Nu, ko? 2021. gada pēdējais mēnesis jau tūlīt ir klāt. Adventes laiks sācies 28. novembrī, gaidām Ziemassvētkus un gaišāka laika iestāšanos. Nāc, aplūko, kāds šis mēnesis solās būt tieši tev!

 

 

Auns

Decembrī var nākties vairākkārt sastapties ar jautājumiem un situācijām, kas daudz nopietnāk būtu jāpārbauda, pirms jebkādas rīcības. Iespējamas negaidītas veselības problēmas, kas liks domāt par tavu dzīvesveidu. Iespējams, kāda sieviete no tuvāko radu vai draugu loka dosies strādāt uz kādu citu vietu vai pārcelsies uz dzīvi citā pilsētā savas ģimenes dēļ. Iespējams, grūtības radīs kāda konkrēta cilvēka Ziemassvētku vai Jaungada dāvanas izvēle. Iespējama vilšanās par kādu saņemtu dāvanu. Piedzīvosi jaukus un aizraujošus mirkļus, kas saistīti ar taviem bērniem vai mazbērniem, viņu ceļojumiem vai citiem interesantiem piedzīvojumiem. Daudzi Auni dosies ceļā kopā ar bērniem, gūstos lielisku pieredzi. Iespējams kāds nepatīkams notikums gadīsies ar kādu zēnu vai jaunieti, taču šobrīd nav zināms, kā precīzi tas ietekmēs tevi. Aunu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var nākties piedzīvot vilšanos saistībā ar dažādām cerībām. Zināmas grūtības radīsies arī Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, visticamāk, tās būs saistītas ar noteiktu darbību un/vai lēmumu kavēšanu.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, iespējams, tavas cerības, kas saistītas ar decembri, izrādīsies pārāk nereālas. Tas solās būt jo īpaši jautājumos, kas saistīti ar naudu. Labāk rīkojies ar tiem līdzekļiem, kas tev reāli ir, nekā plāno, ko darīsi, kad saņemsi, piemēram, nākamo algu, jo šīs vīzijas var novest pie pamatīgas vilšanās. Šomēnes solās būt vairāk komunikācijas ar cilvēkiem – tuvākiem un tālākiem. Iespējams, saņemsi ieteikumus vai uzaicinājumu uzsākt uzņēmējdarbību. Dažādās sanāksmēs uzzināsiet daudz noderīgas informācijas. Ja plāno veikt kādu konkrētu darbu mājoklī, piemēram, remontēt kaut ko – tas noteikti sola izdošanos. Tavas ģimenes lokā esoša cilvēka jaunais darbs vai uzņēmējdarbības uzsākšana būs iemesls priekam. Lielisks laiks, lai iegādātos jaunu mājokli vai pārceltos dzīvot citviet.  Šomēnes satiksi jaunus cilvēkus un izveidosi jaunas pazīšanās, kas, iespējams, lielu lomu spēlēs nākamajā – 2022. gadā. Panākumu gūšana iespējama, pateicoties cilvēku, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs, palīdzībai. Vēršu sievietēm, kuras ir jaunākas par 35 gadiem, var rasties emocionāla rakstura problēmas un pārpratumi.

 

 

Dvīņi

Decembrī tev būs svarīgi plāni, kas saistīti ar darbu, tāpēc centies darīt labāko, ko spēj. Tiks ieviestas izmaiņas, kas radīs cerības, ka nākotnē tu varētu gūt labākus rezultātus un uzlabot ienākumus. Iespējama naudas vai dāvanas saņemšana no citas pilsētas vai pat valsts. Veiksmīgi spēsi organizēt dažādus finanšu darījumus. Iespējams arī ceļojums vai viesošanās pie draugiem vai radinieki, kuri pēc ilgāka laika tevi būs uzaicinājuši ciemos. Iespējams arī ar darbu vai biznesu saistīts ceļojums. Iespējams, saņemsi jaunu informāciju, kas nebūs gluži tāda, uz kādu biji cerējis, var gadīties, ka tas nesīs vilšanos. Konflikts tavās mājās vai ar radinieku liks tev domāt par nepieciešamajām izmaiņām jūsu komunikācijā vai kopējās attiecībās. Šomēnes tavās mājās spriedzes būs tik daudz, lai tu sāktu labot savas kļūdas un maldus. Iespējams, savās kļūdās un nepatikšanās tevi iesaistīs arī tavi draugi, taču tev nevajadzēs iejaukties šajās situācijās, bet gan piedāvāt savu atbalstu, sapratni. Mīlas attiecībās var rasties pārpratumi, kas virzīs tās gan labvēlīgā, gan ne tik labvēlīgā gultnē. Šomēnes emocionāli visnestabilāk jutīsies Dvīņu sievietes, kuras ir jaunākas par 35 un Dvīņu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem.

 

 

Vēzis

Šomēnes tev vajadzēs ievērot savu bērnu vai jauno ģimenes locekļu vēlmes. Emocionālas problēmas radinieku dzīvē var radīt diezgan sarežģītas situācijas, kad plāni un saistības kļūs diezgan neskaidras. Jaunu cilvēku klātbūtne tavā ģimenē vai svešinieku apmeklējums tavā mājoklī var būt dažādu jaunu lēmumu pieņemšanas, plānu un izmaiņu veikšanas izraisītājs. Interesanti mirkļi var saistīties par un ap radinieku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zvaigznājā. Veselības problēmas var piedzīvot kāds no taviem tuvākajiem draugiem vai radiniekiem. Daži Vēži var saņemt nepatīkamu informāciju, kas saistīta ar cilvēku, ar kuru bijusi cieša saistība pagātnē. Jaunas draudzības dzirkstele var uzšķilties šomēnes un strauji attīstīties nākamā gada laikā. Saudzē to! Radīsies nepamatoti vai pārsteidzīga lēmuma radīti izdevumi. Decembris solās būt īpaši aizraujošs un produktīvs Vēžu sievietēm virs 35 gadu vecuma un jauniem Vēžu vīriešiem.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, decembris sniegs tev dažādus gaidītus un negaidītus ar ceļošanu vai ar no tālienes esošiem cilvēkiem saistītus notikumus. Tev būs iespējams piedzīvot patīkamas emocijas un vienmēr būs kaut kas vai kāds, kurš spēs tevi iepriecināt, pārsteigt. Tavi ģimeniskie plāni attīstīsies tieši tā, kā biji cerējis. Tas jo īpaši attiecas uz dažādām izmaiņām. Decembris solās būt izdevīgs mēnesis, lai veidotu ģimeni vai pabeigtu kādus ar ģimeni saistītus uzdevumus, nokārtotu dokumentus. Šogad Lauvas zīmes jaunie pārstāvji spēs gūt ļoti labus panākumus darbā vai praksē. Jauni cilvēki savā darbavietā atsvaidzina atmosfēru un rada dažādas emocijas vai pārmaiņas. Šajā mēnesī var rasties pēkšņs satraukums vai spriedze, kas saistīta ar maksājumu vai finanšu dokumentu. Esi uzmanīgs, ja kāds lūdz tevi aizdot naudu, kā arī, ja nauda jāpārsūta uz citu pilsētu vai valsti. Decembrī daudzas Lauvas saņems priekšlikumu vai radīsies jauna iespēja personiskai/profesionālai izaugsmei, taču, iespējams, neuztversi to pietiekami nopietni un raudzīsies ar aizdomām un neuzticību.

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šomēnes nāksies meklēt izeju no problēmām, kas saistītas ar mīlestības attiecībām, jo tās rada milzīgu spriedzi. Iespējami ginekoloģiska vai uroloģiska rakstura veselības traucējumi. Ja tu izmanto kopīpašumu vai kopīgus priekšmetus ar kādu, var rasties daži nevēlami strīdi vai nepatikšanas, jo īpaši, ja otrs ir dzimis Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Jauni un veci draugi spēs radīt skaistus, emocionālus mirkļus, ko atcerēties nākotnē. Iespējama arī jaunas draudzības izveidošana pavisam negaidītā, pat savādā veidā. Konflikts ar dēlu, mazdēlu, tēvu vai citu vīrieti no tuvāko radu loka var radīt lieku stresu un negatīvas emocijas. Šajā mēnesī būs lielākas izmaksas, un tas nebūs saistīts tikai ar dāvanu iegādi. Lielāki būs mājsaimniecības rēķini vai mājas remonta vajadzībām nepieciešamās izmaksas. Decembrī būs tikšanās vai sapulce, kas nāks par sliktu cilvēkam, ar kuru kopā gatavojies kaut ko uzsākt vai darīt. Iespējams, tā tomēr nebūs neveiksme, bet ļoti vērtīga mācība.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, decembrī nāksies risināt situācijas, kas saistītas ar dokumentiem, aprūpi, un citām lietām saistībā ar miruša radinieka vai drauga mantojumu, īpašumu, priekšmetiem vai citiem notikumiem. Iespējami spēcīgi sapņo, kas saistīti ar šo personu, domas, ieceres un plāni. Tie Svari, kuri šobrīd ir šķīrušies vai piedzīvo šķiršanās procesu, iespējams, visu mainīs pilnīgi pretēji. Vajag vēlreiz apsēsties un visu pārdomāt, atminēties labāko un saprast, kas ir tas, ko tu patiesi vēlies. Decembris būs piemērots un labvēlīgs laiks tuvākiem un tālākiem ceļojumiem. Tu pieredzēsi daudz patīkamu emociju, apmeklējot jaunas vietas un satiekot jaunus cilvēkus. Var rasties neparedzētas problēmas, kas varētu būt saistītas ar bērnu, taču nav viennozīmīgi teikts, ka tas būs tavs bērns, tik pat labi, tā varētu būt radu, draugu vai kaimiņu atvase. Jaunām Svaru sievietēm būs viegli izplūst emocijās, kas radīs vieglu spriedzi attiecībās ar citiem cilvēkiem. Jauni Svaru vīrieši tiks pakļauti greizsirdības izpausmēm, aizdomām, kas radīs nevēlamas problēmas. Svaru vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs notikumi, kas saistīti ar naudu. Esi uzmanīgs, kad ielaidies darījumos vai citās darbībās ar personu, kuru nepazīsti vai zini tikai stipri attāli. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, iespējams, atteiksies no idejas, kas saistītas ar darbu vai uzņēmējdarbību. Šajā mēnesī varēsi turpināt darbu, kas saistīts ar profesionālo pārmaiņu procesu.

 

 

Skorpions

Decembrī tev solās būt vairākas emocionālas tikšanās. Tu gatavosies Ziemassvētkiem un Jaungadam, kā arī citiem svētkiem, kas tev šomēnes paredzēti. Labām ziņām, pieredzei un notikumiem nevajadzētu padarīt tevi vieglprātīgu vai pārāk pašpārliecinātu. Iespējami dažādi momenti, kas tevi iespaidos emocionāli un garīgi. Šomēnes laiku varēsi veltīt arī plāniem un idejām, kas ir saistītas ar tavu mājokli, taču tas viss tiks realizēts, visticamāk, tikai nākamajā gadā – precīzāk – tiks sākts realizācijas process 2022. gadā. Ja esi iesaistīts kādā nekustamā īpašuma lietā tiesā, notikumu attīstība dos tev lielas cerības. Decembrī tu izveidosi jaunas virtuālās paziņas vai komunicēsi ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Daži. Daži no tiem tev kļūs ļoti nozīmīgi. Iespējama sapulce, lai apspriestu šī mēneša notikumus, plānus. Iespēja saņemt naudu, kas kādu laiku tikusi kavēta vai ir bijuši kādi šķēršļi tās saņemšanā. Kopējais mēnesis tev solās būt visai emocionāls. Būs iespējami panikas brīži, taču solās būt arī prieks un pelnīti panākumi. Taču esi uzmanīgs, jo kāds var censties izmantot tavu labo garastāvokli vai tieši pretēji – vājuma brīdi, lai manipulētu ar tevi. Uzmanies no cilvēku skaudības un nedari to, ko nākotnē var nākties nožēlot.

 

 

Strēlnieks

Būs daži nozīmīgi notikumi tavā vai tavu radinieku ģimenē. Viens no šiem notikumiem būs saistīts ar sievieti un svarīgu brīdi viņas dzīvē. Iespējams, darbā radīsies vairākas grūtības vai sarežģījumi, kas ļaus tev aplūkot savu nākotni citādā veidā. Tu varēsi izveidot jaunus mērķus vai prioritātes. Šomēnes vari atlikt kādu braucienu vai piedzīvot kādas citas ar transportu saistītas izmaiņas, taču neatkarīgi no tā, tas visdrīzāk tev dos iespēju kam labākam. Šomēnes iespējamas ziņas par kāda radinieka ģimenes pieaugumu. Jauniem Strēlnieku vīriešiem var rasties finansiāla rakstura problēmas, kā rezultātā vajadzēs palūkoties uz saviem draugiem, lai saprastu, kuri ir patiesi, bet kuri tikai izliekas. Strēlnieku sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs iespēja organizēt viesības un/vai pārsteigt savus radiniekus ar kaut ko negaidītu. Strēlnieku vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem, šis mēnesis varētu būt visai nemierīgs. Strēlniek, tu pārāk daudz domā un uztraucies par nenozīmīgām lietām vai cilvēkiem, kuri nav pelnījuši tavu uzmanību.

 

 

Mežāzis

Decembris var nākt ar neparedzētām mājsaimniecības vai īpašuma problēmām. Lai kāda būtu konkrētā problēma, tā apstrīdēs konfliktus un spriedzi ar apkārtējiem cilvēkiem. Mīlas dzīvē solās būt interesanti pavērsieni it īpaši, ja tu esi tikko izveidojis attiecības vai esi ceļā uz tām. Īpaši interesanta varētu izvērsties attiecību attīstība, ja tavs partneris vai potenciālais mīļotais dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Decembris solās būt veiksmīgs daudziem Mežāža zīmē dzimušajiem. Tavā priekšā ir plašas izmaiņas, kas jāīsteno ļoti ātri. Decembris ir nelabvēlīgs laiks tiesvedības procesiem, jo īpaši finansiālajā ziņā. Šomēnes nāksies komunicēt ar jaunu sievieti, kurai būs lieli mērķi, ko tā vēlās sasniegt, un viņa būs izvēlējusies tevi par lielāko palīgu. Viss būtu lieliski, ja šī jaunā sieviete būtu pret tevi godīga, bet šķiet, ka viņa tāda nebūs. Šī situācija var izvērsties visai nepatīkama. Kopumā šomēnes būs labas iespējas tavai nākotnei, bet tikai tad, ja paļausies uz savu prātu, domāsi loģiski. Uzmanīgi uzklausi informāciju un ieteikumus, ko saņem no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Pārsteigumu var sagaidīt negaidīta nauda.

 

 

Ūdensvīrs

Decembrī daudzi Ūdensvīri beigs savus pašreizējos profesionālos pienākumus. Iespējams, tas notiks saistībā ar pagājušo darba līgumu, konkrēta projekta pabeigšanu, nevēlēšanos palikt pašreizējā darbā utt. Neatkarīgi no izmaiņām, ko veiksi šajā mēnesī, tuvākajā nākotnē tās pavērs jaunu iespēju. Nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, lai veiktu pirmos soļus pārmaiņu virzienā. Var rasties neparedzētas iespējas  un pārsteidzoši notikumi. Iespējama spriedze ģimenē, kas būs saistīta ar dēlu, mazdēlu vai citu vīriešu dzimtes pārstāvi. Neveiksmes, kas tagad tevi piemeklēs, būs iemesls dažādiem veselības traucējumiem, piemēram, galvassāpēm, reiboņiem, bezmiegam utt. Ņem vērā, ka tās problēmas, kas tev radīsies šomēnes, būs atrisināmas ar diplomātiju, smaidu un pacietību. Būs jaunas tikšanās un iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, kas 2022. gadā var attīstīties tev labvēlīgā gultnē. Iespējami pārsteigumi tavās draudzīgajās attiecībās un finansiālajā jomā – ienākumos. Būs liela interese par tavu biznesu vai to, ko dari. Ūdensvīru vīriešiem būs grūtības vai dažreiz pat pretrunīgas attiecības ar bērniem vai jaunākiem brāļiem un māsām.

 

 

Zivis

Decembrī tev nāksies veltīt daudz enerģijas un pacietības tam, lai risinātu pārpratumus mīlestības jomā. Tiem, kuri piedzīvojuši šķiršanos, būs grūtāk, taču aizvien būs vēlme rast mierinājumu un situācijas risinājumu. Iespējams, šomēnes daudz varēsi atjaunot savā mājoklī. Iespējams, izmantojot svētku akcijas un atlaides varēsi nomainīt dažādas lietas savās mājās. Pirkumi noteikti radīs daudz pozitīvu emociju tavās mājās. Radinieku, kaimiņu vai svešinieku sapulcēšanās tavās mājās novedīs pie strīda vai pat konflikta par dažādām tēmām. Jauniem zivju vīriešiem jāizvairās no jebkāda veida manipulācijām vai viltīgām izpausmēm pret cilvēkiem no tavas ģimenes. Neļauj nevienam sabojāt savu garastāvokli un svētkus. Decembris solās būt labvēlīgs mēnesis jaunām Zivju sievietēm ienākumu un stabilitātes ziņā. Tu varēsi noslēgt līgumu, kas tev būs izdevīgs vai saņemsi labāk apmaksāta darba piedāvājumu. Zivju sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, saņems interesantus ielūgumus, ieteikumus, dokumentus vai informāciju, kas decembri padarīs dinamiskāku un emocionālāku.

 

 

Lai tev lielisks 2021. gada pēdējais mēnesis!

Sabiedrība

Elektrība

Arī vairāki letāli gadījumi – sākoties brīvlaikam, “Sadales tīkls” izplata svarīgu paziņojumu

  Sākoties vasaras brīvlaikam un atvaļinājumu laikam, kad cilvēki mēdz kļūt izklaidīgāki, AS "Sadales tīkls" atgādina...

Liels pavērsiens populārā mūziķa Eilanda dzīvē

  Grupa “The Hobos” kopā ar Ralfu Eilandu apvienojušies, lai šovasar klausītājiem sniegtu 3 koncertus –...

Tirdzniecības centrs “Alfa” nāk klajā ar paziņojumu pircējiem

  Iepirkšanās centrs “AKROPOLE Alfa” savā nomnieku lokā uzņēmis vairākus jaunus veikalus – “Frame Ģimenes optika”,...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl nedēļa sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.maija plkst. 6.30 līdz 23. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...

Porziņģi uz ielas sajauc ar citu slavenu mūsu basketbolistu – Kristaps atbildi parādā nepaliek!

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Felipe dalās ar Spānijā piedzīvoto amizanto situāciju, kad vietējie...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...