Maijs ar pilnu joni iesācies, nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās nākamajai nedēļai sola tieši tev.

 

Auns

Šīs nedēļas laikā tev būs vairāk saistību un uzdevumu profesionālajā jomā, taču izmaiņas un/vai jauninājumi darbā vai mācību iestādē attīstīsies labi un bez lieliem traucējumiem. Tu vēlēsies vairāk uzmanības pievērst attiecībām ar cilvēkiem, iespējams, noskaidrojot kādus neatrisinātus jautājumus. Tagad varēsi šīs lietas nokārtot vieglāk un gūt pozitīvākus rezultātus. Svarīgi būs arī ar mājsaimniecību saistīti uzdevumi, tāpēc pavadīsi vairāk laika, rūpējoties par īpašumu, kas tev pieder vai, par ko esi atbildīgs. Šajā nedēļā veiksmīgi var atrisināties lietas, par ko pēdējā laikā biji noraizējies. Var gadīties interesantas iespējas vai piedāvājumi. Šīs nedēļas notikumu dinamika liks domāt par svarīgu lēmumu pieņemšanu. Izvairies no maldināšanas un/vai ilūzijām par lietām, ko ļoti vēlies, bet saproti, ka šobrīd to nevari iegūt, sasniegt. Šīs nedēļas beigās sapratīsi, ka notikumi palīdzējuši tev virzīties no viena attīstības punkta uz citu – ģimenes, darba vai privātajā jomā.

 

 

Vērsis

Šonedēļ iespējami daudz un dažādi pasākumi, kas būs saistīti ar tev tuviem cilvēkiem. Ne viss šajās dienās attīstīsies saskaņā ar tavām vēlmēm, un tas padarīs tevi nervozu, nepacietīgu, iespējams, pat neprognozējamu savās reakcijās. Esi uzmanīgs saistībā ar savām privātajām mantām – sargi tās no ziņkārīgiem cilvēkiem, tāpat uzmani, lai nepiederošas personas nepiekļūst taviem e-pastiem un sociālajiem tīkliem. Iespējams, tevi pārņems kādas īpašas cerības, taču nevajadzētu neko sasteigt, esi pacietīgāks šo lietu organizēšanas un realizēšanas procesos. Var gadīties, ka par kāda notikuma attīstību tev nepavisam nebūs skaidrības, taču šajā situācijā būs nepieciešams dot sev vairāk laika un nebaidīties no secinājumu izdarīšanas. Iespējami arī dažādi pārsteigumi tavā privātajā dzīvē. Ģimenē vai profesionālajā darbībā ļoti noderīga šonedēļ būs sieviešu klātbūtne, tas nozīmē, ka varēsi saņemt noderīgu padomu vai palīdzību. iespējams, būs grūtības kādā brīdī pieņemt realitāti vai īstenot kaut ko. Taču atceries – tavs garastāvoklis ir un būs pilnībā atkarīgs tikai no tevis paša.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ tev nāksies rūpīgi pārdomāt kāda ģimenes locekļa vai kolēģa doto padomu. Ticam, ka privātajā dzīvē problēmas palielināsies. Tu nevarēsi paļauties uz citu cilvēku palīdzību, tāpēc koncentrēšanās un mobilizācija no tavas puses būs ļoti svarīga, lai tu spētu gūt panākumus. Nesatraucies, ja tavas cerības uz konkrētiem notikumiem šonedēļ negūs panākumus, pat, varētu teikt, tajās neveidosies nekādas būtiskas izmaiņas. Esi uzmanīgs ar solījumiem vai padomiem, ko saņem no apkārtējiem cilvēkiem. Šonedēļ gaidāmi arī interesanti pārsteigumi, kas parādīs tev jaunas iespējas vai mainīs tavus plānus, līdz ar tiem arī labvēlīgākas iespējas uz attīstību. Skumji brīži var rasties saistība ar viegliem veselības traucējumiem vai iepriekš bijušas/ielaistas slimības attīstību. Tā rezultātā iespējamas sentimentālas sajūtas saistībā ar tavu pagātni un cilvēkiem, kuri vairs nav ar tevi. Šī solās būt labvēlīga nedēļa ceļojumiem un visam, kas saistītd ar cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētās vai valstīs. Ja šonedēļ ceļosi, piedzīvosi visai dažādu emociju gammu saistībā ar cilvēkiem, kurus satiksi. Kopumā – mācies no savām kļūdām un neuztver visu saasināti.

 

 

Vēzis

Šonedēļ tev nāksies uzņemt, apstrādāt un uzkrāt daudz informācijas. Dažos gadījumos tā būs saistīta ar tavu privāto dzīvi, ģimeni un attiecībām, taču lielākoties visa saņemtā informācija un tās apmaiņa būs saistīta ar tavu profesionālo un sociālo dzīvi. Šonedēļ vairāk vajadzētu izrādīt savu iniciatīvu dažādās jomās, kas saistītas ar svarīgiem sabiedriskiem notikumiem, debatēm un citiem līdzīgiem jautājumiem. Pievērs uzmanību svarīgiem finanšu dokumentiem un līgumiem. Daudzi Vēži gūs ienākumus no dažādiem avotiem. Esi piesardzīgāks saistībā ar jauniegūtiem paziņām un cilvēkiem, kuri pēkšņi vēlas tev tuvināties. Apjukumu tevī var izraisīt šonedēļ saņemtas ziņas par kādu tev zināmu cilvēku. Šonedēļ lielāku uzmanību pievērs arī savai veselībai, nepieciešamības gadījumā konsultējoties ar savu ārstu. Neielaid un neatstāj bez uzraudzības kādu veselības problēmu. Varēsi veikt uzlabojumus savā mājsaimniecībā, kas, visticamāk, būs tie, ko jau sen ceri paveikt, bet līdz šim tas ne par ko nav izdevies. Raugies nākotnē ar lielāku optimismu!

 

 

Lauva

Šonedēļ tev vajadzētu pievērst uzmanību savām finansēm, iespējams, būs nepieciešama pārplānošana un reorganizācija, ņemot vērā izmaksas, kas plānotas vasarā. Ir piemērots laiks, lai meklētu iespējas papildu peļņas gūšanai. Šonedēļ solās būt arī interesanta pieredze darba vietā, kas, ticams, mainīs tavas attiecības ar kolēģiem vai darba devējiem. Izvairies no komentāriem par cilvēkiem, kuri ir tev apkārt, jo vēlāk var nākties iekulties nevajadzīgās intrigās šo komentāru dēļ. Šajā nedēļā ar interesei varēsi vērot notikumus kāda zēna vai jauna vīrieša dzīvē. Ģimenes lietās viss atrisināsies bez traucējumiem un pārsteigumiem. Iespējams, tieši šobrīd būs pietiekami daudz informācijas vai resursu, lai veiktu dažus svarīgus lēmumus vai apspriestu nākamo mēnešu plānus. Kopumā šī solās būt visai interesanta nedēļa, kas dos tev iespējas attīstīties, pozitīvi attīstīt savus plānus un uzdevumus. Varēsi gūt pozitīvu enerģiju gan no pozitīviem cilvēkiem, gan no dabas. Nevajadzētu iesaistīties nekāda veida konfliktos, jebkurš spiediens no tavas puses šobrīd ne pie kā laba nenovedīs.

 

 

Jaunava

Tev vajadzētu nopietni ieklausīties tajā, ko tev teiks draugs vai ģimenes loceklis. Neskrien pa priekšu laikam, nepieņem pārsteidzīgus lēmumus. Iespējams, vēl šonedēļ nespēsi līdz galam atrisināt kādas ieilgušas rūpes, bažas, kaut kas traucēs rast risinājumu. Interesanta pieredze gaidāma mīlas jomā, te lietas attīstīsies, taču, iespējams, atšķirīgi no tavām vēlmēm, tiesa – tik un tā tas viss solās būt tev labvēlīgs. Lai nu kā, pat tad, ja tavas emocijas būs ļoti lieliskas, pacenties izvairīties no krišanas eiforijā. Kopumā tavā personīgajā dzīvē notikumi šonedēļ risināsies ļoti interesanti, tu gūsi pozitīvu pieredzi. Dod sev laiku šīs emocijas vispirms izdzīvot iekšēji un tikai tad paziņo labos jaunumus citiem. Šīs nedēļas laikā saņemsi naudu no dažādiem avotiem un/vai gaidi paziņojumu par naudu. Šajā nedēļā gūtie panākumi, visticamāk, būs stabili un ilglaicīgi. Ticams, ka šīs nedēļas notikumi, ja pat tev nešķitīs nekas īpašs, būs ļoti svarīgi tavai nākotnei. Nenovērs uzmanību no savām svarīgākajām lietām. Jaunām paziņām būs misija, ko tev nevajadzētu ignorēt. Visticamāk, jaunā iepazīšanās atspoguļosies tavā profesionālajā dzīvē.

 

 

Svari

Šonedēļ tev būs jāiesaistās dažādu problēmu risināšanā. Tās var attiekties uz māju, piemēram, saistībā ar remontu vai citiem uzlabojumiem, neatkarīgi no tā, vai tās saistās ar jauna mājokļa izvēli, pārcelšanos vai esošo dzīves vietu. Šīs nedēļas laikā tu vari būt atkarīgs no kādas ģimenes locekles darbībām. Tavas cerības šajā nedēļā, visticamāk, tiks realizētas bez sarežģījumiem un tieši tā, kā tu vēlies. Kopumā šī nedēļa drīzāk būs produktīva, nekā sagādās tev liekas rūpes un raizes. Vari izmēģināt savu veiksmi spēlē vai loterijā, tiesa, tikai vienreiz. Paļaujies uz savu intuīciju. Šī nedēļa būs izdevīga ceļošanai un plānu īstenošanai, kas saistīti ar cilvēkiem vai iestādēm citā pilsētā vai valstī. Dinamiskākas būs attiecības ar cilvēkiem no tālākām vietām. Uzmanies no svešiniekiem, kuri pēkšņi sākuši izrādīt pastiprinātu interesi par tavu privāto dzīvi vai darbu. Uzmanīgi atbildi uz jautājumiem, neatklājot savus plānus un/vai noslēpumus. Laba nedēļa, lai stabilizētu ģimeniskās attiecības.

 

 

Skorpions

Šajā nedēļā tev būs vajadzīga lielāka griba un pacietība ikdienas uzdevumu un saistību pildīšanā. Izvairies no panikas vai stresa stāvokļa, jo šādās situācijās sastrādātas lietas būs grūti labot. Šī nedēļa no vienas puses var būt diezgan atkarīga no tevis, bet no otras puses tā sniegs tev jaunas iespējas, ja vien pratīsi tās saskatīt un izmantot, tas dāvās patīkamu pieredzi. Šī nedēļa kļūs par pamatu vairākām svarīgām sarunām, sanāksmēm vai lēmumu pieņemšanai. Piemērots laiks, lai apmeklētu ģimenisku pasākumu, kas saistīts ar kāzām, dzimšanas dienu vai citiem svētkiem. Šajās dienās varēsi veiksmīgi organizēt un sagatavoties savu vasaras plānu realizēšanai vai kādam konkrētam svarīgam notikumam. Kāds īpašs notikums dos tev atkal cerības par kaut ko, kas jau tev šķita pagājis, beidzies vai zudis. Var rasties arī dažādi konflikti, kas tevi nogurdinās garīgi un nekāda veida izdošanos vai panākumus nesola. Tāpēc tas, vai tu ļausi šādai spriedzei ienākt savā dzīvē, tagad būs pilnībā atkarīgs no tevis. Iespējama kāda finanšu dokumenta vai naudas saņemšana.

 

 

Strēlnieks

Ticams, ka šonedēļ tu nebūsi visai apmierināts ar sevi. Tas būs vai nu tāpēc, ka tev būs vairāk darba, nekā fiziski spēj padarīt, vai arī tas būs saistīts ar kādu solījumu, taču sapratīsi, ka nav iespēju to izpildīt. Iespējams, tevi traucēs arī ziņas, kas būs saistītas ar kādu no taviem vecajiem draugiem vai paziņām. Izmaiņas vai zaudējumi, kas tev būs šobrīd, būs daļa no tavas dzīves pārejas procesa uz jaunu posmu, kurā dažām vecajām attiecībām vai aktivitātē vairs nebūs vietas. Šobrīd nevajadzētu ignorēt veselības problēmas tikai tāpēc, ka nav laika. Ja ir kas tāds, kas tevi satrauc, uzticies savam ārstam, lai izvairītos no liekām problēmām. Būs grūta, bet godīga saruna ar vīrieti, ar kuru tu kopā strādā vai arī jūs saista kādas personiskas lietas. Tas, ko tu dzirdēsi un teiksi, noteiks to, kādu lēmumu pieņemsi šonedēļ. Iespējams pārsteigums saistībā ar uzaicinājumu vai ieteikumu par kaut ko, kas līdz šim nekādi neietilpa tavos nākotnes plānos. Gaidāma arī patīkama saruna ar kādu vecu draugu vai paziņu. Šonedēļ būsi ieinteresēts vairāk domāt, bet mazāk rīkoties, jo kaut kādu iemeslu dēļ baidīsies kļūdīties, izdarot nepareizu lēmumu. Šonedēļ gaidāmi arī interesanti pārsteigumi. Svarīgas būs attiecības ar vīriešiem, jo no viņiem saņemsi svarīgu palīdzību, lai varētu īstenot savas vēlmes, plānus. Šī nedēļa iezīmē arī svarīgu notikumu, kas būs saistīts ar radinieku vai draugu.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ lielāku uzmanību vajadzēs pievērst dažādām finanšu lietām. Ja gribēsi gūt lielākus ieņēmumus, tev vajadzēs domāt par labāk atalgota darba meklēšanu vai arī jāiesaistās sarunā ar priekšniecību par algas palielināšanu. Šī nedēļa tev solās būt finansiāli izdevīga, ja vien būsi lojāls savās darbībās un rīkosies godprātīgi. Pretējā gadījumā zaudējumi un/vai nonākšanas neparedzētās situācijās garantētas. Šī nedēļa būs svarīga tavai attīstībai darba vietā vai mācību iestādē. Iespēja gūt lielākus panākumus vai iesaistīties jaunās lietās, kas prasīs apmācības laiku, detalizētāku izklāstu un tamlīdzīgas lietas. Dažas ziņas, kas būs saistītas ar bērniem vai jauniešiem, sniegs tev spilgtu emociju buķeti. Tev pašam arī būs vēlme vairāk laika pavadīt kopā ar jauniem cilvēkiem, neatkarīgi no tā, cik gadu ir tev pašam. Pievērs uzmanību juridiska rakstura lietām un dokumentiem. Piemērots laiks, lai iegādātos dažādas jaunas personiskās mantas, mēbeles, veiktu uzlabojumus interjerā vai iegādātos jaunu sadzīves tehniku.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ neļauj nevienam manipulēt ar sevi un savu viedokli par lietām. Tev ir stingra pārliecība un tādai tai arī jāpaliek. Protams, uzklausi arī otras puses argumentus. Sargies no meļiem, liekuļiem un pielīdējiem. Faktu, ka kāds ir iekārojis tavu vietu vai kādas privilēģijas, uzņem ar piesardzību, bet ne agresiju vai nežēlību. Jaukākie mirkļi, ko šonedēļ piedzīvosi, būs saistīti ar tavu mīlas dzīvi un cilvēkiem, kuru tu mīli. Kāda Zivtiņa var iepeldēt jaunos mīlas ūdeņos, turklāt izskatīsies, ka otra puse to uztver ļoti nopietni. Šonedēļ gaidāmas daudz un dažādas tikšanās ar visdažādākajiem cilvēkiem. Tu izvēlēsies biežāk laiku pavadīt ārpus mājas, nevis aicināt viesus pie sevis. Gatavojies izdevumiem, kas saistīti ar kādu tev tuvu jaunu sievieti vai meiteni. Daudzas no lietam, kurās esi iesaistījies, pozitīvus rezultātus dos tikai pēc ilgāka laika, tādēļ nezaudē drosmi un pacietību. Nebūtu pareizi mēģināt visu panākt nekavējoties, jo var neizdoties nekas no plānotā. Turklāt tas var novest pie kļūdām un zaudējumiem. Kāds tuvs draugs vai radinieks uzaicinās pievienoties neparastā ceļojumā, kas dos neaizmirstamas emocijas.

 

 

Zivis

Zivīm šī būs nedēļa, kurā ieguldīsiet visu savu enerģiju, lai realizētu savas ieceres. Pozitīva rezultāta gadījumā tavas ģimenes dzīve un karjera var ievērojami mainīties. Dažādi apstākļi un cilvēki palīdzēs šajā procesā, kas nodrošinās pozitīvu noskaņojumu. Daži notikumi gan var likt pārvērtēt dzīvi, tomēr tās vērtību tu apzināsies vēl labāk. Kāds cilvēks šonedēļ tev pievērsīs īpašu uzmanību un tu sapratīsi, ka tev tas šķiet patīkami. Aizvadi turpmākās septiņas dienas saskaņā ar sevi, pret visu attiecies pozitīvi, stiprini sev svarīgas attiecības. Par sevi atgādinās reiz bijuši notikumi un cilvēki, kuri bijuši tajos iesaistīti. Iespējams, uzpeldēs nepatīkamas atmiņas par sarežģītu pieredzi. Nekad neaizmirsti kas esi un no kurienes nāc, bet vienlaikus lūkojies uz priekšu. Atrodi laiku, lai godinātu sev tuvo cilvēku piemiņu, kuri vairs nav starp mums. Veiksmi šonedēļ atradīsi tieši tur, kur tā būs nepieciešama, nevis tur, kur tu to vēlēsies. Tev palīdzēs, stimulēs un aizsargās, atkarībā no situācijās un vajadzībām. Šīs nedēļas veiksmes būs tavu pūļu un optimisma rezultāti. Ja nedēļas beigās tomēr paliec tukšā, vainu meklē sevī un savā attieksmē vai noskaņojumā pret lietām.

 

 

Lai skaista tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....