Ko zvaigznes sola 2021. gada pirmā mēneša pēdējai nedēļai?

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ raizes varētu sagādāt kāds zēns vai jauns vīrietis no tavas ģimenes vai radu loka. Iespējams, nāksies dot tam padomu vai morālu un finansiālu atbalstu. Emocijām sist augstu vilni liks jaunumi, kuri vēl nebūs pārbaudīti un apstiprināti. Gaidāmi vairāki interesanti notikumi saistībā ar sievieti, kura uz noteiktu laiku dzīvo un strādā tālienē. Pārsteigumus sagādās kāds no taviem ģimenes locekļiem. Saņemsi negaidītu cerību kādu konkrētu savas dzīves sarežģījumu atrisināšanai. Tas viss notiks neierastā veidā un varētu celt atklātībā kādu noslēpumu. Iespējamas jaunas pazīšanās ģimenes, darba kolēģu vai draugu lokā. Auna zīmē dzimušajiem vīriešiem vajadzētu uzmanīgi izvērtēt situāciju, pirms uzsākt romantiskas attiecības vai uzaicināt kādu uz randiņu. Nedēļas laikā varētu nākties vairāk pastrādāt mājās vai savā saimniecībā. Sievietēm – Auniem gaidāms ceļojums pa dzimteni.

 

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Vērša zīmē dzimušie vīrieši liks augstas cerības uz šo nedēļu. Ja rīkosies aktīvi un atbildīgi, visticamāk, tās arī attaisnosi. Daudziem atausīs atmiņā kāds notikums, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti. Šonedēļ vēlams izvairīties no finansiāliem darījumiem ar draugiem vai citiem tuviem cilvēkiem. Var nākties piedzīvot vilšanos vai aizvainojumu, kā rezultātā pārbaudījumu piedzīvos attiecības ar kādu tavu tuvinieku. Pievērs vairāk uzmanības tam, kas notiek tavās mājās. Iespējams, kāds no ģimenes locekļiem rīkosies neapdomīgi, kā rezultātā izveidosies robs ģimenes budžetā. Gaidāmi svarīgi notikumi, svētki, vienošanās un maksājumi, tādēļ velti laiku finanšu saplānošanai. Šonedēļ raizes varētu sagādāt problēmas mājās, ģimenē. Esi uzmanīgs, veicot dārgus vai svarīgus pirkumus. Šajā nedēļā saņemsi svarīgus jaunumus vai informāciju, kuru būs nepieciešams rūpīgi apsvērt un izanalizēt. Neesi steidzīgs lēmuma pieņemšanā vai viedokļa izteikšanā.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Tev priekšā gaidāma pārsteigumu pilna nedēļa, kas savā ziņā aicinās tevi uzmanīgi pārdomāt katru notikumu, lai atšķetinātu, ko ar to zvaigznes vēlējušās tev pateikt. Varēsi sajust atvieglojumu un labi padarīta darba sajūtu attiecībā uz kādiem uzdevumiem, kurus uzsāki gada sākumā. Saņemsi jaunumus, dokumentu vai finansiāla rakstura piedāvājumu, kas kalpos par pamatu nopietnām diskusijām mājās, ar tuviniekiem no tuvienes un tālienes. Tuvākajā nākotnē gaidāms kāds svarīgs ceļojums, kuram, iespējams, šonedēļ būs jāgatavojas. Šonedēļ varētu būt jāgādā dāvana un jāgatavojas kādam īpašam pasākumam. Dvīņu zīmē dzimušie vīrieši tiks aplaimoti ar dāvanu, apbalvojumu vai citu materiālu labumu. Daiļā dzimuma pārstāvēm veiksmīgs laiks, lai dibinātu jaunas, romantiskas vai koleģiālas, attiecības.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Dažādi interesanti un nozīmīgi notikumi, kurus šajā nedēļā piedzīvosi, būs saistīti ar tevi vai kādu tavu tuvinieku. Nopietnas pārdomas raisīs kādi jaunumi vai piedāvājums, pirms kura vēlēsies rūpīgi izvērtēt savu viedokli un atbildi. Vēlams šonedēļ neko īpaši neieplānot. Būsi īpaši emocionāls un jūtīgs, kā rezultātā tavu noskaņojumu spēs sagandēt pat sīkas nebūšanas. Iespējams, nosūtīsi vai saņemsi naudu no kādas tuvinieku lokā esošas sievietes. Vēža zīmē dzimušie vīrieši noslēgs finansiāla rakstura vienošanos. Iespējami izdevumi saistībā ar māju vai svarīgu notikumu kāda zēna vai vīrieša dzīvē. Tavu noskaņojumu, atkarībā no konkrētās dzīves situācijas, varētu iespaidot bērns vai mazbērns.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Svarīgākie notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar kādu tuvinieku un viņa finansiālo stāvokli. Labs laiks, lai veidotu jaunas un svarīgas pazīšanās ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Šīs nedēļas laikā piedzīvosi ko tādu, kas liks gaist iepriekšējām rūpēm un raizēm. Iespējams, sajutīsi nelielu spriedzi, taču apzināsies, ka arī neliela deva spriedzes ikdienā ir nepieciešama. Labs laiks, lai realizētu kādas pārmaiņas vai mainītu dzīvesvietu. Patīkamas emocijas Lauvām – vīriešiem – raisīs ar mājām vai nekustamo īpašumu saistīti jautājumi. Tas varētu būt īpašuma pirkums vai esošās mājas uzlabojums. Var nākties saskarties ar nelielām naudas problēmām, piemēram, veikt steidzamu vai aizkavējušos maksājumu, taču tās veiksmīgi tiks atrisinātas. Iespējama sanākšana saistībā ar tuvinieku vai kaimiņu. Sestdien tevi varētu pārsteigt kāds zvans vai vēstule e-pastā.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Viens no svarīgākajiem notikumiem šajā nedēļā būs saistīts ar komandējumu, kurā plāno doties. Kādas kolēģes rīcība varētu ietekmēt šos plānus. Jaunavām – sievietēm – var nākties atkāpties un rast kompromisu kādā situācijā, lai uzlabotu attiecības ar kādu svarīgu cilvēku un nodrošinātu sev veiksmi karjerā. Jaunavas zīmē dzimušie vīrieši jutīs vilšanos vai apkaunojumu saistībā ar ceļojumu vai kādu ārvalstu pārstāvi. Šī nedēļa sagādās zināmas, ar bērniem vai mazbērniem, saistītas raizes. Saņemsi naudu vai noslēgsi darījumu ar kādu, kuru iepazini pavisam nesen. Nepatikšanas varētu sagādāt neliela naudas summa, saistībā ar kuru tiks lauzta vienošanās vai solījums. Strīds, neveiksme vai cits emocionāls pārdzīvojums skars kādu no taviem draugiem, kolēģiem, kaimiņiem vai ģimenes locekļiem. Diemžēl, šoreiz tu nespēsi palīdzēt vērst visu par labu. Notikums kāda zēna vai jauna vīrieša dzīvē kalpos par iemeslu svinībām vai ceļojumam. Gados jaunākām sievietēm nāksies saskarties ar materiālām problēmām. Atceries, ka tu pats esi savas laimes kalējs.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ nāksies izvērtēt savu finansiālo situāciju un pievērst vairāk uzmanību tam, kā tērē savus uzkrājumus. Izvairies no konfliktiem, kuros iesaistīta nauda – var nākties uzņemties par tiem pilnu vai daļēju atbildību. Tiks ieviestas izmaiņas tavos plānos. Nepatikšanas vai negadījums, saistībā ar ceļojumu, skars kādu no tava draugu, kolēģu vai kaimiņu vidus. Iespējams, saņemsi skumjas ziņas saistībā ar kādu jaunieti. Svaru zīmē dzimušajiem vīriešiem vajadzētu rīkoties saprātīgi un atbildīgi. Nedēļas vidū gaidāmi interesanti notikumi un tikšanās. Mīlas dzīvē zvaigznes sola pārpratumus un nesaskaņas, kuras viegli un ātri tiks atrisinātas.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šajā nedēļā daudzus pārsteigs ar gaidītiem vai ne tik gaidītiem ienākumiem. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm gaidāmi interesanti notikumi, pārmaiņas, jauni cilvēki un klienti darbā. Strīds ar kādu vīrieti pierādīs tavu taisnību attiecībā uz konkrētiem cilvēkiem vai notikumiem. Raisīsies sarunas ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Iespējami papildus izdevumi, saistīti ar bērniem. Saņemsi naudu no vai priekš kāda bērna. Finansiālā situācija būs tev labvēlīga. Izmanto to. Tava pacietība un neatlaidība šonedēļ atmaksāsies. Veiksme būs tavā pusē tev nozīmīgos brīžos, realizējot savas idejas vai meklējot jaunus kontaktus. Nelielu panikas brīdi varētu sagādāt kāda pazudusi lieta, taču drīz vien atradīsi to savās mājās, mašīnā vai darba vietā.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem vīriešiem šonedēļ nāksies pievērsties ar māju saistītiem darbiem, piemēram, remontam. Labvēlīga nedēļa juridisko jautājumu sakārtošanai. Zināmus sarežģījumus sagādās kolēģu tolerances, atbildības trūkums un pieļautās kļūdas. Bieži vien izcelsies konflikti, taču tie jūsu attiecības nesabojās. Ar priecīgām ziņām ciemos varētu ierasties negaidīti viesi. Iespējams, saņemsi ielūgumu kādu apciemot. Šonedēļ satiksi kādu, ar kuru izveidotā pazīšanās būs noderīga. Strēlniekiem  sievietēm – var nākties saskarties ar nelielām veselības problēmām, kuras liks ieviest izmaiņas esošajā dzīvesveidā. Gaidāma svarīga saruna ar kādu meiteni vai jaunu sievieti par visai delikātu tēmu. Finansiālā ziņā īpašas problēmas nav gaidāmas. Piektdien izvairies no svarīgu lēmumu pieņemšanas.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Labvēlīgs laiks finanšu darījumiem draugu lokā, piemēram, aizdevumiem un aizņēmumiem. Šonedēļ tevi sagaida veiksme un dažādas jaunas iespējas. Kāds svarīgs notikums gaidāms tavu draugu vai kaimiņu bērna dzīvē. Tu varētu tikt uzaicināts uz svinībām vai saņemt telefona zvanu šajā sakarā. Sieviete no tava radu vai draugu loka varētu saskarties ar nopietnām veselības problēmām. Visticamāk, viņa dzīvo citā pilsētā vai citā valstī. Nelielu asumu šai nedēļai piešķirs kādas jaunas sievietes vai meitenes dzīves notikumi. Tie varētu būt negaidīti sasniegumi vai, gluži pretēji, milzu neveiksme.  Iespējams, būs nepieciešams palīdzēt atrisināt kādu nopietnu problēmu radinieces vai kolēģes dzīvē. Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm gaidāms neliels izbrauciens vai ceļojums nedēļas nogalē. Pārsteigums no tālienes iepriecinās vīriešus.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ Ūdensvīriem gaidāmas vairākas romantiskas tikšanās un randiņi ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts. Uztraukumu un stresu sagādās ceļojums vai ziņas no tālienes. Var nākties saskarties ar problēmām, kas saistītas ar tuvinieku vai draugu nekustamo īpašumu, kurām būs jārod risinājums.  Atsevišķos gadījumos tie varētu būt mantojuma jautājumi. Tavi ienākumi būs mazāki, kā gaidīji, taču ar nokavēšanos saņemsi arī atlikušo daļu. Centies plānot budžetu uz priekšu, lai šo nedēļu vari pavadīt mierīgi un bez stresa. Rūpes sagādās ceļojums, kurā plāno doties pats vai kāds tavs tuvinieks. Saņemsi ziņas no tālienes, kas saistītas ar kāda ģimenes locekļa vai drauga veselības problēmām. Nedēļas nogalē zvaigznes sola kādu sanākšanu, tikšanos ar draugiem vai īpašus pārsteigumus.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Labvēlīgs laiks, lai plānotu un realizētu ar ģimeni saistītus notikumus. Daži tiks iesaistīti ģimenes svinību gatavošanā. Īpašu veiksmi piedzīvos Zivju zīmē dzimušie zēni un jaunie vīrieši vecumā līdz 35 gadiem. Neskatoties uz to, klausi vairāk prātam, nevis sirdij. Lielākās raizes sagādās ar mājsaimniecību saistītu problēmu risināšana  – jautājumi, kas skar īpašumu vai automašīnas. Šonedēļ piedzīvosi pilnu emociju gammu attiecībās ar sev tuviem cilvēkiem. Būsi nepiekāpīgs pret tiem, kuri cenšas stāties tev ceļā plānu realizēšanā vai citādā veidā jaucas tavā personīgajā dzīvē. Gaidāma kāda sanākšana mājas un/vai kopā ar ģimenes locekļiem. Veiksmīga nedēļa, lai saderinātos, salaulātos, kristītos vai atzīmētu kādu jubileju.

 

Sabiedrība

RUSLANS ANTROPOVS

Parādās jaunas ziņas par leģendāro aktieri Andri Bērziņu

  Pirms kāda laika izdevums "Privātā dzīve" jau vēstīja, ka aktieris Andris Bērziņš (68) kopā ar...

Izskan skumja ziņa par “UgunsGrēka” Mildiņu – aktrisi Ilzi Vazdiku

  Kā savā 30. marta - 12. aprīļa numurā vēsta izdevums "Privātā dzīve", leģendārā Dailes teātra...

Piektdien vēl 654 jauni Covid-19 gadījumi, miruši 6 cilvēki; slimnīcās 630

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 654 jauni...
Vilis Bukšs

Izskan ziņas par laiku brīvdienās; nākamnedēļ tas jūtami mainīsies

  Gaidāmajās brīvdienās virs Latvijas laikapstākļus noteiks anticiklona dienvidu daļa un gaidāms pavasarīgi silts un daudzviet...

Vīrietis Engures pusē ieiet skolā, piedraud nogalināt skolotāju un viņu aplaupa, nodarot sāpes

  Trešdien, 14. aprīlī, kādā Engures novada izglītības iestādē iegāja vīrietis, kurš, pielietojot vardabību un izsakot draudus,...

Sevišķi smags noziegums šorīt noticis Rīgā; policija izplata paziņojumu

  Valsts policijā šodien, 14. aprīlī, saņemta informācija, ka Rīgā, Purvciemā noticis sevišķi smags noziegums, un...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Billy Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. aprīlis

  Centies palielināt savu produktivitāti, taču uzmanies, lai nekļūtu pārāk emocionāls un jūtīgs. Ko vēl zvaigznes...
Foto:Flickr.com/Bardia Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. aprīlis

  Zinātkāri cilvēki labprāt pavada laiku ārpus mājas. Apsver iespēju šodien doties brīvā dabā vai apgūt...
Foto:Unsplash.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. aprīlis

  Šajā dienā ieteicams kritiski paskatīties uz savu dzīvi un uz to, kādu ietekmi atstāj uz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. aprīlis

 Ieteicams ievērot piesardzību un nekāpt vienam uz otra „varžacīm”.   Auns Auna zīmē dzimušie šodien kļūs agresīvāki, cenšoties...
Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. aprīlis

  Lielākā iezīme, kas no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa šajā dienā būs jūtama un redzama, būs vēl...
Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. aprīlis

  Ieteicams dienu pavadīt, darot lietas, kas aizrauj un ieviest nelielu devu kaislības arī pavisam ikdienišķās...

Mājai un Dārzam

Vilis Bukšs

Izskan ziņas par laiku brīvdienās; nākamnedēļ tas jūtami mainīsies

  Gaidāmajās brīvdienās virs Latvijas laikapstākļus noteiks anticiklona dienvidu daļa un gaidāms pavasarīgi silts un daudzviet...

No šodienas laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Ciklona ietekmē tuvākajās dienās vēl vietām gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš, bet, tam virzoties uz...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Tuvākajās dienās virs Latvijas vēl atradīsies auksta gaisa masa - naktīs gaisa temperatūra būs zem...