Klāt ir jaunais gads, klāt jaunas domas, cerības un sapņi. Aplūko, kāds šis mēnesis solās būt tev – ko veicināt, bet no kā uzmanīties?

 

Auns

auns_horoscope_2014

Pagājušais gads bija raibs – gan kāpumi, gan kritumi, taču šī gada sākumā tu esi pretī labam sākumam. Iepriekšējā gada laikā tu daudz ko jaunu nācies apgūt. Viena no svarīgākajām tevis apgūtajām lietām ir tā, ka tu spēj apzināties, kas ir pasaule un, cik daudz tu vari darīt sevis un savas nākotnes labā. Mēģini atrast vietas un lietas, kur smelties enerģiju – tā tev noderēs, jo arī šis mēnesis nebūs pavisam mierīgs. Mēģini izvairīties no stresa, tas neko labu tev nedos, tikai novājinās organismu. Gada beigās parasti daudz kas tiek plānots, tiek veiktas apņemšanās, doti solījumi – pārbaudi, lai tu tos arī pildītu, tad tava ikdiena un enerģija plauks un zels. Ir vērts izmēģināt jogu (ja vien tas jau nav izdarīts), kā arī noderīga būtu kāda veselīga diēta, pievērs uzmanību savam ēšanas režīmam. Velti laiku ne vien ikdienas, bet visa gada plānošanai – vēlāk tas krietni vien noderēs.

 

Vērsis

versis_horoscope_2014Iespējams, nereti tev šķitis, ka vienīgi tu kaut ko dari, bet citi nemaz nepalīdz. Ja tev šķiet, ka esi vienīgais cilvēks, kurš tavu draugu vidū attīstās, tev pienācis laiks paplašināt savu redzesloku. Tas nenozīmē, ka vecie draugi ir aizmirstami, bet gan to, ka tev ir nepieciešama lielāka dažādība un resursi, lai spētu rast jaunas intereses. Velti laiku tam, lai paraudzītos uz savu dzīvi, ir pienācis laiks kaut ko tajā mainīt. Tas nenozīmē, ka tev ir jāpārceļas kaut kur citur un jākļūst par teju citu cilvēku, bet gan jāmaina daudzas lietas savās domās, prātā un uztverē. Jāgūst pārliecība, ka tava dzīve rit pareizajā virzienā. Šobrīd nebūtu vēlams mainīt darba vietu, bet, ja jūtu, ka izmaiņas ir nepieciešamas – pamaini kaut ko sava darba procesā. Izmēģini dažādas aktivitātes, nekoncentrējies uzkaut ko vienu un pārāk pierastu. Atlicini laiku, lai dotos uz kādu kultūras pasāukumu. Velti laiku ģimenei.

 

Dvīņi

dvini_horoscope_2014Vai esi gatava jaunam sākumam? Vai esi gatavībā uzņemties dažādas jaunas lietas, pienākumus vai tomēr labprātāk paliktu gultā zem segas un neko nedarītu? Palikt gultā nebūtu īsti pareizi. Jā, dvīņiem ir divas puses un nereti ir grūti izdarīt pareizo izvēli, taču ļaušanās tam var radīt pilnīgu haosu kā prātā, tā dzīvē kopumā. Rezultātā tu vairs nezini, kas notiek un, kurp vispār dodies. Velti laiku tam, lai saprastu savas patiesās vēlmes, savas dzīves vērtības, ja vēlies sakārtot savu iekšējo pasauli. Iespējams, pašlaik vēl neizjūti to, ka tajā daudz kas nenorit pareizi, bet ar laiku var notikt “sprādziens” un tad būs krietni grūtāk tikt skaidrībā a sevi. Janvāris – ne vien jauns mēnesis, bet arī jauna gaa sākums – ir īstais laiks ķerties pie lietas. Plāno, organizē un sakārto savu ikdienu, savu dzīvi. Skārtotība palīdzēs veidot pozitīvasizmaiņas tavā dzīvē. Neliels padoms – sāc ar profesionālās dzīves sakārtošanu un apdomā – vai tiešām dari darbu, ko vēlies darīt? Varbūt tomēr tas nav tas, ko vēlies? Sakārto savu CV un uz priekšu!

 

Vēzis

vezis_horoscope_2014Iespējams, pēdējā laikā tevi pārņem sajūta, ka tu tikai peldi pa straumi, īsti nepieķeroties nevienai lietai. Pie apvāršņa ir ļoti daudz interesantu iespēju, taču patiesi – tev jāpārstāj šī dreifēšana. Tev jāsaprot, ko gribi. Iespējams, tas nāksies grūti, taču pieliec pūles, jo tikai tā tu varēsi sev palīdzēt. Tev ir nepieciešams apstāties un izvērtēt ikvienu iespēju, kas gadās tavā ceļā. Aplūko it visu, kas rodas, daudz ko nāksies pabīdīt malā, bet starp tām visām noteikti būs iespēja, kuru jau sen gaidīji. Negaidi, ka viss iekritīs klēpī bes darba un patiesas vēlmes kaut ko mainīt. Nedomā tikai par vienu dienu, paraugies nākotnē! Kas un kur tu vēlētos būt pēc desmit gadiem?

 

Lauva

lauva_horoscope_2014Pārskati savu draugu loku. Vai tie, kurus tu uzskati par īstiem draugiem, patiesi tādi ir? Tev nepieciešams nopietni izvērtēt apkārtējo cilvēku nozīmi savā dzīvē. Neļauj sevi izmantot, bet nekļūsti pārlieku valdonīga – tas ne pie kā laba nenovedīs. Šogad tavā dzīvē liela nozīme būs īstiem draugiem. Velti laiku viņiem un ģimenei – aprunājies, pavadi kopā jaukus mirkļus, ļaujies kopīgai atpūtai. Palīdzi atrisināt problēmas, cik vien ir tavos spēkos. Cilvēki novērtēs tavus padomus un sapratīs, kāds cilvēks tu esi, tikai uzmanīgi – neko neuzspēlē, neko netēlo, esi tieši tāda, kāda tu esi! Šis mēnesis paies draudzības zīmē – tu daudz darīsi un daudz jauna iemācīsies par to, kas patiesi ir draudzība.

 

Jaunava

jaunava_horoscope_2014Šogad tavā dzīvē būs daudz izmaiņu, arī mājas un karjeras jomās. Vai tava karjera un izaugsme tevi apmierina? Pavisam godīgi? Padomā par to! Janvārī velti laiku tam, lai apdomātu, apsvērtu visus plusus un mīnusus par savu karjeru, savu pašreizējo darba vietu. Varbūt ir kas tāds, ko patiesi nepieciešams mainīt? Varbūt pat tev ir sajūta, ka nepieciešams to visu pilnībā manīt? Jaunas zināšanas iegūt nekad nav par vēlu, galvenais ir saprast un apzināties to, ko patiesi vēlies! Galvenais – neko nedari emociju uzplūdā. Jebkuras izmaiņas radīs pārmaiņas arī mājās – ģimenē, tādēļ par saviem plāniem apspriedies arī ar sev tuvajiem cilvēkiem un tikai tad pieņem lēmumus. Ja tev ir savs biznes – jo īpaši svarīgi padomāt par to, vai patiesi tā ir īstā lieta, ar ko nodarbojies. Jebkur’gadījumā – pirms no kaut kā atsakies, pārliecinies par to, kas būs tā vietā. Nodrošinies!

 

Svari

svari_horoscope_2014Palūkojies nedaudz atpakaļ – pabeidz tās lietas, ko līdz šim nācies atstāt pusratā. Atrodi veidu, kā vairot savu enerģiju un pabeidz iesākto! Aplūko iespējas, kur smelties enerģiju – tā tev šomēnes būs ļoti noderīga. Dari savu darbu no sirds, tā, lai pēc padarītā vari justies lepna par to. Lai ar prieku varētu par to stāstīt citiem. Jo labāk padarīsi darbu šobrīd, jo labāk tas tev atmaksāsies nākotnē. Ļauj cilvēkiem parūpēties par sevi, arī tas tev būs ļoti noderīgi. Ja šobrīd tev nav otrās pusītes, janvāris šajā jomā ir daudzsološs, taču uzmanies – pārlieku neaizraujies un neuzliec uz acīm rozā brilles – tas traucēs taviem ikdienas darbiem.

 

Skorpions

skorpions_horoscope_2014Janvāris solās būt aizņemts mēnesis, jo būs jāatgūst iekavētais. Padomā par darbu ko dari un iesaisties tajā enerģiski un ar entuziasmu. Ja gadījumā tas nav tas, ko patiesi vēlies darīt, nenīkuļo, bet sasparojies un jaunas iespējas radīsies teju pašas no sevis. Velti laiku tam, lai apdomātu, kas ir tas darbs, ko tiešām vēlies darīt un to, vai šobrīd tev tāds ir. Ja ir – dari visu, lai to nezaudētu, bet kļūtu par labāko darbinieku, ja nav – strādā, bet paralēli meklē labākas iespējas un sakārto savu CV. Tiklīdz sapratīsi, kas ir tas, ko patiesi vēlies – visi darbi sāks iet no rokas. Arī personīgajā jomā vajadzētu nedaudz virzīties uz priekšu. Tas nozīmē, ka tev vajadzētu pievērsties vairāk mājas dzīvei vai sākt kādu jaunu hobiju. Tikai nedari visu reizē – tā būs liela kļūda! Ja kaut ko dari, koncentrējies tikai uz to, pārējo atstājot vēlākam. Ja mēģināsi darīt vairākus darbus vienlaikus, šomēnes tas tavu enerģiju “apēdīs” ātrāk nekā līdz šim. Tava veselība solās būt laba, taču tas nenozīmē, ka jāpārtrauc stiprināt sava imunitāte ar vitamīniem un tējām.

 

Strēlnieks

strelnieks_horoscope_2014Janvāris būs izpētes mēnesis. Skaties, kas notiek apkārt, kur kaut ko vari darīt, kur vienkārši paskatīties uz to, kas notiek. Ja jūti ideju apsīkumu, padomā par to, ko vari mainīt sevī. Piemēram, jauna frizūra var palīdzēt sākt domāt radošāk un mainīt kaut ko arī citās jomās. Ir daudz lietu, ko vēlies mainīt, bet pie tā nāksies strādāt. Nesteidzini sevi un arī citus – dari savu darbu lēni, bet atbildīgi. Taču atceries, ka jebkuras izmaiņas, arī pozitīvas, var radīt stresu organismam, tādēļ pārliecinies, ka patiesi rūpējies par savu veselību. Centies sajust to, ko patiešām vēlies, laikus sajust brīdi, kad nepieciešama atpūta. Nevelti sevi tikai darbam, atceries par atpūtu. Kā būtu ar kādu ģimenisku izbraucienu? Tas varētu būt ceļojums uz vietu, kur jau sen ir bijusi vēlme doties. Vai varbūt vienkārši kluss vakars kopā ar ģmeni? Bez datora, bez telefona, bez televizora un citām ierīcēm? Galvenais, lai tas tev patīk un rada prieku, lai tu spētu paraudzīties uz savu dzīvi no cita skatapunkta.

 

Mežāzis

mezazis_horoscope_2014Varētu gadīties kādas veselības problēmas, tāpēc janvārī īpaši rūpīgi centies par sevi parūpēties. Iespējams, tieši šobrīd tevī mīt vēlme pēc dažādām aktivitātēm, bet nepārsteidzies. Šomēnes tiešām labāk padzīvo mierīgāk un pasaudzē sevi, stiprini savu imunitāti. Īpaši sargā locītavas un ceļgalus! Janvārī problēmas varētu sagādāt arī nauda, jo var gadīties dažādi neplānoti izdevumi, tāpēc pacenties ietaupīt un nešķērdēties ar naudu, pērkot to, kas patiesībā tev nav vajadzīgs. Ja šobrīd tev nav romantisku attiecību, iespējams, atradīsi kādu, ar ko kopā pavadīt laiku. Tās, visticamāk, nebūs ilglaicīgas attiecības, bet gana aizraujošas un interesantas gan.

 

Ūdensvīrs

udensvirs_horoscope_2014Lai gan svētki tevi ir nogurdinājuši, neieraujies sevī, komunikācija ir nepieciešama arī šobrīd. Janvāris sola arī labu komunikāciju tavā darba sfērā, jo īpaši, ja tev ir savs bizness. Paraugies apkārt – tu noteikti gūsi kādu jaunu un lielisku, noderīgu ideju. Noteikti neatmet visam ar roku, ja uzreiz nemani iespējamos panākumus. Reizēm gadās, ka viss nenotiek momentā. Iespējams, kaut kur nāksies piepūlēties, taču rezultāts būs tā vērts. Iespējams, nāksi klajā ar kādu lielisku ideju, kas nebūs saistīta ar tavu biznesu, bet palīdzēs tev radīt šādus tādus nodrošinājumus nākotnei. Iespējams, ka tev radīsies doma jaunam (ja tev jau nav) vai vēl kādam (jau jau esi biznesā) uzņēmējdarbības virzienam. Izmanto savas iespējas!

 

Zivis

zivis_horoscope_2014Janvārī visvairāk vēlēsies pavadīt laiku mājās. Ziema nav tavs gadalaiks un arī planētu stāvoklis radīs atbilstošu noskaņu un vēlmi dzīvot mierīgāk, nekur neskriet un nerīkot pasākumus. Izmanto šo laiku, lai uzkoptu māju, lai izdarītu to, kas sen jau piemirsts. Ja jūties garlaicības mākta, izmanto laiku, lai uzmundrinātu sevi ar jaunievedumiem mājās. Jaunas tapetes? Vai varbūt vienkārši kāds sen aizmirsts, nepadarīts darbs? Jā, arī šādā veidā var gūt uzmundrinājumu! Vēl viena lieta, kas ne vien janvārī, bet šogad kopumā tevi pārsteigs – apzināšanās, ka tev patiesībā ir daudz un dažādi talanti, tikai līdz šim neesi tos likusi lietā. Lūk, šomēnes ir tava iespēja – izmanto kaut vienu no tiem! Strādā pie sava projekta (nav nozīmes vai tas ir darbā vai privātajā biznesā), un nebaidies par to pastāstīti citiem. Tā ir reāla iespēja nākotnei, un tev nevajadzētu baidīties to izmantot!

 

Laimīgu un veiksmīgu Jauno gadu!

Iepriekšējais rakstsUztura bagātinātāji: Kad tie patiešām ir nepieciešami?
Nākamais raksts‘Gan jau noderēs…!’ Lieko mantu nasta un kā ar to cīnīties