Jūlijs un līdz ar to arī vasara jau vidū. Ko turpmākajās septiņās dienās zvaigznes sola tev un taviem mīļajiem – lasi portāla BrīvBrīdis.lv iknedēļas horoskopā! Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8. – 14. jūlijs

 

Auns

Šonedēļ parādīsies jaunas vai samilzīs esošās problēmas ar ceļošanu. Tas var negatīvi ietekmēt tavas attiecības ar tālienē dzīvojošiem cilvēkiem. Tev būs jāuzņemas šo problēmu risināšana un dažādu nozīmīgu lēmumu pieņemšana. Par sevi var atgādināt kādas vecas veselības problēmas, taču ar ārsta un medikamentu palīdzību veiksmīgi tās spēsi novērst. Var gadīties kaut ko pazaudēt vai aizmirst. Diemžēl, atrast pazaudēto vai atcerēties aizmirsto visticamāk neizdosies. Sarunās ar draugiem galvenokārt dominēs tēmas par finansēm un iespējām tās palielināt. Nedēļa būs notikumiem piesātināta un ne visi no tiem sagādās pozitīvas emocijas. Ja spēsi raudzīties uz apkārt notiekošo filozofiski, šajā nedēļā pieredzētās grūtības nesagādās tev depresīvu vai melanholisku noskaņojumu. Auna zīmē dzimušos vīriešus piemeklēs raizes un stress, var sašķobīties veselība. Sievietēm galvenokārt rūpes būs saistītas ar kādu zēnu vai vīrieti.

 

Vērsis

Labvēlīgs laiks, lai uzlabotu attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš ir bijušas kādas nesaskaņas un domstarpības. Var gadīties, ka būs steidzami jāatrisina kāds ar dokumentu vai līgumu saistīts jautājums, kas nebūt nebūs vienkārši un radīs zināmu spriedzi. Gaidāma tikšanās, apciemojums vai kopā sanākšana ar kādu meiteni vai sievieti. Visticamāk, tā iemesls būs kāds tuvinieks. Šīs personas rīcība vai vērtīgs ieteikums var tevi patīkami pārsteigt. Nozīmīga loma tavā dzīvē šonedēļ būs tieši mīlestībai. Tev priekšā ir dažādi notikumi, kuri parādīs, cik ļoti tu mīli savu partneri un viņš tevi. Būsi ļoti emocionāls un jūtīgs. Tas atstās ietekmi arī uz tavu rīcību un pieņemtajiem lēmumiem. Zvaigznes sola īpašus brīžus, notikumus un pārsteigumus, par kuriem parūpēsies cilvēki, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Veiksme viņu dzīvē patīkami atsauksies arī uz tavām sajūtām un plāniem. Sevišķi nozīmīga šī nedēļa būs pusmūža vīriešiem un sievietēm.

 

Dvīņi

Tev priekšā ir ar daudz interesantām iespējām un notikumiem pilna nedēļa. Pat, ja nauda neietekmēs tavu rīcību, tās spēkā būs virzīt tevi uz priekšu. Veiksme būs tavā pusē, līdz ar to arī saņemtās emocijas būs lielākoties pozitīvas. Gaidāmas aizraujošas un nozīmīgas tikšanās ar cilvēkiem no tālienes. Labvēlīgs laiks darba, karjeras un izglītības plānu realizēšanai. Nodibināsi kontaktus ar jauniem kolēģiem, sadarbības partneriem un klientiem. Daudzi dosies uz sanākšanu par godu kādai meitenei vai sievietei. Esi gatavs uzņemt viesos kādu no savu draugu vai ģimenes loka. Finanšu situācija būs stabila un nekādas problēmas nav gaidāmas. Kāds notikums var padarīt tevi īpaši laimīgu. Daļa apmeklēs kosmetologu, zobārstu, rehabilitologu vai fizioterapeitu. Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm nedēļa būs visai mierīga. Ieteicams vairāk laika pavadīt ārpus mājas, dabā.

 

Vēzis

Šonedēļ darbā un ģimenē īpaši notikumi nav gaidāmi. Lielu daļ savas uzmanības veltīsi dažādiem ar naudu saistītiem jautājumiem un finanšu dokumentiem. Uzmanīgi izvērtē katru ieteikumu, kuru saņemsi. Iespējams, nāksies doties talkā finanšu problēmu risināšanā kādam draugam vai tuviniekam. Esi uzmanīgs un piesardzīgs – rezultātā vari iekļūt nepatīkamā situācijā arī pats. Izvairies no riska, dalības loterijās, azartspēlēs un derībās. Mājās gaidāms apciemojums vai tikšanās, kuras laikā tiks pārrunātas vairākas nebūšanas. Tava karstākā vēlēšanās būs pēc iespējas ātrāk un bez zaudējumiem atrisināt dažādus nepatīkamus jautājumus. Vari būt drošs, ka tev tas izdosies, ja vien rīkosies apdomīgi un neiesaistīsies konfliktos ar apkārtējiem.

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāms kāds priekpilns notikums, kurš būs saistīts ar bērnu vai jaunieti. Nedēļas gaitā piedzīvosi arī kāda tuvinieka vai drauga veiksmi un tai par godu sarīkotu ballīti ārpus mājas. Uzmanīgi izvēlies cilvēkus, ar kuriem komunicēt. Pastāv liels risks konfliktiem ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir ne īpaši labas attiecības. Saņemsi vairākas jaunas iespējas gan privātajā dzīvē, gan darbā. Iespējams pirkums vai kādas sev piederošas lietas vai īpašuma pārdošana. Lai kas tas arī būtu, esi apdomīgs un rūpīgi pārdomā šo rīcību. Ja nepieciešams, griezies pēc padoma pie kāda zinošāka cilvēka. Galvenais – neko nesasteidz un nerīkojies emociju uzplūdā. Lauvas zīmē dzimušajiem vīriešiem ne pārāk veiksmīgs laiks, lai gūtu jaunas pazīšanās. Ja nu tomēr, tad uzmanīgi izvērtē konkrēto personu. Nesteidzies uzticēties.

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušie šajā nedēļā, iespējams, liks lielas cerības uz lielākiem ienākumiem. Ja nepieciešams darboties ar nozīmīgiem, finansiāla rakstura dokumentiem, centies nedāvāt sev nereāli izpildāmas cerības. Esi saprātīgs un reālistisks, sagatavo sevi dažādiem notikumu pavērsieniem un situācijas iznākumiem. Daudz un dažādas emocijas raisīs notikumi, kuri saistīti ar kādu meiteni vai sievieti. Daļa saņems jaunumus par iestājušos grūtniecību kādai tuviniecei vai draudzenei.  Zvaigznes sola sarunas, tikšanās un cita veida komunikāciju, kuras pamatā būs tava meita, mazmeita vai cita ģimenes lokā esoša sieviete. Konflikti šajā nedēļā būs absolūti maznozīmīgi un bezjēdzīgi. Lielākoties to cēloņi būs dažādi ikdienišķi sīkumi. Daži nedēļas gaitā var gūt kādu labumu, pateicoties mantojumam, izīrētam īpašumam utml.

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8. – 14. jūlijs

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem šonedēļ iespējams flirts darba vietā. Iepriekš rūpīgi slēptais dienesta romāns var kļūt zināms arī apkārtējiem. Var gadīties, ka palīdzīgu roku finanšu jautājumu risināšanā nāksies sniegt kādam draugam vai kolēģim, kurš ar tevi dalīsies savos pārdzīvojumos un nebūšanās. Palīdzēt vai nē – tas būs jāizlemj tev pašam. Raizes un uztraukumus sagādās ģimenes lokā esošie bērni un jaunieši. Problēmas var piemeklēt tevi arī darbā, ja tas ir kaut kādā veidā saistīts ar bērniem. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu darījumu slēgšanai. Ieteicams gan saglabāt piesardzību, jo atsevišķos gadījumos vari kļūt par intrigu vai krāpniecības upuri. Esi apdomīgs un nepieļauj kļūdas, kuras vēlāk nāksies rūgti nožēlot. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm gaidāma visai veiksmīga nedēļa. Raugi, lai nepalaistu garām kādu sev izdevīgu iespēju vai piedāvājumu.

 

Skorpions

Šonedēļ Skorpioniem būs jāsaskaras ar sarežģījumiem, kārtojot dažādus dokumentus, līgumus un vienošanās. Kāda apciemojuma laikā uzzināsi jaunu informāciju par kādu nepatīkamu notikumu. Problēmas ģimenē un mīlestībā parādīs, ka ir laiks pārmaiņām savstarpējās attiecībās. Neatstāj notiekošo bez ievērības, ja vien nevēlies palikt viens. Šajā nedēļā uzsāktās attiecības nebūs ilgstošas, taču tām būs īpaša nozīme. Iespējams, problemātiskāka kļūs komunikācija ar cilvēkiem, kuri šobrīd atrodas tālienē. Ja vēlēsies, ātri un viegli spēsi sevi emocionāli nošķirt no konkrētās personas. Izvairies no meliem un manipulācijām. Gaidāmi nozīmīgi jaunumi vai notikumi, kuri būs saistīti ar ģimenes lokā esošu bērnu. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm zvaigznes sola interesantu notikumu attīstību jau izveidotajās romantiskajās attiecībās.

 

Strēlnieks

Strēlniekiem šajā nedēļā vairāk uzmanības nāksies veltīt kāda tuvinieka, vīrieša, veselībai. Pusmūža vīriešiem var nākties saskarties ar problēmām ģimenē. Tevi var apciemot nevēlami un kaitinoši viesi, taču tie atnesīs tev svarīgu un noderīgu informāciju. Iespējams, nāksies doties kaut kur pret savu gribu savu cēlo mērķu un panākumu vārdā. Nedēļas gaitā gaidāmi vairāki pārsteigumi darba vietā. Tie raisīs pārmaiņas līdz šim izveidotajās darba komandās un darbā pielietotajās metodēs. Konflikts ar kādu bērnu vai jaunieti liks tev pārdomāt, vai neesi pārāk ietiepīgs un stūrgalvīgs. Lai arī kādas likstas šajā nedēļā tevi piemeklētu, tās būs īslaicīgas. Kopumā nedēļa būs produktīva un veiksmīga. Gados jaunie Strēlnieka zīmes pārstāvji var cerēt uz finanšu situācijas uzlabošanos.

 

Mežāzis

Šajā nedēļā pozitīva virzība gaidāma gan mīlas, gan ģimenes dzīvē. Kā attiecībās ar ģimenes locekļiem, tā attiecībās ar savu partneri viss noritēs veiksmīgi. Iesaistīsies sarunā ar kādu drauga draugu saistībā ar nepieciešamību pieņemt kādu lēmumu. Draugu lokā parādīsies jauna persona, uz kuru tu raudzīsies ar aizdomām un, kurai nevēlēsies uzticēties. Daudzus zvaigznes lutinās ar papildus ienākumiem. Nāksies parūpēties par savu īpašumu un ar to saistītiem dokumentiem. Iespējams, apsvērsi nekustamā īpašuma iegādi vai pārdošanu. Visai neparedzama un satraukumiem pilna šī nedēļa izvērtīsies Mežāža zīmē dzimušām pusmūža sievietēm. Iespējams, saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem. Gados jauniem vīriešiem būs jāuzņemas ar darbu un ceļošanu saistīto solījumu un plānu īstenošana.

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8. – 14. jūlijs

Ūdensvīrs

Šonedēļ apciemosi savus bērnus un mazbērnus, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Iespējams, tie paviesosies pie tevis vai dosieties kaut kur kopā. Kāds iepriekš iesākts projekts vai ideja negaidīti piedzīvos veiksmi un strauji, pozitīvi attīstīsies. Dažādiem pārbaudījumiem tiks pakļautas tavas attiecības ar kādu no draugiem. To pamatā būs konkrētās personas dzīvē notiekošā drāma. Savu uzmanību un rūpes nāksies veltīt kāda pusmūža vīrieša veselībai. Labvēlīgs laiks, lai risinātu dažādas ar mājsaimniecību un nekustamo īpašumu saistītas problēmas un jautājumus. Diemžēl, neveiksme var piemeklēt tos, kuri šobrīd iesaistīti ar īpašumu saistītos tiesu darbos. Finansiāli veiksmīgs laiks sievietēm virs 35 gadu vecuma. Vīriešiem ieteicams izvairīties no dažāda veida riska un satraukumiem.

 

Zivis

Šonedēļ spēsi veiksmīgi realizēt ar naudu un finanšu dokumentiem saistītos plānus. Iespējams, gūsi papildus ienākumus ģimenes budžetā. Mīlas dzīve solās būt interesanta un dažādiem notikumiem piesātināta. Gaidāmas jaunas iepazīšanās sirdī brīvajiem un patīkami pārsteigumi no partnera tiem, kuri jau paguvuši atrast savu otro pusīti. Var nākties atlikt iepriekš sarunātas tikšanās dēļ vēlmes izvairīties no komunikācijas ar atsevišķiem cilvēkiem. Atrodoties darba vietā un komunicējot ar kolēģiem, ieteicams atlikt emocijas malā. Atsevišķi notikumi var norisināties citādāk, kā iepriekš biji plānojis un tam pamatā būs tava uz emocijām balstītā rīcība. Vīriešiem vajadzētu izvairīties no konfliktiem un asiem, nepārdomātiem izteikumiem. Rūpīgi pārbaudi dzirdēto informāciju, pirms ļauj vaļu savām emocijām. Gados jaunām Zivju zīmē dzimušām sievietēm šonedēļ var nākties piedzīvot īstu emociju gammu – gan mulsumu, gan prieku, nedrošību, skumjas un bailes.

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8. – 14. jūlijs

Lielisku nedēļu! 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsSaglabā salātus svaigus 10 dienas ilgāk, izmantojot divus vienkāršus trikus
Nākamais rakstsHarija un Meganas noslēpumu saspringtā mirklī gandrīz atklājis viesnīcas darbinieks