Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku un pozitīvām emocijām. Baudīsim rudeni un viens otra sabiedrību.  

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļa tev nāksies ļoti piedomāt pie sava komunikācijas stila un sociālajām prasmēm.  Ja sarunu biedrs tev nav tīkams, saglabā vēsu prātu un nosvērtību. Atceries, ka starppersonu saziņā nekad nevar būt par daudz cieņas vienam pret otru! Centies būt nepiespiests un nesamākslots. Tas tev šajās dienās ļaus panākt ļoti daudz ko, īpaši personīgajās attiecībās. Planētu stāvoklis mudina aizdomāties par tām norisēm tavā mīlestības dzīvē un profesionālajā karjerā, no kā ir pienācis laiks šķirties. Šī būs nedēļa, kad pārvarēt un pārbaudīt sevi. Nebaidies no izaicinājumiem, tie tikai padarīs tevi gan spēcīgāku, gan pārliecinātāku.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

Zvaigznes norāda, ja turpmākajās dienās būsi pārlieku aizņemts ar personiskajām vai emocionālajām problēmām, vari palaist garām dažas lieliskas sociālās dzīves iespējas. Tās var palīdzēt no jauna iegūt apkārt esošo cilvēku uzmanību un interesi, sniedzot noderīgus kontaktus kā turpmākajai draudzībai, tā profesionālajiem panākumiem. Tomēr planētas uzsver, lai ko tu izvēlētos darīt šajās dienās, tu nedrīksti zaudēt fokusu. Turpini mērķtiecīgi un ļoti uzmanīgi īstenot iesāktos rīcības soļus, cenšoties ne par mata tiesu nenovirzīties no iecerētā plāna. Tevi šajā nedēļā sagaida daudzas pārmaiņas, taču nebaidies no tām. Visticamāk, ikviena jauna nianse nesīs vienīgi apmierinājumu. Pat, ja sākotnēji tā nebūt nešķitīs, šādai notikumu attīstībai jau sen bija pienācis laiks.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Kāda informācija, darbs vai rakstiska vienošanās šajā nedēļā var piedzīvot pamatīgu pārpratumu gūzmu. Tas var radīt dažāda veida problēmas un stimulēt nesaprašanos ar līdzās esošajiem cilvēkiem. Zvaigznes norāda, ka, lai izvairītos no šādas notikumu gaitas, tev turpmākajās dienās ikviena sava rīcība, izteikumi un darbības ir ārkārtīgi rūpīgi jāpārdomā un jāapsver. Esi organizēts un uzmanīgs, īpaši  rīkojoties ar svarīgu dokumentāciju. Tomēr planētas atgādina, ka tu, visticamāk, neesi visakurātākā zvaigznāja pārstāvis, kas var sekmēt to, ka tomēr nepievērsīsi pietiekamu uzmanību daudzām niansēm šajā nedēļā. Atliek vien cerēt, ka pats neizraksi sev iespaidīgu bedri.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Zvaigznes uzsver, ka šajā nedēļā vislabāk ir darboties vienatnē un ikvienu savu rīcības soli klusībā pārdomāt. Tas pats attiecas uz izteiktajiem vārdiem. Pirms  paud savu nostāju un viedokli skaļi, apdomā kā vēlies, lai attīstās tava un apkārt esošo personu komunikācija.  Planētas norāda, lai šajās dienās neaizmirsti par graciozitāti savos izteikumos, jo kurš gan cits, ja ne tu zina, ka ar apdomu un nelielu daļu viltības, ir iespējams arī lāci no meža izrunāt. Tas noteikti nostrādās! Tāpat atceries, ka tavas turpmākās šīs nedēļas dienas paies daudz mierīgāk, ja tu veltīsi sev pietiekami daudz laika pārdomām. Visticamāk, pat dažādie brīvdienu izaicinājumi nespēs mainīt tavu lēnprātīgo nostāju, Neļauj kādam mudināt zaudēt savu nosvērtību.  

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Ja tu šajās dienās saglabāsi pārlieku lēnprātību un īpašu organizētību, fokusējoties un kādu konkrētu mērķi, visticamāk,  palaidīsi garām daudzas lieliskas izdevības. Tev paies secen arī kādu laipnu cilvēku centieni veikt noderīgas izmaiņas tavā šķietami ideālajā nedēļas plānā. Zvaigznes tev atgādina, ka, lai spētu saprasties ar citiem, ir jāmeklē kompromiss, kas palīdzēs ikvienai iesaistītajai pusei apmierināt kaut nelielu daļu no savām gaidām par kāda plāna norisi. Tomēr vēl efektīvāk būs, ja šajās dienās centīsies rast tādu sadarbības modeli, ka partnerim nenāksies pieslīpēties taviem uzskatiem, bet jūs būsiet kā viens vesels. Panāc situāciju, kad ikvienā niansē – lūkojaties vienā virzienā. Planētu stāvoklis uzsver, lai neaizmirsti par saviem mīļajiem, kuriem šajā nedēļā var īpaši trūkt ne tikai tavas klātbūtnes, bet arī kāda padoma vai palīdzīgas rokas. Iespējams, saņemsi zvanu no kādas personas, kuru sen neesi saticis. Atrodi laiku tam, lai jūs beidzot atkal tiktos.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Ja tu savās profesionālajās izpausmēs pirms visiem citiem pamani kādu  lielisku priekšrocību, nebaidies to ātri izmantot savā labā. Zvaigznes norāda, ka tev noteikti nevajadzētu prātot par to, ko citi padomās par šādu tavu rīcību. Vai tu domā, ja kāda  priekšā būtu šāda lieliska izdevība, šī persona to palaistu vējā? Planētas uzsver, ka tev turpmākajās dienās ir jāaizmirst par pārmērīgu godīgumu, kas dažkārt mijas pat ar neveselīgu naivumu. Pastāvi par sevi, savām interesēm un vēlmēm. Atrodi savu vietu zem saules un pilnībā izbaudi panākumu saldo spozmi. Tomēr zvaigznes īpaši brīdina, lai šajā nedēļā esi uzmanīgs, kad tērē savus un ģimenes materiālos līdzekļus. Pat, ja tev šķiet, ka šajā tik nozīmīgajā dzīves sfērā viss ir vislabākajā kārtībā, neliela deva piesardzības nekad un nevienam nav nākusi par ļaunu.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētas uzsver, ka kāda persona no tavas pagātnes, ar kuri ļoti sen neesi redzējies, turpmākajās dienās varētu atkal atgriezties tavā dzīvē. Tomēr tas nebūt uzreiz nenozīmē, ka šai norisei būs vien pozitīvs pavērsiens. Iespējams, ka šis cilvēks tev asociējas ar to savas dzīves posmu vai daļu, ko jau sen biji nolicis atmiņas vistālākajos plauktos. Neļaujies nepatīkamu emociju gūstam, jo ir pagājis krietns laiks, kas viesis pamatīgas pārmaiņas tavā dzīvē. Tu vairs neesi tā persona, kura biji savā pagātnē. Visticamāk, šajā nedēļā izjutīsi radošu pacēlumu, lai īstenotu kādas dekoratīvās izmaiņas savā mājvietā. Tomēr planētu stāvoklis norāda, pirms realizē kādas ļoti kardinālas pārvērtības, labāk to apspried ar saviem ģimenes locekļiem. Tas palīdzēs izvairīties no kādu domstarpību attīstības, kā arī neļaus lieki iztērēt tavu radošo potenciālu. Zvaigznes uzsver, ka tu šajās dienās vari būt pārāk drosmīgs. Turi sevi grožos, lai šī pārmērīgā enerģija un alkas pēc riska, nesadedzina kādus tiltus aiz tavas muguras.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes uzsver, ka neviens tev nevarēs pārmest organizēšanas spēju trūkumu. Tomēr ļoti ticams, ka tu pats sajutīsi, ka tavi radošie un fiziskie spēki ir izsmelti, kas kādus darbus padarīs par ļoti sarežģītiem izaicinājumiem. Ir īstais brīdis, kad palutināt sevi ar kādu sen kārotu nodarbi vai lietu. Tāpat planētu stāvoklis norāda, ka ir piemērots laiks tam, lai rastu kompromisu kādā personīgā rakstura jautājumā, kādā niansē, kas traucē tev un partnerim attīstīt jūsu attiecības. Ja tev šis cilvēks ir ļoti īpašs un nozīmīgs,  pieliec visus spēkus un pūles, lai realizētu to. Par šādu notikumu attīstības gaitu priecīgs nebūs vien tavs partneri, bet arī tu pats iegūsi harmoniju un apmierinājuma sajūtu.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes uzsver, ka šajā nedēļā vari piedzīvot vainas sajūtu par to, ka bez iepriekšējas apdomāšanās  esi izteicis, ko tādu, kas ļoti aizvainojis tev tuvu cilvēku. Visticamāk, lai gan tevis sacītais, visticamāk, nebija domāts kā ļaunprātīgi pārmetumi, apkārt esošos tas var būt ļoti aizskāris un pat sāpinājis. Planētas norāda, ka tev turpmākajās dienās ir īpaši jācenšas piedomāt pie saviem vārdiem, lai izvairītos no šādu situāciju atkārtošanās. Ir pēdējais laiks mainīt savu domāšanas veidu,  apzinoties, ka ir jārēķinās ne tikai ar savām vēlmēm un skatījumu uz kādu procesa virzības pareizāko veidu, bet arī jārespektē citu cilvēku uzskati un jāņem vērā atšķirīgi argumenti. Nedēļas nogalē ļaujies patīkamai divvientulībai ar savu mīļoto cilvēku. Šis būs ideāls brīdis, kad no jauna piešķilt uguntiņu jūsu jūtu ugunskuram. Pat, ja kādam no jums šķita, ka liesmas strauji apdzisušas, visu būs iespējams vērts par labu. Protams, ar vienu nosacījumu, ka to vēlēsieties jūs abi.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Zvaigznes uzsver, ka tevi turpmākās dienas sagaida dažādi dzīves uzlabojumi, kas ienāks ikdienā gandrīz katru dienu. Tomēr planētas norāda, ka daudz kas būs atkarīgs no tevis, jo, lai notiktu izmaiņas, tās ir jāatzīst un jāļaujas tām. Tāpat šajā nedēļā tev ir jācenšas izrauties no savas pārlieku nopietnās čaulas. Ir īstais brīdis, kad koncentrēties uz dzīves nebēdnīgo un jautro pusi. Zvaigznes uzsver, lai esi īpaši gatavs ļauties lieliskām izklaidēm nedēļas nogalē, kad tevi sagaida ne tikai dažāda veida jautrība, bet arī satikšanās ar jauniem un visai interesantiem cilvēkiem. Šīs personas ne tikai ienesīs patīkamas vēsmas tavā ierastajai rutīnā, bet arī nodrošinās lielisku un dažādu profesionāļu loku, kuru padoms tev agrāk vai vēlāk var būt ļoti noderīgs.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētas norāda, lai turpmākajās dienās nebaidies īstenot dažādas iespējas savā profesionālajā sfērā. Ļoti ticams, ka apkārtesošie atzinīgi novērtēs tavas ambīcijas, centību un apņēmību. Šīm personām var patikt tavs rīcības stils, tomēr, lai viss noritētu gludi, tev pašam ir jānotic saviem spēkiem un spējām. Tieši tas būs pēdējais puzles gabaliņš, kas veidos lielisko kopainu. Zvaigznes tomēr brīdina, lai nesasteidz kādu atbildi, ja kāds tev iesaka alternatīvu veidu dažādu lietu attīstībai. Lai sniegtu gala atbildi, vispirms rūpīgi pārliecinies, ka šis jauninājums ir patiesi noderīgs un praktiski palīdzēs uzlabot kādas darbības.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes uzsver, ka tev šajās dienās  ir īpaši jāfokusējas un jābūt apņēmības pilnam, lai virzītos uz priekšu dažādās dzīves sfērās. Ļoti ticams, ka daudzi jautājumi, ko nāksies risināt šīs nedēļas laikā, būs kā sniegs uz galvas, pēkšņi un iepriekš  neplānoti. Tāpat ir īstais laiks, lai īstenotu dažāda veida izmaiņas tavos plānos, gan konkrētās darbībās, gan veidā, kā tu nosaki savas prioritātes. Uzlūko šo nedēļu kā testu, cik spējīgs tu esi veikt un īstenot nepieciešamās pārmaiņas. Tomēr daudzas nianses var izsist tevi no ierindas, būtiski satricinot pamatu zem kājām.  Ir jāatceras, ka, lai sasniegtu jaunas virsotnes, ir jāizkāpj no savas komforta zonas, mudinot uzņemties vairāk. Iespējams strīds ar kādu no ģimenes locekļiem, tomēr nestreb karstu, jo, lai gan sākotnēji var šķist, ka šīs personas mērķis bija aizskart un sāpināt tevi, patiesībā tās var būt maskētas rūpes un raizes. Ja tas ir nepieciešams, panāc solīti pretī, lai starp jums ātrāk nogludinātos kādi asumi. Planētas norāda, lai šajā nedēļā īpaši piesardzīgi izturies pret savu veselību.

 

 

 

Lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...