Klāt pirmā pilnā janvāra nedēļa! Uzzini, ko turpmākās dienas paredzējušas tieši tavam zvaigznājam. Vai esi gatavs jauniem piedzīvojumiem? 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ ģimenes dzīvē vari sagaidīt tādus patīkamus notikumus kā dzimšanas diena, vārda diena, saderināšanās, mazas kāzas vai citas norises. Gaidāma arī kāda svarīga ziņa vai notikums saistībā ar kādu tavu tuvinieku. Veiksmīga nedēļa tiem, kuri plāno doties braucienā pa dzimtenes ārēm. Labs laiks, lai uzsāktu jaunas darba attiecības citā pilsētā vai valstī. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem nāksies risināt dažādas problēmas, kas saistītas ar jaunākajiem ģimenes locekļiem. Šī nedēļa solās būt sevišķi grūta darbā ar bērniem un jauniešiem. Turpmāko dienu laikā var neveikties arī naudas lietās, jo pastāv iespēja sastapties ar finansiālām grūtībām un sarežģījumiem. Pēc palīdzības finanšu jautājumu risināšanā vari vērsties pie kāda no saviem ģimenes locekļiem.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šī būs dažādu lielisku, tev izdevīgu iespēju pilna nedēļa. Ja nefokusēsies tikai uz naudu un peļņas gūšanu, bet arī uz izaugsmes iespējām, veiksme būs tavā pusē. Bez šaubām, būs arī ienākumi. Iespējama svarīga satikšanās un komunikācija ar ārvalstu pārstāvjiem. Labvēlīga nedēļa darbā, biznesā, karjerā un izglītībā. Liela iespēja sastapt jaunus cilvēkus savā profesionālajā vidē. Gaidāma tikšanās, kas saistīta ar kādu meiteni vai jaunu sievieti, kā arī dāmas apciemojums no tava draugu vai ģimenes loka. Daiļā dzimuma šī zodiaka pārstāvēm jaunā nedēļa ir ļoti piemērota brīvdienām, atpūtai un aktivitātēm ārpus mājas svaigā gaisā. Kas attiecas uz finansēm – netiek prognozēti nekādi sarežģījumi un problēmas. Dažus iepriecinās ieņēmumi. Iespējams, būs izdevumi, kas saistīti ar zobārstniecību.

 
dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Īpašus notikumus darbā, mīlestībā, ģimenē vai sabiedriskajā dzīvē zvaigznes tuvāko dienu laikā nesola.  Sevišķu uzmanību pievērs visam, kas saistīts ar naudu un finanšu dokumentiem. Rūpīgi un detalizēti izvērtē ik vienu piedāvājumu, ko saņemsi. Šajā nedēļā var nākties uzņemties atbildību par kāda drauga vai mīļotā cilvēka finanšu problēmu atrisināšanu. Esi piesardzīgs – pastāv liela iespēja nonākt sarežģītā situācijā un saskarties ar grūtībām arī tev pašam. Neriskē un izvairies no azartspēlēm un tamlīdzīgām aktivitātēm. Iespējamas sarunas vai tikšanās, kas risinās dažāda rakstura problēmas un nepatikšanas. Tava kvēlākā šīs nedēļas vēlēšanās būs iespējami savlaicīgi un bez zaudējumiem tikt galā ar visām nepatīkamajām lietām.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ šajā zīmē dzimušie var sagaidīt kādu priecīgu notikumu, saistībā ar kādu bērnu vai jaunieti. Veiksme vai personīgas svinības var būt par pamatu kopā sanākšanai vai ballītei ārpus mājas. Esi ļoti uzmanīgs, kad izvēlies cilvēkus, ar kuriem plāno tikties. Var rasties domstarpības ar sarežģītām un jutīgām personībām. Iespējams, atšķirsies jūsu viedokļi par profesionāliem, sociāliem vai politiskiem jautājumiem. Vēža zvaigznājā dzimušajiem vīriešiem nelabvēlīgs laiks, lai iepazītos vai dotos uz randiņiem. Ja tomēr parādās šāda iespēja – uzmanīgi izvērtē un pārbaudi šo personu. Nesteidzies uzticēties. Vari apsvērt iespēju iegādāties vai pārdot kādu lietu. Pirms rīkojies, labāk rūpīgi apdomā katru soli. Ja nepieciešams, meklē padomu. Galvenais ir nerīkoties steidzīgi un jūtu uzplūdā.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ saņemsi jaunumus no tālienes, kas dos tev cerību realizēt savu profesionālo vai personīgo plānu. Iespējams, saņemsi ielūgumu vai dokumentu, kas saistīts ar tuvojošos ceļojumu. Labs laiks, lai dibinātu noderīgus, svarīgus un interesantus kontaktus ar citiem cilvēkiem. Pārdomas raisīs kāda attāli dzīvojoša zēna vai jaunieša dzīves notikumi. Tie var izraisīt sarunas starp jūsu tuviniekiem vai draugiem. Lauva zīmes pārstāvjiem  – vīriešiem – nāksies pieņemt kādu nesen piedzīvotu zaudējumu. Var izcelties strīds vai domstarpības ar kādu ģimenes locekli. Tam par iemeslu kalpos materiālās lietas – īpašumi, personīgās mantas, kopējie noguldījumi vai citas nianses.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Visā visumā šī nedēļa būs veiksmīga un izdosies pilnībā realizēt  visu, kas tika ieplānots. Labvēlīgs laiks tiesvedībai un juridisko jautājumu kārtošanai ar dažādām institūcijām. Vari saņemt kādu patīkamu, negaidītu pārsteigumu. Iespējams, gaidāms konflikts ar kādu vecāka gadagājuma vīrieti, kurš var arī nebūt tavs tuvinieks. Sievietes, kuras dzimušas Jaunavas zīmē, patīkami pavadīs laiku kopā ar dēlu vai mazdēlu. Šajā zvaigznājā dzimušajiem vīriešiem nāksies nopietnāk parūpēties par savu veselību. Ja rodas kādas bailes vai aizdomas, labāk konsultēties ar ārstu, lai saprastu, cik nopietna ir problēma. Saņemsi kādas ar veselību saistītas rūpes vai ziņas par kādu savu tuvinieku – vectēvu, tēvu vai radinieku no tēva puses. Nedēļai ritot, esi piesardzīgs finanšu jautājumos, saņemot naudu, parakstot līgumus bankā vai kredītiestādēs. Ja neesi par kaut ko drošs un pārliecināts, meklē iespēju konsultēties pie jurista.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ liksi lielas cerības uz kādu mājsaimniecības vai nekustamā īpašuma jautājuma atrisināšanu. Ļoti iespējama ar to saistītu dokumentu nokārtošana vai  īpaša piedāvājuma saņemšana. Svarīga loma materiālajos, mājsaimniecības un īpašumu darījumos būs citiem cilvēkiem. Tavā ģimenē gaidāms kāds pārsteigums, kas būs pamats lielām izmaiņām nākotnē. Iespējams, ka jebkuras izmaiņas ģimenē vai dzīvesvietas maiņa nāks par labu kādas senākas problēmas atrisināšanai. Izvairies no konfliktiem ar ģimenes locekļiem. Var gadīties, ka pateiksi lietas, kuras iepriekš turētas noslēpumā vai izpaudīsi nianses, kuras citādi atklātu kādu noslēpumu, kas varētu nākotnē saasināt attiecības starp jums. Izdevumi saistībā ar bērnu būs neplānoti, nevēlami vai saistīti ar kādām grūtībām vai neērtībām. Daži no šī zodiaka pārstāvjiem savukārt varētu saņemt naudu – kā dāvanu, stipendiju vai pabalstu.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī būs svarīga nedēļa. Gaidāmas gan personīga, gan profesionāla rakstura sarunas un vienošanās. Jaunu personīgo un profesionālo pazīšanos attīstība. Var gadīties piedzīvot negaidītas skumjas saistībā ar kādu sievieti un notikumiem viņas dzīvē. Iespējams, ka jutīsies vīlies kādas sievietes dota solījuma vai viltus cerības dēļ. Veltīsi laiku pārdomām par sarunu vai vēstuli, ko saņemsi no cilvēka, kurš dzīvo ārzemēs. Saņemsi svarīgu informāciju, kuru nepieciešams racionalizēt, novērtēt un izanalizēt, lai saprastu – tā ir tava priekšrocība vai gluži otrādi. Visā visumā šonedēļ rūpīgi uzraugi savu personīgo e-pastu vai dokumentus, kuri ietver kādas saistības.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šajā nedēļā piedzīvosi vairākus finansiālus darījumus un saistības ar Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm. Nav pamata bažām par ko nepatīkamu, līdz ar to tās būs vai nu ikdienišķas saistības vai kaut kas, kas ir tavās interesēs. Izvairies no pirkumiem ar akcijām un atlaidēm. Turpmākās dienas nebūs veiksmīgas šajā jomā un tu, visticamāk, izmetīsi naudu vējā, nekā iegūsi kaut ko. Sargā savas personīgās mantas un naudu, it īpaši publiskās vietās. Saņemsi kādus jaunumus ar novēlošanos vai kādu priekšlikumu, kurš vairs nav aktuāls. Līdz ar to jutīsies vīlies un noskumis. Šīs nedēļas laikā satiksi savus tuviniekus vai sanāksi mājās kopā ar ģimeni par godu kādam svarīgam notikumam. Tavā ģimenē gaidāmi vairāki interesanti notikumi, kuri ienesīs daudz prieka ikdienas dzīvē. Veiksme, panākumi vai kāds no mājiniekiem var kalpot par iemeslu mazām svinībām.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ šajā zīmē dzimušie būs devīgi pret saviem mīļajiem un meklēs veidus kā viņus iepriecināt. Būs daudz interesantu ideju, kā to izdarīt. Var nākties dārgi samaksāt par naudas iegūšanu no tuvinieka, klienta vai biznesa partnera. Piedzīvosi nelielus, brīnumainus notikumus, kuri parādīs, ka neesi aizmirsts. Atceries, ka katra diena pati par sevi ir svarīga. Nekādi negadījumi šajās septiņās dienās nav gaidāmi. Tu vari uzņemties nelielu svinību organizēšanu mājās ģimenes lokā. Jebkurā gadījumā tev būs iemesls priecāties un būt pateicīgam. Mežāža zīmē dzimušas sievietes iegūs iespēju realizēt kādu savu ideju vai projektu. Vīrieši gaidīs kādu lēmumu vai rīcību no kādas draugu lokā esošas personas.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Sagaidāmi patīkami jaunumi saistībā ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Mīlestības dzirksts var uzplaiksnīt tavā vai kāda tava ģimenes locekļa dzīvē. Tā var būt gan saderināšanās, gan laulības vai citi romantiski notikumi. Saņemsi solītu atbalstu vai materiālu labumu no vīrieša, kurš var būt nozīmīgs tavu vēlmju, plānu attīstībai un sasniegšanai. Šī būs nedēļa, kurā nodibināsi tuvus kontaktus un pazīšanās ar jauniem cilvēkiem. Dažkārt tu tieksies atteikt kāda uzmanību vai interesi, līdz tev būs iespēja šo cilvēku iepazīt. Svarīgi notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar kādu sievieti no tava draugu loka. Viņa būs ļoti emocionāla un var gluži kā orkāns izbrāzties cauri tavai dzīvei šo septiņu dienu laikā. Gan tavā personīgajā, gan biznesa vidē parādīsies jauni cilvēki. Laime un veiksme skars kādu tev tuvu bērnu, mazbērnu vai jaunieti no tavas ģimenes.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šajā nedēļā vari piedzīvot kādu īpašu notikumu savā ģimenē, lai nosvinētu kāda veiksmi vai panākumus konkrētā jomā. Šī ir labvēlīga nedēļa kāzām vai kopdzīves uzsākšanai. Īpaši interesantas turpmākās dienas gaidāmas Zivīm – sievietēm. Tavas attiecības ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm attīstīsies harmoniski, īpaši Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmju pārstāves var ieviest tavā dzīvē ko jaunu. Tevi var apciemot cilvēks, kurš saskaries ar nopietnām emocionālām problēmām vai likstām ģimenē. No ārpuses raugoties, citu kļūdas var būt viegli ieraugāmas, taču tiešā veidā būs grūti šo patiesību pateikt. Pastāv iespēja dzirdēt skumjas ziņas saistībā ar senāku mīlestību. Šajā zvaigznājā dzimuši vīrieši reaģēs pārsteidzīgi un dusmīgi uz kādiem jaunumiem vai piedāvājumu, nepārbaudot un neizpētot lietas būtību. Šī iemesla dēļ ieteicams izvairīties no konfliktiem turpmākās nedēļas laikā, lai vēlāk nav jānožēlo neapdomātā rīcība.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Iepriekšējais rakstsJauniešu kompānijai Tukumā svinības savā auto izmaksā tūkstošiem eiro
Nākamais rakstsInfektologs Dumpis pastāsta, kad Covid-19 situācija uzlabosies – VIDEO