksies veikt lielus pirkumus saistībā ar bērnu vai mazbērnu. Šonedēļ centies vairāk padomāt par to, kas tev ir vajadzīgs, bet bez kā vari iztikt – tīri materiālajā ziņā.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ tevi pārsteigs kādas ziņas, telefona zvans vai kāds lūgums no draugiem. Jebkurā gadījumā – tā tev būs ļoti svarīga un noderīga. Dažādas interesantas situācijas, gadījumi vai iespējas var rasties saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Nepatikšanas var rasties tavā mīlas dzīvē, ja tavs partneris dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Tas pats attiecas arī uz radiniekiem, kuri dzimuši kādā no šīm zodiaka zīmēm – būs grūti šonedēļ prognozēt viņu rīcību un lēmumus, un tas lielā mērā var ietekmēt arī tevi. Iespējams, saņemsi kādu apbalvojumu vai materiālu prēmiju. Šonedēļ visā visumā tevi sola pavadīt arī veiksme.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ var nākties  sastapties ar krāpšanu vai kādām savtīgām manipulācijām. Šonedēļ nāksies pieņemt dažādus lēmumus, kas saistīs tevi ar kādu personu no tavas ģimenes – vecākiem, laulāto vai bērniem. Var gadīties, ka radīsies kādas nepatikšanas, kas saistītas ar problēmām kādas sieviešu dzimtes radinieces dzīvē. Būs grūti izlemt, kā rīkoties, jo nespēsi palīdzēt. Ne viss būs atkarīgs tikai no naudas. Jaunavu sievietes, kuras ir vecumā virs 35 gadiem, šonedēļ var nokļūt grūtas izvēles priekšā. Var gadīties vilšanās, kas saistīta ar kādu meiteni vai vīrieti gados. Kāds patīkams žests no kāda tev tuva vīrieša, varētu tevi patīkami pārsteigt un iepriecināt.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ uzņemsi gaidītus viesus, tāpat dosies ciemos pie kaimiņiem, draugiem vai radiniekiem. Iespējama kāda steidzama un neatliekama saruna ar tuviem cilvēkiem par ārkārtīgi svarīgu lietu, kam nekavējoties nepieciešams risinājums. Nemierīgu var darīt domas par kādu tuvu cilvēku, notikumiem viņa dzīvē. Neļaujies panikai! Kopumā šī būs nedēļa, kurā uzmanība galvenokārt būs pievērsta ģimenei un tuviniekiem, īpaši, ja viņi šobrīd atrodas tālu prom.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī būs nedēļa, kurā beidzot izdarīsi/nokārtosi daudzas dažādu iemeslu dēļ jau sen atliktas lietas, plānus un saistības. Zīmīgi, ka tieši šonedēļ var pavērties pavisam jaunas iespējas un plāni, kurus nebūs iespējams īstenot tad, ja nebūsi sekmīgi pabeidzis jau iepriekš iesākto. Vīriešiem, kuri jaunāki par 35 gadiem, šonedēļ jāuzmanās ar lēmumiem un solījumu došanu. Kāds tavu uzticību var izmantot ļaunprātīgi. Pozitīva ziņa – finansiālajā jomā šī būs lieliska nedēļa. Izdosies atrisināt kādas problēmas naudas lietās, veikt svarīgus maksājumus. Iespējama slikta vēsts saistībā ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti, kurš ir tavā paziņu lokā.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ var nokaitināt kādas kolēģa, klienta vai priekšnieka darbības, jūsu abu komunikācijā tādējādi var rasties kādas domstarpības. Vienas vai pat abu pušu pieļautās kļūdas var novest līdz konfliktam, tāpēc uzmanies. Situācijas lielākoties attīstīsies tev labvēlīgā gultnē. Iespējams, beidzot sakustēsies kāda sen lolota ideja vai plāns, kam līdz šim nebija realizēšanai nepieciešamo apstākļu. Nu tev ir tāda iespēja! Gaidāmi priecīgi jaunumi no kāda tālumā dzīvojoša cilvēka, lai gan tu vairs necerēji, ka šī situācija var atrisināties tev pozitīvi. Tikmēr arī iespējamas ne tik labas ziņas no kāda drauga vai cita tuva cilvēka, kura dzīvē notikušais tevī var izraisīt skumjas un apjukumu.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tava un ģimenes uzmanība būs vērsta uz notikumu, saistībām vai pat svinībām, kurās iesaistīts zēns vai jauns vīrietis. Ar šo personu būs saistīta svarīga saruna, kādas izmaiņas. Precētie vīrieši līdz 35 gadu vecumam var piedzīvot kādas patīkamas izmaiņas mājās, ģimenes lokā. Šī būs veiksmīga nedēļa ar neskaitāmām iespējām pierādīt un realizēt savas zināšanas, prasmes un idejas. Tu tiksi pie cerētās atzinības un iespējām. Diskomfortu var radīt kāda necerēta naudiņa, pareizāk sakot, tās iegūšanas veids. Bažas par kādu līgumu, dokumentu, vienošanos.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Tava uzmanība šonedēļ fokusēsies uz notikumiem saistībā ar kādu sievieti, saziņu ar viņu – ideju apmaiņa, kopīgi plāni uzņēmējdarbībā vai citās sfērās. Tā var būt persona no tavas ģimenes vai draugu loka, kolēģe vai paziņa. Līdz tavām ausīm nonāks ziņas par kādas pazīstamas sievietes nedienām – zādzība, neveiksme privātajā dzīvē vai cieņas zaudēšana apkārtējo acīs. Finansiālajā ziņā šī būs teicama nedēļa, lai uzņemtos vai nokārtotu saistības, runātu par aizdevumu, aizņemtos utt. Tevi var mēģināt ietekmēt, manipulēt ar tevi. Tava atbilde būs skarba un bez kompromisiem. Iespējams, tas būs saistīts ar jaunu, ambiciozu meiteni.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ ieguldīsi laiku, enerģiju un uzmanību, lai novērstu strīdus un konfliktus, kas ik pa laikam izceļas tavās mājās. Spriedzi rada nenozīmīgas problēmas un lietas, kas atrisināsies tev par labu. Jaunu apstākļu un šķēršļu parādīšanās, kavēšanās nedrīkst kļūt par konflikta iemeslu ģimenē. Gaidāms svarīgs, ar zēnu vai jaunu vīrieti saistīts notikums. Iespējams, nāksies meklēt piemērotu dāvanu kāda cilvēka nozīmīgiem svētkiem. Negaidītas nepatikšanas mīlas dzīvē var notikt tad, ja iepriekš jau ilgi esi ignorējis partnera viedokli vai vēlmes. Tas var radīt nepatīkamus mirkļus un kļūt par īstu pārbaudījumu jūsu attiecībām.

 

 

Brīnišķīgu, ražīgu un panākumiem bagātu janvāra pēdējo pilno nedēļu!

Sabiedrība

Februāra otrajā nedēļā laiks mainīsies – pavisam jaunas prognozes 7 dienām!

Februāra pirmā nedēļa bija nokrišņiem bagāta un vējaina, bet jaunnedēļ tā intensitāte pakāpeniski mazināsies, debesis...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 6.-12. februāris

  Ziemas pēdējais mēnesis uzņem apgriezienus, klāt februāra pirmā pilnā nedēļa! Uzzini, kādas turpmākās dienas tev...

Liela nelaime sestdien notikusi Cēsu pusē

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, sestdien Cēsu novadā ledū ielūzis un noslīcis cilvēks. Glābēji...

Naktī Latgalē risinājušies traģiski notikumi

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 87 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas septiņas personas, bet vien persona...

Negaidīti notikumi risinājušies LTV konkursa “Supernova 2023” pusfinālā

  Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova” pusfināla tiešraidē sestdienas vakarā skatītāji un žūrija lēmuši, kuri desmit...

Desmit reižu spēcīgāks par heroīnu! Brīdina par ļoti stiprām narkotikām, ko slēpj veipos – VIDEO

  Desmit reižu spēcīgāks par heroīnu! Narkologi brīdina, ka pēdējā laikā vairāki pārdozēšanas un pat nāves...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 6.-12. februāris

  Ziemas pēdējais mēnesis uzņem apgriezienus, klāt februāra pirmā pilnā nedēļa! Uzzini, kādas turpmākās dienas tev...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. februāris

  Šī diena solās būt visai vienmuļa un pat garlaicīga. Bet atcerieties, ka tas, ja nav...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. februāris

  No rīta, iespējams, šķitīs, ka nekas nevar būt sliktāks par šo dienu! Liksies, ka nemaz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. februāris

  Šī būs pārsteigumu un negaidītu atklājumu diena, kas izsitīs no līdzsvara daudzās dzīves jomās. Ir...
Foto:Unsplash.com/Sorin Cicos/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. februāris

  Būsiet pārsteigti, bet šī nebūt nebūs tik sarežģīta diena, cik gaidījāt. Teju neredzams spēks piegādās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. februāris

Kopumā šī diena solās būt visai trauksmaina, tāpēc īpaši svarīgi būs censties saglabāt pozitīvu skatījumu...

Mājai un Dārzam

Februāra otrajā nedēļā laiks mainīsies – pavisam jaunas prognozes 7 dienām!

Februāra pirmā nedēļa bija nokrišņiem bagāta un vējaina, bet jaunnedēļ tā intensitāte pakāpeniski mazināsies, debesis...

Izskan jauna informācija par laiku turpmākajās nedēļās

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes turpmākajām nedēļām. "ECMWF prognozē, ka nākamajās trīs...

Laiks ievērojami mainīsies: parādās jaunas prognozes turpmākajām 7 dienām

Šīs nedēļas izskaņā laiks Latvijā būs ziemīgs - gaidāma snigšana un pastiprināsies sals. Naktīs atsevišķos...