Ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola šonedēļ, kad aizvadīsim pirmo pilno aprīļa nedēļu, un aizvien vairāk un vairāk gaisā un savās domās jutīsim īstu pavasari?

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ sastapsies ar negaidītām, tev labvēlīgām iespējām. Tie varētu būt papildus ienākumi vai peļņa, kas gūta no kāda finansiāla rakstura dokumenta, piemēram, līguma. Vīrieši virs 35 gadu vecuma varēs paļauties uz savu veiksmi. Saņemsi naudu pateicoties saviem pūliņiem, smagajam darbam, ģimenes saiknēm vai no personas, kas strādā juridiskā iestādē vai dzīvo citviet. Labs laiks, lai nodarbotos ar tieslietām, kas saistītas ar finansēm. Sekosi līdzi notikumiem kāda tuva drauga dzīvē. Tava mīļotā cilvēka draugs vai radinieks piepildīs tev izteiktu solījumu. Kāda zēna vai jauna vīrieša rīcība var sagādāt tev vilšanos vai nelielus naudas zaudējumus. Esi uzmanīgs un publiskās vietās sargā savus personas dokumentus un maku. Mīlas dzīvē var nākties saskarties ar sarežģījumiem, taču gaidāmi arī patīkami brīži. Nenosodi un neizdari steidzīgus secinājumus par iepriekš notikušu vai pašreizēju neuzticību.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Tev priekšā ir nedēļa, kurā sevišķi veiksmīgi ritēs profesionālās un biznesa sarunas, tikšanās, prezentācijas, intervijas u.c. Problēmas, ar kurām saskarsies ar savu otro pusīti būs nelielas, taču emocionālas. Tie, kuru bērns/ bērni  dzīvo citā pilsētā vai valstī, varētu izjust pārdzīvojumu dēļ esošā attāluma. Nepatikšanas darba vietā liks tev pieņemt vairākus nozīmīgus lēmumus, kā arī kalpos par iemeslu ilgstošām pārrunām un pārmaiņām. Profesionālajā ziņā gaidāms arī kāds patīkams jaunums, taču, neskatoties uz to, nāksies saskarties ar nesaskaņām vai tev nepatīkamu cilvēku konfrontācijām. Saņemsi zvanu vai apciemojumu no sievietes, kura dzīvo tālienē. Vērša zīmē dzimušām sievietēm nevajadzētu kalt lielus plānus un likt lielas cerības uz šo nedēļu. Notikumi ritēs savu gaitu, neatkarīgi no tavām vēlmēm un gaidām. Daudzi saņems svarīgus jaunumus vai piedāvājumu, kas ienesīs sajūsmu mājās un ģimenes dzīvē. Labvēlīgs laiks ceļošanai un ceļojumu plānošanai. Vīriešiem gaidāmas tikšanās, kuru laikā tiks apspriestas ģimenei vai darbam nozīmīgas tēmas. Viens no galvenajiem notikumiem šajā nedēļā būs saistīts ar kāda bērna izglītību vai karjeru.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šajā nedēļā daudziem nāksies pieņemt lēmumu un sniegt atbildi uz kādu iepriekš saņemtu romantisku piedāvājumu. Nāksies pievērst pastiprinātu uzmanību kādai radiniecei, kura dzīvo citviet. Gaidāms patīkams notikums mājās. Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem nedēļa solās būt visai aizņemta. Par spīti daudzajiem pienākumiem, būsi pacilātā noskaņojumā. Daļa uzsāks īslaicīgu, nepilna laika papildus darbu, lai gūtu vairāk ienākumus. Sievietes veltīs laiku iepirkumiem priekš mājas interjera, komforta vai izklaides. Nedēļas laikā gaidāma rezolūcija saistībā ar materiālām vērtībām vai nekustamo īpašumu. Iespējams, saņemsi dokumentu no bankas, nodokļu vai juridiskajām iestādēm. Veiksmīga nedēļa darbā, sevišķi tiem, kuru darbs saistīts ar ražošanu un tirdzniecību. Rūpīgi izvērtē jaunumus, informāciju un piedāvājumus, kurus saņemsi, lai izvairītos no maldināšanas un manipulācijām. Personīgu interešu vadīt sekosi līdzi jaunākajām tenkām un intrigām. Saņemsi negaidītas, nepatīkamas ziņas saistībā ar kādu cilvēku no tava ģimenes, draugu vai kolēģu loka. Nešķied naudu lietās, kurām ir apšaubāma kvalitāte vai, kuras tev patiesībā nav nepieciešamas. Sievietēm ieteicams izvairīties no kontaktēšanās ar svešiniekiem un ceļošanas uz nepazīstamām vietām.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ tavas gaidas un plāni galvenokārt būs saistīti ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Vēža zīmē dzimušie zēni un jaunieši nodibinās kādu jaunu draudzību vai nostiprinās jau esošo. Izvairies no svešiniekiem, kuri aizdomīgi daudz vēlas ar tevi kontaktēties, dod solījumus vai piedāvā pakalpojumus. Satiksi draugus vai citus sev nozīmīgus cilvēkus, lai pārspriestu tuvākajā nākotnē paredzētus notikumus. Pārsteigumi šajā nedēļā lielākoties būs patīkami un saistīti ar ceļošanu vai cilvēkiem no tālienes. Dažās ģimenēs veiksme karjerā, papildus ienākumi, prēmija vai apbalvojums būs iemesls svinībām. Izcelsies kāds konflikts vai spriedze saistībā ar naudu. Lai kāda arī būtu problēma, tās saknes stiepjas senā vai nesenā pagātnē. Tavs lēmums ļaut lietām atrisināties pašām no sevis nenesīs nekādus rezultātus. Izvairies no aizdevuma ņemšanas vai došanas. Nesaprašanās ar kādu vīrieti no tava ģimenes vai draugu loka kļūs pamanāma arī citu acīm. Īpaši sāpinātas var tikt gados jaunas sievietes, kuras izvēlēsies palikt nelokāmas savos lēmumos. Gūsi negaidītu peļņu, dāvanu vai apbalvojumu.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Nedēļas laikā saskarsies ar nelieliem sarežģījumiem, kas saistīti ar naudu, taču tie, visticamāk, nebūs dēļ naudas trūkuma, bet gan dēļ vajadzības rūpīgāk plānot budžetu. Tev priekšā ir vairāki nopietni izdevumi, kuriem nepieciešams iekrāt līdzekļus, lai izvairītos no problēmām. Saņemsi nepatīkamas ziņas saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti. Lielos vilcienos nedēļa būs veiksmīga un interesanta, it īpaši tad, ja tev būs gana daudz enerģijas un ambīciju, lai izmantotu katru izdevību un iespēju, ko šajās dienās saņemsi. Atrodi efektīvāko veidu, kā prezentēt savas idejas, sasniegumus, mākslas darbus u.c. Lauvas zīmē dzimušās sievietes apmeklēs kādu svarīgu notikumu, kura centrā būs tēvs, vectēvs, brālis vai cits vīrietis no ģimenes loka. Saņemsi jaunumus par saderināšanos vai uzaicinājumu uz kāzām no kāda vīrieša. Finanšu ziņā neveiksies spīdoši, taču lielam satraukumam nav pamata. Jutīsies vīlies kādā naudas jautājumā dēļ kāda ģimenes locekļa. Gaidāma sanākšana par godu kādam bērnam vai jaunumi par iestājušos grūtniecību vai mazuļa piedzimšanu.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa solās būs diezgan emocionāla, ja ļausi attiecībās ar apkārtējiem ienākt spriedzei. Problēmas ar mājiniekiem var padarīt tevi nervozu un izraisīt konfliktus. Daudzu plāni un gaidas šajā nedēļā nepiepildīsies. Centies nebūt pārlieku uzstājīgs un steidzīgs, lai izvairītos no nepatikšanām. Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Saņemsi vairākus negaidītus telefona zvanus, vēstules, e-pastus vai sūtījumus. Lielākie izdevumi būs saistīti ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. To iemesls būs svinības vai nepieciešamība iegādāties ko jaunu. Saņemsi patīkamus jaunumus vai ielūgumu uz sanākšanu, svinībām saistībā ar kādu meiteni. Esi gatavs uzņemt ciemiņus mājā vai doties ģimeniskā izbraucienā, kas var izmaksāt diezgan daudz, taču vari būt drošs, ka gūsi neaizmirstamas, spēcīgas un pozitīvas emocijas. Gaidāms pārsteigums, kurš dos tev cerību vai kā citādi būs tev sevišķi nozīmīgs. Par negaidītiem pavērsieniem parūpēsies cilvēki, kuri dzīvo citviet.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ tavi pienākumi un ekspektācijas galvenokārt būs saistītas ar kādu grūtniecību, bērna piedzimšanu vai paša bērniem un mazbērniem. Daudzus iepriecinās jaunumi finanšu jomā, finansiāla rakstura dokuments vai līgums. Diemžēl, gaidāmi skumji jaunumi saistībā ar kādu tavu paziņu. Nedēļas laikā iesaistīsies sarunās un diskusijās par savu nākotni, pozīciju, plāniem, kas tevi uztrauc. Esi nopietns, atbildīgs, reālistisks un saglabā objektivitāti. Zvaigznes sola veiksmi un panākumus tava mīļotā cilvēka profesionālajā dzīvē. Būsi spējīgs rast risinājumu vai saņemsi palīdzību no citiem atrisināt bērna vai mazbērna veselības problēmas. Par sevi liks manīt nekustamā īpašuma problēmas kāda tava drauga vai kaimiņa dzīvē, kuras kaut kādā mērā skars arī tevi. Gaidāma svarīga, atmiņā paliekoša tikšanās vai sanākšana. Iespējams, tiksi uzaicināts ciemos pie kāda tuvinieka vai drauga.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šajā nedēļā gaidāmi dažādi notikumu pavērsieni saistībā ar naudu, maksājumiem, kredītiem u.c. Iespējami izdevumi par kāda tavu vai tava tuvinieka ārstēšanos un terapiju. Skorpiona zīmē dzimušām meitenēm un sievietēm nedēļa būs spriedzes pilna, taču daudzsološa. Daži saņems naudu no personas, kura dzīvo citviet. Raizes sagādās nepatīkami jaunumi par kādu notikumu tev zināmas sievietes vai sieviešu dzīvē. Iespējams, apstākļu spiestam, uz laiku nāksies pārtraukt attiecības vai draudzību ar kādu sievieti dēļ. Atklāsies dažādi pārsteidzoši jaunumi, kas ietekmēs tavu personīgo un profesionālo dzīvi. Tie nenesīs nekādus zaudējumus, taču var sagādāt emocionāli sarežģītu laiku. Sievietēm gaidāma saruna, kuras rezultātā tiks pieņemts negaidīts lēmums, ideja vai plāns. Vīrieši vairāk laika vēlēsies pavadīt ar saviem tuviniekiem.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ daudziem gaidāma tikšanās ar jurisprudencē strādājošu cilvēku, saistībā ar kādu dokumentu vai vienošanos. Negaidīti atradīsi to, ko biji nozaudējis, atdosi iepriekš paņemtu aizdevumu u.c. Strēlnieka zīmē dzimušie vīrieši saņems negaidītas ziņas, ielūgumu vai piedāvājumu. Kaut kas liks veikt pārdomas par pēdējo mēnešu notikumiem. Gaidāms pārsteigums saistībā ar kbērnu – tevis paša vai kādu no ģimenes loka. Daudzus iepriecinās gūtie ienākumi. Kādas ģimenes lokā esošas sievietes rīcība izraisīs dažādas nesaskaņas un konfliktus. Sievietēm pastāv iespēja saskarties ar sarežģījumiem mājās. Konflikta rezultātā var tikt atrisinātas neskaidrības un pretrunas, taču ne vienmēr. Labvēlīgs laiks, lai risinātu nelielas materiālās problēmas un finanšu jautājumus sev un citiem.Saņemsi ielūgumu uz sanākšanu vai pēkšņu apciemojumu mājās.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no veciem parādiem un problēmām. Būsi spējīgs atrisināt finansiāla rakstura jautājumus un kavētus maksājumus. Konflikti šīs nedēļas laikā izvērtīsies riņķa dancī, tādēļ labāk izvairies no tiem. Labvēlīgs laiks Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm, it īpaši tām, kuru plāni un ambīcijas saistītas ar ģimeni vai laulību. Veiksmīga nedēļa, lai saderinātos, salaulātos, tiktos ar ģimenes locekļiem un apliecinātu savu mīlestību pret mīļotajiem cilvēkiem. Gaidāmi notikumi, kas saistīti ar bērna piedzimšanu vai grūtniecību. Raizes sagādās attiecības ar draugiem vai dzīvesbiedriem. Atklāsies senas intrigas, neslavas celšana vai cita negatīva, pret tevi vērsta rīcība. Zvaigznes sola veiksmi darbā un izglītībā tiem, kuri studē. Gūsi iespēju saņemt labāku atalgojumu, pateicoties labi padarītajam darbam. Nāksies pieņemt lēmumu par finanšu investīcijām savā biznesā, veikt pārrunas par konkrēta darba samaksu u.tml.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šajā nedēļā gaidīsi kādu zvanu, jaunumus vai finansiāla rakstura dokumentu, kuru saņemsi no cilvēka, kurš dzīvo citviet. Daudzi, sevišķi Ūdensvīra zīmē dzimušās sievietes, baudīs labumus, ko spēj sniegt nauda un materiālās lietas. Mājās gaidāms kāds svarīgs notikums vai saruna. Vīriešiem pastāv iespēja saņemt nelielu, negaidītu papildus peļņu. Mīlas dzīvē veltīsi laiku nākotnes plānu apspriešanai. Nedēļa atspoguļos tavus nākotnes plānus un iepriekš dotos solījumus. Vīrieši saņems izdevīgu un retu iespēju, kas ietekmēs dažādus dzīves aspektus un, uz kuru būs nepieciešams pienācīgi un ātri reaģēt, lai to nepalaistu garām. Sievietēm nāksies ar milzu precizitāti vairāk pievērsties darbam, profesionālajiem un biznesa pienākumiem. Iespējams, pieņemsi lēmumu saistībā ar dzīvesvietu, īpašumu, pārmaiņām mājās u.c. Sekosi līdzi kāda tuvinieka vai drauga laulības šķiršanai. Sarunas un notikumi lielākoties būs saistīti ar mantojumu, vecāku vai citu tuvinieku īpašumu, apdrošināšanu u.c.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šī nedēļa tev būs nozīmīga dēļ spējas atrast risinājumu kādai sarežģītai situācijai vai problēmai savā dzīvē. Iespējams, lietas virzīsies lēnāk, kā vēlies, taču atceries, ka katrai problēmai būs savs risinājums, lēmums un iznākums. Atsevišķās reizēs efektīvu rezultātu var sniegt konflikti, taču tikai tad, ja to iemesli ir pamatoti. Pretējā gadījumā zaudētāji būs visi. Lieldienu brīvdienās gaidāmi lielāki, taču plānoti izdevumi un, tev par pārsteigumu, arī ienākumi. Gados jaunākiem Zivju zīmes pārstāvjiem zvaigznes sola dažādus īpašus brīžus kopā ar draugiem un tuviniekiem. Dažiem brīvdienās būs pirmā tikšanās ar savu jau pieaugušo bērnu otrajām pusītēm. Nedēļa būs pilna ar priecīgām ziņām un notikumiem saistībā ar ģimeni, tavu materiālo un finansiālo stabilitāti. Saņemsi jaunumus par svarīgu notikumu tava ģimenes locekļa dzīvē no kāda, kurš dzīvo netālu. Iespējams, tie būs saistīti ar bērnu. Pārsteigumiem pilns laiks jaunajiem vecākiem.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas! 

 

Iepriekšējais rakstsAlūksnes kultūras centru šokē novērošanas kameru ieraksts – VIDEO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. aprīlis