Uzzini savu astroloģisko prognozi augusta mēnesim! Kā šomēnes izvietojušās zvaigznes un, ko tas nozīmē tieši tev? Uzzini BrīvBrīdis.lv

Merkūrs nomainīs 3 zīmes. Sākumā tas būs Vēzī, no 9. ieies Lauvā un no 24. jau būs manāms savā valdījumā- Jaunavas zīmē. Redz, kas šim par tempu! Tik pat ātri var risināties dažādi notikumi mūsu dzīvēs augustā. Laikam jau iznācis no savas cilpas tas grib panākt nokavēto!? Lielāko mēneša daļu tas tomēr būs uzticīgs Saulei Lauvas zīmē. Sekojam tam, ko un kā runājam. Īpaši jākontrolē balss tonis… Lauvai patīk to paaugstināt, kas apkārtējiem ne vienmēr šķiet patīkami.

Toties, kad Merkūrs pāries pie Jaunavas, sākot ar 24. augustu, droši variet paust savu rakstnieka un runas vīra, jokdara talantu.

Domājiet, rakstiet, plānojiet, analizējiet, runājiet – Merkūrs būs jums labvēlīgs.

Venēra Jaunavā līdz 16. augustam nejūtas īpaši komfortabli. Tas var izraisīt nevajadzīgu kautrību, kompleksu pastiprināšanos, grūtības paust savas patiesās jūtas tam, kas to būtu pelnījis.

Toties no 17. augusta Venēra būs savā valdījumā un tas būs labs laiks kūltūras un mākslas pasākumu organizēšanai, apmeklēšanai. Var doties gardēžu tūrisma maršrutā. Var baudīt attiecību saldo garšu. Labs laiks laulību slēgšanai.

Marss – uguns un enerģijas planēta gandrīz visu mēnesi būs ūdens stihijā – Vēža valdījumā. Var būt vērojams enerģijas izsīkums, fiziskā spēka pamaz. Toties psihiskā enerģija var būt ļoti spēcīga. Labs laiks radošajām nodarbēm- mākslas plenēriem, literātu nometnēm, dziednieku, astrologu un pirtnieku saietiem.

Jupīters Vēža zīmē ieriktējies uz palikšanu Labs laiks mājokļa jautājuma risināšanai, labiekārtošanai, dzimtas īpašumu apzināšanai, savu sakņu izpētei. Lieliski pavadīts būs laiks, kas veltīts savai ģimenei, bērniem. Neaizmirstam arī pieminēt savus senčus tai saulē. Viņi ir tie, kuri mums palīdz šeit un tagad.

Saturns Skorpionā joprojām akcentē veselības problēmas, ja tādas ir, it īpaši zonu, kas atrodas zemāk par jostas vietu…

Finansu jomā var valdīt zināms nemiers, satraukums. Latvijā jo īpaši.

Urāns Aunā, Nptūns Zivīs un Plutons Mežāzī savu atrašanās vietu īpaši nemaina, tikai nedaudz, par pāris grādiem dreifē turpu, šurpu. Tomēr, tieši lēni ejošās planētas ir tās, kas mūsu dzīvēs gan labos, gan ne tik labos notikumus paildzina. Tās ir tās jomas, kurās jautājumi risinās lēnāk kā to gribētos.

 

Auns

auns

Kopumā ņemot, laika periods labvēlīgs. Uguns stihija dos spēku, enerģiju. Var dūšīgi darboties gan dārza darbos, gan radošajā jomā. Tomēr spriedze arī vēl var būt manāma, jo finansiālais jautājums nebūs tik spīdošs kā gribētos. Pārāk neuztraucaties! Mēneša beigās kāds labs darba piedāvājums problēmu var atrisināt. Vismaz uz laiku. Iespējams, ka tieši materiāla rakstura grūtības nedaudz var pabojāt gaisotni attiecību frontē, bet tā nebūs ilgstoša rakstura problēma. Ar iecītību un lēnu prātu viss tiks atrisināts.

 

Vērsis

versis

Visi atpūšās, bet jūs strādājiet? Nu tas taču pavisam normāli. Jūs atvaļinājumu varētu baudīt nākammēnes, kad pārējie uzsāks aktīvo darba dzīvi. Kur atpūsties? Nu laikam jau pie dabas: pamakšķerēt, palasīt sēnes, ogas. Jūs jau pavisam mierā nosēdēt neprotiet! Ceļojumā neaizmirstet fotoaparātu, lai pēcāk ir ko atcerēties. Nezin kā citiem ar to Venēras izpausmi Jaunavā, bet jums mīlas lietās viss kārtībā! Viss notiek! Ar to arī apsveicam! Veselība jāsaudzē. Lēnāk pār tiltu visos gadījumos. Lieka piesardzība, uzmanība nenāks par ļaunu. Finansu jomā stabils laiks.

 

Dvīņi

dvini

Kopumā harmonisks laiks. It īpaši līdz mēneša 20 tajiem datumiem. Vēlāk gan pašsajūta var nedaudz pasliktināties. Mieru var iztraucēt tāds kā iekšējs nemiers, uzbudinājums, nervozitāte. Noskaņojuma, garastāvokļa maiņa var būt raksturīga tieši jaunajam mācību gadam tuvojoties. 1. septembra tuvošanās tieši Dvīņiem var būt īpaši svarīga, jo jūs taču esiet mūžīgie skolnieki! Attiecību jomā arī var iezagties kāda ēna, bet pēc 17. datuma mīlestības laukā atkal jau labs periods gaidāms.

Finansiālas problēmas nemana.

 

Vēzis

vezis

Vēži vēžo! Jā, jā-tieši tā! Krājiet, uzkrājiet, rezervējiet! Jo jums taču beidzot ir ko! Tas priecēs. Īpašuma, finansu jautājumi, bizness-visam vajadzētu iet no rokas. Ja esiet kolekcionāru rindās, apmeklējiet kādu kopīgu pasākumu –tas iedvesmos.

Visas sakrājušās problēmas sāks risināties pašas no sevis. Radošajiem Vēžiem pēc mūzas nebūs jāsauc. Vienīgi, sākot ar otro mēneša pusi, attiecību joma var pieklibot, bet arī šīs problēmas nebūs ilgstošas. Kam negadās krīzītes attiecībās?

 

Lauva

lauva

Lielisks laiks! Un ko tad citu, lai sola šī mēneša vaininiekiem!? Kā saka: karaļiem karaļu cienīgu karaļu mēnesi! Un tā tas arī izskatās. Ja arī būs kāda iestigusi problēm, tā jau sen ir apzināta un darbs pie tās ir sācies. Risinājums drīz vien nāks. Bet pašlaik jāsvin dzīve, jāsvin šūpļa svētki, jābauda saules siltums un apkārtējo uzmanība. Esiet uzplaukuši un tam ir arī pamats. Veselību lolojiet, saudzējiet! Ja organismā , kas signalizē- attiecieties pret to nopietni. Mīlestībā viss kā pieklājas. Turpiniet ģenerēt idejas, jums tas izdodas lieliski!

 

Jaunava

jaunava

Ja jau pati mīlestības planēta jūs apciemojusi, tad vispirms jau jāsaka, ka attiecību frontē var būt ļoooti patīkami mirkļi. Izmantojiet izdevību un Venēras labvēlību. Kāds no jums sajutīsies kā agrā jaunībā- vēders kutēs, spārni pieaugs. Tas taču iedvesmo! Arī citādi labs laiks. Viss normas robežās. Variet sevi palutināt ar kādu kosmētisko procedūru, skaistumkopšanas salona apmeklējumu. Variet iegādāties ko jaunu savā garderobē. Kādam var gadīties kāds noslēpums vai neskaidra situācija dzīvē. Šī sajūta var radīt nelielu stresu, spriedzi.

 

Svari

svari

Šomēnes diezgan krāsainas sajūtas. Kalnā augšā, no kalna lejā. Darba lietās aktīvāks laiks vēl tikai priekšā – līdz ar mācību gada sākumu arī jūs sāksiet domāt un kustēties aktīvāk. Augusta pirmajā pusē var būt tāds kā pieklusums darba lietās. Mēneša otrajā pusē viss sāks notikt- darba un darīšanu būs pilnas rokas.

Mīlestības frontē kaut kas tīkams. Un kā nu ne- Venēra taču būs Svaros! Svaru vīrieši, sapošaties, nopērkiet skaistāko rožu klēpi un taisnā ceļā pie izredzētās! Jūsu šarmam nav konkurentu! Svaru meitenes būs neatvairāmas! Pielūdzēju netrūks! Finansiālā dzīves puse joprojām liks iespringt. Slinkot laika nebūs.

 

Skorpions

skorpions

Īpaši vaļoties nebūs laika. Kaut kāda spriedze, iekšējs nemiers, gatavošanās jaunam dzīves, darba, mācību cēlienam. Jāsaudzē veselība. Veiksmīgāka mēneša pirmā puse, kas jāpadara , dariet to augusta sākumā, vidū. Finansiāli viss kārtībā, pat ļooti labi. Veiksmīgi var risināt ar īpašumu saistītos jautājumus. Jāuzmanās tikai no viltotiem dokumentiem, nedrošiem priekšlikumiem. Sargiet makus. Var uznākt slinkuma, apātijas uzplūdi. Attiecību jomā viss kārtībā, lolojiet tos, kas jūs mīl.

 

Strēlnieks

 

Kopumā – lielisks laika periods. Enerģijas daudz, iniciatīvas netrūks! Saulīte jums ir labvēlīga! Darba jomā labāks, veiksmīgāks periods sāksies gan reizē ar jauno mācību gadu. Bērni priecēs. Laiks , kas šomēnes būs pavadīts kopā ar ģimeni, nesīs lielu gandarījumu. Variet ģenerēt idejas, augustā tas labi padosies. Labs laiks fiziskajām aktivitātēm. Vienīgi attiecību jomā , it īpaši pirmajā mēneša pusē, var iezagties pa mākonim. Var būt kāds noslēpums. Nākotne var šķist miglā tīta.

 

Mežāzis

mezazis

Mēneša pirmajā pusē spriedzes sajūta var radīt diskomfortu, veselība var paniķoties. Toties attiecību jomā var uzspīdēt kāds saules stariņš. Kāds var iemīlēties vai modinātību mīlestību partnerī. Attiecību frontē veiksmīga tieši mēneša pirmā puse. Finansiāli grūts laiks, kas liedz juties stabili un pamatīgi, bet jums stabilitāte ir galvenais dzīves kritērijs. Darba lietās veiksmīgāka var izrādīties augusta otra puse. Nepārstrādajaties tikai! Arī jums ir vajadzīgs atvaļinājums. Mēneša otrajā pusē attiecību jomā var iezagties kāds mākonis, bet ne uz ilgu laiku.

 

Ūdensvīrs

udensvirs

Saules un Merkūra opozīcija pret jūsu zīmi norāda, ka īpaši vaļoties nebūs laika. Lai nu citi peldās un sauļojās! Jums , kas svarīgs darāms. Attiecību joma var ienest kādu gaišu staru mēneša otrajā pusē. Gribēsies saposties, būt formā, iegādāties ko jaunu garderobē – to arī vajadzētu realizēt. Arī draudzīgiem un sabiedriskiem pasākumiem labvēlīgāka ir tieši mēneša otrā puse.

Finansiāli stabils laiks. Kāda ieilgusi problēma var sevi likt manīt. Veselībai jāpievērš pastiprināta uzmanība.

 

Zivis

zivis

Darba daudz-naudas maz.. Nu nē jau, nē.. Naudiņa nāks! Tikai tā tik pat ātri arī aizpeldēs..Esiet uzmanīgas-sargiet makus un atturieties pieņemt pārsteidzīgus lēmumus finansu un īpašumu sakarā. 3 reizes pārbaudiet dokumentus un neuzticieties katram pretimnācējam. Spēsiet apvienot darbu un atpūtu. Baudiet ūdens peldes- jūra, ezers, upe, dīķis..tā taču jūsu stihija! Mīlestībā..nu tā, tā..kā saka var būt arī labāk! Attiecību joma var prasīt vairāk uzmanības. Sirds saka vienu-prāts kaut ko citu. Tā nu arī laiposiet! Labs laiks radošām nodarbēm – cakojiet, audzējiet, kulinārējiet u.t.t. uz nebēdu!

 

Astroloģisko prognozi sagatavojusi astroloģe Ilze Reiha

Sabiedrība

Noslepkavotā uzņēmēja dēls: strīds bija par auto stāvēšanu

Gaidām atbildīgu policijas darbu un tiesu, bet slepkavībā aizdomās turētā tuvinieku stāstītajam par notikušo –...

Dienā, kad braukšanas apstākļi ir sarežģīti, autovadītājus sasniedz vēl kāda vēsts

  Naktī uz trešdienu, 29. novembri, uz Ventspils šosejas (A10) posmā no pagrieziena uz Tīreļu taku...

Rēzeknē nogalinātā uzņēmēja dēls pastāsta savu versiju par notikušo

Lauris Ļubka: Aizdomās turētie apzināti kurina nacionālo naidu, lai netieši mazinātu savu vainu slepkavības izdarīšanā. “Uzskatu,...

Ļoti svarīga ziņa šorīt izplatīta Latvijas šoferīšiem

  Ņemot vērā intensīvo snigšanu šonakt, kas daudzviet turpinās, autovadītājiem ir jārēķinās ar to, ka uz...

Kādēļ šis nav labs laiks, lai pārdotu savu auto?

  Veiksmīga automašīnas pārdošana var būt atkarīga no dažādiem faktoriem – spēkrata veida, atrašanās vietas un...

Liela nelaime notikusi Talsu pusē; notikumi risinās strauji

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Talsu novadā, Laucienes pagastā, kādā īpašumā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Auns Šajā dienā tevī mītošā uguns degs ar pamatīgu liesmu, līdz ar to būsi enerģijas un...

DECEMBRA HOROSKOPS visām zodiaka zīmēm

  Ziemīgais mēnesis - decembris - tepat aiz stūra, vai tas būs sniegoti balts? Kamēr gaidām...

Nedēļas horoskops periodam līdz 3. decembrim

  Šajā nedēļā mēs pavadīsim novembri un sveicināsim ziemas pirmo mēnesi - decembri. Tas nekas, ka...

Horoskops otrdienai, 28. novembrim

  Auns Lielāko daļu dienas izjutīsi zināmu nestabilitāti un neskaidrību par notiekošo savā dzīvē. Nespēsi koncentrēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Auns Lielāko daļu dienas izjutīsi zināmu nestabilitāti un neskaidrību par notiekošo savā dzīvē. Nespēsi koncentrēt savu...

Kā tev veiksies decembrī? MĒNEŠA HOROSKOPS!

  Ziemīgais mēnesis - decembris - tepat aiz stūra, vai tas būs sniegoti balts? Kamēr gaidām...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku trešdien un naktī uz ceturtdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien un ceturtdien. 29.11.2023. pēcpusdienā no...

Parādās jauna informācija par laiku tuvākajā nedēļā

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" īsi ieskicējis prognozes par tuvākajā nedēļā gaidāmo laiku. "Tuvākajā nedēļā laikapstākļus...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par otrdien gaidāmajiem laika apstākļiem. 28.11.2023. Rīgā no rīta...