Princis Harijs un Megana Mārkla mēģināja noklusēt savu attiecību sākumu, taču kāds darbinieks viņus gandrīz nodeva. Harija un Meganas noslēpumu saspringtā mirklī gandrīz atklājis viesnīcas darbinieks

Princis Harijs un Megana Mārkla jau pašā sākumā mēģināja noturēt savas attiecības noslēpumā, taču viņu plānu gandrīz izjauca kāds darbinieks.

Harija memuāros “Spare” 39 gadus vecais vīrietis atcerējās, kā viņam nācās slēpties zem segas pēc tam, kad kāds darbinieks pieklauvēja pie Meganas viesnīcas numura durvīm.

Pāris pirmo reizi satikās Londonā 2016. gadā, un viņu karaliskās kāzas notika Vindzorā mazāk nekā divus gadus vēlāk.

Runājot par saspringto brīdi, kad viņu noslēpums bija gandrīz atklāts, Harijs atklāja, ka pāris bija šķirti divus mēnešus un ka viņu atkalapvienošanās notika Soho namā Londonā. Harijs bija apciemojis Meganu viņas viesnīcā, un viens no bijušās aktrises draugiem viņu slepeni aizveda pie viņas uz istabu. 

Harijs rakstīja, ka kāds viesnīcas darbinieks bija pieklauvējis, lai piedāvātu Meghanai apkalpošanu numurā. Pretēji Meganas ieteikumam tagadējā Saseksas hercogiene bija pamudinājusi savu toreizējo draugu paslēpties vannas istabā. Kamēr Megana runāja ar darbinieku, Harijs atcerējās, ka viņam sācis pietrūkt gaisa, jo viņš paslēpās zem palagiem.

Viņu attiecības oficiāli tika apstiprinātas 2016. gada oktobrī, un viņu saderināšanās tika publiski atklāta nākamā gada novembrī.

Harijs un Megana maijā svinēja savu sesto kāzu gadadienu. Pārim ir arī divi bērni – princis Ārčijs (pieci) un princese Lilibeta (3).

2020. gadā pāris atkāpās no strādājošo karalisko ģimenes locekļu amatiem un tagad dzīvo Kalifornijā.

Prinča Harija un Meganas Mārklas noslēpumu saspringtā mirklī gandrīz atklājis viesnīcas darbinieks

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8. – 14. jūlijs
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūlijs