Uzzini savu astroloģisko prognozi augusta mēnesim! Kā šomēnes izvietojušās zvaigznes un, ko tas nozīmē tieši tev? Uzzini BrīvBrīdis.lv

Merkūrs nomainīs 3 zīmes. Sākumā tas būs Vēzī, no 9. ieies Lauvā un no 24. jau būs manāms savā valdījumā- Jaunavas zīmē. Redz, kas šim par tempu! Tik pat ātri var risināties dažādi notikumi mūsu dzīvēs augustā. Laikam jau iznācis no savas cilpas tas grib panākt nokavēto!? Lielāko mēneša daļu tas tomēr būs uzticīgs Saulei Lauvas zīmē. Sekojam tam, ko un kā runājam. Īpaši jākontrolē balss tonis… Lauvai patīk to paaugstināt, kas apkārtējiem ne vienmēr šķiet patīkami.

Toties, kad Merkūrs pāries pie Jaunavas, sākot ar 24. augustu, droši variet paust savu rakstnieka un runas vīra, jokdara talantu.

Domājiet, rakstiet, plānojiet, analizējiet, runājiet – Merkūrs būs jums labvēlīgs.

Venēra Jaunavā līdz 16. augustam nejūtas īpaši komfortabli. Tas var izraisīt nevajadzīgu kautrību, kompleksu pastiprināšanos, grūtības paust savas patiesās jūtas tam, kas to būtu pelnījis.

Toties no 17. augusta Venēra būs savā valdījumā un tas būs labs laiks kūltūras un mākslas pasākumu organizēšanai, apmeklēšanai. Var doties gardēžu tūrisma maršrutā. Var baudīt attiecību saldo garšu. Labs laiks laulību slēgšanai.

Marss – uguns un enerģijas planēta gandrīz visu mēnesi būs ūdens stihijā – Vēža valdījumā. Var būt vērojams enerģijas izsīkums, fiziskā spēka pamaz. Toties psihiskā enerģija var būt ļoti spēcīga. Labs laiks radošajām nodarbēm- mākslas plenēriem, literātu nometnēm, dziednieku, astrologu un pirtnieku saietiem.

Jupīters Vēža zīmē ieriktējies uz palikšanu Labs laiks mājokļa jautājuma risināšanai, labiekārtošanai, dzimtas īpašumu apzināšanai, savu sakņu izpētei. Lieliski pavadīts būs laiks, kas veltīts savai ģimenei, bērniem. Neaizmirstam arī pieminēt savus senčus tai saulē. Viņi ir tie, kuri mums palīdz šeit un tagad.

Saturns Skorpionā joprojām akcentē veselības problēmas, ja tādas ir, it īpaši zonu, kas atrodas zemāk par jostas vietu…

Finansu jomā var valdīt zināms nemiers, satraukums. Latvijā jo īpaši.

Urāns Aunā, Nptūns Zivīs un Plutons Mežāzī savu atrašanās vietu īpaši nemaina, tikai nedaudz, par pāris grādiem dreifē turpu, šurpu. Tomēr, tieši lēni ejošās planētas ir tās, kas mūsu dzīvēs gan labos, gan ne tik labos notikumus paildzina. Tās ir tās jomas, kurās jautājumi risinās lēnāk kā to gribētos.

 

Auns

auns

Kopumā ņemot, laika periods labvēlīgs. Uguns stihija dos spēku, enerģiju. Var dūšīgi darboties gan dārza darbos, gan radošajā jomā. Tomēr spriedze arī vēl var būt manāma, jo finansiālais jautājums nebūs tik spīdošs kā gribētos. Pārāk neuztraucaties! Mēneša beigās kāds labs darba piedāvājums problēmu var atrisināt. Vismaz uz laiku. Iespējams, ka tieši materiāla rakstura grūtības nedaudz var pabojāt gaisotni attiecību frontē, bet tā nebūs ilgstoša rakstura problēma. Ar iecītību un lēnu prātu viss tiks atrisināts.

 

Vērsis

versis

Visi atpūšās, bet jūs strādājiet? Nu tas taču pavisam normāli. Jūs atvaļinājumu varētu baudīt nākammēnes, kad pārējie uzsāks aktīvo darba dzīvi. Kur atpūsties? Nu laikam jau pie dabas: pamakšķerēt, palasīt sēnes, ogas. Jūs jau pavisam mierā nosēdēt neprotiet! Ceļojumā neaizmirstet fotoaparātu, lai pēcāk ir ko atcerēties. Nezin kā citiem ar to Venēras izpausmi Jaunavā, bet jums mīlas lietās viss kārtībā! Viss notiek! Ar to arī apsveicam! Veselība jāsaudzē. Lēnāk pār tiltu visos gadījumos. Lieka piesardzība, uzmanība nenāks par ļaunu. Finansu jomā stabils laiks.

 

Dvīņi

dvini

Kopumā harmonisks laiks. It īpaši līdz mēneša 20 tajiem datumiem. Vēlāk gan pašsajūta var nedaudz pasliktināties. Mieru var iztraucēt tāds kā iekšējs nemiers, uzbudinājums, nervozitāte. Noskaņojuma, garastāvokļa maiņa var būt raksturīga tieši jaunajam mācību gadam tuvojoties. 1. septembra tuvošanās tieši Dvīņiem var būt īpaši svarīga, jo jūs taču esiet mūžīgie skolnieki! Attiecību jomā arī var iezagties kāda ēna, bet pēc 17. datuma mīlestības laukā atkal jau labs periods gaidāms.

Finansiālas problēmas nemana.

 

Vēzis

vezis

Vēži vēžo! Jā, jā-tieši tā! Krājiet, uzkrājiet, rezervējiet! Jo jums taču beidzot ir ko! Tas priecēs. Īpašuma, finansu jautājumi, bizness-visam vajadzētu iet no rokas. Ja esiet kolekcionāru rindās, apmeklējiet kādu kopīgu pasākumu –tas iedvesmos.

Visas sakrājušās problēmas sāks risināties pašas no sevis. Radošajiem Vēžiem pēc mūzas nebūs jāsauc. Vienīgi, sākot ar otro mēneša pusi, attiecību joma var pieklibot, bet arī šīs problēmas nebūs ilgstošas. Kam negadās krīzītes attiecībās?

 

Lauva

lauva

Lielisks laiks! Un ko tad citu, lai sola šī mēneša vaininiekiem!? Kā saka: karaļiem karaļu cienīgu karaļu mēnesi! Un tā tas arī izskatās. Ja arī būs kāda iestigusi problēm, tā jau sen ir apzināta un darbs pie tās ir sācies. Risinājums drīz vien nāks. Bet pašlaik jāsvin dzīve, jāsvin šūpļa svētki, jābauda saules siltums un apkārtējo uzmanība. Esiet uzplaukuši un tam ir arī pamats. Veselību lolojiet, saudzējiet! Ja organismā , kas signalizē- attiecieties pret to nopietni. Mīlestībā viss kā pieklājas. Turpiniet ģenerēt idejas, jums tas izdodas lieliski!

 

Jaunava

jaunava

Ja jau pati mīlestības planēta jūs apciemojusi, tad vispirms jau jāsaka, ka attiecību frontē var būt ļoooti patīkami mirkļi. Izmantojiet izdevību un Venēras labvēlību. Kāds no jums sajutīsies kā agrā jaunībā- vēders kutēs, spārni pieaugs. Tas taču iedvesmo! Arī citādi labs laiks. Viss normas robežās. Variet sevi palutināt ar kādu kosmētisko procedūru, skaistumkopšanas salona apmeklējumu. Variet iegādāties ko jaunu savā garderobē. Kādam var gadīties kāds noslēpums vai neskaidra situācija dzīvē. Šī sajūta var radīt nelielu stresu, spriedzi.

 

Svari

svari

Šomēnes diezgan krāsainas sajūtas. Kalnā augšā, no kalna lejā. Darba lietās aktīvāks laiks vēl tikai priekšā – līdz ar mācību gada sākumu arī jūs sāksiet domāt un kustēties aktīvāk. Augusta pirmajā pusē var būt tāds kā pieklusums darba lietās. Mēneša otrajā pusē viss sāks notikt- darba un darīšanu būs pilnas rokas.

Mīlestības frontē kaut kas tīkams. Un kā nu ne- Venēra taču būs Svaros! Svaru vīrieši, sapošaties, nopērkiet skaistāko rožu klēpi un taisnā ceļā pie izredzētās! Jūsu šarmam nav konkurentu! Svaru meitenes būs neatvairāmas! Pielūdzēju netrūks! Finansiālā dzīves puse joprojām liks iespringt. Slinkot laika nebūs.

 

Skorpions

skorpions

Īpaši vaļoties nebūs laika. Kaut kāda spriedze, iekšējs nemiers, gatavošanās jaunam dzīves, darba, mācību cēlienam. Jāsaudzē veselība. Veiksmīgāka mēneša pirmā puse, kas jāpadara , dariet to augusta sākumā, vidū. Finansiāli viss kārtībā, pat ļooti labi. Veiksmīgi var risināt ar īpašumu saistītos jautājumus. Jāuzmanās tikai no viltotiem dokumentiem, nedrošiem priekšlikumiem. Sargiet makus. Var uznākt slinkuma, apātijas uzplūdi. Attiecību jomā viss kārtībā, lolojiet tos, kas jūs mīl.

 

Strēlnieks

 

Kopumā – lielisks laika periods. Enerģijas daudz, iniciatīvas netrūks! Saulīte jums ir labvēlīga! Darba jomā labāks, veiksmīgāks periods sāksies gan reizē ar jauno mācību gadu. Bērni priecēs. Laiks , kas šomēnes būs pavadīts kopā ar ģimeni, nesīs lielu gandarījumu. Variet ģenerēt idejas, augustā tas labi padosies. Labs laiks fiziskajām aktivitātēm. Vienīgi attiecību jomā , it īpaši pirmajā mēneša pusē, var iezagties pa mākonim. Var būt kāds noslēpums. Nākotne var šķist miglā tīta.

 

Mežāzis

mezazis

Mēneša pirmajā pusē spriedzes sajūta var radīt diskomfortu, veselība var paniķoties. Toties attiecību jomā var uzspīdēt kāds saules stariņš. Kāds var iemīlēties vai modinātību mīlestību partnerī. Attiecību frontē veiksmīga tieši mēneša pirmā puse. Finansiāli grūts laiks, kas liedz juties stabili un pamatīgi, bet jums stabilitāte ir galvenais dzīves kritērijs. Darba lietās veiksmīgāka var izrādīties augusta otra puse. Nepārstrādajaties tikai! Arī jums ir vajadzīgs atvaļinājums. Mēneša otrajā pusē attiecību jomā var iezagties kāds mākonis, bet ne uz ilgu laiku.

 

Ūdensvīrs

udensvirs

Saules un Merkūra opozīcija pret jūsu zīmi norāda, ka īpaši vaļoties nebūs laika. Lai nu citi peldās un sauļojās! Jums , kas svarīgs darāms. Attiecību joma var ienest kādu gaišu staru mēneša otrajā pusē. Gribēsies saposties, būt formā, iegādāties ko jaunu garderobē – to arī vajadzētu realizēt. Arī draudzīgiem un sabiedriskiem pasākumiem labvēlīgāka ir tieši mēneša otrā puse.

Finansiāli stabils laiks. Kāda ieilgusi problēma var sevi likt manīt. Veselībai jāpievērš pastiprināta uzmanība.

 

Zivis

zivis

Darba daudz-naudas maz.. Nu nē jau, nē.. Naudiņa nāks! Tikai tā tik pat ātri arī aizpeldēs..Esiet uzmanīgas-sargiet makus un atturieties pieņemt pārsteidzīgus lēmumus finansu un īpašumu sakarā. 3 reizes pārbaudiet dokumentus un neuzticieties katram pretimnācējam. Spēsiet apvienot darbu un atpūtu. Baudiet ūdens peldes- jūra, ezers, upe, dīķis..tā taču jūsu stihija! Mīlestībā..nu tā, tā..kā saka var būt arī labāk! Attiecību joma var prasīt vairāk uzmanības. Sirds saka vienu-prāts kaut ko citu. Tā nu arī laiposiet! Labs laiks radošām nodarbēm – cakojiet, audzējiet, kulinārējiet u.t.t. uz nebēdu!

 

Astroloģisko prognozi sagatavojusi astroloģe Ilze Reiha

Sabiedrība

Svētku laikā tikt pie dāvanām veikalos būs grūti – VIDEO

  Ievērojamas izmaiņas skar tirdzniecības un pakalpojumu nozari. Stingrāki būs apmeklētāju skaita ierobežojumi. Mazākos veikalos vienlaikus...
Foto:Ekrānšāviņš

Ārkārtējā situācija valstī: Ar jaunu paziņojumu klajā nāk veikalu tīkls “Maxima”

  Lai ārkārtējās situācijas laikā nodrošinātu drošu iepirkšanos un mazinātu Covid-19 izplatību, “Maxima Latvija”, līdzās jau...
Foto:Freely.es

Pārdevēja no Cēsīm laimē prātam neaptveramu naudas summu, kas mainīs visu dzīvi

  “Man dzīvē arī līdz šim viss ir bijis labi, bet tagad ir vienkārši lieliski!” saka...

Naktī daudzviet Latvijā bijusi redzama īpaša dabas parādība – VIDEO

  "Pagājušajā naktī (uz. 2. decembri) daudzviet Latvijā bija redzams spožs mēness halo jeb mēness dārzs...

Otrdien 690 jauni Covid-19 gadījumi un 14 mirušie; slimnīcās 516 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 690 jauni inficēšanās...

Trešdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.decembra plkst.06.30 līdz 2.decembra plkst.06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Foto:Amazingpicturesforall.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Auns Šodien daudz laika pavadīsi ārpus mājas. Lielākoties darāmais darbs būs saistīts ar problēmu risināšanu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Auns Šodien ieteicams cienīt apkārtējo vēlmi pabūt vienatnē, tādēļ kopīgos ģimenes projektus atliec uz nedaudz...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Auns Šodien vajadzēs atrisināt kādu atbildīgu jautājumu, kurš saistīts ar ļoti tuvu un mīļu cilvēku. Atceries...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...
Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Gada pēdējais mēnesis ir klāt - nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un, kāds...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. novembris – 6. decembris

    Šo nedēļu iesāksim ar novembra pēdējo dienu un sveicināsim – decembri! Ielūkosimies zvaigznēs, kādus notikumu...

Mājai un Dārzam

Naktī daudzviet Latvijā bijusi redzama īpaša dabas parādība – VIDEO

  "Pagājušajā naktī (uz. 2. decembri) daudzviet Latvijā bija redzams spožs mēness halo jeb mēness dārzs...

Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar jaunām ziņām par turpmāk gaidāmo laiku – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis intervijā raidījumam "Rīta Panorāma" stāsta par decembra pirmajā nedēļā...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas savā interneta blogā stāsta par gaidāmo...